Pandamania

0 Comments
Pandamania

Pandamania


Pandamania Vendndodhja është një nga NextGen Lojëra elektronike me Lojëra të Lojërave me Lojëra. Lojtarët do të bashkohen me Panda, dhe miqtë e tij në kopshtin zoologjik më kaotik në botë, ku kafshët janë duke protestuar në karrocat e energjisë dhe zookeeper është i lidhur dhe askund për t'u parë; megjithatë, ky kaos vetëm mund të çojë në më shumë karakteristika bonus dhe shpërblime më të mira.
Vendndodhja e celularit Pandamania është një lojë me pesë rrotulla që ka tre rreshta dhe njëzet e pesë linja fitore standarde. Rrotullat vetë janë në një peizazh kopshtin zoologjik, ku mund të shihni ujëvarat, kafazet dhe sigurisht shenjën paralajmëruese për të mos ushqyer asnjë nga kafshët. Ndërsa spin, ju do të gëzojnë gjithashtu efektet zanore quirky dhe zbavitëse që shoqërojnë çdo rrotullim, por jo pothuajse aq sa ju do të vlerësoni gameplay lehtë për t'u ndjekur. Përvoja juaj në slot është rritur më tej duke ju lejuar të zgjidhni bastin tuaj për rrotullim, dhe kjo mund të jetë nga aq pak sa 1p për rrotullim në £ 50 për rrotullim.
Simbol i egër
Ashtu si shumica e lojërave elektronike, ju keni simbolet standarde në bobina. Në këtë rast, ato janë të gjitha me ngjyra të ndezura dhe përfshijnë një karrocë me pedale, disa bileta zoologjike, një thes me ëmbëlsira, një zookeeper të lidhur dhe sigurisht simbole të kartës së lojës 9, 10, J, Q, K dhe A. Ju gjithashtu kanë simbolet unike që përfshijnë simbolin e egër. Z. Panda është simbol i egër në lojëra elektronike Pandamania dhe kur e shihni atë, do të jeni të lumtur pasi ai mund të ndihmojë vetëm për të përfunduar një kombinim fitues, nëse mund, duke zëvendësuar simbolet që mungojnë.
Simbol i shpërndarjes
Përveç simbolit të veçantë Panda në Pandamania, ju gjithashtu keni një simbol shpërndajës. Ky simbol shpërndajës është shenja e kopshtit zoologjik Pandamania. Ky simbol nuk do të ndihmojë vetëm për kombinime fitimprurëse të shpërndarjes, por do të jetë edhe shkaktari i bonusit të rrotullimeve të lira.
Bonus Features
Bonus me marr me - Bonus me vini mua është veçoria e parë e bonusit në slotin Pandamania dhe mund ta shkaktosh këtë me simbolin e ndenjëseve që shfaqet vetëm në rrotullat dy, tre dhe katër. Tokën tre në bobina dhe ju do të merrni për të zgjedhur një. Prapa dry do të jetë një fitore një çmim të holla, një çmim të holla dhe një shans për të marr përsëri ose të tre çmimet.
Hiqe Panda Bonus
Bonus i fshehur panda është funksioni i dytë i bonusit në lojëra elektronike Pandamania dhe kjo është një funksion tërësisht i gjeneruar në mënyrë rastësore. Në kohë të rastësishme, panda do të ecë nëpër ekran duke shtuar wildly në rrotull dhe duke shpresuar të krijojë fitore duke bërë kështu.
Rrotullime falas
Tipari i tretë dhe final i bonusit në slotin Pandamania është shpërblimi i lirë i rrotullimeve. Ju mund ta bëni këtë duke ulur tre ose më shumë simbol të shpërndarjes së shenjës Pandamania nëpër rrotulla. Kjo do të japë dhjetë rrotullime të lira, dhe çdo fitore do të dyfishohet falë një shumëzuesi 2x. Ju gjithashtu mund të ri-aktivizoni funksion duke ulur tre shpërndarës më shumë.

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Wolverine
Wolverine
Nëse ka pasur ndonjëherë një lojë slot për të marrë kthetrat tuaja - atëherë ajo duhet të jetë Wolverine, një ...
Luaj lojëra elektronike!
Ju uroj fat
Ju uroj fat
Ju uruar Fortune Slot është një xheli i madh 5, mënyra 1,024 për të fituar slotin video në internet që është krijuar ...
Luaj lojëra elektronike!
Karnaval
Karnaval
Carnaval është lojëra elektronike e ndritshme, e zhurmshme dhe e gëzueshme online nga Microgaming; tema është një karnaval fantastik rrugë dhe ne jemi ...
Luaj lojëra elektronike!
1 mund ta bëjë 2
1 mund ta bëjë 2
Wombat thotë: "Unë e dua një punë të mirë", gjë që e bën 1Can2Can një lojë perfekte për mua! Ne nuk ...
Luaj lojëra elektronike!
Pyll magjik
Pyll magjik
Sheshi i mrekullueshëm online Magic Forest vjen me linjat e pagave 9, rrotullat 5 dhe rreshtat 3. Ejani në zanë ...
Luaj lojëra elektronike!
Magjistar i shanseve
Magjistar i shanseve
Magjia e mrekullueshme e Wizard of Odds vjen me rrotullat 5, rreshtat 3 dhe linjat e pagave 30. Mirë se vini në ...
Luaj lojëra elektronike!
Pushim i madh
Pushim i madh
Wombat thotë: Monkeys surfing. Po, kjo është tema e kësaj slot klasike nga Microgaming. Ne kemi marrë tashmë derra ndezje ...
Luaj lojëra elektronike!
Udhëtimi i yllit shqyrton botët e reja
Udhëtimi i yllit shqyrton botët e reja
Mirë se vini në vazhdim të lojërave fantastike të Star Trek. Nëse je një tifoz i këtij vendi të shkëlqyeshëm ...
Luaj lojëra elektronike!
Pandamania përditësuar: Janar 24, 2019 Author: Aamir Berrey