0 Comments

Bast 44x
€ 66000 Max CashOut
Bonus shtesë: 235 FALAS rrotullohet në diamant dhe fruta

140% Ndeshja në një Kazino përditësuar: Dhjetor 10, 2011 Author: Riccardo Cusimano
Përhapeni dashurinë

Përgjigjet në "140% Match në një Kazino"

 • Tally Cumpston
  Tally Cumpston

  Ka dy kënaqësi të mëdha në lojërat e fatit: atë të fitimit dhe atë të humbjes.

 • Ric Gambrel
  Ric Gambrel

  Keni një premtim të mirë për të gjithë. gëzojnë tuaj

 • Warren Skalicky
  Warren Skalicky

  Fat i mirë të gjitha

 • Everett Grayer
  Everett Grayer

  Ju uroj fat dhe kundërshtarë të këqij (njerëz ose makina) lojtarë!

 • Gill Strose
  Gill Strose

  Ditët janë shumë të zënë, orët janë shumë pak, sekondat duhet të agjërojnë, por &; ka gjithmonë kohë për mua të them KENI një ditë të bukur për ju!

 • Rudy Badon
  Rudy Badon

  Mos luani më shumë sesa mund të përballoni për të humbur!