Personalitetet e lojërave në qendër të vëmendjes

0 Comments

Me popullaritetin e lojrave online kazino që zgjerohet me shpejtësi, qëndron për arsye se ka mijëra të sapoardhur. Dhe, me një shumë të ardhurish të rinj në një industri, kjo gjithashtu do të thotë se po përfshihen shumë lloje të ndryshme të personalitetit të ri. Nga ata që luajnë lojëra kazinoje në baza ditore, të vendosur për t'u bërë më mirë, për ata që kanë disa raunde të rastësishme çdo javë tjetër, bota e kazinosë online është e mbushur me karaktere interesante.

Çfarëdo lloj personaliteti i lojës kazino që ndodheni është, sigurisht, në mënyrë të përkryer në rregull, pasi merr të gjitha llojet për ta mbajtur botën interesante. Gjithmonë paguan të jetë në gjendje të qesh me veten, megjithatë, kështu që lejon të shikojmë disa nga lojërat më të zakonshme që luajnë lojëra kazino. Shikoni se ku përshtateni.

I vendosur dhe i pandalshëm

Ne të gjithë kemi atë mik apo hej, ndoshta edhe ti, që merr pak të obsesionuar. Lloji i personit i cili vendos të marrë vrap, dhe papritmas duhet të dalë dhe të blejë këpucët më të shtrenjta të drejtimit, grupet e plotë të reflektorëve të paketës, syzet e syzeve dhe pedometrat. Dhe, kur përpiqeni t'i mbani ato, do të njoftohet se ata aktualisht po vrapojnë sërish dhe nuk janë në gjendje të marrin thirrjen tuaj.

I njëjti qëndrim ka tendencë të zbatohet për çdo gjë në jetën e tyre, duke përfshirë lojërat online të kazinosë. Ky person do të shpenzojë orë, madje edhe javë duke studiuar strategjitë më të mira të lojërave të kazinosë dhe madje mund t'ju telefonojë për të shpjeguar diçka të re që kanë mësuar në lidhje me internetin Blendë.

Nga ana tjetër, ky është një lloj personi i cili pothuajse me siguri do të bëhet një lojë kazinoje që luan magji. E gjithë kjo përpjekje shkon diku, dhe kur personi futet në kazinotë multiplayer online, lojtarët e tjerë mund të fillojnë vetëm të djersiten, bazuar në një reputacion që personi ka fituar për të qenë jashtëzakonisht i mirë.

Spinner Rastesishme

Në anën tjetër të spektrit është lojtari më i rastësishëm i të gjithë atyre. Lloji i personit që është krejtësisht i mirë duke luajtur një lojë kazino një herë në javë apo më shumë dhe nuk mund të shqetësohej shumë për të bërë ndonjë hulumtim mbi mënyrën më të mirë për të luajtur lojërat.

Ky person do të hyjë në mënyrë të rastësishme në një kazino, të zgjedhë një lojë që duket interesante dhe ndoshta kalon një orë më së shumti duke luajtur. Ata nuk mund të shqetësoheshin edhe duke kontrolluar limitet e basteve në tavolinë dhe madje mund të hidheshin nga loja në lojë pa ndonjë ide se si të luanin.

Gjëja më interesante në lidhje me këta lojtarë është se ata shpesh kanë tendencë të jenë të çuditshëm të suksesshëm në lojën e tyre duke luajtur kazino, duke u larguar me jackpots që të tjerët vetëm ëndërrojnë. Të jesh një lojtar i rastësishëm ka përparësitë e tij, njëra prej tyre është se një lojtar i rastësishëm nuk kapet në të gjithë strategjinë e lakimit të mendjes. Dhe, siç rezulton, kjo nganjëherë mund të jetë çelësi i suksesit ku luajnë lojëra kazino.

Lojtari i dëshpëruar

Terren mes mes lojtarit të ngulët dhe lojtarit të rastësishëm, lojtari i hidhërimit është një kafshë unike. Ju mund të gjeni lojtarin që ju godet kazinove në internet vështirë, deri në pikën e absurditetit, për diku nga disa ditë deri në disa javë. Ata do të jetojnë, fryjnë dhe hanë lojëra kazino, deri në atë pikë sa të tjerët mund të fillojnë të ngrenë vetullat ose dy. Pastaj, papritur, ata ndalen tërësisht për disa muaj në një kohë.

Të tjerë pyesin se ku shkojnë të gjitha energjitë dhe emocionet, të cilave lojtari i thjeshtë mund të përgjigjet thjesht se po merr një pushim. Pastaj, papritur, ata janë kthyer në të, duke goditur kazinove online me tërbim. Ky është modeli i lojtarit misterioz.

Natyrisht, ajo që e bën lojtarin më të veçantë është se ata gjithashtu kanë tendencë të jenë jashtëzakonisht të mirë në lojërat e kazinove gjatë kohës që ata luajnë. Dhe të tjerët madje mund të pyesin veten pse ata ndonjëherë ndalen në vendin e parë. Megjithatë, lojtari i dëshpërimit nuk mund të kujdesej më pak, pasi njëherë kërkesa për të luajtur ndalet, ashtu edhe ata. Nuk ka të bëjë me fitoren për lojtarin, por për marrjen e tronditjes, ndërkohë që është ende atje.

Sneak

Çuditërisht, ju nuk mund të di edhe se lojtari i poshtër është edhe duke luajtur lojra kazino në të gjitha. Ju mund t'i shihni ato në telefon çdo herë pas here, duke u dukur shumë i përfshirë në diçka. Çfarë është, ju nuk keni ide, vetëm të zbuloni papritur se po luajnë lojëra kazino online, ndoshta edhe në mes të ngjarjeve të tjera shoqërore. Vjedhës kurrë nuk do ta përmend atë, sepse kështu veprojnë më mirë. Neper hije. Pyete ata për këtë, dhe ata mund të shtrembërohen dhe thonë se luajnë çdo herë e një herë. Por mos shiko tani; atje ata janë në tavolinën e tyre, dukej sikur po dërgojnë një mesazh shkrimor. Por a janë me të vërtetë ...?

Pallati i Spinos Asnjë Bonus Depozitues në Kazino >>


Burimi: spinpalace.com
Personalitetet e lojërave në qendër të vëmendjes përditësuar: Qershor 18, 2019 Author: Damon