0 Comments

Bast 40x
€ 175000 Tërheqja maksimale
Bonus ekskluziv: $ 505 Paratë e Lirë në Salla e zotave

220 rrotullime falas përditësuar: March 3, 2017 Author: Raphael Ison

Përgjigjet në "220 rrotullime të lira"

 • Ody Eastep
  Ody Eastep

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

 • Ferdie Prisbrey
  Ferdie Prisbrey

  rrënjosja për ju

 • Muffin Samayoa
  Muffin Samayoa

  Unë shpresoj se keni pasur një ditë të mirë me shumë lojëra fitimesh dhe turne.