0 Comments
La Vida screenshot
sukses 100%

60X Bast
EUR 339000 Paratë maksimale jashtë
bonus ekstra: EURO 160 Freeroll freeroll në garat e para Sekreti i Gurëve

175 rrotullime falas përditësuar: Shkurt 4, 2016 Author: Rockey Condie
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "175 rrotullime të lira"

  • Iain Rucinski
    Iain Rucinski

    Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.