10 faqet kryesore të kazinosë në Gjeorgji

Gjeorgjia u ofron banorëve llotari të rregulluara nga shteti, lojërat e bamirësisë dhe anijet e lundrimit të lojërave të fatit për lojërat e fatit në tokë, të cilat janë shumë pak zgjedhje lojërash bixhozi për banorët. Shtë e sigurt të thuhet se shumica e banorëve të Gjeorgjisë janë ose udhëtojnë në shtete të tjera për të kënaqur nevojat e tyre të lojërave të fatit ose lojërat e fatit në internet.

Para se të marrin pjesë në shtetin e lojërave të fatit në internet të Xhorxhisë, banorët duhet të njihen me ligjet shtetërore të lojërave të fatit dhe faqet e internetit të besueshëm të lojërave të fatit në internet. Kjo faqe ju sjell më të mirat në faqet e lojërave të fatit në internet dhe një përmbledhje të ligjeve shtetërore të lojërave të fatit. Në këtë faqe në internet, ne nuk pretendojmë të jemi avokatë dhe ligjet vazhdimisht ndryshojnë, kështu që ju lutemi kontaktoni një avokat për ndonjë gjë që i përket ligjeve të lojërave në internet për të cilat nuk jeni të sigurt.

10 faqet kryesore të kazinosë në internet Gjeorgji me një shpërblim FRESH!

Merrni Bonusin tuaj 1600 €

pagim 97.89%
Bonusi total € 1600

100% deri në $ 400 + 200 Rrotullime Falas

pagim 97.88%
Bonusi total $ 400

500 $ bonus në depozitën e parë + 225 rrotullime falas

pagim 97.61%
Bonusi total $ 500

GET BONUS 200 freins + 2000 €

pagim 97.60%
Bonusi total € 2000

Bonus deri në € 2000 + 200 Rrotullime Falas

pagim 97.39%
Bonusi total € 2000

250% bonus + 125 rrotullime falas

pagim 97.73%
Bonusi total $ 250

$ 1,500 Bonus + 300 Rrotullime falas

pagim 98.29%
Bonusi total $ 1500

$ / 200 € + 200 Rrotullime falas

pagim 97.81%
Bonusi total $ / € 200

100% deri 500 € + 200 Rrotullime Falas!

pagim 98.14%
Bonusi total € 500

100% deri 200 € + 50 Spin Bonus

pagim 98.19%
Bonusi total € 200

1500 € + 100 Bonus rrotullohet

pagim 97.80%
Bonusi total € 1500Rreth 10 Top faqeve të Kazinosë Online Gjeorgjiane me një shpërblim të SHUMGE!

Kazinot e Xhorxhisë dhe lojërat e fatit

Përmbledhje e shkurtër: Gjeorgjia është lehtësisht një nga shtetet më shtrënguese kur bëhet fjalë për ligjet e saj të lojrave. Format e vetme të lojërave të fatit që legalizohen dhe rregullohen janë lojërat bamirëse (bingo dhe pushkë) si dhe lotaria shtetërore. Ndërsa Xhorxhia nuk e ka legalizuar lojërat e fatit në internet, lojtarët që dëshirojnë ta bëjnë këtë duhet të kenë pak për tu shqetësuar.

Pyetja e parë është kjo: Casfarë Kazinot e Xhorxhisë?

Shtetet e vetme për të cilat mund të mendoj se janë më kufizuese kur bëhet fjalë për lojërat e fatit sesa Xhorxhia janë Alaska, Hawaii dhe Utah. Për të qenë e qartë, dy nga këto shtete nuk kanë absolutisht asnjë formë të legalizuar të lojërave të fatit, dhe Gjeorgjia është pak më e lirë kur bëhet fjalë për lojërat e fatit se kaq.

E gjata dhe e shkurtër e kësaj gjendje është se ata kanë një llotari dhe ato lejojnë disa lojëra të kufizuar bamirësie.

Liçensat për qëllimin e kryerjes së Bingo-s duhet të aplikohen pranë Drejtorit të Byrosë së Hetimit të Gjeorgjisë, kështu që atje ju tashmë i keni ata që të shikojnë në ju nëse doni të drejtoni një bingo bamirësie. Personalisht, unë do të mendoja se do të jemi në rregull pa bingo bamirëse, sepse ndërsa nuk kam asgjë për të fshehur, me të vërtetë nuk dua të ftoj ndonjë agjenci që përfundon në, "Byroja e Hetimit", për të më shqyrtuar nga afër. Këto licenca kushtojnë gjithashtu 100 dollarë, që është shumë e lartë për një tarifë aplikimi.

Liçensat për të kryer pushka duhet të dorëzohen në Sherifin e Qarkut për çfarëdo qarku që Raffles do të mbahen brenda dhe gjithashtu kushtojnë 100 dollarë për të aplikuar. Shumica dërrmuese e shteteve lejojnë të mbajnë jo fitime, "Trafikuj Tremujor", ose "Raffles 50/50", pa asnjë problem për sa kohë që është për të përfituar një lloj organizate jo-fitimprurëse. Jo rreth këtyre pjesëve këtu, të gjitha. (Më vjen keq, nuk duhet të bëj qejf.)

Lotaria e Gjeorgjisë duket se ka tërhequr më shumë se 1.8B në të ardhura para-shpërndarjes në 2017, kështu që mendoj se është çdo port në stuhi për ata që duan të rrezikojnë në shtet. Duke folur për portet, shteti ka një anije lundrimi kazino që shkon disa milje në ujërat ndërkombëtare dhe më pas drejton një kazino ... kështu që mendoj se është diçka.

Ligjet Online të Kazinosë në Gjeorgji

Sipas Ligjit të Gjeorgjisë për Organizimin e Lotarive, Lojërat e Fatit dhe Lojërat e tjera të mimeve, operatorët që drejtojnë një kazino me bazë tokësore, mund të aplikojnë për licencë për të organizuar lojëra në internet kazino, të cilat jepen nga Shërbimi i të Ardhurave. Si rezultat, ka disa site të specializuara kazino online në Gjeorgji.

Por ligji gjithashtu lejon që platformat ndërkombëtare të operojnë në vend, për sa kohë që ata mbajnë një licencë diku tjetër. Në këtë mënyrë, lojtarët gjeorgjianë mund të zgjedhin nga një larmi faqesh në internet, gjë që i ndihmon ata të kenë akses në më shumë lojëra kazino dhe mundësi më të mira, të tilla si bonuse kazino në internet dhe promovime në internet të kazinove në Gjeorgji.

Metodat e Pagesës Online të Kazinos në Gjeorgji

Ekzistojnë disa mënyra pagese në dispozicion kur depozitohen dhe tërheqin fitimet. Sigurisht, në mënyrë që operatorët të sigurojnë lojtarët me mjedise të sigurta dhe të ndershme, çdo transaksion i parave duhet të jetë plotësisht transparent. Prandaj, kartat e kreditit dhe të debitit të VISA dhe MasterCard zakonisht pranohen. Por ka edhe alternativa që janë po aq efikase, siç janë Skrill, Neteller, adjaraPay, ecoPayz ose Qiwi. Për më shumë informacion, konsultohuni me drejtorinë online të rishikimeve të kazinove në Gjeorgji.

10 faqet kryesore të kazinosë në Gjeorgji përditësuar: Qershor 4, 2020 Author: Damon

përmbajtje

Bonuse të lidhura:

para pa kazino pa depozitë