0 Comments
Joy Kazino screenshot
Kjo ofertë ka skaduar.
skadon:
sukses 100%

foto

Talini po gumëzhet dhe ndryshket dhe me arsye të mirë; është gati të presë ndeshjen madhore finale të Superkupës UEFA. Real Madrid dhe Atletico Madrid kanë kaluar një rrugë të gjatë në një seri të gjatë ndeshjesh, dhe kanë dëshmuar të drejtën e tyre për të garuar në ndeshjen më intensive të futboll sezoni, i cili do të zhvillohet në Gusht 15th, 19: 00 GMT. Ndërsa pjesëmarrësit e ndeshjes po përgatiten të tregojnë aftësitë e tyre në fushë dhe po dëgjojnë këshillat e fundit nga trajnerët e tyre, do të shfrytëzonit më mirë rastin tuaj për të parashikuar rezultatin dhe për të rrëmbyer eksitimin tonë përforcues:

E tashmja është tashmë e disponueshme në llogarinë tuaj, për ta aktivizuar atë:

1. Hyni në profilin tuaj të lojtarit.

2. Zgjidhni të tashmen tuaj në arkë.

3. Bëni një depozitë usd / eur 10.

4. Tërhiqni çorapet e futbollit tuaj.

Freebet është gati për grabitje deri 15.08.2018 21: 00 GMT 0
Freebet është në dispozicion për përdorim në të dy PC dhe versionet mobile të faqes në "Sport" tab. Bast i lirë është me vlerë 10 usd / eur / aud / cad, 100 sek / nok / cny, 500 rur, 1000 jpy, në varësi të monedhës suaj të llogarisë. Freebet mund të përdoret vetëm për një bast të vetëm me një minimum multiplikator 1.5 në Real Madrid vs Atletico Madrid ndeshje, para ndeshjes ose të jetojnë. Fitimet në freebet do të shfaqen në bilancin tuaj bonus menjëherë si shpërblim të parave të gatshme me një kërkesë pagese të 20x, të disponueshëm për të bast vetëm në Sportsbetting.
10 eur freebet në Real - Atletico lojë përditësuar: Gusht 17, 2018 Author: Damon
Përhapeni dashurinë