0 Comments
Screenshot ekskluzive
sukses 100%

77X Luaj përmes
£ 191000 Max CashOut
Bonus special: 235 rrotullime falas në peshën e rëndë Gold Vendet e Kazinove Rivale

195 rrotullohet falas nga kazinoja përditësuar: Prill 25, 2013 Author: Haskell Coiro
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "195 rrotullime falas të kazinosë"

 • Barnabas Hippe
  Barnabas Hippe

  Përshëndetni miq të dashur! Vetëm të kërkuar për të thënë miq si ju, të bëjë një ditë të mrekullueshme!

 • Nick Bien
  Nick Bien

  Nëse është e mundur, shikoni për kazinotë që kanë WR të ulët në shpërblime. Miniera ka një 10x WR në shpërblimet e ndeshjeve dhe fitore të turneut, tjetri ka një WR të mahnitshme në rrotullime të lira

 • Thanh Head
  Thanh Head

  Faleminderit për info dhe fat folks fat.

 • Hammad Cuello
  Hammad Cuello

  Nëse ju keni një brez humbur, mos u dorëzoni. Një ditë, fat i keq do të ndryshojë dhe ju do të fitoni.

 • Sammie Bain
  Sammie Bain

  Faleminderit për postin

 • Lesley Grosso
  Lesley Grosso

  Nëse ju humbni një shumë të holla kurrë nuk heq dorë qëndrimit të përqendruar, qëndroni pozitiv, qëndroni të forta.

 • Spike Flythe
  Spike Flythe

  Bastet e fatit janë biri i shpifjes dhe babai i dëshpërimit