0 Comments
Screenshot Bodog
sukses 100%

Kërkesat e 30x Wager
Maksimumi $ 576000 Max
bonus shtesë: Eur 560 Mobile freeroll slot në The Explorers

$ 180 Turneu i Kazinove përditësuar: Nëntor 30, 2014 Author: Emmitt Comeau
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "$ 180 Casino Tournament"

 • Sholom Battis
  Sholom Battis

  Fat i mirë për lojtarët e rinj

 • Doug Crittenden
  Doug Crittenden

  Nëse nuk keni fat si një lojtar. Askush nuk tha se do të ishte lojë e lehtë, prandaj mos e braktisni kur bëhet e vështirë.

 • Hymie Mccaster
  Hymie Mccaster

  Kjo dhe është një vend i mrekullueshëm për lojë dhe argëtim të suksesshëm. Gëzoni lojë këtu!

 • Hashim Colen
  Hashim Colen

  Nuk ka nevojë të presësh që gjërat e këqija dhe demat të mbarojnë. Ndrysho tani. Dashuria tani Jeto tani. Mos prisni që njerëzit t'ju japin leje për të jetuar, sepse ata nuk do të fitojnë.