Krerët ose bishtat


Krerët ose Tails është një lojë arcade e lehtë për t'u mësuar që ofron shumë emocione dhe ka disa pagesa bujare. Ju mund ta luani lojën me një ose dy monedha dhe pagesat variojnë nga 1.9 herë basti juaj për një rrokullisje të vetme deri në 60 herë basti juaj për tre rrokullisje me dy monedha. Ka shumë opsione të ndryshme bastesh, që u mundësojnë lojtarëve të zgjedhin nivelin e tyre të rrezikut dhe kthimin e mundshëm të dëshiruar.
Kokat ose Bishtat është ndoshta loja më e thjeshtë e kazinosë, por është gjithashtu shumë argëtuese. Parashikimi i një rrokullisje të vetme të monedhës paguan 1.9 në 1, ndërsa dy rrokullisje paguan 3.8 në 1. Fitimet më të mëdha vijnë nga loja me dy monedha. Varet nga ju se sa ose sa pak do të vini bast. Ju mund ta luani këtë lojë duke përdorur celularin ose në shfletuesin tuaj të internetit. Duhen vetëm disa sekonda për të hedhur një monedhë, kështu që është një lojë e përsosur për të luajtur ndërsa jeni duke udhëtuar. Nëse ju pëlqen të luani lojëra në lëvizje, sigurohuni që të shikoni lojërat celularë në Super Casino.
Si për të luajtur
- Vendosni bastin tuaj duke klikuar butonat plus ose minus në fund të ekranit. Pasi të keni zgjedhur bastin tuaj, klikoni konfirmo.
- Klikoni në simbolin e kokat ose bishtat për të parashikuar bastin, pastaj zgjidhni nëse doni të kryeni një, dy ose tre rrokullisje. Nëse vendosni të kryeni më shumë se një rrokullisje, po parashikoni që rezultati juaj i zgjedhur do të dalë dy ose tre herë radhazi. Ju do të humbni bastin nëse një nga rezultatet është i pasaktë.
karakteristika
- Bast në një monedhë, dy monedha (të dy kokat ose bishtat) ose dy monedha (një koka dhe një bisht). Ka kaq shumë mënyra për të fituar!
- Gëzoni një kthim teorik te lojtarët me 95%.
- Mund të vini bast sa më shumë ose sa më pak që dëshironi.
Bonuset
- Të gjitha regjistrimet për herë të parë mund të gëzojnë një bonus bujar mirëseardhjeje që mund të përdoret në çdo lojë në faqen e internetit.
- Gëzoni fitime të mundshme deri në 60 me 1 nëse mendoni se tre flip monedha të dyfishta duhet!

Krerët ose bishtat përditësuar: Janar 18, 2019 Author: Aamir Berrey