0 Comments
Piggs Peak screenshot
sukses 100%

Kërkesat e 30x Wager
$ 348000 Max CashOut
Bonus i Veçantë: 50 rrotullime të lira në Lojrat Luan të Lojërave për Luck

222 pa rrotullime përditësuar: Dhjetor 5, 2014 Author: Cliff Landman

Përgjigjet në "222 FREE Spins"

 • Davy Siska
  Davy Siska

  Faleminderit për kodin bonus, Sydney

 • Pepito Wair
  Pepito Wair

  Subjekti i lojërave të fatit është gjithëpërfshirës. Ai kombinon instinktin natyror të njeriut me dëshirën e tij për të ditur për fatin e tij dhe të ardhmen e tij.

 • Matthias Kluss
  Matthias Kluss

  Oh sjelljet e mia, fat i mirë !!

 • Giordano Ertl
  Giordano Ertl

  lojtarë të mirëfilltë të këtij kazino