0 Comments

Mirë se vini në Kuzhinën e Ferrit!

20 freespins në Mayan Magic Wildfire në Joy Casino
Ata thonë se një paraardhës i largët i një kuzhinier i famshëm, Cordon Blue Ramzes, ishte një mjeshtër i vërtetë Mayan i gatimit dhe betimit. Ai ishte i njohur për ritualet e tij të veçanta dhe një specialitet gojor: "Chicken al Humiliation" me aromë. Veçanërisht për ju kemi deshifruar recetën e saj në mënyrë që ju të mund ta gatuani atë në shtëpi. Para së gjithash, thashethemi për paaftësinë e pulës për të fluturuar për minutën 15 derisa të fillojë marinimi me lot. Pastaj gjatë një gjysmë ore e bëjnë atë të skuqem me betimin më të poshtër. Së fundi, spërkateni me të i artë thërrime dhe shtoni një lugë çaji rere. Done! Tani ju mund të tërësisht të fitoni respektin e të ftuarve tuaj, si dhe një dhuratë smokey dhe me lëng depozitash:
20 freespins në Mayan Magic Wildfire në Joy Casino përditësuar: Qershor 24, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë