0 Comments

Nxisni ju partinë BBQ
Bëni goddamnit tuaj steaks!

20 liron falas në Thor's Rrufe në Kazino-X
"Whatfarë kohe e përkryer për një seancë Barbecue jashtë", mendoi Loki dhe i ka ftuar të gjithë të vijnë. Por nuk do të ishte një Loki tipik nëse ai nuk do të përfitonte nga mysafirët e tij të perëndishëm. Tani për tani, ndërsa Thor po tenderon biftekë me çekiçin e tij të fuqishëm dhe Odin po e vuan zjarrin me rrufe, Loki po ftohtë në çadër me një gotë ale. Sidoqoftë, do të jetë argëtuese, kështu që bashkohuni me bandën dhe merrni mundësinë e hyrjes në "gjithçka që mund të hani" mënyra e festës duke aktivizuar dhuratën tuaj të depozitave:
20 freespins në Lightning Thor në Kazino-X përditësuar: Qershor 25, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë