0 Comments

Ahoy, matey, bashkohet me bandën e detit!

10 freespins në Pirate's Charm në Joy Casino
Ky është legjendari Jack Mighty-Lobster dhe shoqja e tij më e mirë, po aq legjendare, majmuni Willy. Ata sapo kanë zbarkuar anijen e tyre në portin tonë dhe ju bëjmë thirrje për t'u bashkuar me ekipin e tyre të ëndrrave në kërkim të thesareve! Por së pari ju duhet të tregoni se jeni të denjë për bandën e tyre të pamposhtur. Kapiten Jack jep detyrën tuaj të parë: luftoni një peshkaqen me duart tuaja të zhveshura për të provuar trimërinë tuaj. Detyra tjetër është nga majmuni Willy: plotësoni mbajtjen e anijes me banane për të provuar se ju mund të ushqeni të gjithë ekuipazhin. Dhe detyra e fundit, por më interesante vjen prej nesh: vizitoni faqen tuaj promo, hapni gjoksin dhe aktivizoni dhuratën e depozitës:
10 freespins në Pirate's Charm në Joy Casino përditësuar: Qershor 24, 2019 Author: Damon
Përhapeni dashurinë