Lojë Provider: RTG

Bonus.Express Kazino Lojë Ofruesit

0 Comments

Deuces lirshme


Cfare eshte 'Deuces lirshme'?
Termi deuces i lirshëm i referohet një ndryshimi në një lojtar të vetëm, pesë karta lojë video poker. Qëllimi i lojës është që të krijojë dorën më të mirë fituese të mundshme nga një dorë e fillimit të kartave duke përfituar nga deuza si karta të egra. Pagesat e veçanta janë shkaktuar për katër deuces, pesë-e-një-lloj dhe mbretërore të egra me 2-së. Në mënyrë tipike luajtur praktikisht në internet, deuces lirshme është një lojë fast paced poker ku duart të shumta mund të luhet në të njëjtën kohë dhe raundet bonus dyfishtë ose asgjë mund të shpejt të rritur tenxhere fitimet.
Shpjegoi 'Deuces Loose'
Objekti i deuces lirshme është që të krijojë dorën më të mirë të mundshme të pokerit, duke punuar nga dosja origjinale me pesë karta të trajtuara nga tregtari. Lojtari hap lojën duke zgjedhur numrin e duarve që dëshirojnë të luajnë në çdo raund, duke shtuar kredinë e tyre fillestare përmes patate të skuqura. Kartat trajtohen dhe lojtari duhet të vendosë se cilat duar duhet të mbajnë dhe të cilat duhet të hidhen me shpresën e kartave më të mira në marrëveshjen e ardhshme. Një cikël i kësaj përbën një raund të plotë të lojës.
Ashtu si shumica e varianteve të pokerit, një lojtar fiton kur ndërtojnë një nga të mëposhtmet: një rresht mbretëror, katër deuces, mbret i egër me dy, pesë-e-lloj, katër-e-një-lloj, tre-e-një -kind, drejtpërdrejtë, shtëpi të plotë, të drejtë ose të skuqur. Dallimi kryesor për poker të drejtpërdrejtë qëndron në përdorimin e kartave të dores (të cilat janë karta me një vlerë prej dy - më të ulëtat në një kuvertë standarde). Ato bëhen karta të egra në poker deuces të lirshme. Kjo do të thotë se ato mund të përdoren si zëvendësues për çdo kartë tjetër në kuvertë, duke krijuar duart e reja fitues, të tilla si mbretëresha e egër me dy dhe çdo pesë-e-një-lloj. Mashtrimi është që të mbahen kartat e deuces për aq kohë sa të jetë e mundur, duke mos i hedhur kurrë ato, pasi ato mund të përdoren në vend të ndonjë kartele në kuvertë për të krijuar një dorë fituese. Një lojtar gjithashtu duhet të hidhni gjithmonë një nga dy palët e kartave, pasi çifti nuk do të fitojë dorën, por tri ose katër prej një lloji mund.


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Luchadora
Luchadora
Zhvilluesit Thunderkick ftojnë gamblers në të gjithë botën për të vizituar Meksikën dhe të shikojnë lufton spektakolare befasues! Luchadora në internet ...
Luaj lojëra elektronike!
Legjenda e zonjës së bardhë të gjarprit
Legjenda e zonjës së bardhë të gjarprit
Legjenda e Zonjës së Bardhë të Gjarpërit është një lojëra elektronike me rrotullat 5 dhe linjat e pagave 243 të mundshme nga Yggdrasil ...
Luaj lojëra elektronike!
Mania përbindësh
Mania përbindësh
Ndonjëherë një lexim i lojrave në dispozicion në një nga kazinove tona të rekomanduara rezulton një lojëra elektronike që ka ...
Luaj lojëra elektronike!
Hunks skandinave
Hunks skandinave
Slots skandinav Hunks u lirua në nëntor të 2011. Kjo është një lojëra elektronike e zhvilluar dhe e siguruar nga Play'n ...
Luaj lojëra elektronike!
Ari i zi
Ari i zi
Slots Zi Gold. Black Gold është një 5-reel, 30-payline, lojëra elektronike me definicion të lartë nga BetSoft Gaming. ... Karakteri kryesor në ...
Luaj lojëra elektronike!
Miliona maniak
Miliona maniak
Perspektiva e marrjes së miliona eurove do ta bënte njeriun maniak, por në Manic Millions duket se ka dërguar ...
Luaj lojëra elektronike!
Gopher ari
Gopher ari
Tifozët e slloteve online do të dinë se ekzistojnë disa lojra të ndershme me miniera në vendin e kazinosë; joshja ...
Luaj lojëra elektronike!
lojë me shigjeta
lojë me shigjeta
Nëse ju pëlqen lojë shigjetat dhe doni të merrni fitore të mëdha, shikoni për Darts Heroes lojëra elektronike në mesin e aksionit ...
Luaj lojëra elektronike!
Rrotullat super absolute
Rrotullat super absolute
Si është e mirë për të përshkruar Absolute Super Reels? A është një lojëra elektronike klasike? Apo është më moderne ...
Luaj lojëra elektronike!
Humbur
Humbur
Lost përmban të gjitha elementet që do të shoqëroheni me titujt BetSoft, duke përfshirë animacionet e nënshkrimit 3D. Kjo lojë është vendosur në ...
Luaj lojëra elektronike!
Rugby virtuale
Rugby virtuale
Loja Virtual Rugby nga 1x2gaming është një lojë simulimi e Rugby World Cup. Loja ofron ndeshje 47 që përfshijnë ...
Luaj lojëra elektronike!
Thesar i piramidave
Thesar i piramidave
A jeni gati për të marrë në aventurën misterioze me një slot të tmerrshëm video kazino thesari i piramidave krijuar ...
Luaj lojëra elektronike!
Cashapillar
Cashapillar
Cashapillar është një xhirim i gjallë 100-payline video në platformën softuerike Microgaming. Logoja e Cashapillar është një shumëzues i egër ...
Luaj lojëra elektronike!
Keno laborator
Keno laborator
Eksploroni një version të keno klasik duke luajtur Kenolab nga 1X2 Network.The stakes janë të larta në këtë lojë të mrekullueshme ...
Luaj lojëra elektronike!
Humbur vegas
Humbur vegas
Jo që nga filmat Horror Hammer ka zhanër të frikshëm filmi / TV gëzuar aq popullaritet sa edhe tani ...
Luaj lojëra elektronike!
Gladiator celular
Gladiator celular
Grafika e filmit kombinon mirë me xhelatin 5x3, formatin e payline 25, për të siguruar një slot të paraqitur mirë dhe fitimprurës ...
Luaj lojëra elektronike!
Shpërthimi bum bang
Shpërthimi bum bang
Shpërthimi Boom Bang është një lojë e pamohueshme fun slot, me shumë linja fitimi për të bast në dhe një larmi të madhe të ...
Luaj lojëra elektronike!
Jacks ose më mirë 10 dorë
Jacks ose më mirë 10 dorë
Nëse e pëlqeni veten si një lojtar poker, por jeni të shqetësuar se dikush mund të jetë në gjendje të lexojë ...
Luaj lojëra elektronike!
Pjesa Slotfather 2
Pjesa Slotfather 2
Slotfather është kthyer me të gjithë këlyshët e tij - duke përfshirë Snake Eyes Sammy, Frankie "Knuckles" dhe Fat Tony - në ...
Luaj lojëra elektronike!
Kameleonët e çmendur
Kameleonët e çmendur
Është gjithmonë impresionuese se si disa krijesa janë në gjendje të fshihen me sy të qartë. Kameleonët kanë një lëkurë që përshtatet ...
Luaj lojëra elektronike!
Frutat 'n' royals
Frutat 'n' royals
Nëse keni menduar gjithmonë se familjet mbretërore janë pak frutore - atëherë është koha për të parë nëse keni të drejtë ...
Luaj lojëra elektronike!
Ruletë e Kryeministrit
Ruletë e Kryeministrit
Microgaming na sjell një video të cilësisë për të marrë variantin evropian të tiparit të kazinosë klasike të tullumbaceve me premierën e saj ...
Luaj lojëra elektronike!
Rally hi-lo
Rally hi-lo
Keni diçka për të thënë për këtë lojë? Dëshironi të ndani historinë tuaj të suksesit, strategjinë që keni përdorur për të fituar, ose ...
Luaj lojëra elektronike!
Gjashtë revole
Gjashtë revole
Gjashtë Shooter është një lojë me zare nga 1x2, një furnizues i softuerit për kazinotë në internet. Objekti i lojës ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Keno


Çfarë është Keno?
Keno është lloj i llotarisë së shtetit - ju merrni disa numra në një biletë dhe shpresoni të përputhni me numrat e nxjerra nga makina me ping pong. Ka një mënyrë tjetër që është si llotari shtetërore: shanset janë shumë të këqija. Keno në kazino ka skajin më të lartë të çdo loje në kazino - 25% ose më shumë.
E mira për këtë lojë është se është luajtur shumë ngadalë, dhe për aq pak sa $ 1 një pop. Nëse jeni pothuajse jashtë parave në një kazino, gjithmonë mund të rri në sallë pritjeje në Keno dhe të luani lojra $ 1 Keno (ku keni mundësi të fitoni deri në $ 250,000 ose sasi më të vogla).
Nëse jeni duke luajtur në internet shanset janë shpesh shumë më të mira. Natyrisht, ritmi është shumë më i shpejtë, kështu që ende mund të humbësh më shumë para duke luajtur në internet edhe pse shanset janë më të mira, sepse ju po vendosni shumë më shumë baste.
Kurrë mos luani Keno?
Shumë autorë kumaresh do t'ju tregojnë që kurrë të mos luani Keno sepse buza është kaq e lartë. Në Bibël të Re Gambler, Arthur Reber thotë: "Unë nuk do ta luaja me paratë Monopoly dhe unë shpresoj se nuk do." Tani, mendoj se Reberi është një shkrimtar i madh dhe Bibla e tij është një libër fantastik, por unë duhet të nuk pajtohen me të për këtë. Me të vërtetë, a është kaq e keqe për të hedhur një dollar në një biletë Keno për një shans për të fituar një çerek milion dollarë? Kështu që e keni humbur një dollar të tërë - kështu që çfarë? Ne të gjithë e dimë që bixhozi është zakonisht një propozim i humbur, prandaj cili është krimi nëse e kufizoni lojën tuaj Keno me atë që mund të përballoni për të humbur dhe e kuptoni plotësisht se shanset janë të këqija? Sigurisht që buza e shtëpisë është e lartë, por të luash disa lojëra të lira nuk do të të shkatërrojë. Ju nuk duhet të merrni një kthim fantastik të pritshëm për çdo dollar që shpenzoni - për shembull, cili është kthimi i pritur kur paguani për të parë një film? Ju "humbni" 100% të parave tuaja pa pasur mundësi të merrni atë përsëri. Por keni marrë disa vlera argëtuese nga ajo, kështu që pse është vlera argëtuese nga blerja e një bilete keno më pak të vlefshme?


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Le të ngasim
Le të ngasim
Let It Ride u prezantua për herë të parë në kazinotë në 1993. Shuffle Master Inc, kompania që i bën ata automatikisht-shuffling ...
Luaj lojëra elektronike!
Steam kullë
Steam kullë
Steam Tower ™ ju çon në një udhëtim magjepsës të frymëzuar nga epoka viktoriane e shekullit 19th dhe dizajni industrial i saj. ...
Luaj lojëra elektronike!
Gopher ari
Gopher ari
Tifozët e slloteve online do të dinë se ekzistojnë disa lojra të ndershme me miniera në vendin e kazinosë; joshja ...
Luaj lojëra elektronike!
Puthni me zë të lartë
Puthni me zë të lartë
Grupi 'Kiss' është një nga emrat më të njohur në historinë e muzikës rok amerikane; formuar prapa ...
Luaj lojëra elektronike!
Plazh të kuq
Plazh të kuq
Plazhet e kuqe rreth Ayers Rock në Australi kanë qenë prej kohësh burimi i çudi - por ata tani mund të ...
Luaj lojëra elektronike!
Slam funk
Slam funk
Çdo tifoz i basketbollit e di kuptimin e fjalës "slam dunk". Është një e shtënë në të cilën një lojtar futet ...
Luaj lojëra elektronike!
Holmes dhe gurët e vjedhura
Holmes dhe gurët e vjedhura
Pesë jackpot-et progresive lokale janë ngritur për këtë aventurë të mbushur me z. Holmes. Bashkohu në kërkim ...
Luaj lojëra elektronike!
Gladiator
Gladiator
Është një përvojë lojë e cila ka qenë dy mijëvjeçarë në bërjen - pothuajse mund të dëgjoni zhurmën e ...
Luaj lojëra elektronike!
Arin e delfinit
Arin e delfinit
Wombat thotë: Gati për një aventurë nënujore të thellë të detit? Unë jam. Toka e thatë është totalisht e mbivlerësuar. Kjo lojë kujton ...
Luaj lojëra elektronike!
Rrotullat e pasurisë
Rrotullat e pasurisë
Të holla në një nga lojërat më të reja emocionuese BIG WIN të 2018 me mbështjellës të Pasurisë. Në këtë ...
Luaj lojëra elektronike!
Sopranët
Sopranët
Nëse keni parë ndonjëherë The Sopranos dhe emisionin e tij televiziv të mobsterëve në HBO, do të keni përshtypje ...
Luaj lojëra elektronike!
Super sumo
Super sumo
Përjetoni mrekullitë e Lindjes së Largët dhe shijoni disa makina slotesh të rënda me këtë lojëra sportive me temën nga ...
Luaj lojëra elektronike!
Turizmi i keq
Turizmi i keq
TIPSY TIPSY ju sjell në botën e Gary, një punëtor punëtor i cili fillon me një fund të mrekullueshëm ...
Luaj lojëra elektronike!
Medusas vështron
Medusas vështron
Medusa's Gaze është një xheli 4, lojëra 12 pay-line lojë elektronike nga Playtech, bazuar në Medusa Gorgon me flokë me gjarpër të lashtë ...
Luaj lojëra elektronike!
Fenerë e gjelbër
Fenerë e gjelbër
Zhvilluar nga Playtech, Green Lantern është një slot i cilësisë së lartë, me pamje të mahnitshme me një temë filmike. Bazuar në filmin blockbuster lëshuar ...
Luaj lojëra elektronike!
Bretkocë me fat
Bretkocë me fat
Slots Super Lucky Frog. Super Lucky Frog është një 5-reel, 25-payline 3D lojëra elektronike e zhvilluar nga Net Entertainment. ...
Luaj lojëra elektronike!
Kampion i pistave
Kampion i pistave
Kampioni i Video slotit të trenit ka një temë të garës së kuajve. Kjo temë është kapur shumë mirë në këtë ...
Luaj lojëra elektronike!
Heronj super
Heronj super
Mbani lojtarët të ngjitur në ekran për orë të tëra! Kjo lojë epike është e ngarkuar me karakteristika emocionuese të reja, animacione mahnitëse dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Linjat magjike 81
Linjat magjike 81
Fitimet kaq shumë - duhet të ketë magji në përzierje! Ky vend i caktuar për AllPay me rrotullat 4 do të sjellë ndër mend ...
Luaj lojëra elektronike!
Simba afrikane
Simba afrikane
Nëse keni imagjinuar ndonjëherë duke u nisur në një safari të egër në Afrikë - tani ju mund të falë Afrikës ...
Luaj lojëra elektronike!
Turtley awesome
Turtley awesome
"Nëse hani, fle dhe merrni frymë nga lojrat në internet si ne, ju keni ardhur në vendin e duhur" ofrojnë Videoslots.com ...
Luaj lojëra elektronike!
Bastet e vogla evropiane ruletë
Bastet e vogla evropiane ruletë
Ekziston një ton variantesh të ndryshme të ruletit në dispozicion në internet. Ruletë evropiane janë më të zakonshmet. Në qoftë se ju jeni ...
Luaj lojëra elektronike!
Cashapillar
Cashapillar
Cashapillar është një xhirim i gjallë 100-payline video në platformën softuerike Microgaming. Logoja e Cashapillar është një shumëzues i egër ...
Luaj lojëra elektronike!
Retromania
Retromania
Retromania është një video slot 9-payline që funksionon në platformën softuerike Endorphina. ... Lojtarët mund të provojnë slotin në ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Jacks ose më mirë 52 dorë


Jacks ose më të mirë Pikat kryesore të Poker Video 52
Ka duart 52 në këtë lojë të Jacks or Better. Kjo është një dorë për çdo kartë në kuvertë! Ju jeni duke luajtur Jacks or Better dhe pagesat janë për palë Jacks or Better, 2 palë, 3 të një lloji, të drejtpërdrejtë, të ndritshme, shtëpi të plotë, katër të një lloji, të drejtpërdrejtë me rresht dhe Royal Flush.
Një kuvertë e kartelave 52 përdoret dhe kuvertë është riorganizuar çdo dorë. Ju mund të bastni nga 1 në 5 monedha për dore dhe ju keni emërtimet e monedhës 5 për të zgjedhur nga: 1 ¢, 5 ¢, 25 ¢, 50 ¢ dhe $ 1.
Pagimi më i mirë është duke luajtur baste maksimale. Një Royal Flush në një monedhë paguan monedha 250, por një Royal Flush në pesë monedha paguan monedha 4000.
Në këtë version të Jacks or Better Poker përdoret një rrjet i dorës me pesëdhjetë e dy. Ju merren kartat 5 me fytyrë.
Vetëm dora e poshtme tregon kartat e nisjes. Mbajeni ose hidhni sa më shumë kartela sa doni të bëni kombinimin më të lartë të paguar. Secila dorë përdor një kuvertë të veçantë të kartës 52 dhe secila dorë përmban të njëjtat letra të mbajtura si dora e vijës fundore. Vizatoni për t'u marrë letrat e mbetura në secilën dorë nga kuvertat e tyre të veçanta.
Duart pa kombinime fituese do të shaded out dhe kombinimet fitues do të shfaqen në tabelën e pagave në të majtë. Kombinimi më i lartë paguhet në secilën dorë.


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Njeriu X
Njeriu X
X-Men lojëra elektronike është një lojëra tjetër me superhero, ku X-Men dhe komanda e tij straggles kundër villains keqdashës. Frymëzues ...
Luaj lojëra elektronike!
Crazy 80s
Crazy 80s
Ndoshta nuk është e nevojshme që ne të përshkruajmë se çfarë baze Crazy 80s bazohet në por ne gjithsesi do të ...
Luaj lojëra elektronike!
Vrapimi i shkëmbinjve
Vrapimi i shkëmbinjve
Reef Run është një Video Slot me rrotulla 5 dhe rreshta 20 të orientuara nga e majta në të djathtë. Loja ...
Luaj lojëra elektronike!
Tomb raider 2
Tomb raider 2
Tomb Raider 2 lojëra elektronike është frymëzuar nga filmi Lara Croft: Tomb Raider lëshuar në 2001. Vazhdimi i ...
Luaj lojëra elektronike!
Shakaxhi i energjisë
Shakaxhi i energjisë
«Power Joker» është tre slot machines online me dy ekran të veçantë. Loja shkon në modalitetin bazë në ...
Luaj lojëra elektronike!
Retro mbështjell nxehtësinë ekstreme
Retro mbështjell nxehtësinë ekstreme
Çuditërisht, por stili retro po bëhet gjithnjë e më popullor. Projektimi i lokaleve është bërë "në të vjetër ...
Luaj lojëra elektronike!
Perandoria e Diamantit
Perandoria e Diamantit
Diamond Perandoria është një xheli 3, slot 15 payline nga Microgaming që është në dispozicion për të luajtur në të gjitha pajisjet nga ...
Luaj lojëra elektronike!
Paco dhe specat popping
Paco dhe specat popping
Paco dhe Popping Peppers Slot Rishikimi Game. Paco dhe Popping Peppers janë një xNUMX-roll, 5-row, dhe 3-paylines video ...
Luaj lojëra elektronike!
Big money bigfoot
Big money bigfoot
RTG ka sjellë legjendën e Bigfoot në një lojë interaktive online. 5-reel dhe 25-payline lojë karakteristika sy-ngjitës ...
Luaj lojëra elektronike!
Fortunium
Fortunium
Victoria explorer i famshëm dhe Maximilian shpikësi mendjemprehtë janë heronjtë e kësaj slot video nga Microgaming - hyjnë ...
Luaj lojëra elektronike!
Cash çmendur
Cash çmendur
Cash Crazy është makina e vogël 3, një slot machine me një çmim të madh. Profesor i çmendur është prapa ...
Luaj lojëra elektronike!
Disco dyfishtë
Disco dyfishtë
ISoftBet përgatiti një surprizë të këndshme për ata që humbin dyshekët e valleve të 70-it, goditjet në disko dhe vallet e egra! ...
Luaj lojëra elektronike!
Thesar Totem
Thesar Totem
Totem Treasure slot machine falas Microgaming ka pesë linja pagese, pesë rrotulla dhe tre rreshta. Shamanët e Natyrës ...
Luaj lojëra elektronike!
Spectra
Spectra
Disa zhvillues të lojërave pëlqejnë të kalojnë në krye dhe të dizenjojnë një univers kompleks të mbushur me detaje për lojtarët për të ...
Luaj lojëra elektronike!
Karvan arabe
Karvan arabe
Loja e re emocionuese e karvanit arab është frymëzuar nga karvanët më të famshëm të tregëtisë dhe pazaret e Arabisë së lashtë. Kjo ...
Luaj lojëra elektronike!
Fruta të freskëta
Fruta të freskëta
Zhvilluesit nga ofruesi i softuerit të kazinosë Endorphina e kanë pajisur lojën me model 5 × 4 game-play, që do të thotë se ...
Luaj lojëra elektronike!
Cigane u ngrit
Cigane u ngrit
Kjo lojëra elektronike ofron karakteristika të shumta duke përfshirë Gypsy Wilds dhe një simbol Crystal Ball unik që mund të shkaktojë katër emocionuese ...
Luaj lojëra elektronike!
Shtatëdhjetat e Funky
Shtatëdhjetat e Funky
Funky Seventies video slot është mbi të gjitha 70; kompjuteri i parë, topa disko, shih-o-matic, dhe shumë më tepër. Këto ...
Luaj lojëra elektronike!
Pasuri hyjnore
Pasuri hyjnore
Divine Fortune ™ ju ofron pasurinë dhe pasuritë e antikitetit. Udhëtoni prapa në kohë në një botë krijesash mitike ...
Luaj lojëra elektronike!
Instinkt bazë
Instinkt bazë
Rishikimi bazë i lojërave instinkt të lojës. Argëtues emocionuese Instinct Basic fun slot vjen me tre rreshta, pesë rrotullime. ... The ...
Luaj lojëra elektronike!
Batman dhe çmimi pinguin
Batman dhe çmimi pinguin
Pas betejave me Joker, Catwoman dhe Riddler, është koha që Batman të përballet me armiqësinë e tij të tjera Penguin ...
Luaj lojëra elektronike!
Qentë diamanti
Qentë diamanti
Diamond Dog është një 5-mbështjellës, 25 lojëra elektronike të shumëfishtë monedhë video nga NetEnt. Lojtari zgjedh midis vlerave të monedhave 6 të ndryshme, ...
Luaj lojëra elektronike!
Qëllimi Hugo
Qëllimi Hugo
Duke pasur parasysh se futbolli është gjithmonë një temë e nxehtë me tifozët në mbarë botën, ofruesit e lojërave të internetit ofrojnë lojëra të lidhura me futbollin ose ...
Luaj lojëra elektronike!
Mania pyjore
Mania pyjore
Vendet e Maniave të Pyjeve. ... Në mënyrë tipike kur luani lojëra elektronike, ju keni një matricë standarde të 5-rolls dhe një përzgjedhje ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Poker Joker


Ky është një tjetër fëmijë plëngprishës i Microgaming; prodhuesi më i lartë i softuerëve të kazinove në botë. Një lojë fantastike e kartave 53 - kuvertë me kartë 52 + shakaxhi i gëzimit. Joker trajtohet si një kartë e egër për të përfunduar çdo kombinim fitues. Softueri automatikisht e konverton Jokerin në emërtimin e kërkuar për t'ju dhënë më të mirën. Loja kërkon që kartat të riorganizohen para çdo lay-out, duke ju dhënë një marrëveshje të rastit çdo herë.
Bastja mund të rritet ose zvogëlohet me klikime në shenjat + dhe -. Kliko 'Bet One' dhe vendoset njësia e madhësisë së bastit bazë, po ashtu edhe klikimi në 'Bet Max' do të vendosë maksimumin e lojës. Është vërtet aq e lehtë sa të luajë një fëmijë Joker Poker, thjesht klikoni butonin 'Deal' dhe shikoni gjërat që përsëriten. Lojtari ka marrë pesë letra dhe duhet të klikojë mbi të cilën ai / ajo dëshiron të mbajë.
Një 'Auto-Play' është në dispozicion për Lojtarët që dëshirojnë të zhvendosen në Modalitetin e Ekspertëve nga mënyra normale. Natyrisht ajo luan duart tuaja automatikisht duke e bazuar vendimin në llogaritjen më të mirë matematikore të mundshme në rrethana të caktuara. Thjesht shtypni 'Draw' dhe merrni të gjitha kartat e reja të paraqitura për ju.
Loja ju lejon të rrisni fitimin tuaj nëse keni arritur një dorë fituese. Kjo mund të arrihet duke klikuar mbi opsionin 'Dyfishim', një veçori fantastike që nuk ofron asnjë lojë tjetër përveç Joker Poker. Kjo veçori e saj ju lejon të detyroni që kartat tuaja me fytyrë të ngrihen kundër atyre të kartave të Tregtarëve. Nëse juaji është me vlerë më të lartë atëherë fiton çmim të dyfishtë. Tani vazhdoni të dyfishoni ose ta thërrisni atë një ditë, në çdo kohë. Zgjedhja është e jotja.
Faqja ofron shumë përshtatje miqësore, si kontrollin e zërit, shpejtësinë e lojrave dhe mbi të gjitha asistentin online që ju lë të kuptohet për bastin më premtues pas llogaritjes më të mirë të mundshme matematikore në çdo moment të caktuar.
Çmimi më i lartë që ju mund të fitoni është monedha 5000 (në varësi të shumës maksimale), por ju duhet të merrni një 'Natural Royal Flush' për të; një Royal Flush pa një kartë të egër në të. Bast minimal mund të jetë aq i vogël sa 0.25 dhe maksimumi mund të shkojnë herë 100 që është $ 25 në një të shkuar.
Karakteristikat më të favorizuara të Online Poker Joker janë mënyra e tij Autoplay dhe Expert, opsioni i dyfishuar, hyrja me Wild Card dhe Auto Re-bast. Disa nga kazinove kryesore që ofrojnë Joke Poker janë Platinum Play, Të gjitha Vendet, Sultans 7, Vegas Palms Casino dhe Royal Vegas.
Duke qenë një produkt Microgaming, ajo trashëgon të gjitha karakteristikat kryesore të zakonshme që i bëjnë këto lojëra më të preferuara në mesin e komunitetit të lojrave online. Disa prej karakteristikave të tij përfshijnë grafikë të qartë, lehtë të syrit, navigacion të lehtë, lehtësi për përdorim. Të gjitha opsionet e tij janë të dukshme dhe brenda mundësive të lojtarëve edhe fillestarë. Tabela e pagesës është shumë e rëndësishme për t'ju dhënë një ide të qartë se çfarë është në tenxhere. Është e lehtë për t'u kuptuar dhe më e lehtë për të luajtur. Ndihma është gjithmonë në dispozicion me një klik të vetëm. Është tipar "dyfishues" çifte argëtim për fituesin! A Must Try për çdo aventurier online.


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Shaaark superbet
Shaaark superbet
Shaaarku i mrekullueshëm! Superbet online slot lojë kazino ka linjat 25 paguajnë, rreshta 3, dhe rrotullat 5. Shmangni rrezikun ...
Luaj lojëra elektronike!
Tempulli i tut
Tempulli i tut
Tempulli i TUT është një slot i vetëm për Win / Microgaming me rrotullat 5 dhe linjat e fituara të 10. Mund të luhet në të gjitha pajisjet ...
Luaj lojëra elektronike!
Para në dorë
Para në dorë
Rishikimi Phantom Cash Slot Game. Lojë fantastike Phantom Cash slot machine vjen me linjat 25 paguajnë, rreshta 3 dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Dora Xoker e Pokerit Joker
Dora Xoker e Pokerit Joker
Duke luajtur një dorë të Poker Joker është e bukur dhe ky version ju jep 10 herë fun çdo lojë! Ju ...
Luaj lojëra elektronike!
Raiders relike
Raiders relike
Video slot i Relic Raiders është një slot i veçantë për videot Netent që ju merr në kërkim të fshehur ...
Luaj lojëra elektronike!
Daredevil
Daredevil
Daredevil lirë slot internet është një kombinim i artikujve moderne dhe klasike me rregulla të lehtë dhe karakteristika bonus. Superheroes ...
Luaj lojëra elektronike!
Pyje Fairies
Pyje Fairies
Fusha magjike e Lojërave të Pyjeve në internet ka rreshtat 3, rrotullat 5 dhe linjat e pagave të rregullueshme 25. Ndjeni atmosferën ...
Luaj lojëra elektronike!
Legjenda përralla: hansel dhe gretel
Legjenda përralla: hansel dhe gretel
Vazhdoni aventurat tuaja legjendare me përrallën e dytë nga trilogjia fantastike - Hansel dhe Gretel ™. Behu gati ...
Luaj lojëra elektronike!
Shpendët e zjarrit
Shpendët e zjarrit
A nuk ju mendoni të vizitoni tokën amerikane në një kohë kur fiset e shumta indiane kanë jetuar këtu? ...
Luaj lojëra elektronike!
Arabe u ngrit
Arabe u ngrit
Arabian Rose është një pesë rrotull, katër rreshta, dhe 40 pay slot video slot. Koncepti i kësaj loje është i bazuar ...
Luaj lojëra elektronike!
gjuaj
gjuaj
Xhirimi është një slot slot Microgaming që do të jetë tërheqës për shumë tifozë të futbollit. Ajo përmban rrotullat 5 ...
Luaj lojëra elektronike!
Dragon fiton
Dragon fiton
Double Dragons është një lojëra elektronike me rrotullime 5, rreshta 3 dhe rreshta 25 të orientuara nga e majta në të djathtë. Kjo ...
Luaj lojëra elektronike!
Netë në Bangkok
Netë në Bangkok
Nëse besoni atë që shihni kur luani këto lojëra elektronike, atëherë Bangkok është qartë Las Vegas i ri! ...
Luaj lojëra elektronike!
Andre gjiganti
Andre gjiganti
Mundje është emri i lojës në këtë 5-reel slot lojë online nga Nextgen, dhe ju mund të ndihmoni Andre ...
Luaj lojëra elektronike!
Turtley awesome
Turtley awesome
"Nëse hani, fle dhe merrni frymë nga lojrat në internet si ne, ju keni ardhur në vendin e duhur" ofrojnë Videoslots.com ...
Luaj lojëra elektronike!
Hansel dhe gjuetarët magjistare gretel
Hansel dhe gjuetarët magjistare gretel
Luaj Hansel & Gretel Witch Gjahtarët Slot për të lira dhe Rishikimi. Hansel & Gretel Witch Hunters është një vend iSoftBet ...
Luaj lojëra elektronike!
Zemra e xhunglës
Zemra e xhunglës
Kjo Playtech Video Slot do t'ju trondisë me mundësinë për të zhytur në xhungël, ku nevojitet guximi i vërtetë ...
Luaj lojëra elektronike!
Heronj 108
Heronj 108
108 Heroes është shtylla video e mundshme Microgaming me rrotullat 5 dhe linjat 15 pay-line. Kjo lojë është e frymëzuar me luftën ushtarake ...
Luaj lojëra elektronike!
Zeus zot i bubullimës
Zeus zot i bubullimës
Zeus God of Thunder është një lojë emocionuese e zhvilluar nga WMS me një temë mitologjike. Ky vend interesant ka ...
Luaj lojëra elektronike!
Fabrika e ilaçeve
Fabrika e ilaçeve
Ne duhet të themi, ne preferojmë të luajmë në lojëra elektronike Leander në internet. Në celular, grafika mungon vetëm pak mprehtësi ...
Luaj lojëra elektronike!
Xtra nxehtë
Xtra nxehtë
Xtra Hot është një lojë shumë e thjeshtë video automatike e prodhuar nga Novomatic. Si të gjitha lojrat e tjera Novomatic, kjo lojë është ...
Luaj lojëra elektronike!
Buck i ftohtë
Buck i ftohtë
Cool Buck. Me vendndodhjen e "Cool Buck" në Mad About Slots, Microgaming ka krijuar një vend të thjeshtë, por të angazhuar për tre ...
Luaj lojëra elektronike!
Suckers gjakut
Suckers gjakut
Dashurojnë një vend të vrasjes së vampirëve? Atëherë ky është vendi për ju! Mbushur me gërmadhat, ghouls dhe ngjarjet shpirtërore, ...
Luaj lojëra elektronike!
Piratët me fat
Piratët me fat
Piratët funny Lucky Pirates slot machine falas online kanë linja 9 paguajnë, rrotullat 5, dhe rreshta 3. Në këtë kazino ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Dora Xoker e Pokerit Joker


Duke luajtur një dore të Joker Poker është kënaqësi dhe ky version ju jep 10 herë fun çdo lojë! Ju jeni duke luajtur duart 10, secila dorë përdor një kuvertë të kartave 53 duke përfshirë Joker dhe Joker është e egër.
Shpërblimi është në Kings ose më mirë, dy palë, tre të llojit, të drejtpërdrejtë, me rresht, shtëpi të plotë, katër të llojit, të drejtpërdrejtë, Joker Royal Flush, 5 të një lloji dhe Natyrore Royal Flush me pagimin më të lartë të monedhave 4000 për Flushin Natyror Natyror.
Në marrëveshjen që ju merrni kartat 5 përballet me lart (i quajtur një dorë e vendimit). Kjo do të shfaqet në fund të rrjetit të kartelave. Ju mbani ose hidhni për të bërë dorën më të lartë fitues nga këto karta 5.
Dora e vendimit është një nga dhjetë duart që ju merren në këtë lojë. Joker mund të zëvendësohet për çdo kartë për të përfunduar kombinimin më të lartë fitues. Kur klikoni në barazim, do të trajtohen nëntë duar shtesë të kartave 5.
Ju merren kartat e mbetura për të përfunduar çdo dore nga kuvertat e tyre të veçanta. Kombinimi më i lartë paguhet në secilën dorë.
Ju mund të bastni 1 në 5 monedha për dore, por pagesa më e mirë është kur luani maksimumin e bastit për emërtimin e monedhës. Një Royal Royal Flush në një monedhë paguan monedha 400 (krahasuar me pagimin e monedhës 250 në lojëra të tjera të pokerit) Royal Flush në monedha maksimale (5) paguan monedha 4000 si shumica e versioneve të tjera.


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Teddy mban piknik
Teddy mban piknik
Rezultati imazhi për Teddy mban piknik slot slot description Teddy Bear's Picnic Slot Rishikimi Game. Pikniki interesant i ariut Teddy ...
Luaj lojëra elektronike!
Xhenxhexhi i errët ngjitet
Xhenxhexhi i errët ngjitet
Dark Joker Rizes është një mbështjell 5, rresht 3 dhe slot 10 payline me 5 të paylines orientuar ...
Luaj lojëra elektronike!
BayWatch
BayWatch
Nëse ju kujtohet serija e madhe televizive e David Hasselhoff dhe Pamela Anderson nga stjuardesa e 90 dhe ju adhuroni tjerrje ...
Luaj lojëra elektronike!
Virusi i Kirit
Virusi i Kirit
Ky slot i gjallë përmban një sërë virusesh në të gjithë rrotullat 5 dhe linjat e pagave 10 që paguajnë nga të dyja mënyrat. Linjat 5 ...
Luaj lojëra elektronike!
shkëmbor
shkëmbor
Rocky është duke u përgatitur për disa luftime të mëdha dhe ai ka nevojë për ndihmën tuaj. Si ju tren me të ju mund të ...
Luaj lojëra elektronike!
Ares
Ares
Kur nuk ka lojrat e pakta të kazinosë, fokusi juaj do të jetë në mesin e bonusit më të mirë të mirëpritur për të provuar ...
Luaj lojëra elektronike!
kandil deti
kandil deti
Merrni hapin e parë drejt një lojëje të jetës! Medusa, një nga lojërat më të mrekullueshme NextGen Gaming slot ...
Luaj lojëra elektronike!
Daredevil
Daredevil
Daredevil lirë slot internet është një kombinim i artikujve moderne dhe klasike me rregulla të lehtë dhe karakteristika bonus. Superheroes ...
Luaj lojëra elektronike!
Gërvishtja e Bingles Bingo
Gërvishtja e Bingles Bingo
Bingo Online është larg nga një gjë e re, por që kur Zitro Interactive mori në veprim, cilësinë ...
Luaj lojëra elektronike!
Ari i Grand Prix
Ari i Grand Prix
Gara është në dhe ju mund të merrni pjesë në të duke luajtur Grand Prix Gold nga 1X2 Network.If ju ...
Luaj lojëra elektronike!
Sirenë e magjepsur
Sirenë e magjepsur
Mermaid magjepsur gjetur në mesin e lojrave NextGen Gaming është një lojë me ujë nënujore slot me simbole si peshk, predha, perla, seahorses dhe të tjera ...
Luaj lojëra elektronike!
Stickers
Stickers
Vetë përmendja e fjalës Stickers ngjall imazhe të larmishme të artit dhe krijimeve artizanale që mund të gjejnë ...
Luaj lojëra elektronike!
Premier blackjack hi lo ari
Premier blackjack hi lo ari
Kryeministri Blackjack Hi Lo Gold renditet në mesin e një nga lojrat më të mira të tavolinës Microgaming në internet. Ajo përmban intrigues ...
Luaj lojëra elektronike!
Fei cui gong zhu
Fei cui gong zhu
Fei Cui Gong Zhu është një lojë elektronike nga Playtech me një temë orientale dhe komplimente Nian Nian Ju ...
Luaj lojëra elektronike!
Ronin
Ronin
Ronin është një slot popullor 20-payline progresive që shkon në platformën softuerike "Real Time Gaming". Shpërndarja është ...
Luaj lojëra elektronike!
Spinderella
Spinderella
Leja e zanashve të ngjall diçka për ty: Një trajner qelqi, një princ apo një kështjellë plot Twists ...
Luaj lojëra elektronike!
Ruletë Newar
Ruletë Newar
Rregulla, dhe Karakteristikat NewAR Roulette është një nga lojërat më të mira klasike të ruletit që ne kemi luajtur ndonjëherë. Ajo rreptësisht aderon ...
Luaj lojëra elektronike!
Dolphin cash para
Dolphin cash para
Blu e thellë e oqeanit nuk ka qenë aq joshës pasi që lojtarët e dinë se fsheh thesare dhe gjëra të panjohura ...
Luaj lojëra elektronike!
Blade 50 linjë
Blade 50 linjë
Të kesh zgjedhje në jetë është një gjë e mrekullueshme: imagjinoni të shkoni në dyqan dhe të keni vetëm pesë crispë të ndryshëm për të ...
Luaj lojëra elektronike!
Rrotullat e pasurisë
Rrotullat e pasurisë
Të holla në një nga lojërat më të reja emocionuese BIG WIN të 2018 me mbështjellës të Pasurisë. Në këtë ...
Luaj lojëra elektronike!
Bizhuteritë e detit
Bizhuteritë e detit
«Jewels of the Sea» është një lojë elektronike falas me rrotullime me madhësi të ndryshme në ekran. Ti mundesh ...
Luaj lojëra elektronike!
I magjepsur
I magjepsur
Përmbledhje e Bewitched Slot. ... Çdo slot i cili ofron një raund bonus, një rrotullime të lira dhe një çmim i parë progresiv është ...
Luaj lojëra elektronike!
Gjuetar detar
Gjuetar detar
Developers Play'n Go lëshuar kohët e fundit lojëra elektronike lojëra elektronike Deti Hunter, i cili kombinon makinat e lojërave klasike, tiparet mahnitëse dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Big Ben
Big Ben
Nëse do të thonit tre gjëra që për herë të parë vijnë në mendje në përmendjen e Londrës apo Britanisë së Madhe, ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Dora Xoker e Pokerit Joker


Joker Poker 3 Dorë është një lojë emocionuese poker video me një fitore maksimale të monedhave 20,000. Lojtarët kanë mundësinë për të luajtur tre duart në një kohë dhe kështu të fitojë deri në tre çmime identike ose edhe të ndryshme brenda një seance.
Poker Joker Poker 3 pranon baste mes 0.01 dhe 1; Lojtaret mund të vendosin çdo gjë nga 1 në 5 monedha për dore. Natyrisht, numri i monedhave në dorë luan një rol të rëndësishëm në shumën totale të fitimeve të mundshme.
Përveç dorës kryesore, ky variant video poker mund të përdoret për të luajtur dy duar në seancë. Pas paketimit të parë të kartelave, kartat e përzgjedhura për mbajtjen shtohen në dy duart shtesë. Pastaj lojtari godet butonin e vizatimit për të shfaqur kartat e mbetura dhe fitimet e mundshme.
Në varësi të numrit të monedhave, pagimi mund të jetë ndërmjet monedhës 1 dhe monedhave 20,000. Kombinimi më i ulët i paguar në lojë janë çifte Kings or Better dhe 2 që paguajnë midis monedhave 1 dhe 5. Ata janë të ndjekur nga tre të një lloji, të drejtë dhe të rrafshët; Shuma juaj maksimale fillon në 5 dhe shkon deri në 25.
Tjetra në listë janë Shtëpitë e Plota dhe katër nga një lloj i ndjekur nga një Straight Flush dhe Royal Joker. Nëse luani monedha 5, lojtarët mund të shpresojnë për fitimet ndërmjet monedhave 30 dhe 400. Së fundi, tre duart e para në Joker Poker 3 dorëzojnë 5 të një lloji, Royal Flush dhe Seq. Royal; Ndërsa e fundit paguan çmimin 20,000-coin, dy të tjerët paguajnë 750 dhe 4,000. Joker është kartë e egër në këtë lojë.
Joker Poker 3 Hand është një lojë zbavitëse që shpërblen tifozët video poker për përpjekjet e tyre. Sa i përket grafikës, zgjedhja nuk është asgjë e veçantë, por çmimi i tyre kryesor i monedhave 20,000 i bën ato sigurisht në radar.


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Ujërat kristalore
Ujërat kristalore
Grab gear tuaj scuba dhe të përgatiten për një aventurë të lë pa frymë nënujore mbushur me ëndrrat e bukur oqean, grafikë mahnitëse, delfinë, ...
Luaj lojëra elektronike!
Zotërinj me fat
Zotërinj me fat
Lucky Little Gods është një xheli 5, mënyra 243 për të fituar slot nga Microgaming që mund të luhet nga 30p ...
Luaj lojëra elektronike!
Pashkët e papritur
Pashkët e papritur
Shfaqen në mesin e lepujve me gëzof dhe e perceptojnë humorin e prillit me lojëra të këndëshme të Pashkëve të habitshme. Vezë Colorful, Bunnies mbuluar me qime, e ëmbël ...
Luaj lojëra elektronike!
Mbajtja e kasetës
Mbajtja e kasetës
Në Kazino Hold'em, që luhet me një kuvertë 52-kartelash, mund të fitoni në bastin tuaj Ante dhe në anën opsionale AA Bonus ...
Luaj lojëra elektronike!
Purple nxehtë
Purple nxehtë
Makineria e çarçafëve online Purple Hot është një lojë e bërë nga Amigotech; është e ngjashme me makinat e lojërave klasike, por me ...
Luaj lojëra elektronike!
Varri i thesarit
Varri i thesarit
Hapi në botën e lashtë magjike egjiptiane me Varrezën e Thesarit nga Habanero! Një shirit në internet i mbushur me simbole të egra, shpërndan ...
Luaj lojëra elektronike!
Slammin 7s
Slammin 7s
Slammin '7s është një xheli 5, slot 27 payline nga iSoftBet. Duke shfaqur simbole, lëkundet multiplikatorët 4 dhe 5 ...
Luaj lojëra elektronike!
Undine është e thellë
Undine është e thellë
Undines Lojë e thellë slot është një lojëra elektronike me rrotullat 5 dhe rreshtave 10 që ju mund të shijoni sa herë që dëshironi ...
Luaj lojëra elektronike!
Ruletë evropiane
Ruletë evropiane
Ruletë është një lojë e mbushur me histori. Rrënjët e saj shkojnë mbrapa deri në vitet 200, por esenca ...
Luaj lojëra elektronike!
Emoji planet
Emoji planet
Sillni argëtim dhe buzëqeshjet më të mira kur luani Emoji Planet ™, krijimi i fundit nga studiot suedeze të ...
Luaj lojëra elektronike!
Ruletë franceze
Ruletë franceze
Ndërmjetësi apo tregtari është personi përgjegjës për tjerrjen e rrotave të ruletit dhe merret me bastet dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Idhujt aztec
Idhujt aztec
Çdo krijues i lojërave elektronike ka të paktën një lojë Aztec-themed - dhe Play N Go nuk është përjashtim. Për fat të mirë, kjo është ...
Luaj lojëra elektronike!
Kodi sekret
Kodi sekret
Kodi Sekret është një video slot automatik nga Net Entertainment lëshuar në 2010. Kjo është një lojë me një çift ...
Luaj lojëra elektronike!
Kapur Wild
Kapur Wild
Tifozët e peshkimit janë të sigurt për të shijuar Wild Catch, një lojë slot Microgaming që ka të bëjë me peshkimin në oqean ...
Luaj lojëra elektronike!
Veneciane u rrit
Veneciane u rrit
Është një temë e mrekullueshme romantike dhe muzika në rrotullime të lira ju sjellë drejtpërdrejt në një top maskaradash ...
Luaj lojëra elektronike!
Mega spins break da bankë përsëri
Mega spins break da bankë përsëri
Mega Spins Break Da Bank është një vazhdim i popullore Break Da Bank Slot dhe është ndoshta një nga ...
Luaj lojëra elektronike!
Libri i ra deluxe
Libri i ra deluxe
Libri i Ra luksoz është makina më e popullarizuar për kazinotë në tokë i Evropës, dhe ka një ...
Luaj lojëra elektronike!
Stravaganza
Stravaganza
Stravaganza është një lojë tryezë e parë në disa kazinove të internetit duke përdorur softuerin Playtech. Loja është e vështirë të krahasohet me ...
Luaj lojëra elektronike!
Tivoli bonanza
Tivoli bonanza
Tivoli Bonanza është një xNUMX-reel, slot për lojë me argëtim me video që nuk ka humbur shumë larg makinës klasike të lojërave elektronike ...
Luaj lojëra elektronike!
Lojëra magjike
Lojëra magjike
Lojtarët e vërtetë janë të gatshëm të bëjnë pothuajse çdo gjë për të rritur shanset e tyre për të fituar të mëdha në rrotullat e tyre ...
Luaj lojëra elektronike!
Bonus poker
Bonus poker
Bonus Poker është një variant i Jacks or Better video poker që ofron bonuse bonus për një 4 të një ...
Luaj lojëra elektronike!
Banka e gjakut
Banka e gjakut
Ndjehen si në shtëpi dhe kënaquni duke luajtur një lojë të emocionuese të Drakulës në Bankën e Gjakut me lojëra 1 × 2. Ky vend i caktuar video ka ...
Luaj lojëra elektronike!
Napoleoni i pëlqen shumë
Napoleoni i pëlqen shumë
Ndoshta udhëheqësi më i madh ushtarak ndonjëherë i Francës, Napoleon Bonaparte, tani është i përjetësuar në një lojëra elektronike në internet, e cila e përshëndet emrin e tij ...
Luaj lojëra elektronike!
Devesë
Devesë
Kamera e parave është një mbështjellje 5, linjë pagese 20 nga iSoftBet që mund të luhet nga 20p vetëm një rrotullim në ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Dora Xoker e Pokerit Joker


Xhoker Poker 52 Hand është një variant fantastik i lojës tradicionale Video Poker, me një Joker Card shtesë dhe një raund Bonus Gamble për të rritur fitimet e lojtarëve. Me një mori duart dhe një numër të pagesave që i përshtaten, disa lojëra mund të jenë aq emocionuese ose të dobishme sa Joker Poker. Loja luhet me kartat 53, në kontrast me 52 tradicionale; karta ekstra është kartë e egër dhe vepron si "e egër" për të zëvendësuar çdo kartë tjetër për të marrë dorën më të mirë të mundshme.
Në Xoker Poker 52 Hand of Draw Poker, Jokerët janë të egër dhe mund të përdoren për të ndërtuar duart e fituesit. Filloni me një dorë me pesë karta dhe zgjidhni cilën doni të mbani. Hiqni pjesën tjetër dhe zëvendësoni atë me një të re duke klikuar mbi Draw. Një palë mbretërish është dora minimale e nevojshme për të fituar një pagim, dhe nëse fitoni, ju keni mundësinë të shkoni në një raund të dyfishtë ose jo. Njihuni me tregtari që zgjedh një kartë dhe ju tregon. Vetëm të zgjedhësh një kartë vlere më të lartë nga katër kartela me fytyrë poshtë në ekran dhe do të jesh në rrugën tënde për të dyfishuar fitimet e tua.
RREGULLOJ
Duart vlerësohen sipas tabelës së pagesës. Kartat trajtohen nga një pirg i vetëm. Kartat janë të përziera me secilën dorë. Lojtari ka mundësinë të vendosë deri në pesë karta.
VLERAT E DYTË
Duart janë të organizuara Kings ose më mirë 2 palë Bëni vetëm larjen e Shtëpisë së plotë 4 të një lloji Thjesht shpëlarje Wild Royal me Joker 5 të një lloji Royal Royal Ngjyrat Royal Jokers janë gjithashtu të egra dhe mund të përdoren për të krijuar duart e tjera fituese.
Një dorë fituese mund të jetë dhe fitimi i tyre i plotë është shtuar. Kjo gjithashtu do të thotë mundësi për të fituar ndeshjen që duket se dyfishon paratë tuaja.
- Joker Poker gjithashtu ka një tipar automatik që lejon lojtarët të vendosin deri në baste të njëpasnjëshme 25. Gjatë funksionit AutoPlay, funksioni i mbajtjes automatike aktivizohet automatikisht për të regjistruar të gjitha kartat që ndjejnë kompjuterin tuaj të vlefshme


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Sekretet e atlantis
Sekretet e atlantis
Secrets of Atlantis Slot është një lojë me ujë 40-payline video slot, mundësuar nga platforma software NetEnt. Bazuar në ishullin imagjinar ...
Luaj lojëra elektronike!
Runecraft Viking
Runecraft Viking
Viking Runecraft është një inovativ shtatë nga shtatë, niveli i bazuar në rrjetin e rrjetit që ofron një mori karakteristikash emocionuese që mbushin ...
Luaj lojëra elektronike!
Vërejtje e kuqe e yllit
Vërejtje e kuqe e yllit
Star Trek Red Alert është një video slot 25-payline që funksionon në platformën softuerike WMS (Williams Interactive). Bërë në ...
Luaj lojëra elektronike!
Dritat
Dritat
Përjetoni një nivel të pakrahasueshëm të eksitim dhe mega fiton me Lights ™! Ky 5-reel, 3-rresht, 9-line video slot ofron një mesmerizing ...
Luaj lojëra elektronike!
Zogjtë
Zogjtë
Fluturojnë lart në qiell me BIRDS !, duke shfaqur rrotullat e kaskadës në një mënyrë krejtësisht të re! Me potencialisht të pakufizuar falas ...
Luaj lojëra elektronike!
Spin dhe fitore
Spin dhe fitore
Spin dhe Win është themeluar në 2011 dhe është në pronësi dhe operohet nga DAUB Alderney Ltd - ata janë motra ...
Luaj lojëra elektronike!
Maskaradë Mbretërore
Maskaradë Mbretërore
Royal Maskaradë është një xheli 5 dhe xNUMX video slot nga Play'n GO. Është vendosur në mes ...
Luaj lojëra elektronike!
Mega shakaxhi
Mega shakaxhi
Mega Joker është një stil tipik i makinës së pemëve të slotit të fituesit të fatit dhe do të jetë i njohur me të gjithë lojtarët, qoftë fillestarë ...
Luaj lojëra elektronike!
Bruce Lee
Bruce Lee
Si të luani Bruce Lee ™ karakteristika të egra, shpërndan dhe një funksion i fuqishëm pa pagesë mund të fillojë me anë të metodave të ndryshme 3 ...
Luaj lojëra elektronike!
Genie egra
Genie egra
Ashtu si mina ari ose gjuetarët e thesarit, netë arabe gjithmonë do të jenë një temë kryesore e botës së lojërave elektronike, me ...
Luaj lojëra elektronike!
Vlefshmëria e vinileve
Vlefshmëria e vinileve
Merrni në këpucët e tua të vallëzimit, ju spinners me fat. Countdown Vinyl do të lëvizje ju larg poshtë korsi kujtesës ...
Luaj lojëra elektronike!
Tërheqje rrotulluese
Tërheqje rrotulluese
A doni një eksperiment të vogël? Po në lidhje me disa fitime shpërthyese në laboratorin tonë Reel Attraction ™? Profesori ynë i çmendur tashmë është ...
Luaj lojëra elektronike!
Kuzhinier ninja
Kuzhinier ninja
Ninja Chef është një video slot 30-payline që vepron në platformën software iSoftBet. Loja ka wilds multiplier, ndërsa ...
Luaj lojëra elektronike!
Fabrika e ilaçeve
Fabrika e ilaçeve
Ne duhet të themi, ne preferojmë të luajmë në lojëra elektronike Leander në internet. Në celular, grafika mungon vetëm pak mprehtësi ...
Luaj lojëra elektronike!
Laguna Pearl
Laguna Pearl
Zhytem në botën e bukur nënujore me xhiron e Pearl Lagoon nga Play'n Go. Këtë herë zhvilluesi ju ofron 5-mbështjell, ...
Luaj lojëra elektronike!
Kaffe bar bar bar'en
Kaffe bar bar bar'en
Kaffe BAR-BAR-BAR'en është një lojë video slot 3-reel. Ju mund të aktivizoni deri në linjat 5 dhe të bini deri në 5 ...
Luaj lojëra elektronike!
Rrotulla neoni
Rrotulla neoni
Neel Reels është një lojë futbolli 5 automatike futuristike që ju transporton në një botë të ngjashme me neon ...
Luaj lojëra elektronike!
Netë arabe
Netë arabe
Nights Arabian Jackpot. Nights arab është një nga lojërat më të vjetra dhe më të njohura të lojërave të fatit të NetEnt-it të të gjitha kohërave! Nata arabe ...
Luaj lojëra elektronike!
Rrotullime të shpejta
Rrotullime të shpejta
Slots Rrotullat e Shpejta. Reels shpejtë është një slot me tre reel me paylines 5 nga Microgaming e cila paguan homazh për Las të cilësisë së mirë ...
Luaj lojëra elektronike!
Gunslinger
Gunslinger
Gunslinger: Reloaded është mundësuar nga Luaj 'N Go dhe ka xNUMX lëkundet dhe 5 paylines. Mund të luhet nga 25p në £ 25 ...
Luaj lojëra elektronike!
Joker Jester
Joker Jester
Duke marrë vetëm gjysmën e ekranit, kjo lojëra elektronike celulare ndihet e vogël në tabletë dhe me të vërtetë funksionon mirë në peizazhin ...
Luaj lojëra elektronike!
Rregullat e futbollit
Rregullat e futbollit
Ndjeni eksitim dhe ethe në rritje ndërsa hyni në stadium dhe dëgjoni zhurmën e turmës që rrethon ...
Luaj lojëra elektronike!
Sytë irlandez 2
Sytë irlandez 2
Por jo mjaftueshëm për një përmirësim. Grafika është më e bukur dhe ju merrni 20 dhe jo 12 rrotullime të lira, por ...
Luaj lojëra elektronike!
Rul i nxehtë
Rul i nxehtë
Mirë se vini në këtë video të re Video Slot, Hot Roller! Luaj këtë lojë dhe ne jemi të sigurt që ju do të doni ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Jacks ose më mirë 10 dorë


Nëse e pëlqeni veten si një lojtar poker, por jeni të shqetësuar se dikush mund të jetë në gjendje të lexojë blloqet tuaja, ka vetëm një gjë për të: 10 Line Jacks ose më të mirë video poker.
10 Line Jacks ose Info më të Mirë për Game
Bast nga pak deri në £ 2.50
Luaj për një çmim i parë progresiv
Fitoni deri në 10 herë në raund
Ofruesi i softuerit: Playtech
Si të luani 10 Line Jacks or Better
Për të filluar këtë parti, gjëja e parë që duhet të bëni është të vendosni baste tuaja. Duke përdorur butonat +/-, mund ta ktheni dialin nga £0.25 në £ 1.25 varësisht nga madhësia e bankrollit tuaj. Megjithatë, është e rëndësishme të mbani mend se kjo është 10 Line Jacks or Better nuk është lojë mesatare e pokerit tuaj video.
Në këtë lojë, çdo shumë bastësh që zgjidhni do të shumëzohet me 10. Pra, nëse je në nivelin më të ulët, do të vlerësosh £ 2.50 për marrëveshje. Në fundin e sipërm të spektrit, një raund i vetëm do të kushtojë £ 12.50. Pasi të keni zgjedhur nivelin tuaj, atëherë ju mund të shumëzoni shumën tuaj totale nga 1, 2, 3, 4 ose 5. Duke shtypur butonin "bast një", mund të rrisni bastin tuaj të përgjithshëm, duke rritur kështu shumën që mund të fitoni.
Tani, edhe pse kjo mund të tingëllojë si një shumë për të shpenzuar në një dorë të vetme të video poker, ia vlen të kujtohet se 10 Line Jacks ose Better ju jep shanset 10 për të fituar. Pra, në vend që të merrni vetëm pesë karta dhe të përpiqeni të mbani / shkëmbeni ato në mënyrë që të bëni një dorë të renditur, do të merrni kartat 50!
Luaj për Progresive Poker Jackpots
Ndryshe nga lojrat tradicionale të video poker, 10 Line Jacks ose më mirë këtu në Paddy Power Casino ka një kthesë të veçantë. Si dhe pagesat fikse për duart e pokerit standard (p.sh. një palë ose më mirë, një të drejtë, të ndezur etj), ju gjithashtu keni mundësinë të luani për një çmim çmim progresiv.
Për aq kohë sa ju shumëzoni bastin tuaj me pesë, ju mund të jeni me një të shtënë të fituar mijëra paund nëse ju jeni marrë një rresht mbretërore. Në fakt, ajo që është edhe më e mirë për 10 Line Jacks or Better është se ju mund të fitoni në linja të shumëfishta. Pra, nëse goditni një rresht mbretëror në rreshtin tuaj të parë për të fituar çmimin progresiv, ju do të fitonit aq sa 4,000 në secilën prej linjave të mbetura nëse keni bërë kombinime shtesë fitimi.
Në përgjithësi, nëse jeni duke kërkuar një mënyrë për të testuar aftësitë tuaja, por nuk keni fytyrën e përsosur të pokerit, 10 Line Jacks or Better është loja për ju.
Lojëra të sugjeruara: Nëse 10 Line Jacks or Better nuk fiton gara, pse të mos luani disa duar Joker Poker?


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Fruta zen celular
Fruta zen celular
Qetësohuni dhe shijoni pikëpamjet paqësore të FRUIT ZEN, lirimin më të ri në serinë SLOTS3 ARCADE të Betsoft Gaming. Ky fantastik ...
Luaj lojëra elektronike!
Pak britanik
Pak britanik
Lojëra elektronike e video-ve të Little Britain në internet nga Ash Gaming është një lojëra elektronike 5-reel, 30-payline, bazuar në komedinë popullore ...
Luaj lojëra elektronike!
Kuvertë e vetme e kuqe e zezë e lëvizshme
Kuvertë e vetme e kuqe e zezë e lëvizshme
Shtesa e fundit në portofolin e lojërave të tavolinave është një vazhdim i standardeve të guximshme dhe inovative të ilustruara nga paraardhësi i tij ...
Luaj lojëra elektronike!
Alchemists magji
Alchemists magji
Lojtarët nuk do të donin të ishin të kufizuar nga rregullat kur ata janë duke synuar në çmim i parë mund të dëshironi të ...
Luaj lojëra elektronike!
Twerk
Twerk
Kazinoja e kazinove klasike Twerk vjen me regjimin e rrotullimeve të lira me tiparin e betejës. ... Çdo betejë twerking përbëhet nga ...
Luaj lojëra elektronike!
Rrotulla neoni
Rrotulla neoni
Neel Reels është një lojë futbolli 5 automatike futuristike që ju transporton në një botë të ngjashme me neon ...
Luaj lojëra elektronike!
Jetsetter
Jetsetter
Jetsetter Slot është një video slot 20-payline, i mundësuar nga ofruesi i softuerit Endorphina. Loja është e frymëzuar nga sjellja dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Cëcëritës nxehtë luksoz
Cëcëritës nxehtë luksoz
Sizzling Hot luksoz është një nga makinat më të larmishme të novatorëve të bëra ndonjëherë nga Novomatic. Është gjetur në rreth çdo ...
Luaj lojëra elektronike!
24
24
Jack Bauer goditi ekranet tona në 2001 kur Fox Network shfaqi '24' për herë të parë. Seri ishte ...
Luaj lojëra elektronike!
Mbreti
Mbreti
A e konsideroni veten pak si një mbret në lojëra elektronike? Apo ndoshta ju mendoni se jeni ...
Luaj lojëra elektronike!
Gëzim me gjashtë
Gëzim me gjashtë
Është koha që i keni rrokullisur disa surpriza të mrekullueshme! Gëzimi i gjashtë, mundësuar nga numri i një zhvilluesi i lojërave të fatit të internetit të butë - ...
Luaj lojëra elektronike!
Bandit
Bandit
Gorilla është një xheli 5 dhe video slot 50 payline mundësuar nga Novomatic. Foleja mund të luhet ...
Luaj lojëra elektronike!
Rumpel wildspins
Rumpel wildspins
"Oh është aq mirë sa askush nuk e di se unë jam quajtur Rumpelstiltskin!" Përralla e fëmijëve të famshëm ishte mbushur për të ...
Luaj lojëra elektronike!
Rrotullat e pasurisë
Rrotullat e pasurisë
Të holla në një nga lojërat më të reja emocionuese BIG WIN të 2018 me mbështjellës të Pasurisë. Në këtë ...
Luaj lojëra elektronike!
ruletë amerikane
ruletë amerikane
Në këtë lojë, ju keni një rrotë që përmban lojëra elektronike të kuqe dhe të zeza që kanë numrat nga 1 në ...
Luaj lojëra elektronike!
Ariana
Ariana
Kartela e egër e kësaj slotje është simboli i egër i Ariana, ndërsa shpërndarja është ikona e yllit. Lojtarët mund të ...
Luaj lojëra elektronike!
Reel mbret furi pa spin
Reel mbret furi pa spin
Monarkët e këndshëm në Reel King ™ Spin Frenzy Pa pagesë po ndihen bamirëse dhe janë gati të shpërndajnë pasuritë e tyre Twist. Të gjithë ...
Luaj lojëra elektronike!
Mount olympus hakmarrja e medusa
Mount olympus hakmarrja e medusa
Mali Olympus - Hakmarrja e Medusa Online Slots është frymëzuar nga historia e Medusa dhe në vend të filmave që ...
Luaj lojëra elektronike!
Mbreti derbi
Mbreti derbi
Dita e Derby është një lojë virtuale për garat e kuajve. Qëllimi është që të mendoj saktë kalin fitues në garën ...
Luaj lojëra elektronike!
Bastet e vogla evropiane ruletë
Bastet e vogla evropiane ruletë
Ekziston një ton variantesh të ndryshme të ruletit në dispozicion në internet. Ruletë evropiane janë më të zakonshmet. Në qoftë se ju jeni ...
Luaj lojëra elektronike!
Tre karta poker
Tre karta poker
3 Card Poker është një nga lojërat më të thjeshta të pokerit në kazino që mund të luani. Siç mund ta imagjinonit, ju ...
Luaj lojëra elektronike!
Bingo bonus bonus
Bingo bonus bonus
Super Bonus Bingo paraqitur në Videoslots.com është një vend i caktuar për Bingo ku mund të blesh deri në dhjetë topa për lojë ...
Luaj lojëra elektronike!
Ninja
Ninja
Align veten me ninja më të fuqishme në këtë lojë të mrekullueshme. Pas nxitjes së funksionit Free games, Black Ninja ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Jacks ose më mirë 3 dorë


Jacks ose më të mirë ishte një nga variantet më të hershme të pokerit të krijuar, dhe sot mbetet shumë popullor.
Një nga arsyet për popullaritetin e Jacks or Better është se është një nga lojërat më të thjeshta të pokerit për të kuptuar. Ju nuk keni për të mësuar duart e shumta, kartat e egra, shumëzuesit ose pagesat bonus.
Një tjetër arsye pse njerëzit si Jacks or Better është sepse versioni i paguar (versioni më i paguar) ofron 99.54% shpagim dhe gjendet në shumë kazino të bazuara në tokë dhe në internet.
Kjo dallon variantet e tjera të pokerit me pagesë të plota, të cilat zakonisht nuk gjenden në kazinotë.
Nëse doni të përfitoni nga kjo strategji e kthimit të lartë dhe thjeshtësisë, vazhdoni të lexoni ndërsa diskutojmë historinë e Jacks or Better, si të luani, të paguani tabelat dhe strategjinë.
Jacks ose Historia më e mirë
Origjina e lumit Misisipi
Për shkak se Jacks or Better zakonisht është i lidhur me video poker, shumë mendojnë se nuk ekzistonte derisa makinat e video pokerit të futeshin në kazinotë në 1970.
Por Jacks or Better në të vërtetë mund të gjurmohen në shekullin e nëntëmbëdhjetë, kur poker u bë popullor në bregun e lumit Misisipi.
Referenca e parë e njohur vjen nga lojtari dhe shkrimtari JH Green i cili, në 1834, krahasoi Jacks or Better me Three Card Monte. Gjelbër ndjeu se Jacks or Better ishte një lojë e drejtë, ndërsa Tre Card Mante ishte një lojë mashtrimi.
Ashtu si shumë forma të pokerit që kanë origjinën në lumin Mississippi, nuk ka asnjë datë të qartë kur njerëzit filluan të luajnë Jacks or Better. Kjo lë referencën e Green si përmendjen më të hershme të lojës.
Jacks or Better Popullor Video Poker
Jacks or Better mbeti në qarqet e lojërave të fatit gjatë gjithë viteve dhe u prezantua si një variant video poker në 1970s vonë.
Video poker ishte një dështim kur u prezantua për herë të parë në kazinotë në 1970, domethënë sepse nuk ishte asgjë më shumë se një monitor televiziv i lidhur me njësinë qendrore të përpunimit. Lojtarët nuk i besonin këtyre makinave, as nuk shihnin ndonjë arsye për t'u larguar nga makinat më të njohura të lojërave të fatit.
Nga mesi i 1970s, Si Redd dhe kompania e tij, SIRCOMA Si Redd's monedhë Machines, filloi krijimin e makinave më të mira për video poker dhe shpërndarjen e tyre në më shumë kazino.
SIRCOMA, më vonë IGT, përjetoi sukses të moderuar me lojën e parë Draw Poker, e cila është poker me 5 poker që fillon pagesat në dy palë.
SIRCOMA ndryshoi pagën më të ulët në një çift, gjë që rriti në masë të madhe popullaritetin e pokerit. Sot, Jacks or Better është ende një nga lojërat më të përdorura në internet të kazinove.
Si të luani Jacks or Better Video Poker
Jacks ose bast më të mirë
Ju mund të bastni diku nga 1 në 5 monedha në dorën tuaj. Shumica e kazinove me bazë në tokë shfaqin një $0.25 denominimi i monedhës, duke e bërë bastin minimal $ 0.25 dhe shumën maksimale $ 1.25.
Ndërsa ne do të mbulojmë më vonë, pagimi mbretëror i njëpasnjëshëm ka një kërcim të shpërpjestuar kur lëviz nga një fitore 4 monedhë të fitojë një monedhë 5.
Nëse dëshironi të kualifikoheni për këtë rritje dhe të arrini shpagimin më të lartë, atëherë ju duhet të bini monedha 5. Për të bastisur me shpejtësi monedha 5, klikoni butonin Max Bet.
Pavarësisht pagës së lartë të Jacks or Better, disa lojtarë nuk ndjehen të kënaqur me $ 1.25 në dorë. Nëse je një rul i ulët i cili ende dëshiron të arrijë maksimumin e shpagimit, vini re se poker video në internet ka emërtimet e monedhave aq të ulëta sa një cent.
Luajtja e Duarve
Pasi të keni zgjedhur opsionet tuaja të basteve, klikoni butonin Deal për të marrë dorën e kartës 5. Ju pastaj vlerësoni dorën tuaj dhe vendosni se çfarë duhet të mbani bazuar në Strategjitë Jacks or Better.
Kur të keni vendosur se çfarë kartash duhet të mbani dhe hidhni, klikoni Draw për të finalizuar dorën tuaj. Softueri pastaj do të përcaktojë nëse dora juaj kualifikohet për një pagim sipas tabelës së pagesës.
Pasi raundi të jetë përfunduar, ju mund të bëni ndryshime bastesh. Ose, thjesht mund të klikoni Deal për të përdorur të njëjtën bast dhe për të marrë një dorë të re.
Jacks ose rregullat më të mira
Jacks or Better përdor një kuvertë standarde të kartës 52 pa asnjë kartë të egër. Kjo lojë është programuar për të bërë çdo kartë të shfaqet me të njëjtat shanse që ju do të prisni nga një kuvertë e vërtetë e kartës 52.
Programi i numrit të rastësishëm të gjeneratorëve siguron që çdo marrëveshje dhe dore të randomizohen.
Kazinotë të bazuar në tokë duhet të dorëzohen në auditime shtetërore për të siguruar që videot e tyre dhe lojërat e tjera të lojës janë të rastësishme. Kazinotë në internet duhet t'i përmbahen specifikimeve të përcaktuara nga juridiksionet e tyre të licencimit.
Jacks ose ndryshime më të mira
Ndërsa Jacks or Better është i drejtpërdrejtë, IGT ka prodhuar disa variante të reja video poker që ju lejojnë të luani këtë lojë në një format tjetër. Ja një vështrim në lojëra që vënë një kthesë në Jacks or Better:
Poker Triple Play
Luaj Triple Luaj ju të luajnë tre duart poker video në të njëjtën kohë, secili kërkon një bast të veçantë. Çdo kartë që mbani në dorën tuaj të poshtme është pasqyruar në dy duart e tjera. Triple Play Poker formon bazën për variantet e tjera të diskutuara këtu, të cilat gjithashtu përdorin një format multi hand.
Mirë Pay Times
Të zgjedhura në formatin Triple Play, Good Times Pay sheh se ju merrni shumëzues të rastësishëm në fitore për aq kohë sa bastni monedha 5 për dore.
Hot Roll Video Poker
Ju mund të luani në dorë duart 3, 5 ose 10, dhe ju duhet të vendosni monedha 10 në dorë për ta bërë atë të përshtatshme për Hot Roller shumëzues. Ky funksion në mënyrë të rastësishme sheh rrotullimin e zërit në ekran dhe ju jep një shumëzues të barabartë me vlerën e dy zare (2x në 12x).
Hyper Bonus Poker
Bonusi i Hyper është shumë i ngjashëm me Hot Roll me dy gamën e shumëzuesit 12x. Dallimi kryesor është se asnjë zare nuk është përfshirë në Hyper Bonus.
Multi Strike Poker
Kjo lojë ju sheh të luani deri në katër duar, të cilat janë vendosur në krye të njëri-tjetrit në nivele. Çdo herë që fiton, ju kaloni në një nivel / dorë të re. Niveli i dytë ofron një shumëzues 2x, niveli i tretë ka një shumëzues 4x dhe niveli i katërt ka një shumëzues 8x.
Multi Strike Poker Super Times paguajnë
Kjo është e njëjtë me Multi Strike Poker, përveçse ju mund të aktivizoni funksionin e pagimit të Super Times në secilën anë duke bastur një monedhë tjetër. Super Times Pay ju jep një shumëzues të rastësishëm mbi fitimet me vlerë deri në 10x.
Shko dhe luaj poker
Për një bast shtesë të monedhës 2, mund të aktivizoni funksionin Peek and Play, i cili ju lejon të shihni kartën e parë zëvendësuese para se të bëni lëshime. Kjo mund t'ju ndihmojë të shmangni hedhjen e mbeturinave ose mbajtjen e kartave që do të dëmtojnë dorën tuaj.
Marr dhe Pair Poker
Kjo lojë i sheh katër letra të mbajtura - dy në të majtë dhe dy në të djathtë. Ju zgjedhni një nga dy kartelat për të mbajtur në anën e djathtë dhe karta tjetër zhduket. Pas kësaj, dy letrat përfundimtare trajtohen, dhe dora e kartës tuaj 5 është e plotë (pa raund drafti).


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Fantastike katër linja 50
Fantastike katër linja 50
Katër lojëra fantastike të 50 Lines është xhiron me 5 rrotullime, 50 payline çmim progresiv nga kompania e zhvillimit të softuerit Playtech. Siç mund ta shihni ...
Luaj lojëra elektronike!
Fruta zen celular
Fruta zen celular
Qetësohuni dhe shijoni pikëpamjet paqësore të FRUIT ZEN, lirimin më të ri në serinë SLOTS3 ARCADE të Betsoft Gaming. Ky fantastik ...
Luaj lojëra elektronike!
Vikingët thesar
Vikingët thesar
Shpërndarja e lojës përmban një Hand Holding Treasure, ndërsa karta e egër është simboli i Vikingit, i cili dyfishon një ...
Luaj lojëra elektronike!
Panda gjigand i pambrojtur
Panda gjigand i pambrojtur
Fantastike Fantastike Giant Panda lojë falas kazino slot machine ka tre rreshta dhe pesë rrotullon. Zhvilluesit ju japin ...
Luaj lojëra elektronike!
Kapiten america është hakmarrësi i parë
Kapiten america është hakmarrësi i parë
Playtech-i me famë botërore Marvel-based slots kanë qenë duke bërë raunde për mjaft kohë tani dhe kanë një pasim të madh ...
Luaj lojëra elektronike!
Bardhë e bardhë
Bardhë e bardhë
Legjenda e buallit të bardhë është një rrotull 5 dhe mënyra 576 për të fituar slot të mundësuar nga Lojërat Shkencore. ...
Luaj lojëra elektronike!
Mane e artë
Mane e artë
Nëse ju shikoni për slot kazino me karakteristika të habitshme, të cilat lejojnë marrjen e fiton të rëndësishme, zgjidhni Mane Artë ...
Luaj lojëra elektronike!
Iluzione të vërteta
Iluzione të vërteta
Fusha e Vërtetë e Illusions. Vendndodhja e vërtetë e Illusions krijuar nga Betsoft. ... Grafika dhe ideja prapa lojës slot është gjithçka-në-të gjitha ...
Luaj lojëra elektronike!
Ethet Wallstreet
Ethet Wallstreet
Lojë e lojërave Wallstreet ethe është një mbështjellje 5, 5 mbulon linjë video progresive nga Playtech rikrijon jetese të shpejtë ...
Luaj lojëra elektronike!
Gurë të çmuar
Gurë të çmuar
Lightning Gems është një lojëra elektronike 10-payline e krijuar nga softueri NextGen Gaming. Rrotullat janë transparente dhe ato janë ...
Luaj lojëra elektronike!
Mbretëreshë Valkyrie
Mbretëreshë Valkyrie
Valkyrie Mbretëresha është një slot i lartë 5 me 5 dhe xNUMX fituese. Kjo lojëra elektronike me definicion të lartë lejon ...
Luaj lojëra elektronike!
Winterberries
Winterberries
Ky 5-reel, 25-payline lojë shpërblime rrotullohet me simbole ngjitet në çdo fitore dhe një tipar shumëzues! Animacione emocionuese dhe shoqëruese ...
Luaj lojëra elektronike!
Pas natës bie celular
Pas natës bie celular
Gjeni se çfarë ndodh me të vërtetë kur dielli perëndon në "Pas Night Falls". Ky vend i caktuar 3D nga Betsoft merr ...
Luaj lojëra elektronike!
Krijesë nga laguna e zezë
Krijesë nga laguna e zezë
Krijesë nga Laguna e Zezë ™ është një lojë video përbindësh e krijuar në bashkëpunim me Universal ©. Lojë është një xNUMX-mbështjell, ...
Luaj lojëra elektronike!
Cirku luksoz
Cirku luksoz
Circus Deluxe - një fjalë që thotë shumë më tepër rreth argëtimit sesa mund të bëjnë më shumë fjalë. Mundohuni të rigjallëroni ato kujtime ...
Luaj lojëra elektronike!
Karvan arabe
Karvan arabe
Loja e re emocionuese e karvanit arab është frymëzuar nga karvanët më të famshëm të tregëtisë dhe pazaret e Arabisë së lashtë. Kjo ...
Luaj lojëra elektronike!
Macet dhe paratë e gatshme
Macet dhe paratë e gatshme
Nuk është e pazakontë të shohësh kafshë në Online Lojëra elektronike, por rrallë mund të gjesh një lojë slot ku mace dominojnë ...
Luaj lojëra elektronike!
Gurë të çmuar
Gurë të çmuar
Hot Gems është një slot kazino 5-reel nga Playtech, një që përmban linjat e fitimeve unike të 25. Videoja e ngurtë me video me themelet e gem-it ...
Luaj lojëra elektronike!
Vajzat detare
Vajzat detare
Loja e lojërave Detare Maidens mund të gjenden në kazinotë Microgaming. Microgaming si një standard nuk publikon lojëra elektronike ...
Luaj lojëra elektronike!
Fu er dai
Fu er dai
Zhvilluesit e lojërave elektronike shpesh dalin me tituj dhe tema interesante për lojrat e tyre, slotin më të ri të Play N 'Go ...
Luaj lojëra elektronike!
Mania pyjore
Mania pyjore
Vendet e Maniave të Pyjeve. ... Në mënyrë tipike kur luani lojëra elektronike, ju keni një matricë standarde të 5-rolls dhe një përzgjedhje ...
Luaj lojëra elektronike!
Shkop polici europian mh
Shkop polici europian mh
Play n 'GO ka qenë gjithmonë një nga ofruesit më të respektuar në treg. Ata veçanërisht shkëlqejnë në bërjen ...
Luaj lojëra elektronike!
rrugë ajrore
rrugë ajrore
Rrëzoni lart mbi retë kur luani Skyway dhe fitoni pasuri tuaj në këtë aventurë aeronautike mesjetare. Kazino Skyway ...
Luaj lojëra elektronike!
Mania e naftës
Mania e naftës
Gjithkush duhet ta ketë ëndërruar ta godasë atë të pasur duke zbuluar vajin - por tani nuk duhet të ëndërroni më ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Poker double bonus


Video poker renditet ndër lojërat më të zakonshme të kazinove në botë, me faktorë të ndryshëm që kontribuojnë në popullaritetin e saj. Loja krenohet me një avantazh të ulët të shtëpisë dhe mund të rrihet për aq kohë sa lojtarët të zbatojnë një strategji të mirë dhe të marrin vendime optimale. Të dy kazinotë online dhe offline kanë prezantuar tashmë një numër mbresëlënës të variacioneve të pokerit video për të kënaqur orekset në rritje të tifozëve të kësaj loje.
Një nga anëtarët më të njohur të familjes së lojërave të pokerit të zgjeruar është Double Bonus Poker. Ashtu si shumë variantë të tjerë të video poker, kjo, gjithashtu, është një derivat i luajtur zakonisht Jacks ose më të mirë. Loja gjithashtu ndan mjaft ngjashmëri me një tjetër Jacks or Better derivat, Bonus Poker, vetëm ajo vjen me një ndryshim të lartë.
Një nga pikat kryesore të interesit me Double Bonus Poker është se ai ofron dy herë më shumë kredi për të formuar një Katër Kind me Aces, e cila është gjithashtu ku loja merr emrin nga. Shumë lojtarë janë të shpejtë për të kaluar nga Bonus Poker në Double Bonus Poker, por për fat të keq, pak prej tyre pushojnë të marrin në konsideratë një tipar kyç të kësaj loje - pagesat e dyfishta për katër Aces në Double Bonus Poker vijnë me koston e pagesave të reduktuara për Dy Çifte , e cila është pikërisht ajo që rrit variancën.


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Dorëzimi i multiplayer blackjack
Dorëzimi i multiplayer blackjack
Multiplayer Blackjack Dorëzimi është një lojë kartë, e zhvilluar nga Playtech, e cila mund të jetë shumë emocionuese dhe më e rëndësishmja, fitimprurëse. Në ...
Luaj lojëra elektronike!
Reel vjedhin
Reel vjedhin
Reel Steal ™ është një xNUMX-reel, 5-rresht, 3-fikse bast multi-monedhë video slot që përmban fitimet Scatter, zëvendësimet Wild, dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Makinë kurioze celular
Makinë kurioze celular
Machine Curious është një xNUMX-reel, 5-row, dhe 3-payline video slot nga zhvilluesi i lojrave të kazinove BetSoft. Është një parajsë steampunk! ...
Luaj lojëra elektronike!
Pjepër i egër
Pjepër i egër
Pjeprat janë të egra dhe zëvendësojnë për çdo simbol tjetër mbështjellës kur shfaqen kudo në rrotullime, madje edhe kur një ...
Luaj lojëra elektronike!
Suntide
Suntide
SunTide është një slot i gjallë 9-payline që vepron në platformën softuerike Microgaming. Vendndodhja përfshin simbolet klasike të frutave ...
Luaj lojëra elektronike!
Frutat 'n' shtatë
Frutat 'n' shtatë
Quasar Gaming bëri emrin e saj në industrinë e lojrave duke vënë së bashku disa prej faqeve më të njohura të frutave me tematikë ...
Luaj lojëra elektronike!
Spin thrill
Spin thrill
Video slot Thrill Spin është një vend shumë i këndshëm video i bazuar në një panair, me një rollercoaster, me gëzim ...
Luaj lojëra elektronike!
Reel rush
Reel rush
Reel Rush. Reel Rush slot është një lojë NetEnt që paraqet të gjitha frutat e hardhisë dhe disa tepër të shijshme ...
Luaj lojëra elektronike!
Lule
Lule
Ato nuk mund të jenë lule më të bukura që keni parë ndonjëherë, por këto lule ™ lanë fuqinë e luleve - fuqia e dyfishtë e luleve ...
Luaj lojëra elektronike!
Zogj të lumtur
Zogj të lumtur
Gëzuar Zogjtë Slot Rishikimi Game. Kazinoja e mahnitshme e Gëzuar Zogjtë vjen me pesë rrotulla dhe tre rreshta ...
Luaj lojëra elektronike!
Magjike magjike
Magjike magjike
Nëse e lexoni rishikimin tonë të Boxes Magjike të titulluar, do ta dini që Microgaming ka kaluar nëpër një fazë ku disa ...
Luaj lojëra elektronike!
Familja e Drakulës
Familja e Drakulës
Drakula është kthyer, kështu që mbajeni frymën dhe përjetoni Video të reja Playson të Lojërave Video - Familja e Drakulës. Kjo eshte nje ...
Luaj lojëra elektronike!
Çmim i parë Gladiator
Çmim i parë Gladiator
Hyni në koliseumin në këtë vend të caktuar në bazë të filmit të goditur Gladiator. Ndërsa luftoni atje ju mund të fitoni të lirë ...
Luaj lojëra elektronike!
Kronos u lirua
Kronos u lirua
Rrjeti është rreshtat 8 të lartë dhe linjat fillestare 60 mund të rriten dhe t'ju japin mënyra 100 për të fituar ...
Luaj lojëra elektronike!
Gjaku i egër
Gjaku i egër
Pritjet e Vampire duket se vijnë në dy variacione. Këto mund të jenë komedi / llojet quirky, ndonjëherë bazuar në ...
Luaj lojëra elektronike!
Cazino zeppelin
Cazino zeppelin
Cazino Zeppelin immerses players në një atmosferë steampunk me grafikë qesharake industriale frymëzuar dhe energjike audio në lojë për ndeshjen. Kjo ...
Luaj lojëra elektronike!
Blackjack dyfishtë kuvertë
Blackjack dyfishtë kuvertë
Një nga lojërat më emocionuese të Blackjack, Double Deck Blackjack lojra janë në dispozicion në PokerStars Casino në të dy Player Single ...
Luaj lojëra elektronike!
Mbretëresha e krahëve
Mbretëresha e krahëve
Mbretëresha e Wands ju ofron mundësinë e rrallë për të parë të ardhmen dhe për të parë nëse ka një pasuri në pritje ...
Luaj lojëra elektronike!
Origami
Origami
Arti i bërjes së figurave të ndryshme të letrës që përdoret për t'u quajtur origami merr origjinën e saj në ...
Luaj lojëra elektronike!
Netë në Bangkok
Netë në Bangkok
Nëse besoni atë që shihni kur luani këto lojëra elektronike, atëherë Bangkok është qartë Las Vegas i ri! ...
Luaj lojëra elektronike!
Sugar pop mobile
Sugar pop mobile
SugarPop prezanton një gamë të re të lojës, një kombinim perfekt i të dyja lojërave elektronike dhe lojërave të rastësishme ...
Luaj lojëra elektronike!
Partia Super çmim i parë
Partia Super çmim i parë
Luaj slotun e kazinove të Partisë Super Jackpot të zhvilluar nga ofruesi i softuerit të kazinosë WMS dhe të merrni shumë dhurata. Tema ...
Luaj lojëra elektronike!
Pleiboj
Pleiboj
Kur e pashë për herë të parë vendin e Playboy në Wombat Casino, prisja një lojë për një shofer gara ose ...
Luaj lojëra elektronike!
Pjesa Slotfather 2
Pjesa Slotfather 2
Slotfather është kthyer me të gjithë këlyshët e tij - duke përfshirë Snake Eyes Sammy, Frankie "Knuckles" dhe Fat Tony - në ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Poker double bonus me dy bonus


Bonus dyshe dyshe (DDB) është loja më e popullarizuar në video poker në botë. Ajo vjen me duar të mëdha - dhe magji të thata. Me sa duket është përzierja e duhur e "parajsës ose ferrit" për shumë lojtarë.
Ajo që e bën DDB është sa ju merrni për 4-e-një-lloje.
Double Double Bonus Simulator
Fotoja e mësipërme ilustron versionin "9 / 5" të lojës (ku paguhet 9-for-1 për shtëpinë e plotë dhe 5-for-1 për skuqjen) ku luajtja e mirë jep mesatarisht mesataren 97.87%. Ka orare më të mira të pagave dhe më keq. Shfaqjet që ne flasim për sot do të jenë të sakta për të gjitha oraret e zakonshme të pagave.
Sa gabime janë me vlerë llogaritet duke supozuar se po luani për dollarë, duke bastur pesë monedha në një kohë.
K ♦ Q ♦ J ♦ 10 ♦ 9 ♦
A je një frikacak apo je një lojtar? Frikacakët mbajnë të gjitha pesë letrat, ndërsa lojtarët hedhin nëntë, thonë një lutje, dhe shkojnë për ndjenjën mbretërore.
Në këtë rast, duke qenë një frikacak është me vlerë $ 250 dhe duke qenë një lojtar është me vlerë $ 92.34. Do të ishte një gabim i madh për të rrezikuar atë kur ju tashmë keni një rresht të drejtpërdrejtë të trajtuar për ju. Krahasoni atë dore me K ♦ Q ♦ J ♦ 10 ♦ 8 ♦ (ku keni një vlerë me vlerë $ 25) ose K ♦ Q ♦ J ♦ 10 ♦ 9 ♠ (ku keni të drejtë me vlerë $ 20). Në këto dy raste, duke qenë një lojtar është shumë më mirë të luajë.
K ♣ K ♥ 7 ♠ 7 ♦ 5 ♠
Shumë lojtarë mbajnë mbretërit (me vlerë $ 7.24) në vend të KK77 (me vlerë $ 8.40). Ky është një gabim i madh dhe ndodh shpesh.
Meqenëse ju merrni paratë tuaja nëse nuk përmirësoni mbretërit dhe fitoni të njëjtën shumë nëse nuk përmirësoni dy palë, duket sikur këto dy kombinime kanë vlerë të njëjtë. Dhe meqë kjo duket e vërtetë, pse të mos provoni për katër mbretër me vlerë $ 250?
Fakti është se këto dy kombinime janë të barabarta vetëm nëse përfundoni me ta si një dorë përfundimtare. Si një dorë që ju tërheq për të, ata nuk janë me vlerë të njëjtë në të gjitha. Ju jeni nëntë herë më shumë gjasa për të marrë një shtëpi të plotë (me vlerë $ 45) nëse mbani dy palë sesa nëse mbani vetëm mbretërit.
Krahasoni atë me A ♣ A ♥ 7 ♠ 7 ♦ 5 ♠. Këtu loja e saktë është aceset, të cilat janë me vlerë mesatarisht $ 9.65. Cili është ndryshimi? Ju ende keni përafërsisht një xNUMX-in-1 shtënë të konvertimit të palë aces në një 360-të-një-lloj si ju do të konvertojë një palë mbretër, por katër aces (me vlerë $ 4 ose ndoshta $ 800) janë me vlerë shumë më tepër se katër mbretër ($ 2,000).
A ♠ A ♥ A ♣ 6 ♥ 6 ♠
Mbajtja e të gjitha pesë kartave është një shtëpi e plotë me vlerë $ 45 të garantuar, por vetëm mbajtja e aces është me vlerë $ 63.58. Kur filloni me 3-të-një-lloj dhe ju tërheq dy karta, ju keni një shans 4.25% për të marrë quad. Këtë herë, shkoni për të!
Krahasoni atë me 3 ♠ 3 ♥ 3 ♣ 6 ♥ 6 ♠. Mbajtja e threes nga vetja është "vetëm" me vlerë $ 37.68, pasi katër threes nuk janë me vlerë sa gati katër aces. Pra, në këtë rast, mbani shtëpinë e plotë $ 45.
Një ♣ A ♥ 3 ♥ 4 ♥ 5 ♥
Lojtarët Double Double Bonus duan të marrin katër aces, por ju jeni një rrugë e gjatë nga marrja e katër aces duke tërhequr tre karta në një palë. Mbajtja e palë aces këtu është me vlerë $ 9.50.
Shkuarja për zemrat, ku vizatimi i një 2 ♥ është me vlerë $ 250 dhe disa karta të tjera ju japin një rresht të rregullt ose të drejtë, me vlerë mesatarisht $ 11.64. Kjo është largpamja më e mirë.
Q ♣ J ♣ 10 ♣ 9 ♣ 8 ♥
Mbajtja e të gjitha pesë kartave për një $ 20 drejt është një lloj "puthje e motrës suaj". Nuk është e tmerrshme, por jo edhe shumë emocionuese.
Megjithatë, duke rënë tetë dhe duke u përpjekur për $ 250 drejtpërdrejtë me ujë është vetëm me vlerë $ 17.13. Ju përfundoni vetëm me 4.25% të drejtpërdrejtë të kohës dhe përfundoni me asgjë më shumë se 57% të kohës. Më mirë për të mbajtur të drejtën e garantuar.
Vini re se kjo është një përgjigje e ndryshme nga sa kemi dhënë në problemin e parë, ku kemi thënë të hedhim nëntë nga K ♦ Q ♦ J ♦ 10 ♦ 9 ♠ dhe të luajmë. Cili është ndryshimi? Në problemin e parë, ne ishim duke shkuar për një valixhe mbretërore $ 4,000. Në problemin aktual ne jemi duke shkuar për një $ 250 drejtpërdrejtë. Nuk është e njëjta gjë!
Pra, si e keni bërë?
Luajtja e saktë është më e komplikuar se shumë njerëz e kuptojnë. Për fat të mirë ka një numër produktesh softuerësh që ju lejojnë të praktikoni dhe të korrigjoni kur bëni një gabim. Unë përdor Video Poker për Fituesit, por ka edhe të tjera të mira.
Unë vetëm tregova disa duar sot. Ka shumë duart e tjera ku edhe lojtarët bëjnë gabime. Pak praktikë do të përmirësojë rezultatet tuaja pa masë!


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Çmim i parë Jurassic
Çmim i parë Jurassic
Nëse thjeshtësia është një virtyt, atëherë tre lojëra elektronike si Jurassic Jackpot kanë shumë karma të mirë në krye ...
Luaj lojëra elektronike!
Peshkimi Alaskan
Peshkimi Alaskan
Makina e mrekullueshme e lojërave të peshkimit në Alaskan ka rrotullime 5 dhe rreshta 3. Luaj një nga Microgaming të ri të lirë ...
Luaj lojëra elektronike!
Rainbrew
Rainbrew
Bashkohuni me shokët e tjerë të lojës në një turne provësh përmes fabrikës së birrës me leprechaun me fat dhe mostër disa nga më të mirat ...
Luaj lojëra elektronike!
Perla e Dragoit
Perla e Dragoit
Me kokën e një bualli të ujit, trupi i një gjarpri gjigand dhe dhëmbët e një luani, të ...
Luaj lojëra elektronike!
Pleiboj
Pleiboj
Kur e pashë për herë të parë vendin e Playboy në Wombat Casino, prisja një lojë për një shofer gara ose ...
Luaj lojëra elektronike!
Fenerë e gjelbër
Fenerë e gjelbër
Loja fillon pasi të keni përzgjedhur kunjin tuaj në këndin e poshtëm të majtë të ekranit dhe Green ...
Luaj lojëra elektronike!
Blendë
Blendë
Unë dëgjoj shumë këshilla të këqija të lojërave të fatit në kazinotë. Ndoshta më e shpeshti është ky, "objekti ...
Luaj lojëra elektronike!
Mania e naftës
Mania e naftës
Mania Mania Slot Rishikimi Game. Njësia e mrekullueshme e Mania në internet vjen me linjat e pagave 25, rreshtat 3 dhe 5 ...
Luaj lojëra elektronike!
Mbretëria e Dragoit
Mbretëria e Dragoit
Luftoni përgjatë Mbretëreshës dhe dragons e saj për lavdi dhe pasuri në Mbretërinë e Dragoit, 3 × 5, 25 linjat videoslot. Të gjithë ...
Luaj lojëra elektronike!
Perla Dolphin
Perla Dolphin
Zhytuni në thellësitë e oqeanit me një lojëra elektronike klasike nëntokësore nga Novomatic. Dolphin's Pearl ™ Deluxe është një vend i mrekullueshëm nënujor ...
Luaj lojëra elektronike!
Dashuria bugs
Dashuria bugs
Dashuria Bugs është një lojë nga WGS. Kjo është një lojë online lojëra që ju merr në një udhëtim përmes ...
Luaj lojëra elektronike!
Bingo Samba
Bingo Samba
A ka ndonjë gjë më të mbushur me argëtim, ngjyrë dhe muzikë sesa një karnaval Samba? Saucify kanë tentuar ta kapin këtë ...
Luaj lojëra elektronike!
Mbreti i arit
Mbreti i arit
Punters mund të ndjejnë prek Midas si ata tjerrje rrotullat e artë e Play'n GO Gold King video slot, ...
Luaj lojëra elektronike!
Baroni i kuq
Baroni i kuq
Red Baron është një 5-reel, 243-mënyra për të fituar slot machine nga Aristocrat Leisure, e cila është themed rreth pilot luftarak i njohur gjerman ...
Luaj lojëra elektronike!
Linja 2 50 e hekurt XNUMX
Linja 2 50 e hekurt XNUMX
Iron Man 2 50 Lines lojëra elektronike falas ka jackpots të mëdha dhe sasi mbresëlënëse të linjave të fitimeve - deri në 50! ...
Luaj lojëra elektronike!
Spellcraft
Spellcraft
Shijoni temën e Halloween në Spellcraft slot machine nga Playson. Kjo temë e provuar dhe e testuar do të kënaqë tmerrin ...
Luaj lojëra elektronike!
Mirë për të shkuar
Mirë për të shkuar
Filloni motorët tuaj dhe të jeni gati për një lojë të shpejtë të bazuar në botën emocionuese të Formula 1 gara. Mirë ...
Luaj lojëra elektronike!
Xtra nxehtë
Xtra nxehtë
Xtra Hot është një lojë shumë e thjeshtë video automatike e prodhuar nga Novomatic. Si të gjitha lojrat e tjera Novomatic, kjo lojë është ...
Luaj lojëra elektronike!
Jetsetter
Jetsetter
Jetsetter Slot është një video slot 20-payline, i mundësuar nga ofruesi i softuerit Endorphina. Loja është e frymëzuar nga sjellja dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Natën e përhumbur
Natën e përhumbur
Nënat e Frymëzuara të Natës përdorin një sistem standard me pesë rrotullime, por krenohet me një kuptim të caktuar të payline fikse 243 që ka mundësi të mjaftueshme ...
Luaj lojëra elektronike!
Busters Flaka
Busters Flaka
Thunderkick surpriza gamblers pa pushim! Këtë herë ata përzier automat me lojë të vjetër Arcade dhe për të marrë ...
Luaj lojëra elektronike!
Mamma mia 2d
Mamma mia 2d
Mirë se vini në këtë lojë të re të madhe që ne këtu në ofertën Videoslots.com; Mamma Mia 2D! Kjo lojë ka një tjetër ...
Luaj lojëra elektronike!
Dorë për të luftuar dore
Dorë për të luftuar dore
Është koha për të marrë të liq dhe për të luftuar armikun në një dorë për të luftuar betejën! Behu gati ...
Luaj lojëra elektronike!
Premier blackjack multi-euro euro ari bonus
Premier blackjack multi-euro euro ari bonus
Kryeministri Blackjack Multi Hand Euro Bonus GoldPremier Blackjack Multi-Hand Euro Bonus Gold është një krijim Microgaming, pjesë e Kryeministrit ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Poker double jackpot double


Rregullat e lojës
Kur lojtari klikon në butonin 'Deal', njëra dorë trajtohet së pari. Lojtari duhet të klikojë në kartat që dëshiron të mbajë. Nëse ndonjë kartë tashmë formon kombinime fituese ata shënohen nga 'software'. Sidoqoftë, lojtari mund t'i lirojë ato kartela duke klikuar mbi ta. Pasi lojtari merr vendimin e tij ai duhet të klikoni në butonin 'Draw'. Kartat e mbajtura shfaqen pastaj në secilën prej duarve 100. Programi merret me karta të freskëta në vendet e lira. Kombinimet fituese gjurmohen në anën e majtë të ekranit e cila shumëfishon numrin e çdo lloj kombinimi fituese nga pagimi i përcaktuar në tabelën e fitimit. Fitimet totale të lojtarit transferohen në qelinë e fitimit.
Orari i pagesës
Orari i pagesës mund të arrihet duke klikuar butonin 'Pay Table'. Pagesat janë treguar veçmas për 1 në 5 monedha të fituara. Për xNUMX monedhë wagered, Jacks ose më të mirë paguan monedhën 1 dhe Royal Flush paguan monedha 250. Pagesat për kombinime të tjera fituese qëndrojnë në mes. Për më shumë monedha të fituara pagimi është në proporcion me numrin e monedhave. Ekziston një përjashtim për këtë. Për Royal Flush me monedha 5 wagered pagimi është 4000 në vend të 1250.


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Djalli i kuq i nxehtë
Djalli i kuq i nxehtë
Slots Rrotullat e Shpejta. Reels shpejtë është një slot me tre reel me paylines 5 nga Microgaming e cila paguan homazh për Las të cilësisë së mirë ...
Luaj lojëra elektronike!
Flintstones
Flintstones
Yabba Dabba Doo! Join Fred, Barney, dhe pjesa tjetër e bandës Bedrock dhe tjerr në Epokën e Gurit në ...
Luaj lojëra elektronike!
Agjenti jane bjonde
Agjenti jane bjonde
Agjenti Jane Blonde Slot Rishikimi Game. Agjenti fantastik Jane Blonde lojë falas automatësh vjen me xhelat 5, 3 ...
Luaj lojëra elektronike!
Leprechauns fat
Leprechauns fat
Nëse ju jeni duke kërkuar për tenxhere prej ari në fund të ylberit duken më tej se Leprechauns Luck! ...
Luaj lojëra elektronike!
Baroni i kuq
Baroni i kuq
Red Baron është një 5-reel, 243-mënyra për të fituar slot machine nga Aristocrat Leisure, e cila është themed rreth pilot luftarak i njohur gjerman ...
Luaj lojëra elektronike!
Spectra
Spectra
Disa zhvillues të lojërave pëlqejnë të kalojnë në krye dhe të dizenjojnë një univers kompleks të mbushur me detaje për lojtarët për të ...
Luaj lojëra elektronike!
Krerët ose bishtat
Krerët ose bishtat
Krerët ose Tails është një lojë arcade lehtë për tu mësuar që ofron shumë emocione dhe ka disa pagesa bujare. Ju ...
Luaj lojëra elektronike!
Blox Cash
Blox Cash
Hyrje Cash Blox është një lojë e bazuar në lojë Tetris Arcade. Megjithatë, nuk ka element aftësie. Lojtari ...
Luaj lojëra elektronike!
Pasuri orientale
Pasuri orientale
Rishikimi Oriental i Fortune Slot Game. Microgaming's Oriental Fortune slot kazino të lirë slot vjen me pesë linja të paguajnë, tre rreshta dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Sulmi i zombies
Sulmi i zombies
Sulmi i Zombies është një lojë video slot nga Genesis Gaming. Loja ka një temë me avull punk zombie ...
Luaj lojëra elektronike!
Batman & mr ngrirja
Batman & mr ngrirja
Loja natyrisht ngre kryqëzatën e mbuluar nga Gotham City kundër ngrirjes kriogjenike të z. Freeze. Dy armiqtë u shfaqën së pari në ...
Luaj lojëra elektronike!
Derbi rul
Derbi rul
Lojëra elektronike e mrekullueshme Roller Derby vjen me linjat e pagave 25, rreshtat 3 dhe rrotullat 5. Merr pjesë në ...
Luaj lojëra elektronike!
Legjenda e artë
Legjenda e artë
Legjenda e artë përmban një strukturë pak të pazakontë me pesë rrotullime, me katër rreshta, me një linjë pagese më të pazakonshme 50, këto janë të zgjedhura në ...
Luaj lojëra elektronike!
Flip daneze
Flip daneze
Flip danez është një lojë video slot 5-reel. Ju mund të aktivizoni deri në linjat 20 dhe të bini deri në 5 ...
Luaj lojëra elektronike!
Thua Tiger
Thua Tiger
Atmosfera e sjellë në ekran nga Betsoft është padyshim mbresëlënëse. Fonogrami është mistik, por më shumë i kujton një ...
Luaj lojëra elektronike!
Faust
Faust
Por mos u shqetësoni, ne po i referohemi makinës së fatit Faust ku mund të luani për fitime djallëzisht të mëdha Twist! ...
Luaj lojëra elektronike!
Familja e Drakulës
Familja e Drakulës
Drakula është kthyer, kështu që mbajeni frymën dhe përjetoni Video të reja Playson të Lojërave Video - Familja e Drakulës. Kjo eshte nje ...
Luaj lojëra elektronike!
Mrekullitë Tiki
Mrekullitë Tiki
Në rrotullat e slotit do të shihni simbole që menjëherë do t'ju çojnë në një ishull ekzotik. Koktej, ...
Luaj lojëra elektronike!
Gëzuar Krishtlindjet
Gëzuar Krishtlindjet
Vendndodhja e lojërave të lojrave të mrekullueshme Merry Christmas vjen me rrotullat 5, rreshtat 3 dhe linjat e pagave të rregullueshme 21. Eshte ...
Luaj lojëra elektronike!
Fruta klasike
Fruta klasike
Nëse ju pëlqen lojrat me shije frute, ende të thjeshta - atëherë është koha për të shkuar retro me këtë lojë klasike të stilit ...
Luaj lojëra elektronike!
Jack the ripper
Jack the ripper
Real Time Gaming ka projektuar slot machine online Jack the Ripper me një temë të tmerrshme ku ata kanë provuar ...
Luaj lojëra elektronike!
Flakë
Flakë
Bashkohuni me zjarrfikësit si ata të vënë nga shtëpia e djegur dhe si ju ndihmojnë për të mbajtur zjarrin ju do të ...
Luaj lojëra elektronike!
Muse
Muse
Ky vend i gjallë video nga gjiganti i softuerit NetEnt e tërheq temën e tij nga tregimet e lashta greke dhe mitet dhe vjen ...
Luaj lojëra elektronike!
Të shtëna të nxehta
Të shtëna të nxehta
Shikimi i Hot Shot nga Bally vjen me rrotullat 5, rreshtat 3 dhe linjat 20. Kjo video slot lojë kujton ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Poker double jackpot


ouble Poker Jackpot është një video poker online për disa duar, në të cilin përdoret një kuvertë standarde 52-kartelash pa shaka. Tregtari virtual shuffles kartat para fillimit të çdo dore.
Qëllimi i lojës konsiston në grumbullimin e një dore të paguar në një ose më shumë rreshta. Për të arritur këtë, lejohet të shkëmbehet deri në pesë karta në secilën dorë një herë pa pagesë.
Është e mundur që të luhen në 5, 10, 25, 50 ose 100 në xhepat e dyfishtë. Nuk lejohet të luajë në të njëjtën linjë.
Bast prej një deri në pesë monedha nga dy cent deri në pesë euro pranohet për secilën dorë. Bast maksimal për dorë varet nga numri i linjave.
Duart standarde të pokerit nga çifti i prizave në rreshtin mbretëror paguhen Double Jackpot Poker. Përveç kësaj, disa lloje të kuadrove janë të vlefshme në këtë video poker: fives-king, deuces-fours dhe aces (të rregulluar në rendin në rritje të vlerave). Katër nga një lloj aces është dora e dytë në Double Jackpot Poker.
Shanset e larta ofrohen për mishin mbretëror ndërkohë që bastin pesë monedha (katër mijë monedha).
Gjatë lojës, përdoruesi së pari i sheh pesë letrat në dorën e tij fillestare. Ai vendos se cilat karta duhet të shkëmbehen. Kartat e mbajtura kopjohen në të gjitha linjat e tjera. Pastaj, tregtari merret me karta të reja (secila linjë ka një kuvertë individuale). Pas kësaj, bëhen pagesa për të gjitha duart.
Shuma totale e fitimeve mund të rritet në lojë për dyfishim. Gamblers duhet të përpiqen të gjejnë një nga katër kartat e vrimave, të cilat do të jenë në gjendje të mundin kartën e tregtarit. Zgjedhja e suksesshme çifte pagesa. Rezultati i pasuksesshëm rezulton në humbjen e bastit.


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Big money bigfoot
Big money bigfoot
RTG ka sjellë legjendën e Bigfoot në një lojë interaktive online. 5-reel dhe 25-payline lojë karakteristika sy-ngjitës ...
Luaj lojëra elektronike!
Botimi i milionerëve të klubit diamant
Botimi i milionerëve të klubit diamant
Gjithkush që ka luajtur ndonjëherë lojëra elektronike, veçanërisht nëse është një lojë që përmban një çmim çmim progresiv, ndjehet ...
Luaj lojëra elektronike!
Mjaft në njëzet
Mjaft në njëzet
Miqtë e 'makinerive të frutave' klasike të shikojnë: Këto fruta të pacipë në stilin e librit komik thjesht duhet të futen në ...
Luaj lojëra elektronike!
Zot i oqeanit
Zot i oqeanit
Koha për të marrë rënie! Zoti slot i Oqeanit ju çon në një botë misterioze nënujore plot ...
Luaj lojëra elektronike!
Heronj super
Heronj super
Mbani lojtarët të ngjitur në ekran për orë të tëra! Kjo lojë epike është e ngarkuar me karakteristika emocionuese të reja, animacione mahnitëse dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Genie egra
Genie egra
Ashtu si mina ari ose gjuetarët e thesarit, netë arabe gjithmonë do të jenë një temë kryesore e botës së lojërave elektronike, me ...
Luaj lojëra elektronike!
Fruta të këndshëm
Fruta të këndshëm
Me makinën tonë të lojërave automatike Jolly Fruits ™, jo vetëm Joker ka shumë për të qeshur: Le jester ...
Luaj lojëra elektronike!
Katër nga katër
Katër nga katër
Mitologjia greke është plot shembuj të njerëzve që humbasin temperamentin e tyre dhe në këtë lojë ju do të bashkoheni me disa nga ...
Luaj lojëra elektronike!
Moti i sotëm
Moti i sotëm
Orari i mrekullueshëm i sotëm i kazinosë Moti ka linjat e pagimit të 25, rrotullat 5 dhe rreshtat 3. Luaj këtë vendtakim të krijuar nga ...
Luaj lojëra elektronike!
Njeriu i hekurt
Njeriu i hekurt
Iron Man lojëra falas është një nga lojërat më të njohura dhe më të dashura me tema superhero. Komplot i ...
Luaj lojëra elektronike!
Perandoria Ogre
Perandoria Ogre
Vizitoni një vend magjik magjik, ku mbretëritë janë shtëpia e Mbretërve dhe Queens, Jokers dhe ... një Ogre ?! Në ...
Luaj lojëra elektronike!
Frog grog
Frog grog
Merrni duart tuaja të këputura dhe mund ta goditni çmim të parë në këtë makinë të re të çuditëshme të ri nga softueri Thunderkick ...
Luaj lojëra elektronike!
Romë dhe Egjipt
Romë dhe Egjipt
Roma dhe Egjipti janë një lojë elektronike e re nga WMS Gaming dhe një që feston këto perandori të mëdha të lashta; ...
Luaj lojëra elektronike!
Agjenti jane bjonde
Agjenti jane bjonde
Agjenti Jane Blonde Slot Rishikimi Game. Agjenti fantastik Jane Blonde lojë falas automatësh vjen me xhelat 5, 3 ...
Luaj lojëra elektronike!
Leprechaun shkon në ferr
Leprechaun shkon në ferr
Leprechaun Goes to Hell Introduction Një nga temat tona të preferuara të Video Lojëra elektronike ka shkuar keq - dhe deri në ...
Luaj lojëra elektronike!
Hellboy
Hellboy
Bashkohuni me Hellboy dhe ekipin e tij të freaks luftarake në këtë makinë slot Microgaming, e cila është projektuar pas ...
Luaj lojëra elektronike!
Humbur
Humbur
Lost përmban të gjitha elementet që do të shoqëroheni me titujt BetSoft, duke përfshirë animacionet e nënshkrimit 3D. Kjo lojë është vendosur në ...
Luaj lojëra elektronike!
Zhao cai tong zi
Zhao cai tong zi
Luajtja e lojërave me temë kineze është një kënaqësi, sidomos kur Playtech është përgjegjës për marrjen e makinës me slot. Mësoni për të reja ...
Luaj lojëra elektronike!
Mënyra 2 mbretërore
Mënyra 2 mbretërore
Për një lojë të thjeshtë të video poker që shton vetëm një lulëzim të lartë të parave, 2 Ways Royal ndoshta është si ...
Luaj lojëra elektronike!
Shtrigat dhe magjistarët
Shtrigat dhe magjistarët
A beson ne magji? Ju së shpejti do të bëni pas duke luajtur Witches & Wizards, video slot online nga RTG ...
Luaj lojëra elektronike!
Çmenduri mugshot
Çmenduri mugshot
Industria e kazinosë online krenohet me qindra lojëra elektronike emocionuese dhe të çuditshme në internet. Shumë prej tyre janë argëtuese, të ndritshme dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Lepuri në kapelë
Lepuri në kapelë
Lepuri në vendkalimin e Hat është një xNUMX mbështjellë 5 linja e pagesës online video lojëra elektronike të dizajnuara nga Microgaming Systems dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Rrotullues rrotullues
Rrotullues rrotullues
Reel Spinner është një slot me pesë rrotulla me linjë pagese 15, të mundësuar nga zhvilluesit e njohur të lojërave Microgaming, që do të thotë që ju jeni ...
Luaj lojëra elektronike!
Gurë Kristali gems gems
Gurë Kristali gems gems
Lojtaret mbulojnë të gjitha linjat e pagave 80, të ndarë në mënyrë të barabartë nëpër katër grupe rul, për bast minimale, duke rritur shanset e tyre në Big Wins ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Jacks ose më mirë


Ka kaq shumë ndryshime të ndryshme të video poker atje, por në mesin e më të popullarizuar është Jacks ose më të mirë, i njohur gjithashtu si Draw Poker. Kjo është ndër variacionet më themelore të videopokerit që mund të luani, sepse ju duhet vetëm të mbani dorën me Jacks or Better për të marrë një pagim. Jacks or Better është variant i parë i video poker që do të prodhohet, dhe kjo është arsyeja pse loja e saj i ngjan shumë origjinës së lojës Draw Poker.
Ashtu si në shumicën e lojërave të pokerit online, një dorë e Jacks or Better fillon me bastin e lojtarit. Më pas ai merret me pesë letra, të cilat ai mund të mbajë ose hidhni në kërkim të një dore më të mirë në zgjedhjen e tij.
Jacks or Better - Kuptimi i Duarve
Lartë: Çdo kartë që është Jack ose më e lartë. I ulët, në anën tjetër, i referohet të gjitha kartat që janë më të ulëta se një Jack. Shembuj të kartave të larta përfshijnë Ace, King, Queen, dhe Jack, ndërsa kartat e ulëta të drejtuar nga 2 deri 10.
Royal Flush: I referohet pesë kartave të njëpasnjëshme përputhjesh duke filluar me 10 dhe duke përfunduar me Ace. Kjo është dora më e paguar në Jacks or Better.
Drejt Flush: Përbëhet nga pesë kartela të njëpasnjëshme me kostum të ngjashëm deri në 10 (p.sh. 6, 7, 8, 9, 10).
Katër lloj: i referohet katër kartelave me të njëjtin numër. Për shembull, katër Mbretër ose katër 2.
Shtëpia e plotë: Përbëhet nga një dorë me tre llojesh plus një palë (p.sh. tre 7 dhe dy mbretër).
Katër në një Royal Flush: Kjo thjesht do të thotë që ju mbani katër nga pesë letrat e nevojshme për të formuar një Royal Flush. Për shembull, nëse keni një 10, Jack, Mbretëreshë dhe Mbretë, ju duhet vetëm një Ace për të kompletuar Royal Flush.
Flush: Përmban pesë letra me të njëjtën padi.
Tre të një lloji: Një dorë që përmban tre letra me të njëjtin numër. Për shembull, tre 6s ose tre Jacks.
Drejt: I referohet pesë kartelave në mënyrë sekuenciale, por jo domosdoshmërisht të njëjta padi.
Katër në një rresht të drejtpërdrejtë: Thjesht do të thotë të mbash katër nga pesë kartat e nevojshme për të plotësuar një rresht të drejtpërdrejtë.
Dy Pair: Referojuni dy palë kartash, secila palë që përmban të njëjtin numër (p.sh. dy 4 dhe dy Aces).
Tre për një Royal Flush: Ju mbajnë tre nga kartat e nevojshme të nevojshme për të formuar një Royal Flush.
Katër në një skuqje: Përmban katër letra me të njëjtën padi.
Katër në një Drejt: Përmban katër letra në mënyrë sekuenciale, por jo domosdoshmërisht të njëjta padi.
Tre në një rresht të drejtë: Do të thotë që ju keni tre letra në mënyrë sekuenciale dhe të njëjtën padi për të bërë një rresht drejt.
Dy për një Royal Flush: Dy karta për të siguruar një Flush Royal.


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Ambiance
Ambiance
Mirë se vini në zhurmën e iSoftBet në botën e lojërave elektronike që duken sikur janë vendosur në një disk në 90s ...
Luaj lojëra elektronike!
Mini ruletë
Mini ruletë
Mini Roulette është një lojë popullore në tryezë me një strukturë bastesh më miqësore ndaj lojtarëve sesa ruleti amerikan ose evropian. Nëse ti ...
Luaj lojëra elektronike!
Hotline
Hotline
Kapni episodin e fundit të Hotline ™. Kjo shtresë e stilit 80s ofron një eksperiencë retro-oktan të plotë të mbytjes së plotë që ju nuk dëshironi ...
Luaj lojëra elektronike!
Ngrohja është e ndezur
Ngrohja është e ndezur
Ata thonë se krimi nuk paguan, por zonjat e Nxehtësisë janë më nuk duket se kanë marrë atë ...
Luaj lojëra elektronike!
Arkangjelët: shpëtimi
Arkangjelët: shpëtimi
Ju e dini historinë. Mirë vs keq. Angels vs Demons. Slots është arena e tyre e zgjedhur. Rrotullat janë fusha e tyre e betejës, ...
Luaj lojëra elektronike!
Stacioni i pushimeve
Stacioni i pushimeve
Nëse doni një pushim larg jetës suaj të zënë, por nuk keni kohë apo burime sesa argëtim ...
Luaj lojëra elektronike!
Voodoo vibes
Voodoo vibes
Voodoo Vibes është një xNUMX-mbështjell, 5-line, video slot monedhë të shumta që përmban simbolet e egra dhe shpërndaj, spins bonus falas dhe një ...
Luaj lojëra elektronike!
Viti i Ri kinez
Viti i Ri kinez
Dëshironi të festoni festën e pazakontë të Vitit të Ri në Kinë? Tani ju keni një mundësi të tillë me Play'n ...
Luaj lojëra elektronike!
Blade 50 linjë
Blade 50 linjë
Të kesh zgjedhje në jetë është një gjë e mrekullueshme: imagjinoni të shkoni në dyqan dhe të keni vetëm pesë crispë të ndryshëm për të ...
Luaj lojëra elektronike!
Ekspozimi i dyfishtë mh
Ekspozimi i dyfishtë mh
Në Blackjack, objektivi juaj është që të merrni një dorë me një vlerë më afër 21 se tregtari. Nese e jotja ...
Luaj lojëra elektronike!
3 clowns gërvishtem
3 clowns gërvishtem
3 Clowns Scratch lojë kazino online është një nga lojërat e shumta të vëna në dispozicion nga playtech. Varianti i parë ...
Luaj lojëra elektronike!
Thesar Hawaiian
Thesar Hawaiian
Kaloni ca kohë për të ngrënë deri në pellgun tuaj dhe duke dëgjuar valët që lundrojnë në breg dhe me pak ...
Luaj lojëra elektronike!
Shpirt i egër
Shpirt i egër
Shpirti i egër është një lojë fantastike, duke ju ofruar shumë shanse për të fituar shpërblime në para. Ka një shumëllojshmëri ...
Luaj lojëra elektronike!
Gjuetar detar
Gjuetar detar
Developers Play'n Go lëshuar kohët e fundit lojëra elektronike lojëra elektronike Deti Hunter, i cili kombinon makinat e lojërave klasike, tiparet mahnitëse dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Poshtë pijetore
Poshtë pijetore
Është koha që të hapni të gjitha detyrat në punë, në shtëpi ose kudo që të jeni. Është koha ...
Luaj lojëra elektronike!
Një natë jashtë
Një natë jashtë
Një natë mund të jetë e mrekullueshme dhe sa më shumë mundësi për argëtim të ketë, aq më i madh do të jetë. Pije, ...
Luaj lojëra elektronike!
Rugbystar
Rugbystar
Llojet e ndryshme të sportit janë bërë tema të lojrave të ndryshme të kazinove për shumë herë. Loja e regbi nuk është ...
Luaj lojëra elektronike!
Qëllimi Hugo
Qëllimi Hugo
Duke pasur parasysh se futbolli është gjithmonë një temë e nxehtë me tifozët në mbarë botën, ofruesit e lojërave të internetit ofrojnë lojëra të lidhura me futbollin ose ...
Luaj lojëra elektronike!
Livadh i mahnitur
Livadh i mahnitur
Bastet e mundshme që gjenden në Vendin e Enchanted Meadow janë £ 0.01, £ 0.02, £ 0.05, £ 0.10, £ 0.20 dhe £ 0.25, të cilat ju mund të zgjidhni ...
Luaj lojëra elektronike!
Fei gjatë zai tian
Fei gjatë zai tian
Fei Long Zai Tian është një vend i mrekullueshëm video online me një temë interesante kineze. Një shembull tjetër i diversitetit kulturor ...
Luaj lojëra elektronike!
Ari irlandez
Ari irlandez
Doni të kaloni kohën tonë me kënaqësi dhe të luani një vend interesant pa shumë përpjekje? Pastaj takohuni ...
Luaj lojëra elektronike!
Aventurë Alice
Aventurë Alice
Anijet e Alice Adventure janë të frymëzuara nga libri 1865 i Lewis Carroll, Alice in Wonderland. Që kur ai shkroi librin është ...
Luaj lojëra elektronike!
Mbajini kuajt tuaj
Mbajini kuajt tuaj
Ndërsa luan Hold your user kuaj është në gjendje të menaxhojë madhësinë e bastit të tij. Çdo linjë pagese aktive lejon ...
Luaj lojëra elektronike!
Kapitenët thesar
Kapitenët thesar
Thesaret që shtrihen në gjoks do të shkrijnë zemrën e të gjithëve. Luaj kapiteni thesar të jetë në gjendje të gëzojnë ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Bonus deuces wild


Bonus Deuces Wild është një lojë online video poker me jackpot të posaçëm Bonus për disa poker duart dhe me të katër Deuces Wild. Këto veçori të veçanta bëjnë për një lojë të egër video poker me Bonus Deuces Wild.
Online Jackpotet me Video Poker me bonuse Deuces Wild
Ajo luhet si një lojë tradicionale poker me disa përjashtime. Së pari, të katër deuces janë të egra dhe mund të zëvendësojnë çdo kartë tjetër për të krijuar një dorë poker fitues. Së dyti, ai ka pagesa të veçanta Bonus për disa kombinime të pokerit. Këto kombinime përfshijnë Katër Deuces me një Ace, Katër Kind (Deuces), pesë Kind (Aces), dhe kombinime të tjera pesë-e-një-lloj. Mos harroni, kartat e egra të bëjnë të mundur që të merrni pesë nga një lloj në këtë lojë online video poker.
Ashtu si në shumicën e variacioneve të poker online në internet, pagimi më i madh i të gjithë atyre është për një Royal Royal Flush. Bastni 5 monedha dhe merrni një Ace-King-Mbretëresha-Jack-10 të së njëjtës kostum, dhe fitoni 5,000-coin jackpot.
Ju duhet të paktën tre të një lloji për të fituar në Bonus Deuces Wild video poker online. Kjo mund të tingëllojë shumë, por mbani mend, katër kartat e egra e bëjnë më të lehtë.
Si për të luajtur Bonus Deuces Wild Video Poker Online
Së pari duhet të vendosni bastin tuaj. Pasi ta keni bërë këtë, do të merrni pesë karta. Ju vendosni se cilat kartela doni të mbani dhe cilat doni të Draw. Nëse fitoni një kombinim fitues, fitimi është theksuar në tabelën e fitimit. Ju pastaj do të keni dy zgjedhje. Ju mund të mbledhni fitimet tuaja dhe të filloni një lojë të re; ose, ju mund të dyfishoni. Dyfishuar do të thotë që ju të merrni shanset tuaja për të bast fitimet tuaja kundër dorës tregtari. Ju dëshironi të merrni një kartë më të lartë se kartela e tregtarit. Nëse e bëni këtë, ju do të dyfishoni fitimet tuaja, nëse jo, ju humbisni ato.
Argëtim me Bonus Deuces Wild Online Video Poker
Keni më shumë argëtim sot me Bonus Deuces Wild. Ndërsa ju ofron argëtimin tradicional të pokerit online video, kjo lojë shton në një kthesë emocionuese duke bërë deuces të egra. Ju kurrë nuk do të dini se si do të përfundojnë gjërat me Bonus Deuces Wild video poker online!


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Shkencëtar i çmendur
Shkencëtar i çmendur
Çmenduri Shkencëtar Slot Machine. ... Lojë është 'pritur' nga një shkencëtar i çmendur 3D (i plotësuar me theks gjerman) që ulet ...
Luaj lojëra elektronike!
Ju uroj fat
Ju uroj fat
Ju uruar Fortune Slot është një xheli i madh 5, mënyra 1,024 për të fituar slotin video në internet që është krijuar ...
Luaj lojëra elektronike!
Shpërthimi i vullkanit
Shpërthimi i vullkanit
Shpërthimi vullkanik i shpërthimit lojë. Lojë magjepsëse vullkanike Eruption slot machine ka linja 25 paguajnë, rreshta 3, dhe 5 ...
Luaj lojëra elektronike!
Trap
Trap
Pontoon është versioni britanik i lojës bankare të njohur ndërkombëtarisht njëzet e një, ndoshta tani më i njohur në formën e ...
Luaj lojëra elektronike!
Krijesë nga laguna e zezë
Krijesë nga laguna e zezë
Krijesë nga Laguna e Zezë ™ është një lojë video përbindësh e krijuar në bashkëpunim me Universal ©. Lojë është një xNUMX-mbështjell, ...
Luaj lojëra elektronike!
Super multitimes progresive
Super multitimes progresive
Super Multiplayer Slot Machine Progressive. Slots Super Multitimes Progressive u jep lojtarëve një shans për të fituar secilën nga katër ...
Luaj lojëra elektronike!
Fishekzjarre fat
Fishekzjarre fat
Lucky Firecracker slot falas vjen me tre rreshta dhe pesë rrotulla. Le të ju ndihmojë tradita e bukur kineze për të fituar ...
Luaj lojëra elektronike!
Reel mbret i vockël
Reel mbret i vockël
Zgjedhja e bastit tuaj Përdorni bastin '+' dhe '-' për të zgjedhur bastin tuaj për rresht. Linjat e fitimit janë fikse ...
Luaj lojëra elektronike!
Hotline
Hotline
Kapni episodin e fundit të Hotline ™. Kjo shtresë e stilit 80s ofron një eksperiencë retro-oktan të plotë të mbytjes së plotë që ju nuk dëshironi ...
Luaj lojëra elektronike!
Lotsaloot
Lotsaloot
Ne gjithmonë i këshillojmë lojtarët të provojnë ndonjë slot me paratë e luajtjes para se të shpenzoni paratë tuaja në të. Ajo ...
Luaj lojëra elektronike!
Xhupat e Medusa 2
Xhupat e Medusa 2
Në mitologjinë e lashtë greke, Medusa ishte një krijesë e frikshme e gjarpërinjve, stili i të cilit mund ta kthente një njeri në gur. Vriten nga ...
Luaj lojëra elektronike!
Diamantet e Jackpotit
Diamantet e Jackpotit
Rendi dhe rendi i lartë i sundimit në Jackpot Diamonds ™ - ata janë çelësi i bonusit Lock dhe Spin brenda ...
Luaj lojëra elektronike!
Kërkimi në tempull
Kërkimi në tempull
Në fund të 2014, ofruesi i softuerit të kazinove në internet, Microgaming lëshoi ​​një slot fantastik të ri të quajtur Temple Quest, i cili ishte ...
Luaj lojëra elektronike!
Spectra
Spectra
Disa zhvillues të lojërave pëlqejnë të kalojnë në krye dhe të dizenjojnë një univers kompleks të mbushur me detaje për lojtarët për të ...
Luaj lojëra elektronike!
Çmim i parë Gemstone
Çmim i parë Gemstone
A sytë e tu zgjerohet në sytë e diamanteve të ndritshme? Atëherë duhet të siguroheni që jeni ulur poshtë - si ...
Luaj lojëra elektronike!
Titanët e diellit
Titanët e diellit
Titanët e Diellit: Theia është një vend i ri nga microgaming. Ajo ka temë nga Mitologjia Greke dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Një histori e dragonjve
Një histori e dragonjve
Në historinë tradicionale Knight vs Dragon, ne zakonisht po kalojme për kalorës, por është më shumë argëtim në ...
Luaj lojëra elektronike!
Mbreti i bardhë
Mbreti i bardhë
A keni ëndërruar ndonjëherë të jesh një Mbret i luanëve të bardha? Ju mund ta bëni këtë ëndërr të vërtetë falë Bardhë ...
Luaj lojëra elektronike!
Reel mbreti
Reel mbreti
Zgjedhja e kunjve tuaj të kunjve Reel ka linja 20 të fitojë. Ju mund të bastni nga 1p në £ 5 në çdo rresht fitore ...
Luaj lojëra elektronike!
Bruce Lee
Bruce Lee
Si të luani Bruce Lee ™ karakteristika të egra, shpërndan dhe një funksion i fuqishëm pa pagesë mund të fillojë me anë të metodave të ndryshme 3 ...
Luaj lojëra elektronike!
Prish me lëng
Prish me lëng
Mos u mashtroni nga emri i lojës. Ju nuk do të jetë i kapur nga disa stilet boot lëng Beyonce stil kur ...
Luaj lojëra elektronike!
Pandamania
Pandamania
Vendndodhja e Pandamania është një prej lojërave elektronike të Nextgen Gaming. Lojtarët do të bashkohen me Panda, dhe miqtë e tij në ...
Luaj lojëra elektronike!
shkop magjik
shkop magjik
Magic Wand është një lojëra elektronike e mrekullueshme e krijuar nga WMS Industries, Inc. për të luajtur në mënyrë perfekte të përshtatshme për të gjithë. Tema ...
Luaj lojëra elektronike!
Druri i egër
Druri i egër
Siç sugjeron emri, "The Wild Wood" nga Novomatic është vendosur në një pyll. Kjo është më tradicionale ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Bonus poker


Bonus Poker është një variant i Jacks ose më të mirë video poker që ofron pagesa bonus për një 4 të një lloji. Shuma e shpërblimit për 4 e Kind është bazuar në atë radhë kartat janë në atë dorë. Kjo është një nga lojërat më të mira video poker për të luajtur në shumicën e kazinove.
Në këtë faqe, ne mbulojmë Bonus Poker në mjaft detaje. Ne shpjegojmë se si të luajmë, shikojmë tabelat e pagave, dhe japim detaje mbi përqindjet e shanseve dhe pagave. Ka edhe disa këshilla të strategjisë, për t'ju ndihmuar të luani lojën në mënyrë optimale.
Bonus Poker ka pjellë variantet e veta, dhe ne gjithashtu mbulojmë Bonus Poker Deluxe në pjesën e vet.
Si të luani Bonus Poker
Bonus Poker është i bazuar në Jacks or Better video poker, kështu që gameplay është e ngjashme. Ju filloni duke futur para në makinën Bonus Poker dhe përditësimet e ekranit për të shfaqur numrin e kredive që keni. Ju pastaj vendosni sa monedha ju doni të luani për-1 në 5.
TIP TOP:
Ju duhet gjithmonë të shkoni me bastin max (monedha 5). Pagimi më i mirë i mundshëm për dorën e lartë në çdo lojë video poker paguan vetëm me bastin maksimal. Pagimi i reduktuar bën dëme të konsiderueshme ndaj mosmarrëveshjeve tuaja për të shmangur një fitues. Ne do të kemi më shumë për të thënë për këtë në seksionin për tavolinat e pagave.
Kompjuteri pastaj ju trajton një dorë virtuale të kartave 5. Video poker është i bazuar në barazim poker, kështu që ju lejohet të hidhni në mes 0 dhe kartat 5. Pas kësaj, kompjuteri merret me kartela të reja për të zëvendësuar ato që hidhni. Bazuar në rangun e pokerit të dorës suaj përfundimtar, ju merrni një pagim, bazuar në tabelën e pagës për lojë.
Në Jacks or Better video poker, dora më e ulët e paguar është një palë Jacks or Better, dhe dora më e paguar është një Royal Flush. Bonus Poker ofron pagesa bonus për 4 të një lloji të dorës, bazuar në atë që renditen kartat si pjesë të asaj dore.
Meqenëse shanset për të marrë një dorë të veçantë janë të bazuara në një kuvertë standarde të kartave 52 të kartave, mund të llogarisni strategjinë e duhur për të maksimizuar shanset për të fituar. Ju gjithashtu mund të përcaktoni përqindjen e rikthimit të lojës, gjë që është e pamundur të bëhet me makinat e fatit.
Arsyeja duhet të jetë e qartë, por në rast se nuk e dini shanset për të marrë një kartë të veçantë nga një kuvertë e kartës 52. Ka vetëm karta 4 të secilës gradë, dhe ka vetëm kartat 13 të çdo kostum.
Por me një slot machine, ju nuk keni asnjë mënyrë për të ditur se çfarë shanset janë të një simbol të veçantë që vijnë. Edhe pse e dini se çfarë është pagesa për një kombinim të caktuar, nuk keni idenë se sa janë shanset për të arritur këtë kombinim.
Bonus Poker Paguaj Tabelat
Ne e kemi përmendur tashmë këtë, por aspekti kryesor i Bonus Poker që e dallon atë nga një lojë e thjeshtë Jacks or Better është shpërblimi bonus për 4 të një lloji. Tabelat e pagesave ndryshojnë nga makina në makinë, megjithatë, dhe disa tabela të paguara ofrojnë shanse më të mira për lojtarin. Ja një udhëzues për duart e ndryshme dhe pagesat e zakonshme për secilin.
Royal Flush
Kjo është tradicionalisht dora më e paguar në çdo lojë video poker. Ai paguan 800 në 1, por vetëm nëse e keni vendosur bastin maksimal të monedhave 5. Kjo do të thotë që ju shihni një çmim çmim 4000 monedhë në qoftë se ju goditi këtë. Ju kurrë nuk duhet të luani për më pak se monedha maksimale në ndonjë lojë video poker për shkak të pagimit të reduktuar për një Royal Flush në rastin e një basti të vogël.
Drejt Flush
Kjo dorë paguhet në 50 në 1. Pagesat për një Straight Flush, dhe për të gjitha duart e renditura më poshtë, mbeten të qëndrueshme pavarësisht nëse keni bërë bast maksimumin e monedhës. E vetmja dorë e fundit ku ka rëndësi është flakët reale.
4 i një Kind - Aces
Kjo është dora e madhe bonus. Paguan në 80 në 1. Është 4 më i paguar i një lloji në Bonus Poker.
4 i një Kind - 2s, 3s, ose 4s
Këto duart të gjithë paguajnë në 40 për 1.
Çdo 4 tjetër i një lloji
Këto duart paguajnë në 25 për 1.
Full House
Kjo dorë paguhet në 8 në 1. Është një dorë e rëndësishme, sepse në lojërat Jacks ose Better, madhësia e pagimit për Full House dhe Flush janë pagesat që ndryshojnë nga loja në lojë për t'i dhënë kazinosë një avantazh më të lartë ose më të ulët. Versioni më i mirë i Bonus Poker ka një pagim 8 / 5 në këto duar 2, që do të thotë se Shtëpia e Plotë paguan në 8 në 1 dhe Flush paguan në 5 në 1.
Turret
Paguan në 5 në 1. Ne kishim më shumë për të thënë për marrëdhënien e plotë të Shtëpisë / Flush në pjesën e mësipërme në Shtëpinë e Plotë.
drejt
Paguan në 4 në 1.
3 i një lloji
Paguan në 3 në 1.
Çiftet e 2
Paguan në 2 në 1.
Një Pair i Jacks ose më mirë
Kjo paguan edhe në mosmarrëveshje.
Një tabelë e pagimit të 8 / 5 Bonus Poker vërtetë ndjek. Vini re dallimin në pagesat për 1-4 monedhat kundrejt pagimit të monedhave 5 për Royal Flush.
Një tabelë e paguar për Bonus Poker Video Poker
Duhet të jetë e qartë se pse do të donit të siguroheni që të bini max monedha sa herë që luani. Pagesa për Royal Flush është vetëm 250 për 1 nëse nuk e vendosni atë bast maksim, në të cilin rast pagimi është 800 në 1.
Jo të gjitha lojërat Bonus Poker janë krijuar të barabarta. Kazinotë dhe prodhuesit mund të rregullojnë pagesat për duar të ndryshme. Ashtu si me Jacks or Better, shumica e variacioneve ndodhin me kombinimin Full House dhe Flush. Kombinimi më i mirë këtu është 8 / 5, por ju mund të gjeni edhe lojëra me pagesa 7 / 5 dhe 6 / 5.
Bonus Poker gjithashtu sheh ndryshime në madhësinë e shpërblimeve për 4 të një lloji të duarve. Disa lojëra Bonus Poker paguajnë vetëm 35 në 1 ose 30 në 1 në çdo 4 të një Kind, pavarësisht nga renditja. Kjo ka një efekt të habitshëm në përqindjen tuaj të pagimit, të cilën do ta diskutojmë më poshtë.
Ju gjithashtu (rrallë) do të gjeni një lojë Bonus Poker e cila ofron pagesa të rritura për një Shtëpi të Plotë dhe një Flush, si 10 / 8. Ata paguajnë për këtë duke reduktuar pagesat në duart e renditura më poshtë, si 2 Çiftet dhe 3 të një lloji.


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Jeta e plazhit
Jeta e plazhit
Ka ardhur koha për të marrë një pushim të gjatë të prapambetur pasi të gjithë këtë kohë të kaluar duke u hedhur poshtë, dhe çfarë mund të ...
Luaj lojëra elektronike!
Linja X-Men 50
Linja X-Men 50
A keni testuar tashmë kodin tuaj të ADN-së duke luajtur X-Men slot? Nuk ka? Pastaj mund ta ndreqësh pamjen tani. Por ... ...
Luaj lojëra elektronike!
Reactoonz
Reactoonz
Rrotullohet jashtëtokësorët energjikë në slotin Reactoonz nga Play'nGO. Ashtu si Prequel Energoonz, Reactoonz është një univers paralele paralele ...
Luaj lojëra elektronike!
Lojërat e Artë
Lojërat e Artë
Sfidat sportive presin jo vetëm në botën reale. Luaj lojërat e Artë, dhe të shijoni ato në lojrat ...
Luaj lojëra elektronike!
Bridezilla
Bridezilla
Bridezilla vetë vepron si simbol i egër në këtë lojë kazinoje. Ajo mund të përfaqësojë çdo simbol përveç këmbanave ...
Luaj lojëra elektronike!
Akademi magjistare
Akademi magjistare
Ne i hapim dyert Witchcraft Academy ™, një xNUMX-roll, 5-video slot rresht. Kjo lojë ju merr në një më të lashtë ...
Luaj lojëra elektronike!
Mis fat
Mis fat
Grab shkop magjik dhe polish tuaj broomsticks, sepse ju jeni gati për të regjistruar në një vit të ri të klasave me ...
Luaj lojëra elektronike!
Tregime të reja
Tregime të reja
Lironi fantazionin tuaj me spektakolare Cloud Tales automat me lojë të lirë dhe fluturojnë lartë në qiell! Zhvilluesit ...
Luaj lojëra elektronike!
Origami
Origami
Arti i bërjes së figurave të ndryshme të letrës që përdoret për t'u quajtur origami merr origjinën e saj në ...
Luaj lojëra elektronike!
Blade gërvishtem
Blade gërvishtem
Gjithkush e njeh karakterin e lojës. E saj për shkak të disa pjesëve të filmit fiction Blade që tregojnë për aventurat e përgjakshme ...
Luaj lojëra elektronike!
Emoticoins
Emoticoins
Duket sikur është e gjitha për betejën e Emojis. Ne kemi shqyrtuar tashmë Emoji Planet të NetEnt-it, i cili ka ...
Luaj lojëra elektronike!
Gërvishtje me daredevil
Gërvishtje me daredevil
Join Matt Murdock, aka Daredevil, pasi ai lufton kundër keqe Bullseye dhe Kingpin në internetin emocionues të Daredevil në Casino.com ...
Luaj lojëra elektronike!
Hoffmania
Hoffmania
Nëse po e lexoni këtë, ne do të supozojmë se jeni një tifoz i David Hasselhoff. Nëse nuk je, ...
Luaj lojëra elektronike!
Lojëra të egra
Lojëra të egra
Lojrat e egra po fillojnë të fillojnë, a jeni gati të merrni mbërthyer në veprim tjerrje? Kjo automat ...
Luaj lojëra elektronike!
Dragona të dyfishta
Dragona të dyfishta
Double Dragons është një lojëra elektronike me rrotullime 5, rreshta 3 dhe rreshta 25 të orientuara nga e majta në të djathtë. Kjo ...
Luaj lojëra elektronike!
kandil deti
kandil deti
Merrni hapin e parë drejt një lojëje të jetës! Medusa, një nga lojërat më të mrekullueshme NextGen Gaming slot ...
Luaj lojëra elektronike!
Trident i fuqishëm
Trident i fuqishëm
Këto forca natyrore lëvizin rrotullime të tëra: Poseidon, zot i detit, tani është duke përzier fitimet tuaja! Lëviz ...
Luaj lojëra elektronike!
Mbretër të Chicagos
Mbretër të Chicagos
Ne dashuri për të luajtur edhe online slot lojra dhe raunde të poker si edhe, e cila është arsyeja pse ne jemi aq në ...
Luaj lojëra elektronike!
Nën det
Nën det
Kjo lojë me lojëra elektronike mund të ketë një temë të thellë të detit, por nuk ka presion dërrmues kur mund të luani falas! Spin ...
Luaj lojëra elektronike!
Aces dhe fytyra
Aces dhe fytyra
Aces dhe Faces thjesht do të thotë një kombinim i aces dhe ndonjë nga kartat e fytyrës - Jacks, Queens, ose Kings ...
Luaj lojëra elektronike!
Flip daneze
Flip daneze
Flip danez është një lojë video slot 5-reel. Ju mund të aktivizoni deri në linjat 20 dhe të bini deri në 5 ...
Luaj lojëra elektronike!
Virusi i Kirit
Virusi i Kirit
Ky slot i gjallë përmban një sërë virusesh në të gjithë rrotullat 5 dhe linjat e pagave 10 që paguajnë nga të dyja mënyrat. Linjat 5 ...
Luaj lojëra elektronike!
Mega shakaxhi
Mega shakaxhi
Mega Joker Lojë Tutorial Mega Joker fillon me lojën kryesore ku kombinimet specifike të simboleve mund të fillojnë matësin super ...
Luaj lojëra elektronike!
Krijesë nga laguna e zezë
Krijesë nga laguna e zezë
Krijesë nga Laguna e Zezë ™ është një lojë video përbindësh e krijuar në bashkëpunim me Universal ©. Lojë është një xNUMX-mbështjell, ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Bonus poker luksoz


Siç kemi thënë më parë në artikullin tonë të përgjithshëm, Bonus Poker Deluxe është një lojë, e cila përdor një kuvertë të kartave 52 dhe ka një Palë Jacks si gradën më të ulët për një dorë fituese. Bonus Poker Deluxe, ndryshe nga Jacks of Better, ofron një lojtar të thjeshtë edhe para për duart aq të shpeshta sa Dy Pair. Të ngjashme me Jacks ose më të mirë, të gjitha kombinimet Katër-e-një-Kind paguajnë një dhe të njëjtin numër të monedhave. Sidoqoftë, kur luani Bonus Poker Deluxe, nëse ka një Katër Kind, ai / ajo do të marrë 80 herë shumën e parave që ai / ajo bast.
Ajo që vlen të përmendet është se ekzistojnë një sërë ndryshimesh të kësaj loje dhe disa prej tyre paguajnë një numër të ndryshëm të monedhave për kombinime të tilla si Flush drejt.
Versioni i lojës, që ofron mundësinë më të madhe të fitimit, është 9 / 6 Bonus Poker Deluxe, i cili ofron një kthim të pritur të 99.64%. Kur luani këtë version të lojës, do të fitoni monedha 9 për çdo monedhë që ai / ajo bast, nëse ai / ajo mban një Shtëpinë e Plotë, dhe monedha 6 për çdo monedhë që ai / ajo bast, nëse ai / ajo mban një Flush.
Tani, le të hedhim një vështrim në tavolinat e pagave për dy variacione më të mira të lojës.


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

ruletë amerikane
ruletë amerikane
Ruletë është një lojë kazino e quajtur sipas fjalës frënge që do të thotë rrotë e vogël. ... Për të përcaktuar numrin fitues dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Diamond Valley
Diamond Valley
Diamond Valley është një slot machine progresive jackpot shpikur nga askush tjetër përveç chenoautors slot machine veten - Playtech! ...
Luaj lojëra elektronike!
Njeriu i padukshëm
Njeriu i padukshëm
Slot Njeriu i Padukshëm. Njeriu i Padukshëm konsiderohet si një nga filmat më të mëdhenj horror të të gjitha kohërave. ... The ...
Luaj lojëra elektronike!
Dorë për të luftuar dore
Dorë për të luftuar dore
Është koha për të marrë të liq dhe për të luftuar armikun në një dorë për të luftuar betejën! Behu gati ...
Luaj lojëra elektronike!
Deti i qetësisë
Deti i qetësisë
Ndonjëherë keni nevojë për një periudhë paqeje dhe heshtjeje, për të lëshuar dhe rindërtuar aftësitë tuaja. Qetësi është një fjalë magjike ...
Luaj lojëra elektronike!
Policë dhe banditë
Policë dhe banditë
Cops N Bandits është një lojë me të vërtetë e këndshme e lëshuar nga Playtech në 2012. Bazuar në klasik dhe shumë ...
Luaj lojëra elektronike!
Blackjack pro
Blackjack pro
Merrni mbërthyer në Blackjack Touch dhe përjetoni ndërfaqen e saj të lehtë për përdorim, duke shfaqur pamjet e qarta kristal dhe një dizajn të lehtë për ta kuptuar. Do te ndihesh ...
Luaj lojëra elektronike!
Pemët magjike
Pemët magjike
Saktësisht me emrin Magical Stacks është një slot lojë plot me atë që është emëruar pas, dhe ju do të gjeni shumë ...
Luaj lojëra elektronike!
Tres amigos
Tres amigos
Duke festuar miqësinë e të gjitha gjërave, duket se ekziston një lojë e re lojë elektronike në rrugën që ka shoqëri ...
Luaj lojëra elektronike!
Perandoria Ogre
Perandoria Ogre
Vizitoni një vend magjik magjik, ku mbretëritë janë shtëpia e Mbretërve dhe Queens, Jokers dhe ... një Ogre ?! Në ...
Luaj lojëra elektronike!
Titanët e hiperionit të diellit
Titanët e hiperionit të diellit
Titanët e Diellit: Hyperion është slot Microgaming me rrotullat 5 dhe linjat 15 pay-line. Ky vend i caktuar është i frymëzuar ...
Luaj lojëra elektronike!
Romë dhe Egjipt
Romë dhe Egjipt
Roma dhe Egjipti janë një lojë elektronike e re nga WMS Gaming dhe një që feston këto perandori të mëdha të lashta; ...
Luaj lojëra elektronike!
Tigër vs ariu
Tigër vs ariu
Në makinën e lojrave të famshme Tiger vs Bear nga Microgaming Company, ju do të gjeni një betejë interesante mes dy mbretërve ...
Luaj lojëra elektronike!
Gnome druri
Gnome druri
Pylli duket të jetë një mjedis popullor kur bëhet fjalë për lojëra elektronike të kazinosë dhe Gnome Wood të ri ...
Luaj lojëra elektronike!
Magjistar Jade
Magjistar Jade
Ne ju mirëpresim në një lojë që ju merr në një aventurë të errët dhe misterioze, një që ju merr për të ...
Luaj lojëra elektronike!
Aventurë Alice
Aventurë Alice
Anijet e Alice Adventure janë të frymëzuara nga libri 1865 i Lewis Carroll, Alice in Wonderland. Që kur ai shkroi librin është ...
Luaj lojëra elektronike!
Banane të ftohta
Banane të ftohta
Lojëra elektronike nuk janë biznese majmuni, aksionet janë të larta dhe lojtarët po bastisin gjithçka që kanë deri sa të arrijnë ...
Luaj lojëra elektronike!
Fabrika e ilaçeve
Fabrika e ilaçeve
Ne duhet të themi, ne preferojmë të luajmë në lojëra elektronike Leander në internet. Në celular, grafika mungon vetëm pak mprehtësi ...
Luaj lojëra elektronike!
Super nxehtë nxehtë nxehtë
Super nxehtë nxehtë nxehtë
Ajo që kemi këtu është një strukturë standarde me pesë rrotullime, me tre rreshta me vijat e pagave 25. Simboli më i lartë i paguar është një mahnitës ...
Luaj lojëra elektronike!
Gladiator mini
Gladiator mini
Luftoni barbarët dhe fitoni para të mëdha ndërsa udhëheqni skuadrën për fitore në këtë lojë video emocionuese. Bazuar në ...
Luaj lojëra elektronike!
Shtëpia e përhumbur
Shtëpia e përhumbur
Shtëpia e përhumbur është një ofertë për makinën e lojërave të shpëlarjes së shpinës, nga Habanero, një nga liderët kur është fjala për krijimin ...
Luaj lojëra elektronike!
Goblins babëzitur celular
Goblins babëzitur celular
Goblins i babëzitur është ndër më të rejat e video sloteve nga Betsoft. Ky çmim i parë progresiv, 30-payline, 5-reel slot video është ...
Luaj lojëra elektronike!
Blackjack super 21
Blackjack super 21
Blackjack Super 21 është një variant realist i lojës popullore të kartës, krijuar nga softueri i njohur botëror i softuerit Playtech, kështu që ...
Luaj lojëra elektronike!
Carnivale royale
Carnivale royale
Ecni nëpër hyrjen e çadrës dhe mrekulu- luni në makinën emocionuese të cirkut të Carvinal Royale. Në vend të tre unazave, ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Deuces egra


Nëse ju pëlqen poker dhe lojëra elektronike ju do të duan Deuces Wild, një nga lojëra elektronike më të njohura!
Deuces Wild video poker është loja e kartave të preferuara të të gjitha kohërave që luhet në formatin video në makinat e lojërave të fatit.
Lexoni këtë artikull për të mësuar rreth Deuces Wild, rregullat për Deuces Wild dhe Deuces strategji të egra të lojës.
Si të luani Deuces Wild Video Poker
Deuces Wild fillon si të gjitha lojërat e pokerit si në ju duhet të vendosni një bast fillestar. Shumica e lojërave video poker ndajnë kufijtë e përgjithshëm të basteve, që zakonisht është një minimum i 25c dhe bast maksimal prej $ 10 për bast. Lojtari gjithashtu ka mundësinë të përdorë një shumëzues prej pesë monedhash për bast.
Pasi të jetë vënë basti fillestar, lojtarit i jepet pesë letra të cilat janë të hapura. Kompjuter automatikisht do të mbajë të gjitha duart fitues. Lojtarët janë përgjegjës vetëm për të ndërtuar dorën e vet. Lojtari duhet të mbajë gjithnjë deuces (twos) pasi këto janë kartat e egra. Nga pesë kartat fillestare, lojtari zgjedh letrat që dëshiron të mbajë dhe do të hedh poshtë letrat e padëshiruara. Pasi lojtari hedh poshtë, kompjuteri do të merret me karta të reja që do të zëvendësojnë kartelat e padëshiruara të lojtarit. Pasi të gjitha kartat janë trajtuar për herë të dytë, zgjidhet dora më e mirë e mundur dhe lojtari paguhet në përputhje me rrethanat.
Me çdo fitore, lojtari merr një raund bonus duke u dhënë atyre mundësinë për të dyfishuar paratë e tyre. Në raundin e bonusit, lojtarit trajtohen pesë letra, katër të ballafaqura poshtë dhe njëra përballë. Nga kartat e ballafaquara poshtë, lojtari duhet të zgjedhë një kartë që është më e lartë se karta që është e përparmë. Në rast se karta e përzgjedhur është më e lartë se karta e sipërme, lojtari ka një mundësi tjetër për të dyfishuar paratë. Nëse lojtari është i pasuksesshëm në marrjen e një karte më të lartë, basti është humbur dhe raundi i bonuseve do të përfundojë. Në fund të lojës bonus, loja Deuces Wild do të rifillojë.
Deuces Wild Strategy
Emri i lojës thotë të gjitha, Deuces janë të egra. Prandaj ju duhet gjithmonë të mbani deuces tuaj në marrëveshje fillestare.
Më poshtë është një listë e ndërtuesve me dorë opsionale.
Nuk ka nevojë të hidhni poshtë nëse merrni ndonjë nga të mëposhtmet; një rresht mbretëror, një rresht i drejtë, katër lloj, ose një shtëpi e plotë.
Nëse merret një e drejtë e mundshme me katër nga pesë letrat, hidhni kartën e padëshiruar dhe përpiquni të merrni një rresht të drejtë ose mbretëror.
Nëse keni një të drejtë të drejtë me tre karta, hidhni dy letrat e padëshiruara dhe merrni dy të reja.
Nëse ju trajtoheni dy palë, hiqni palën më të vogël për t'u ndërtuar në palën më të lartë.
Nëse keni një mundësi të drejtpërdrejtë ose të rrafshët, hidhni kartën e padëshiruar dhe ndërroni në të drejtën tuaj ose në rresht.
Nëse jeni duke marrë një mbretëreshë, një mbretëreshë, ose një xhep të së njëjtës ngjyrë, mbani këto dhe hidhni letrat e padëshiruara dhe ndërtojeni në rreshtin tuaj mbretëror.
Nëse keni një dyfishim të mundshëm mbretëror me katër letra, hidhni kartën e padëshiruar dhe ndërtojeni në rreshtin mbretëror.
Nëse keni një të drejtë të drejtpërdrejtë duke përdorur një kopje për të ndërtuar, mbani katër kartat e përdorshme, hidhni kartën e padëshiruar dhe shkoni drejt të drejtës.
Nëse keni tre deuces dhe dy kartat e çuditshme, hiqni kartat e çuditshme (të pakrahasueshme) dhe vizatoni dy të reja dhe ndërroni mbi deuqet tuaja.
Nëse ju jeni marrë një barazim dhe katër letra pa vlerë të dorës, hidhni katër letrat, duke mbajtur barazimin dhe vizatoni katër letra të reja.
Duke përdorur këtë strategji kur luani Deuces Wild, lojtarët kanë bërë mirë dhe janë ndërtuar mbi këto strategji për të krijuar rrotullimin e tyre në lojë.


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Bukuri aziatike
Bukuri aziatike
Sfondi i mrekullueshëm i peizazhit dhe ikonat e bukura do t'ju kënaqin kur ju rrotulloheni në këtë video slot 243 nga Microgaming, ...
Luaj lojëra elektronike!
Puppy dashuri celular
Puppy dashuri celular
Ne e dimë se BetSoft mund të bëjë lojëra të këndshme, lojëra të çmendura dhe madje edhe ato të errëta dhe atmosferike - kjo është e para ...
Luaj lojëra elektronike!
Ghouls të artë
Ghouls të artë
Në Bonus Express ne ofrojmë këtë lojë popullore të kartës së gërvishtjeve Ghouls të Artë. Ghouls Artë është shumë e lehtë për të mësuar dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Arkangjelët: shpëtimi
Arkangjelët: shpëtimi
Ju e dini historinë. Mirë vs keq. Angels vs Demons. Slots është arena e tyre e zgjedhur. Rrotullat janë fusha e tyre e betejës, ...
Luaj lojëra elektronike!
Puthje me yje
Puthje me yje
Starlight Kiss është një shtyllë video me pesë rrotullime, 243, dhe ofron një trajtim të veçantë për lojtarë të Shën Valentinit. Lojë romantike ...
Luaj lojëra elektronike!
Spin dhe fitore
Spin dhe fitore
Spin dhe Win është themeluar në 2011 dhe është në pronësi dhe operohet nga DAUB Alderney Ltd - ata janë motra ...
Luaj lojëra elektronike!
Gjahtar i egër në manor pallua
Gjahtar i egër në manor pallua
Wild Heist: Në Peacock Manor është një lojëra elektronike me rrotullat 5 dhe linjat e pagave 17 të mundësuar nga softueri Thunderkick. Kjo ...
Luaj lojëra elektronike!
Qëllimet e Artë
Qëllimet e Artë
Në prag të çdo ngjarjeje të rëndësishme, makinat e lira për lojëra elektronike të përkushtuar për këtë temë zakonisht bëhen shumë popullore. FIFA ...
Luaj lojëra elektronike!
Qershi u egra
Qershi u egra
Qershi Gone Wild slot - është një përpjekje mjaft e suksesshme nga zhvilluesit e Microgaming për të bashkuar simbolet e njohura për ...
Luaj lojëra elektronike!
Netë Hula
Netë Hula
Nëse humbisni ditë të ngrohta me diell në plazh, dëshironi të fitoni çmime të mëdha, ose thjesht të provoni më të mirën ...
Luaj lojëra elektronike!
Deuces egra
Deuces egra
Deuces Wild është një lojë video poker që paguan fitime të larta. Nëse ju bast pesë monedha dhe të merrni me fat një natyrore ...
Luaj lojëra elektronike!
Sushi bar celular
Sushi bar celular
megjithëse jemi tifozë të sushit, nuk jemi të sigurt se e bën për temën më të mirë. Mos na bjer gabim, ...
Luaj lojëra elektronike!
Çlirim
Çlirim
Nirvana është një video slot i mundësuar nga softueri Yggdrasil Gaming me rrotullat 5 dhe linjat 20 pay-lines. Ideja fshehur prapa ...
Luaj lojëra elektronike!
Miliona të mëdhenj
Miliona të mëdhenj
Major Millions është një lojëra elektronike klasike 3 që luan rolin e Microgaming. Ajo ka deri në maksimumin 15 dhe një gameplay progresive ...
Luaj lojëra elektronike!
Angler
Angler
Hidhni shufrën tuaj dhe rrotulloni në fitore me ANGLER! Ky pesë rrotull, njëzet slot payline video slot features buta ...
Luaj lojëra elektronike!
Z
Z
Toad më i famshëm i të gjitha është ai që gjendet në faqet e Kenneth Grahame's The ...
Luaj lojëra elektronike!
Meerkat kaosi
Meerkat kaosi
Krahasoni Meerkatin. ... Në zemrën e saj Meerkat sakatim është një makinë e thjeshtë pak slot me pesë rrotullon dhe tridhjetë ...
Luaj lojëra elektronike!
Turqia e egër
Turqia e egër
Turqia e egër është një vend i caktuar video që është ndërtuar nga kolonat e veçanta 5, me rreshta 3, 20 rregullueshme ...
Luaj lojëra elektronike!
Crazy 7
Crazy 7
Ju mund të fitoni të madh në Crazy 7 dhe ka jackpot të ndryshme në ofertë, nga një bazë 50 € për të ...
Luaj lojëra elektronike!
Tmerret e Halloween
Tmerret e Halloween
Me një vend të tmerrshëm video slot Halloween Horrors krijuar nga 1 × 2 lojrave software provider, ju nuk keni nevojë të prisni për ...
Luaj lojëra elektronike!
Shpirt i egër
Shpirt i egër
Shpirti i egër është një lojë fantastike, duke ju ofruar shumë shanse për të fituar shpërblime në para. Ka një shumëllojshmëri ...
Luaj lojëra elektronike!
Ace e maçeve
Ace e maçeve
Nëse doni të ndjeni veten në Las Vegas, për të parë dritat e ndezura të natës, të ndjeni ...
Luaj lojëra elektronike!
Princesha e Artë
Princesha e Artë
Projektuar bukur nga sistemet Microgaming, ky slot paraqet ngjyrën e arit në rrotullat dhe simbolet e saj. Sfondi i Princeshës së Artë ...
Luaj lojëra elektronike!
Punto banco
Punto banco
Punto Banco është një variant amerikan i lojës së famshme Baccarat në të cilën tregtari punon ekskluzivisht me një tetë ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Vegas tre këngë kartë


Prezantimi
Vegas Tre Card Rummy është një variant poker i gjetur në kazinotë e internetit duke përdorur Cryptologic dhe Real Time Gaming software. Rregullat janë të ngjashme me Tre Card Poker, përveçse duart janë shënuar shumë ndryshe dhe nuk ka bonus ante. Përveç kësaj, basti i rritjes paguan 4 në 1 për duart e premium.
Rregullat
Loja luhet me një kuvertë të vetme 52-card.
Të gjitha kartat renditen sipas vlerës së pokerit, me përjashtim të aces janë gjithmonë të ulëta.
Objekti është që të ketë më pak pikë se tregtari.
Luaj fillon me lojtarin duke bërë një bast ante plus një bast bonus opsional.
Lojtari dhe tregtari do të marrin secili tre karta. Kartat e tregtarëve do të trajtohen me fytyrë poshtë. Të dy duart do të shënohen sipas tabelës së mëposhtme. Në rast se një dorë mund të shënohet në më shumë se një mënyrë, totali i ulët do të përdoret.
Singleton aces llogaritet si pikë 1, 2 në 10 llogaritet sipas vlerës së pip, dhe fytyrat e kartave janë pikat 10.
Çiftet, tre prej një lloji, dhe shkon së paku kartat e përshtatshme 2 numërojnë si zero pikë.
Pasi lojtari shqyrton dorën e tij ai ka zgjedhjen e ngritjes ose të palosjes. Nëse lojtari ngre, ai duhet të bëjë një bast shtesë të barabartë me bastin e tij të mëparshëm.
Tregtari do t'i kthejë kartat e tij.
Tregtari duhet të ketë pikë 20 ose më pak për t'u kualifikuar. Nëse tregtari nuk kualifikohet, çdo bast i mbetur para do të paguajë edhe para dhe do të shtyjë bastet.
Nëse tregtari e kualifikon lojtarin dhe shitësit do të krahasohen, totali më i ulët fiton.
Nëse lojtari ka totalin më të ulët, ante do të paguajë edhe para dhe ngritje sipas tabelës së mëposhtme. Nëse tregtari ka totalin më të ulët, ante dhe rritja do të humbasin. Një lidhje do të rezultojë në një shtytje.


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Çmimi i pishës
Çmimi i pishës
Çmimi i Pizza është një lojëra elektronike me rrotullime 5, rreshta të rregullta 25 dhe baste nga £ 0.25 duke shkuar deri në £ 50 ...
Luaj lojëra elektronike!
Columbus deluxe
Columbus deluxe
Columbus deluxe është një automat super automatik i paqëndrueshëm i Novomatic. Ajo mund të jetë një automat në ...
Luaj lojëra elektronike!
Lojëra që jeton në xhungël
Lojëra që jeton në xhungël
Lojërat që jeton në xhungël nuk janë një nga ato lojëra elektronike me shumë karakteristika. Kjo lojë online kazino përdor një Wild ...
Luaj lojëra elektronike!
Bandit
Bandit
Gorilla është një xheli 5 dhe video slot 50 payline mundësuar nga Novomatic. Foleja mund të luhet ...
Luaj lojëra elektronike!
Joker Jester
Joker Jester
Duke marrë vetëm gjysmën e ekranit, kjo lojëra elektronike celulare ndihet e vogël në tabletë dhe me të vërtetë funksionon mirë në peizazhin ...
Luaj lojëra elektronike!
Pasuri Pinocchios
Pasuri Pinocchios
Korniza prej druri e gdhendur përmban rrotullat, simbolet të gjitha lidhen me temën e lojës në një farë mënyre ...
Luaj lojëra elektronike!
Mbretëresha e Atlantis
Mbretëresha e Atlantis
Lojëra elektronike mund të duket mjaft e thjeshtë, por më shpesh sesa jo ata janë gjithashtu një rast i madh për të zhytur në ...
Luaj lojëra elektronike!
Shtrigat e egra
Shtrigat e egra
video slot i Shtrigave të egra është një vend i këndshëm video me shtrigat dhe mjetet e tyre në bobina. The Witchy ...
Luaj lojëra elektronike!
Karikaturat e karikaturave
Karikaturat e karikaturave
Ky vend i çuditshëm i bazuar në garat e Wacky është i sigurt për të kënaqur! Shkyçni lojën bonus duke marrë tre simbole shpërndaj ...
Luaj lojëra elektronike!
Zgjedhës i çastit për fitore
Zgjedhës i çastit për fitore
Zgjedhësi i Instant Win Card nuk është në të vërtetë një lojë e menjëhershme e fitimit, por është një shërbim i mirë pak ...
Luaj lojëra elektronike!
Sekreti i gurëve
Sekreti i gurëve
Sekreti i Gurëve. Hape Sekretin e Gurëve në këtë lojëra elektronike të sjellë tek ju nga Net Entertainment ...
Luaj lojëra elektronike!
Jacks ose më mirë 3 dorë
Jacks ose më mirë 3 dorë
Jacks or Better ishte një nga variantet më të hershme të pokerit të krijuar, dhe sot mbetet shumë popullor. Një arsye ...
Luaj lojëra elektronike!
Sheriff i vërtetë celular
Sheriff i vërtetë celular
Ka një armë të re në të cilën ndodhet sherifi në qytet dhe është jashtë hakmarrjes. Sherifet e Vërtetë 3D janë një tjetër ...
Luaj lojëra elektronike!
Cirku luksoz
Cirku luksoz
Circus Deluxe - një fjalë që thotë shumë më tepër rreth argëtimit sesa mund të bëjnë më shumë fjalë. Mundohuni të rigjallëroni ato kujtime ...
Luaj lojëra elektronike!
Lëvizja e kafkës
Lëvizja e kafkës
Skull Duggery është zhvilluar nga Microgaming, një emër më shumë se i shquar në biznesin e lojërave të fatit në internet. Duke thënë këtë, ajo ...
Luaj lojëra elektronike!
Big money bigfoot
Big money bigfoot
RTG ka sjellë legjendën e Bigfoot në një lojë interaktive online. 5-reel dhe 25-payline lojë karakteristika sy-ngjitës ...
Luaj lojëra elektronike!
Princesha e Artë
Princesha e Artë
Projektuar bukur nga sistemet Microgaming, ky slot paraqet ngjyrën e arit në rrotullat dhe simbolet e saj. Sfondi i Princeshës së Artë ...
Luaj lojëra elektronike!
Shoqëria e lartë
Shoqëria e lartë
Jeta luksoze e të pasurve dhe të privilegjuarve ka qenë, për një kohë të gjatë, një pikë referimi për ...
Luaj lojëra elektronike!
Gruaja e mrekullueshme
Gruaja e mrekullueshme
Wonder Woman, masivisht popullor në 1980s ka bërë një rilindje të madhe gjatë dy viteve të fundit me të mëdha ...
Luaj lojëra elektronike!
Vendndodhja e gjarprit
Vendndodhja e gjarprit
Mos kini frikë të takoni një gjarpër. Mund të jetë miqësore, dhe plus, mund të jetë fitimprurëse. Microgaming e bëri atë ...
Luaj lojëra elektronike!
Bobby 7s
Bobby 7s
Lojëra elektronike e lojërave elektronike Bobby 7 vjen me rrotullat 5, linjat e pagave 25 dhe rreshtat 3. Vjedhja e policisë mund të jetë shumë ...
Luaj lojëra elektronike!
Fruta të freskëta
Fruta të freskëta
Zhvilluesit nga ofruesi i softuerit të kazinosë Endorphina e kanë pajisur lojën me model 5 × 4 game-play, që do të thotë se ...
Luaj lojëra elektronike!
Zonjë e kuqe
Zonjë e kuqe
Djemtë nga Quasar Gaming kanë qenë gjithmonë të etur për aventura-themed lojëra elektronike - për të tokës këtë, është mjaft e mjaftueshme ...
Luaj lojëra elektronike!
Arkangjelët: shpëtimi
Arkangjelët: shpëtimi
Ju e dini historinë. Mirë vs keq. Angels vs Demons. Slots është arena e tyre e zgjedhur. Rrotullat janë fusha e tyre e betejës, ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Blackjack dyfishtë kuvertë


Një nga më emocionuese Blendë lojra, Blackjack Double Deck lojërat janë në dispozicion në PokerStars Kazino në të dy lojtarët e vetëm dhe multiplayer modes.
Rregullat e lojës
Ndryshe nga shumica e lojërave të tjera të Blackjack, vetëm dy kuvertë 52-kartele shuffled së bashku dhe trajtohen në fillim të çdo dore.
Tregtarët nuk marrin një kartë vrima. Ata do të qëndrojnë në një 17 të butë (një dorë që paraqet një AC që totalon shtatë ose 17). Nëse ju goditni Blackjack ju do të paguani në 3: 2 shanset.
Më shumë opsione bastesh bëhen të disponueshme, ndërsa dora përparon. Për shembull, lojtarët mund të dyfishohen në çdo dore me dy karta. Kjo do të thotë që ju mund të dyfishoni bastin tuaj fillestar, për sa kohë që ju jeni të angazhuar për 'qëndrim' pas marrjes së një karte shtesë nga tregtari.
Lojtarët gjithashtu mund të ndahen dy karta nëse janë çiftëzohet ose me vlerë të barabartë. Pra, nëse ju trajtoheni tetë, tetë, dy, dy, dy, dy, tre, ose një kombinim tjetër, ju mund të krijoni dy duar për një bast shtesë me të njëjtën sasi. Këtu janë disa rregulla shtesë për ndarjen:
Ju mund të ndaheni një herë për dy duar në total
Aces marrin vetëm një kartë në secilën dorë të ndarë
Ju mund të dyfishoni në çdo dore me dy kartela, duke përfshirë edhe ndarjen e çiftit jo-ace.
Tabelat e lojtarëve të vetëm
Tabela jonë e vetme e lojtarit ju lejon të luani deri në pesë pozicione bastesh (ose 'kuti') për raundin e lojës. Vetëm klikoni mbi një ose më shumë kuti për të vendosur një bast.
Në tavolinën tonë të vetme të Lojtarit, veprimi vazhdon me ritmin tuaj, pa një kohëmatës që të nxitoni së bashku. Madhësia e basteve mund të zgjidhet lehtë duke përdorur ikonat e çipave, sliderin ose duke shtypur një shumë që dëshironi të bastni. Klikoni mbi Clear për të filluar përsëri, ose Deal për të kryer bast dhe të fillojnë dorën. Pasi dora të jetë e plotë, përdorni butonin Re-Bet për të përsëritur të njëjtën bast në anën tjetër.


🎁 Bonuset më të mira për kazino:

🔥 275 Rrotullime Lojalë Falas!
🔥 € 175 Casino chip
🔥 $ 3670 nuk ka depozitë
💵 EUR 75 Online Turneu Kazinoje
💵 Eur 255 çip i lirë
💵 $ 1430 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 € 130 Çip i lirë
💵 £ 325 Turneu i Kazinove Online
💵 € 4835 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 225 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 620 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 EUR 600 Mobile freeroll turne slot
💵 135% Ndeshja në një Kazino
💵 $ 2185 Nuk ka bonus depozitash
💵 $ 666 Free Chip Casino
💵 € 3520 nuk ka bonus depozitash
💵 145 gjyqi spins
💵 300 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 985 Mobile freeroll tournament slot
💵 105% Regjistrohu Bonus kazino
💵 105 çip pa pagesë
💵 135 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 280 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 160% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 105 gjyqi spins
💵 $ 4910 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 860% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 Bonus i Parë i Depozitave 685%
💵 555% Bonus Welcome
💵 Eur 140 Turneu i Kazinove Online
💵 175 Pa pagesë vishet
💵 540% Bonus i Ndeshjes
💵 € 110 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 Euro 485 FALAS Chip Casino
💵 40 pa rrotullime
💵 € 605 Pa pagesë Cash
💵 625% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 $ 315 chip falas për kazino
💵 € 3005 asnjë bonus kazino depozitash
💵 EURO 2925 JO DEPOZIT BONUS
💵 90 PAJISJE FALAS
💵 130 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 555 Pa Bonus Depozitimi
💵 € 2020 Nuk ka Depozitë
💵 60 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 Euro 540 Casino chip
💵 € 275 asnjë depozitë
💵 $ 870 Turneu i Kazinove Online
💵 Turneu i Kazinove EURO 125
💵 Bonus Kazino 215%
💵 EURO 2620 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 110 falas luan pa depozitë
💵 875% Bonus i parë i depozitës
💵 60 Pa lundrime tani
💵 EUR 650 Casino Tournament
💵 € 111 Free Tournament Kazino
💵 € 4890 Asnjë bonus kazinoja e depozitave
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Eur 545 Daily freeroll turneu i slotit
💵 250% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 235 Spins Pa pagesë Kazino
💵 EURO 575 Free Chip Casino
💵 265% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 € 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 EUR 50 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 4925 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 £ 385 FALAS CHIP CASINO
💵 € 230 kazino falas
💵 35% Bonus i parë i depozitës
💵 280 rrotullime falas
💵 € 380 Nuk ka Depozitë
💵 490% Depozitave Bonus Match
💵 € 20 Tournament
💵 € 440 Mobile freeroll turne slotesh
💵 140% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 355 Free Tournament Kazino
💵 265 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 $ 3690 asnjë bonus depozitave
💵 $ 425 Daily freeroll turneu i slotit
💵 210 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 € 235 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 1655 Bonus pa depozita
💵 225 pa rrotullime
💵 $ 2430 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 740 Turneu i Kazinove Online
💵 60 Pa lundrime tani
💵 Euro 50 chip kazino falas
💵 £ 215 Tournament
💵 € 690 FALAS Chip Casino
💵 $ 205 Çip i lirë kazinoje
💵 $ 410 Free Chip Casino
💵 Euro 280 chip kazino falas
💵 € 695 FALAS Kazino Chip
💵 530% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 EUR 215 FALAS CHIP
💵 EUR 530 Pa pagesë Chip
💵 $ 630 Pa pagesë Chip
💵 $ 180 çip falas

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Dyqan dhuratash
Dyqan dhuratash
Mirë se vini në Shop dhurata! Një nga lojrat tona të shkëlqyera klasike të lojërave ku dhurata, bizhuteri dhe lodra janë tema e ...
Luaj lojëra elektronike!
Bukuri e mrekullueshme e zonjës
Bukuri e mrekullueshme e zonjës
Lucky Lady's Charm ™ deluxe nuk është vetëm një prej lojërave më popullore në mesin e lojtarëve tanë femra, është gjithashtu një ...
Luaj lojëra elektronike!
Bingo bonus bonus
Bingo bonus bonus
Super Bonus Bingo paraqitur në Videoslots.com është një vend i caktuar për Bingo ku mund të blesh deri në dhjetë topa për lojë ...
Luaj lojëra elektronike!
Moti i sotëm
Moti i sotëm
Orari i mrekullueshëm i sotëm i kazinosë Moti ka linjat e pagimit të 25, rrotullat 5 dhe rreshtat 3. Luaj këtë vendtakim të krijuar nga ...
Luaj lojëra elektronike!
Para në dorë
Para në dorë
Rishikimi Phantom Cash Slot Game. Lojë fantastike Phantom Cash slot machine vjen me linjat 25 paguajnë, rreshta 3 dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Qershi u egra
Qershi u egra
Qershi Gone Wild slot - është një përpjekje mjaft e suksesshme nga zhvilluesit e Microgaming për të bashkuar simbolet e njohura për ...
Luaj lojëra elektronike!
Tally ho
Tally ho
Tally Ho është një lojë tema e të cilit bazohet në sportin e gjuetisë së dhelës dhe është zhvilluar nga kompania softuerike Microgaming ...
Luaj lojëra elektronike!
Carnivale royale
Carnivale royale
Ecni nëpër hyrjen e çadrës dhe mrekulu- luni në makinën emocionuese të cirkut të Carvinal Royale. Në vend të tre unazave, ...
Luaj lojëra elektronike!
4 stinët
4 stinët
Dimër, Pranverë, Verë, Vjeshtë: Kjo lojë e mrekullueshme ju lejon të përjetoni të gjitha! 4 Seasons është një udhëtim i pabesueshëm përmes ...
Luaj lojëra elektronike!
Hëna Panther
Hëna Panther
Kur ju dëgjoni për panthers, ju lidheni atë me një xhungël, dhe tema jungle është atje, në Panther ...
Luaj lojëra elektronike!
Frenzyja e tronditjes
Frenzyja e tronditjes
Aftershock Frenzy Slot është një rrokullisje unike klasike 3 në internet që përbëhet nga linjat e fituara të 5. Kjo lojë e mrekullueshme është një ...
Luaj lojëra elektronike!
Ftohtë si akull
Ftohtë si akull
Zhvilluesit e softuerit për kazino online vazhdojnë të kënaqen me klientët e vendeve të tilla me lojëra të reja video të përkushtuar për ...
Luaj lojëra elektronike!
Arin e delfinit
Arin e delfinit
Wombat thotë: Gati për një aventurë nënujore të thellë të detit? Unë jam. Toka e thatë është totalisht e mbivlerësuar. Kjo lojë kujton ...
Luaj lojëra elektronike!
Dokrra
Dokrra
Kishte një kohë në Amerikë ku qeveria vendosi të nxjerrë jashtë ligjit alkoolin dhe çka rezultoi kjo ishte ...
Luaj lojëra elektronike!
Dyqani magjik
Dyqani magjik
Gërmoj në okult me ​​një udhëtim në MAGIC SHOPPE misterioze! Zbuloni mrekullinë e misterit si ju ...
Luaj lojëra elektronike!
Thesaret e varreve (bonus)
Thesaret e varreve (bonus)
Thesaret e varreve Bonus lojë është një shtyllë me 5 rreshta, shtatë lojëra payline me karakteristika të përfshira Bonus Round, Autoplay dhe Free Spins ...
Luaj lojëra elektronike!
Këmbë e madhe
Këmbë e madhe
A keni menduar ndonjëherë nëse këmbët e mëdha ishin vërtet reale? Ne kemi derisa kemi luajtur The Legend of Bigfoot dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Thirrja e kolosseumit
Thirrja e kolosseumit
Udhëtoni prapa në Romën e lashtë duke luajtur Call of the Colosseum nga Microgaming.Kjo aventurë e mbushur plot aventurë do t'ju japë ...
Luaj lojëra elektronike!
Spingo
Spingo
Ju e dini se çfarë është - ju keni qenë duke luajtur roulette për një kohë dhe ndoshta ju keni qenë edhe tik-tak off ...
Luaj lojëra elektronike!
Luftërat e Gladiatorëve
Luftërat e Gladiatorëve
Duke luajtur këtë automat online do t'ju sjellë përsëri në perandorinë romake. Ku gladiatorët duhej të luftonin kundër të tjerëve ...
Luaj lojëra elektronike!
Kapiten america është hakmarrësi i parë
Kapiten america është hakmarrësi i parë
Playtech-i me famë botërore Marvel-based slots kanë qenë duke bërë raunde për mjaft kohë tani dhe kanë një pasim të madh ...
Luaj lojëra elektronike!
skuadra Demolition
skuadra Demolition
Demolition Squad është një 5-mbështjell dhe 40 pay line video slot machine bazuar në librin komik të njëjtë ...
Luaj lojëra elektronike!
Legjenda e shangri-la
Legjenda e shangri-la
Legjenda e Shangri-La: Cluster Pays ™ është instalimi i ardhshëm në serinë tonë Cluster Pays ™. Këtë herë, murgu i mençur ...
Luaj lojëra elektronike!
Thesaret e Tigrit
Thesaret e Tigrit
Tiger Treasures slot machine është një nga më të fundit për t'u dizajnuar dhe zhvilluar nga Bally Technologies. Eshte ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments