0 Comments
Eclipse screenshot
sukses 100%

Bast 50x
Maksimumi $ 717000 Max
bonus shtesë: 790% Bonusi i Depozitës së Parë në Kleopatra Simbat

20 rrotullime falas përditësuar: Korrik 28, 2014 Author: Roland Beres
Ndani bonusin e kazinosë:

Përgjigjet në "20 rrotullime të lira"

  • Hilliard Escandon

    Disa njerëz duket se lindin me fat, ndërsa të tjerë duket se kanë një re të zezë mbi kokat e tyre. Shumica prej nesh bien diku në mes.

  • Lacy Pender
    Lacy Pender

    Faleminderit për postin dhe fat të mirë për ata që luajnë!