0 Comments

Ne duam disa shaka të mira me lëngje
Nëse ju bëjmë buzëqeshje, dhurata është e jotja!

Casino-X
Një djalosh i zhvendosur hyn në një bar dhe sheh një kalë me një koktej. Djali thotë, "Whoa, një kalë i butë! Pse një fytyrë kaq e gjatë? "
Kali thotë, "Shikoni veten, zotëri, ose unë të kam vënë pas hekurave, unë jam sherifi i kapakut".
Guys dëgjohet, "Damn, kjo është e çmendur, një kalë që flet! Vë bast se kjo mund të funksionojë aq mirë në një cirk! "
Kali fillon: "Por pse kanë nevojë për një sherif?"

Nëse kjo pjesë e argëtimit ju ka mbushur me gëzim, shaloni dhe mos prisni më shumë për të aktivizuar një dhuratë të egër në llogarinë tuaj:

20 freespins në Dead or Alive 2 në Kazino-X përditësuar: Qershor 25, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë