0 Comments

Bonus nga Kazino Vegas Palms

66x luaj nëpër kazino
Tërheqje maksimale 859000
Bonus Extra: $ 685 Çip i lirë në kazino Gold

160 gjyqi spins përditësuar: Tetor 5, 2014 Author: Dal HycheEtiketat: Kodet e Bonusit të Kazinove të Palmave të Vegasit, Kazinot më të Mëdhenj të Palmave të Vegasit Pa Bonusin e Depozitave, Vegjët e Palmave të Kazinosë me Palma të Vegas, Kuponat e Kazinosë të Palmave të Vegasit, Turset e Kazinosë të Palmave të Vegasit, Vegas Palms Casino Tinset, Rrotullimet e Kazinove të Palmave të Vegasit, Rrotullimet e lira, 2020 # 1


Shpërblimet e lidhura "160 Trial Spins":

  1. 285% Bonus për ndeshjen
  2. Chip EUR 265 FALAS
  3. 785% Bonus i fitimit të depozitës
  4. $ 385 Daily freeroll turneu i slotit
  5. $ 85 Pa pagesë Cash

Provoni fatin tuaj me bonusin e Vegas Palms

Filloni të luani me "160 Trial Spins"

Asnjë Bonus Depozitues Kazinoje | intertops kazino klasik pa kod bonusi të depozitave

Komente për "160 Trial Spins"

  • Kincaid Kleeman
    Kincaid Kleeman

    Faleminderit admin ditë të madhe për të gjithë dhe kanë një fat të mirë edhe