0 Comments

Kërkesat e 55x Wager
Tërheqja maksimale e EUR 220000
bonus special: £ 2985 Nuk ka bonus depozitash Frutat e freskëta Endorphina

222 Rrotullon kazino pa pagesë përditësuar: Mund 18, 2015 Author: Selig Bordoy

Përgjigjet në "222 Rrotullime falas të kazinos"

 • Merle Huff
  Merle Huff

  Ckemi?

 • Lanny Elias
  Lanny Elias

  Ashtu si në jetë ka njerëz që duken sikur kanë ngjitur ngjitur me qeniet e tyre, ndërsa të tjerët e kalojnë atë çantë në mes të rrugës që përmbajnë një milion dollarë vetëm për t'u goditur nga një makinë. E njëjta gjë vlen edhe për një kazino.

 • Patricia Mccallum
  Patricia Mccallum

  Mirëdita

 • Erastus Bordes
  Erastus Bordes

  Fat i mirë për lojtarët depozitues

 • Sully Zelada
  Sully Zelada

  Ju uroj një të lumtur dhe shumë fat sot