0 Comments

Ja legjenda e badiagjisë magjike

20 freespins në Pink Elephants në Joy Casino
Thashethemet kanë atë që në xhungla më të thella, të fshehura nga sytë e të huajve, ka një badiak magjik lundrues në një re të karamele pambuku. Ai që e gjen dhe merr një pickim do të bekohet nga elefanti i kuq me fuqinë e levitimit dhe jetës së përjetshme. Por kini kujdes: magjia do t'ju bëjë pak veten tuaj, kështu që qëndroni larg nga njerëzit alergjikë! Çfarë ju nuk duhet të qëndroni larg nga pse është aktivizimi i një depozite të pranishëm, e cila ka shfaqur në mënyrë misterioze në llogarinë tuaj sapo të keni gjetur artefaktin magjik:
20 freespins në Elefantët Pink
20 freespins në Pink Elephants në Joy Casino përditësuar: Qershor 24, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë