0 Comments

50x Wagering
Tërheqja maksimale e Eur 759000
Bonus i Veçantë: $ 160 Chip FALAS në Mister në Kazinotë Vista Gaming Kazino

$ 180 Turneu i Kazinove përditësuar: Dhjetor 1, 2010 Author: Harvard Fonnesbeck
Ndani bonusin e kazinosë:

Përgjigjet në "$ 180 Casino Tournament"

  • Hubert Germain
    Hubert Germain

    të gëzojnë për të luajtur guys dhe Ju uroj një lumtur dhe shumë fat sot

  • Hirsch Schoene
    Hirsch Schoene

    congrats regy