0 Comments
Buran Kazino screenshot
sukses 100%

60X Luaj nëpërmjet Kazino
Tërheqja maksimale EURO 409000
Bonus Extra: EUR 30 Mobile freeroll turneu në slotet e kazinove rivale të kazinove të karamele

$ 205 Tournament përditësuar: Prill 28, 2015 Author: Raimondo Dilly
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "$ 205 Tournament"

  • Lindon Rachels
    Lindon Rachels

    Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.