0 Comments

65x Luaj përmes
€ 448000 Tërheqja maksimale
Exclusive Casino Bonus: €530 Free chip casino on Fandango�s

Përgjigjet 0 në "205 lirë rrotullon asnjë depozitë"

 • Kyle Melott
  Kyle Melott

  kërcejnë, vulosin, dridhen dhe shkelin para çdo gjëje tjetër

 • Thad Guess
  Thad Guess

  FALEMINDERIT PER PASTRIMIN DOPICOMAMA

 • Eric Vetë
  Eric Vetë

  Të mirë e fat!

 • Levon Denicola
  Levon Denicola

  Paç fat!!!

 • Kip Senecal
  Kip Senecal

  Në botën e lojërave të fatit, nuk ka asgjë më të keqe se të fitosh para, pastaj ta humbësh atë dhe më shumë.

Lini një Përgjigju