0 Comments

Tottenham vs Liverpool
Get gati, ajo do të jetë e nxehtë!

20 freespins në Bicicleta Freebet për Tottenham - Liverpool ndeshje në Casino-X
Momenti i së vërtetës ka ardhur pasi kulmi i Ligës së Kampionëve është pothuajse këtu! Dy kundërshtarë të fuqishëm do të përplasen në fushë, dhe kjo rivalitet vështirë se do të lërë askënd indiferent. Të dyja skuadrat na bënin habi në çdo ndeshje. Tottenham bëri një rikthim të pabesueshëm në ndeshje kundër Ajaxit, duke shënuar tre gola dhe duke e bërë atë në finale për herë të parë në historinë e klubit. Nga ana tjetër, Liverpuli, i cili u mposht nga Barcelona 3:0, nuk e kanë humbur të gjitha, por anasjelltas: Qëllimet 4 në ndeshjen e kthimit e ndihmuan atë të arrinte në krye të Ligës së Kampionëve. Ajo që mund të bëjmë tani është kapja e disa kokoshka dhe për të shijuar ndeshjen e ardhshme të mendjes në qershor 1 në 19: 00 GMT. Dhe për të bërë finalet edhe më spektakolare, ju jeni të mirëpritur të përfitoni nga dhuratat tona:
20 freespins në Bicicleta Freebet për Tottenham - Liverpool ndeshje në Casino-X përditësuar: Qershor 25, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë