0 Comments

Është Playsonditëlindjen!
Bashkohuni me turneun Lucky 7

15 freespins në Librin e Artë në Kazino-X
Ditëlindja e lumtur, e dashur Playson, ditëlindja e lumtur për ju! Me një gotë me flluska, ne ju mbushim me gëzim për të marrë pjesë në turneun Lucky 7 me një total € 30,000 bankroll. Çdo bast me para të vërteta të vendosura në lojërat e kualifikimit - Libri i Gold, Land Crystal, Vikingët Pasuria dhe të tjerët - ju krediton pikë, duke ju lejuar të goditni tabelën dhe të kërkoni një nga njëqind shpërblime të holla. Ju mund të bashkoheni me garën në çdo kohë brenda datave të turneut, nga qershori 25th deri në korrik 3rd, por sa më shpejt që ta bëni atë, aq më e madhe mundësitë tuaja për të fituar janë. Mësoni më shumë për këtë ngjarje të mrekullueshme këtu dhe përshpejtojmë në fillim me depozitimin tonë të pranishëm:
15 freespins në Librin e Artë në Kazino-X përditësuar: Qershor 25, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë