Sekretet e Amazon

0 Comments
Sekretet e Amazon

Sekretet e Amazon


Shkoni të eksploroni në xhungël dhe ndërsa admironi kafshë të egra, gjithashtu mund të fitoni falënderime të mëdha për rrotullime të lira me rritjen e shumëfishuesve dhe simboleve që ofrojnë pagesa të mëdha.
Sekretet e Amazonës është një vend i caktuar 5 me rreshta 3 dhe deri në maksimumin 20. Rrotullat janë vendosur në një pamje të gjetheve të dendura të xhunglës, ndërsa simbolet përfshijnë panthers, leopards, cougars, toucans, parrots, gjarpërinjtë, kameleonët dhe bretkosat.
karakteristika
Wilds

Gruaja amazoniane është simboli i egër. Ajo do të japë një shumëzues 2x sa herë që ndihmon për të formuar një fitore dhe mund të zëvendësojë të gjitha simbolet me përjashtim të shpërndarjes.
Shpërndaj
Hëna e moonit është simboli shpërndarës. Mund të japë shpërblime të shpërndara deri në 2000x bastin total për një rrotullim dhe është çelësi i funksionit të bonusit.
Bonus Features
Ulje e tre ose më shumë simboleve të shpërndarjes së moonflowereve kudo në bobina fillon lojën bonus. Ju do të shihni tre lule dhe duhet të zgjedhin prej tyre për të zbuluar sa rrotullime keni fituar. Nëse zbriti tre shpërndarës, ju mund të fitoni xNUMX në xNUMX rrotullime të lira, katër shpërndarës dhe ju mund të fitoni xNUMX në 5 rrotullime të lira dhe pesë shpërndarës do t'ju japë xNUMX në 15 rrotullime të lira.
Rrotullimet e lira fillojnë me një shumëzues 1x që rritet me një me çdo rrotullim. Për më tepër, ju mund të fitoni më shumë rrotullime duke ulur simbolet e shpërndarjes shtesë deri në një maksimum prej 50. Nëse e menaxhoni këtë, do të thotë se rrotullimi i fundit do të ketë një shumëzues të 50x.
Çmim i parë
Sekretet e Amazon ofrojnë një pagim të madh të 50,000x në qoftë se ju mund të vendosni pesë wildly nëpër një linjë pagese. Pantera mund të paguajë deri në 600x, leopardi mund të paguajë deri në 500x, cougars mund të paguajnë deri në 400x, zogjtë mund të paguhen deri në 150x dhe zvarranikët mund të paguajnë deri në 100x.


🎁 Kodi bonus i kazinos:

🔥 220 Kazino Pa pagesë Kazinoje
🔥 Bonus Kazino 950%
🔥 175 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 € 250 Kazino Chip
💵 140 Spins Pa pagesë Kazino
💵 € 300 FALAS CHIP
💵 $ 3835 JO DEPOZITË BONUS KAZINO
💵 $ 450 chip falas për kazino
💵 EUR 815 Casino Tournament
💵 33 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 620 Mobile freeroll tournament slot
💵 € 255 Çip i lirë
💵 $ 405 Tournament
💵 $ 695 Daily freeroll turneu i slotit
💵 Eur 1585 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 235 luan falas kazino
💵 $ 415 Casino turne freeroll
💵 € 450 Kazino Chip
💵 £ 1585 Nuk ka bonus kazino për depozita
💵 EURO 275 Pa pagesë Kazino Chip
💵 125 falas luan pa depozitë
💵 Chip pa pagesë 290
💵 $ 4580 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 EUR 120 Tournament
💵 $ 695 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2420 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 10 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 Eur 3640 Nuk ka depozitë
💵 EURO 85 FALAS Kazino Chip
💵 $ 670 Casino turne freeroll
💵 Eur 1925 JO DEPOZITIMI BONUS
💵 145 pa rrotullime
💵 220 Kazino Pa pagesë Kazinoje
💵 € 65 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 2335 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 845% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 230 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 EURO 4305 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 Turneu EURO 30
💵 230 rrotullime falas
💵 £ 222 Daily freeroll turne slot
💵 310 FALAS Chip Casino
💵 EUR 1375 asnjë bonus depozitash
💵 Chip 85 Casino
💵 295 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 530 Lirë Kazino Kazino
💵 $ 625 Pa pagesë Cash
💵 $ 795 Casino turne freeroll
💵 255 Pa pagesë vishet
💵 $ 88 çip falas
💵 EURO 275 Pa pagesë Kazino Chip
💵 $ 220 FALAS Kazino Chip
💵 $ 395 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 505 Turneu i Kazinove Online
💵 € 125 chip kazino
💵 885% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Euro 65 Casino chip
💵 £ 222 Daily freeroll turne slot
💵 Eur 170 Pa pagesë çip
💵 880% Depozitave Bonus Match
💵 $ 4850 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Eur 85 FALAS CASINO CHIP
💵 € 60 Pa pagesë Chip
💵 $ 4195 Asnjë Depozitë
💵 $ 240 kazino falas
💵 $ 4255 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 Bonus Kazino 230%
💵 Chip EUR 465 FALAS
💵 160 PAJISJE FALAS
💵 915% Ndeshja në një Kazino
💵 10 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 255 pa rrotullime
💵 $ 430 asnjë bonus depozitave
💵 € 300 FALAS CASINO CHIP
💵 65 luan falas kazino
💵 15 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 EURO 1710 JO DEPOZITË BONUS KAZINO
💵 65 luan falas kazino
💵 80% Bonus për ndeshjen
💵 $ 335 FALAS Chip Casino
💵 £ 999 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 240 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 240% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 140 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 Eur 3090 Nuk ka Depozitë Bonus të Depozitave
💵 $ 255 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 EUR 3555 Nuk ka Depozitë
💵 € 715 Tournament Kazino
💵 130 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 Kazino falas EURO 99 Chip
💵 £ 4705 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Chip EUR 465 FALAS
💵 160% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 40 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 620 FALAS Chip Casino
💵 515% Ndeshja në një kazino
💵 $ 80 Tournament
💵 275 Pa pagesë vishet
💵 EUR 1835 Nuk ka Depozitë

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Hoffmania
Hoffmania
Nëse po e lexoni këtë, ne do të supozojmë se jeni një tifoz i David Hasselhoff. Nëse nuk je, ...
Luaj lojëra elektronike!
Mit i Dragons
Mit i Dragons
Zhvilluar nga Microgaming, Miti i Dragoit është një mbështjellës 5, rresht 3, video slot. Ka bonot e 20 që paguajnë majtën ...
Luaj lojëra elektronike!
Super safari
Super safari
Ne nuk u shitën me temën kur pashë së pari grafikën e këtij vendi të vogël argëtimi. Një dash ...
Luaj lojëra elektronike!
Shufra shufra ari ose argjendi
Shufra shufra ari ose argjendi
Rush ari ka thyer në Bullion Bare. Kjo makinë klasike slot është vendosur në Perëndim Wild dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Purple nxehtë
Purple nxehtë
Makineria e çarçafëve online Purple Hot është një lojë e bërë nga Amigotech; është e ngjashme me makinat e lojërave klasike, por me ...
Luaj lojëra elektronike!
Nacho libre
Nacho libre
Nacho Libre Slot Machine. Është e qartë nga ekrani i hapjes se kjo çarje ka vlerë të menjëhershme komedi. ... Ky vend i caktuar ...
Luaj lojëra elektronike!
Shujt e arit
Shujt e arit
Set lundrojnë për të zbuluar botëve të reja të pasurive dhe pasuri me Sails of Gold, një makinë 5-mbështjell automatik nga Play'n ...
Luaj lojëra elektronike!
Poker Joker
Poker Joker
Vetëm një vlerë monedhë përdoret për bastet në çdo raund. Përdor butonat + dhe - në të djathtën ...
Luaj lojëra elektronike!
Pushoni përsëri bankën
Pushoni përsëri bankën
Break da Bank Again është një lojë në internet që ju sjellë nga platforma Microgaming. Ky vend i caktuar është gjithçka ...
Luaj lojëra elektronike!
Vrapimi i shkëmbinjve
Vrapimi i shkëmbinjve
Reef Run është një Video Slot me rrotulla 5 dhe rreshta 20 të orientuara nga e majta në të djathtë. Loja ...
Luaj lojëra elektronike!
Vërejtje e kuqe e yllit
Vërejtje e kuqe e yllit
Star Trek Red Alert është një video slot 25-payline që funksionon në platformën softuerike WMS (Williams Interactive). Bërë në ...
Luaj lojëra elektronike!
Mbretëria e titanëve
Mbretëria e titanëve
A e doni kulturën e lashtë? Pastaj Mbretëria e Titans slot zhvilluar nga WMS software kazino provider është një shkëlqyer ...
Luaj lojëra elektronike!
Kopshti i pasurive
Kopshti i pasurive
Në Kopshtin e Pasurisë, çifti ynë elegant ju shikon në botën e ndritshme të të pasurve dhe të bukurve ...
Luaj lojëra elektronike!
Esqueleto explosivo
Esqueleto explosivo
Esqueleto Explosivo është një video slot me pesë rrotulla, tre rreshta, dhe linja fikse 17 pay, të cilat paguajnë nga e majta ...
Luaj lojëra elektronike!
Qëllimi Hugo
Qëllimi Hugo
Duke pasur parasysh se futbolli është gjithmonë një temë e nxehtë me tifozët në mbarë botën, ofruesit e lojërave të internetit ofrojnë lojëra të lidhura me futbollin ose ...
Luaj lojëra elektronike!
Lucky 8 linjë
Lucky 8 linjë
Përmasa mbi rrotullat 9 ky slot nga Microgaming ka vetëm rreshta 8 brenda një katali 3 × 3. Është e lehtë të ...
Luaj lojëra elektronike!
Bar sushi
Bar sushi
Tendenca në ditët e sotme në krijimet e lojrave falas për lojëra elektronike është t'u ofrojë lojtarëve animacione të bardha, grafikë të mahnitshme, atmosferë luksoze dhe komplekse ...
Luaj lojëra elektronike!
Shtëpia e dragonjve
Shtëpia e dragonjve
Shtëpia e mrekullueshme e Lojërave të Dragons online ka linja 20 pay, rreshta 3 dhe rrotulla 5. Dragons kineze do të ...
Luaj lojëra elektronike!
Princesha Mayan
Princesha Mayan
Kur i referohemi folesë Mayan Princess, ne po kthehemi në histori për rreth 4000 vite më parë, dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Mbreti arthur
Mbreti arthur
Makinat e lojërave elektronike, të bazuara në legjendat e lashta dhe subjektet mitologjike, gjithmonë kanë një tërheqje të veçantë për lojtarët. Prandaj, kompania Tom ...
Luaj lojëra elektronike!
Gurë të çmuar
Gurë të çmuar
Lightning Gems është një lojëra elektronike 10-payline e krijuar nga softueri NextGen Gaming. Rrotullat janë transparente dhe ato janë ...
Luaj lojëra elektronike!
Turneu i artë
Turneu i artë
Golden Tour është një xNUMX-reel video slot me 5 paylines aktive. Simboli më i paguar (x5) janë disa ...
Luaj lojëra elektronike!
Piggies dhe ujku
Piggies dhe ujku
Piggies dhe Wolf janë një pushim i mirëpritur nga seritë super të mprehta të Playtech. Lëshuar në 2013, Piggies dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Të gjithë amerikanët
Të gjithë amerikanët
Të gjitha amerikanët janë një lojë e madhe video poker shumë e ngjashme me pesë poker barazim, por kjo nuk është vetëm një ...
Luaj lojëra elektronike!
Sekretet e Amazon përditësuar: Janar 17, 2019 Author: Aamir Berrey
Përhapeni dashurinë