0 Comments

Fitimet çdo ditë!

10 freespins në Sticky Bandits Kazino arJoy
Ju duhet të hiqni të gjitha punët vetëm tani, përpara se festivali Quickspin me bankrollin e 50,000 të tërhiqet plotësisht nga vëmendja juaj! Kjo ngjarje do të zhvillohet nga maji 28th deri në qershor 2nd. Do të ketë një turne të vetme çdo ditë. Luaj banditë ngjitëse në Maj 28th, Emeralds Lindore në Maj 29th, Sakura Fortune maj 30th dhe Lavdi Tiger në maj 31st dhe të mbledhë më shumë pikë. Kur goditni një simbol të shpërndaj në një rrotullim të vetëm, do të merrni pikë 5 dhe nëse futeni në lojë falas në Rrotullat e Lirë, ju do të merrni pikë 100. Dhe e fundit, por jo më pak e rëndësishme është një lotër 10,000 €! Plotësoni të gjitha nivelet sfiduese në Big Bad Wolf lojë dhe të merrni një shans për t'u bërë një nga fituesit me fat të cilët do të zgjidhen rastësisht dhe do të marrin € 1000. Mëso më shumë detaje këtu dhe mos harroni të aktivizoni dhuratën tuaj të depozitave për një fillim të mirë:
10 freespins në banditë me ngjitëse në Joy Casino përditësuar: Qershor 24, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë