0 Comments

Kërkesat e 30x Wager
$ 369000 Tërheqja maksimale
Bonusi ekskluziv i kazinosë: EUR 450 chip i lirë në Frymën Afrikane

215% Bonus Welcome përditësuar: Shkurt 15, 2016 Author: Nils Penfield
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "215% Welcome Bonus"

 • Aguinaldo Ariza
  Aguinaldo Ariza

  Good luck dhe have fun!

 • Leonard Dikarlo
  Leonard Dikarlo

  Mirë pasdite për secilin prej nesh

 • Ade Penfold
  Ade Penfold

  Mirë, më mirë, më së miri. Asnjëherë mos lejo të pushojë. 'Tillu juaj është më i mirë dhe më i miri juaj është më i miri.