0 Comments
Thrills screenshot
sukses 100%

44X Bast
$ 147000 Tërheqja maksimale
bonus shtesë: 11 Pa pagesë rrotullime asnjë kazino depozituese në La Zingara Portomaso Casino Slots

140 gjyqi spins përditësuar: Tetor 1, 2015 Author: Gian Meikle

Përgjigjet në "140 Spins Trial"

 • Nap Sartwell
  Nap Sartwell

  Nuk ka bllokim në çantën e një lojtar.

 • Rregullorja e Tully
  Rregullorja e Tully

  Vendosni një kufi për paratë që mund të keni para të mjaftueshme për të rrezikuar dhe humbur. Asnjëherë mos shkoni përtej kësaj sasie ose rrezikoni me para që nuk mund të përballoni.

 • Wilmer Siegfried
  Wilmer Siegfried

  Informacion shumë i mirë, unë jam shumë mirënjohës për lajmet

 • Malcolm Laible
  Malcolm Laible

  Mirëmëngjes për ju të gjithë, një javë tjetër mundësia për të marrë atë të drejtë, keni një të mirë

 • Blake Foshee
  Blake Foshee

  Kumar: mënyra e sigurt për të mos marrë asgjë për diçka

 • Hershel Stipe
  Hershel Stipe

  Have fun!