Category Lojë: Lojra tryezë Kazino

FALAS lojra tavolinë Kazino

0 Comments

Vegas tre këngë kartë


Prezantimi
Vegas Tre Card Rummy është një variant poker i gjetur në kazinotë e internetit duke përdorur Cryptologic dhe Real Time Gaming software. Rregullat janë të ngjashme me Tre Card Poker, përveçse duart janë shënuar shumë ndryshe dhe nuk ka bonus ante. Përveç kësaj, basti i rritjes paguan 4 në 1 për duart e premium.
Rregullat
Loja luhet me një kuvertë të vetme 52-card.
Të gjitha kartat renditen sipas vlerës së pokerit, me përjashtim të aces janë gjithmonë të ulëta.
Objekti është që të ketë më pak pikë se tregtari.
Luaj fillon me lojtarin duke bërë një bast ante plus një bast bonus opsional.
Lojtari dhe tregtari do të marrin secili tre karta. Kartat e tregtarëve do të trajtohen me fytyrë poshtë. Të dy duart do të shënohen sipas tabelës së mëposhtme. Në rast se një dorë mund të shënohet në më shumë se një mënyrë, totali i ulët do të përdoret.
Singleton aces llogaritet si pikë 1, 2 në 10 llogaritet sipas vlerës së pip, dhe fytyrat e kartave janë pikat 10.
Çiftet, tre prej një lloji, dhe shkon së paku kartat e përshtatshme 2 numërojnë si zero pikë.
Pasi lojtari shqyrton dorën e tij ai ka zgjedhjen e ngritjes ose të palosjes. Nëse lojtari ngre, ai duhet të bëjë një bast shtesë të barabartë me bastin e tij të mëparshëm.
Tregtari do t'i kthejë kartat e tij.
Tregtari duhet të ketë pikë 20 ose më pak për t'u kualifikuar. Nëse tregtari nuk kualifikohet, çdo bast i mbetur para do të paguajë edhe para dhe do të shtyjë bastet.
Nëse tregtari e kualifikon lojtarin dhe shitësit do të krahasohen, totali më i ulët fiton.
Nëse lojtari ka totalin më të ulët, ante do të paguajë edhe para dhe ngritje sipas tabelës së mëposhtme. Nëse tregtari ka totalin më të ulët, ante dhe rritja do të humbasin. Një lidhje do të rezultojë në një shtytje.


🎁 Kodet e bonusit në kazino online 2019:

🔥 Eur 250 Turneu i Kazinove Online
🔥 $ 245 Pa pagesë çip
🔥 Eur 120 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 975 Free Tournament Kazino
💵 115 falas luan pa depozitë
💵 $ 690 Free Tournament Kazino
💵 $ 3020 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 70 Pa pagesë çip
💵 745% Bonus i parë i depozitës
💵 $ 470 Kazino Chip
💵 120% Regjistrohu Bonus kazino
💵 475% Ndeshja në një Kazino
💵 200 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 620% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 250% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 85 rrotullime falas
💵 $ 670 chip falas për kazino
💵 Bonus Kazino 410%
💵 EUR 60 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 320 Pa pagesë Chip
💵 650% Bonus i parë i depozitës
💵 222 falas luan pa depozitë
💵 485% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 77 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 490 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 $ 865 Free Tournament Kazino
💵 280 falas luan pa kazino depozitash
💵 270 Pa pagesë vishet
💵 610% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Eur 370 Free Tournament Kazino
💵 EURO 475 Turneu i Kazinove Online
💵 30 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 1295 nuk ka depozitë
💵 £ 735 Free Tournament Kazino
💵 $ 1390 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 755% Bonus Welcome
💵 $ 85 Mobile freeroll tournament slot
💵 EURO 640 Free Tournament Kazino
💵 $ 77 Turneu i Kazinove Online
💵 Eur 855 Tournament
💵 EUR 4350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 105% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 $ 410 Tournament
💵 EUR 820 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 45% Depozitave Bonus Match
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 333 Lirë Kazino Kazino
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 1210 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 945 Mobile freeroll tournament slot
💵 Chip pa pagesë 680
💵 $ 680 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 390 Pa pagesë Kazino Chip
💵 77 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 390% Ndeshja në një Kazino
💵 735% Bonus Welcome
💵 $ 560 Turneu i Kazinove Online
💵 140% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 940% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 780% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 1095 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Eur 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 $ 395 FALAS Chip Casino
💵 EUR 40 Casino turne freeroll
💵 £ 570 Tournament
💵 $ 70 Free Chip Casino
💵 Chip 50 Casino
💵 $ 585 Asnjë Depozitë
💵 $ 410 chip kazino
💵 Bonus i Parë i Depozitave 435%
💵 150 rrotullime falas
💵 EUR 185 Tournament
💵 835% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 75 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2350 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 $ 3490 asnjë bonus depozitave
💵 120% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 EUR 415 Daily freeroll turneu i slotit
💵 80 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 750% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 $ 425 Turneu i Kazinove
💵 $ 655 Tournament
💵 £ 3120 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 195% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 220% Ndeshja në një kazino
💵 Eur 425 Çip i lirë kazinoje
💵 830% Bonus i parë i depozitës
💵 155 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 340% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 350% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 255 rrotullime falas
💵 $ 1985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 $ 3120 Nuk ka bonus depozitash

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Idhull Jade
Idhull Jade
«Jade Idol» është një lojë video online, e zhvilluar nga NextGen Gaming, e cila ka pesë rrotullime dhe pesëmbëdhjetë simbole në ...
Luaj lojëra elektronike!
Gopher ari
Gopher ari
Tifozët e slloteve online do të dinë se ekzistojnë disa lojra të ndershme me miniera në vendin e kazinosë; joshja ...
Luaj lojëra elektronike!
Botimi i milionerëve të klubit diamant
Botimi i milionerëve të klubit diamant
Gjithkush që ka luajtur ndonjëherë lojëra elektronike, veçanërisht nëse është një lojë që përmban një çmim çmim progresiv, ndjehet ...
Luaj lojëra elektronike!
Kittens jo të mjaftueshme
Kittens jo të mjaftueshme
Kittens jo i mjaftueshëm është një vend i caktuar Thunderkick me rrotullat 5 dhe linjat e fituara 35. Luaj nga 10p një rrotullim në të gjitha ...
Luaj lojëra elektronike!
Meerkat kaosi
Meerkat kaosi
Krahasoni Meerkatin. ... Në zemrën e saj Meerkat sakatim është një makinë e thjeshtë pak slot me pesë rrotullon dhe tridhjetë ...
Luaj lojëra elektronike!
ruletë amerikane
ruletë amerikane
Ruletë është një lojë kazino e quajtur sipas fjalës frënge që do të thotë rrotë e vogël. ... Për të përcaktuar numrin fitues dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Bora e bardhë
Bora e bardhë
Me hakerat Betsoft të helmuar të Apple, Betsoft ka zgjedhur një nga përrallat më të përfshira dhe encapsulating vjetër-kohë për të ...
Luaj lojëra elektronike!
Suntide
Suntide
SunTide është një slot i gjallë 9-payline që vepron në platformën softuerike Microgaming. Vendndodhja përfshin simbolet klasike të frutave ...
Luaj lojëra elektronike!
Perandori kopsht
Perandori kopsht
Si tifozë të lojërave elektronike ne jemi të lumtur mësuar të bëjmë udhëtimin virtual në lindjen mistike dhe misterioze. Atje ...
Luaj lojëra elektronike!
Deuces 4 egër luajnë poker pushtet
Deuces 4 egër luajnë poker pushtet
Deuces Wild 4 Luaj Power Poker është një variant i stilit tradicional Deuces Wild. Loja përmban një të gjerë ...
Luaj lojëra elektronike!
Princesha e Artë
Princesha e Artë
Projektuar bukur nga sistemet Microgaming, ky slot paraqet ngjyrën e arit në rrotullat dhe simbolet e saj. Sfondi i Princeshës së Artë ...
Luaj lojëra elektronike!
Punto banco
Punto banco
Punto Banco është një variant amerikan i lojës së famshme Baccarat në të cilën tregtari punon ekskluzivisht me një tetë ...
Luaj lojëra elektronike!
Babai i cod
Babai i cod
5-mbështjell slotin 20 payline nga Nextgen. Shfaqja ekskluzivisht në rrotullat 2,3 dhe 4 vetë babai i Cod është sigurisht ...
Luaj lojëra elektronike!
Pyll magjik
Pyll magjik
Sheshi i mrekullueshëm online Magic Forest vjen me linjat e pagave 9, rrotullat 5 dhe rreshtat 3. Ejani në zanë ...
Luaj lojëra elektronike!
Blackjack shumëkëndësh
Blackjack shumëkëndësh
Një tjetër interpretim Microgaming i lojës me karta Blackjack, Multi-Hand Classic është një tipar i thjeshtë dhe intuitive, shumë i mirëpritur në internet ...
Luaj lojëra elektronike!
Ftohtë si akull
Ftohtë si akull
Zhvilluesit e softuerit për kazino online vazhdojnë të kënaqen me klientët e vendeve të tilla me lojëra të reja video të përkushtuar për ...
Luaj lojëra elektronike!
Dj i egër
Dj i egër
Pra mendoni se Wombats nuk mund të kërcejë? Mendoni përsëri, kemi marrë lëvizjet si Jagger. Cila është arsyeja pse unë e dua ...
Luaj lojëra elektronike!
Aventurë Alice
Aventurë Alice
Anijet e Alice Adventure janë të frymëzuara nga libri 1865 i Lewis Carroll, Alice in Wonderland. Që kur ai shkroi librin është ...
Luaj lojëra elektronike!
Shkëmbimi i penalltive
Shkëmbimi i penalltive
A mund të përballoni presionin dhe rezultatin e pasur në 1X2 Rrëmbyesit e Ndëshkimit të Rrjetit? Pastaj merrni sfidën dhe eksploroni një ...
Luaj lojëra elektronike!
Shpërblimi i beanstalk
Shpërblimi i beanstalk
Këto lojëra për një lojë kazino bazuar në përrallë Jack dhe Beanstalk vështirë se mbeten me një pasuri ...
Luaj lojëra elektronike!
Lucky3
Lucky3
A jeni gati të keni ndonjë zbavitje me shije frute? Lucky 3 është një slot i gjallë dhe i freskët video që ju sjell 5 ...
Luaj lojëra elektronike!
Ruletë me këngë
Ruletë me këngë
Ruletë me këngë është një version i vetëm i lojës zero të Zonës me veçorinë shtesë të një fushe bastesh të garës së shtesës ...
Luaj lojëra elektronike!
Mister Sherlock
Mister Sherlock
Sherlock Mystery slot pa 5 dhe 20 paylines bazuar në librin e Sherlock Holmes nga Arthur Conan Doyle. ...
Luaj lojëra elektronike!
Zonja ne te kuqe
Zonja ne te kuqe
Lady in Red është një tjetër video slot 5-reel nga Microgaming. Nëse jeni të një moshe të caktuar, Lady në ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Tre karta poker


3 Card Poker është një nga lojërat më të thjeshta të pokerit në kazino që mund të luani.
Siç mund ta keni menduar, përdorni vetëm kartat 3 për të bërë një dorë poker.
Ju pastaj konkuroni kundër tregtari për të parë se kush ka dorën më të mirë të pokerit me kartë 3. Beat dealer dhe ju të fitojë bast tuaj (ose baste). Goditi një dorëshkrim të çmuar si një rresht ose drejt dhe paguhet me shumë kujdes.
Humbni te tregtari dhe humbni bastin tuaj. Thjeshtë, po?
Si të luani 3-Card Poker
3 Card Poker përdor emrin "poker" sepse përdor portofolin standard të dorës poker, por është më shumë një lojë kazinoje sesa një lojë poker në vetvete.
Ju mund të ndryshoni baste tuaj pak për të ndjekur premtime të ndryshme ose duart bonus, por nuk ka strategji të pokerit - p.sh. vendosjen e kartave për të mbajtur ose tërhequr, duke bërë bast kundër lojtarëve të tjerë - të përfshirë.
Ju thjesht zgjidhni midis disa basteve para marrëveshjes, shihni se çfarë kartash 3 merrni dhe shpresoni për të mirën.
Ka një përjashtim të rëndësishëm në renditjen e dorës standarde të pokerit, megjithatë:
Për shkak se është më e vështirë për të bërë një të drejtë në kartën e kartës 3 sesa një rresht, rendi i rendit për rreshta dhe rreshta kthehet mbrapsht.
Kjo do të thotë:
Një e drejtë është më e vlefshme se një flush në 3 Card Poker
Përndryshe nuk ka ndryshime në renditjen e dorës, përveç eliminimit të çdo dore që kërkon më shumë se tre karta.
Kjo i bën gjërat shumë të thjeshta, pasi ka vetëm gjashtë duart e pokerit me kartë 3 që mund të bëni. Këtu ata renditen nga më të lartat në më të ulët:
Drejt flush
Tre të një lloji
drejt
Turret
palë
Kartë të lartë


🎁 Kodet e bonusit në kazino online 2019:

🔥 Eur 250 Turneu i Kazinove Online
🔥 $ 245 Pa pagesë çip
🔥 Eur 120 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 975 Free Tournament Kazino
💵 115 falas luan pa depozitë
💵 $ 690 Free Tournament Kazino
💵 $ 3020 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 70 Pa pagesë çip
💵 745% Bonus i parë i depozitës
💵 $ 470 Kazino Chip
💵 120% Regjistrohu Bonus kazino
💵 475% Ndeshja në një Kazino
💵 200 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 620% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 250% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 85 rrotullime falas
💵 $ 670 chip falas për kazino
💵 Bonus Kazino 410%
💵 EUR 60 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 320 Pa pagesë Chip
💵 650% Bonus i parë i depozitës
💵 222 falas luan pa depozitë
💵 485% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 77 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 490 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 $ 865 Free Tournament Kazino
💵 280 falas luan pa kazino depozitash
💵 270 Pa pagesë vishet
💵 610% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Eur 370 Free Tournament Kazino
💵 EURO 475 Turneu i Kazinove Online
💵 30 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 1295 nuk ka depozitë
💵 £ 735 Free Tournament Kazino
💵 $ 1390 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 755% Bonus Welcome
💵 $ 85 Mobile freeroll tournament slot
💵 EURO 640 Free Tournament Kazino
💵 $ 77 Turneu i Kazinove Online
💵 Eur 855 Tournament
💵 EUR 4350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 105% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 $ 410 Tournament
💵 EUR 820 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 45% Depozitave Bonus Match
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 333 Lirë Kazino Kazino
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 1210 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 945 Mobile freeroll tournament slot
💵 Chip pa pagesë 680
💵 $ 680 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 390 Pa pagesë Kazino Chip
💵 77 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 390% Ndeshja në një Kazino
💵 735% Bonus Welcome
💵 $ 560 Turneu i Kazinove Online
💵 140% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 940% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 780% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 1095 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Eur 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 $ 395 FALAS Chip Casino
💵 EUR 40 Casino turne freeroll
💵 £ 570 Tournament
💵 $ 70 Free Chip Casino
💵 Chip 50 Casino
💵 $ 585 Asnjë Depozitë
💵 $ 410 chip kazino
💵 Bonus i Parë i Depozitave 435%
💵 150 rrotullime falas
💵 EUR 185 Tournament
💵 835% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 75 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2350 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 $ 3490 asnjë bonus depozitave
💵 120% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 EUR 415 Daily freeroll turneu i slotit
💵 80 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 750% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 $ 425 Turneu i Kazinove
💵 $ 655 Tournament
💵 £ 3120 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 195% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 220% Ndeshja në një kazino
💵 Eur 425 Çip i lirë kazinoje
💵 830% Bonus i parë i depozitës
💵 155 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 340% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 350% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 255 rrotullime falas
💵 $ 1985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 $ 3120 Nuk ka bonus depozitash

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Candyland
Candyland
Duket sikur zhvilluesi i softuerit PariPlay kishte marrë parasysh dëshirat e të gjithë lojtarëve të dhëmbëve të ëmbël dhe çokollatës së varur ...
Luaj lojëra elektronike!
Argjendi i pastër 3d
Argjendi i pastër 3d
Sterling Silver 3D është një xhaketë video 5-reel, 25, e cila u krijua nga Microgaming disa vjet më parë. Në ...
Luaj lojëra elektronike!
Aventurat në wonderland deluxe
Aventurat në wonderland deluxe
Shanset që ju nuk jeni të njohur me Adventures Alice në Wonderland janë jashtëzakonisht të ulëta si ky roman shitur mbi 100 ...
Luaj lojëra elektronike!
Vikingët shkojnë të egra
Vikingët shkojnë të egra
Vikingët Go Wild është një Video Slot me rrotulla 5 dhe rreshta 25 të orientuara nga e majta në të djathtë. ...
Luaj lojëra elektronike!
Zjarri i egër
Zjarri i egër
Roaring Wilds është një lojëra elektronike e luajtur me Playtech me rrotullat 5 dhe linjat e fituara të 40. E disponueshme për të luajtur në të gjitha pajisjet nga ...
Luaj lojëra elektronike!
Jolly roger
Jolly roger
Jolly Roger është një lojë e madhe për të luajtur, e cila ka një temë fantastike pirat me karakteristika dhe animacione të tmerrshme ...
Luaj lojëra elektronike!
Shpendët e zjarrit
Shpendët e zjarrit
Fire Hawk është në internet slot machine që na kthen në një kohë kur fiset amtare amerikane roamed që ...
Luaj lojëra elektronike!
Vampires
Vampires
Vampires Slot Machine. Ashtu si subjektet që janë të frymëzuara nga, lojërat me vampir nuk rriten kurrë. Në panteonin e kazinosë online ...
Luaj lojëra elektronike!
Sun wukong
Sun wukong
Sun Wukong ofron disa raunde bonusesh, duke lejuar më shumë se disa mundësi të mirë pagese. Në thelb, ka dy kryesore ...
Luaj lojëra elektronike!
Çmim i parë geisha histori
Çmim i parë geisha histori
Hirësia dhe eksquisiteness e geishas japoneze tërheqin të gjithë. Përfaqësimi i tyre në internet nuk është më i mahnitshëm, prandaj nisni falas ...
Luaj lojëra elektronike!
Viti i Ri kinez
Viti i Ri kinez
Dëshironi të festoni festën e pazakontë të Vitit të Ri në Kinë? Tani ju keni një mundësi të tillë me Play'n ...
Luaj lojëra elektronike!
Shkoni për ari
Shkoni për ari
Shfletuesi i mrekullueshëm i Go for Gold për Ash Gaming ka rrotullime 5, rreshta 3 dhe linja 9 pay ...
Luaj lojëra elektronike!
Hoffmania
Hoffmania
Nëse po e lexoni këtë, ne do të supozojmë se jeni një tifoz i David Hasselhoff. Nëse nuk je, ...
Luaj lojëra elektronike!
Më shumë fruta të freskëta
Më shumë fruta të freskëta
Lojë më e freskët e frutave të freskëta është një lojëra elektronike e zhvilluar nga Endorphina e mrekullueshme. Është një vend i pabesueshëm për këdo ...
Luaj lojëra elektronike!
Kaloni Blackjack
Kaloni Blackjack
Dallimi kryesor midis lojrave klasike të shkopinjve të zi dhe versionit të Switch është fakti se në vend të një dore ...
Luaj lojëra elektronike!
Sopranët
Sopranët
Nëse keni parë ndonjëherë The Sopranos dhe emisionin e tij televiziv të mobsterëve në HBO, do të keni përshtypje ...
Luaj lojëra elektronike!
Zot i oqeanit
Zot i oqeanit
Koha për të marrë rënie! Zoti slot i Oqeanit ju çon në një botë misterioze nënujore plot ...
Luaj lojëra elektronike!
Luksoze rome HD
Luksoze rome HD
Mirë se vini në Romë luksoze! Kjo lojë na çon në Romën e Lashtë, një qytetërim legjendar, perandori dhe shtet që është ...
Luaj lojëra elektronike!
2 milion bc
2 milion bc
2 milion vjet më parë në një vend para kohe, toka u ul në mënyrë të përkryer deri më ... Gratë. Shtepi. Diamonds. Tani ka ...
Luaj lojëra elektronike!
Rrotullime Retro
Rrotullime Retro
Rrotullat janë vendosur në një sfond të errët dhe bordi kontrollues i lojërave Retro Reels Slot duket si ...
Luaj lojëra elektronike!
Mini ruletë
Mini ruletë
Mini Roulette është një lojë popullore në tryezë me një strukturë bastesh më miqësore ndaj lojtarëve sesa ruleti amerikan ose evropian. Nëse ti ...
Luaj lojëra elektronike!
Gërvishtja e Cashapillar
Gërvishtja e Cashapillar
Zbuloni gabimet që përputhen me 3 dhe fitimet tuaja mund të shkojnë nga mes 2x bastit tuaj deri në 2500x bastin tuaj. Sidoqoftë ...
Luaj lojëra elektronike!
Retro lëkundet diamanti glitz
Retro lëkundet diamanti glitz
Ruletë Fantastike Retro - Diamond Glitz slot pa pagesë të kazinove 5, rreshta 3 dhe linja 25 paguajnë. Luaj ...
Luaj lojëra elektronike!
Dhjetëra ose më mirë 4 luajnë poker pushtet
Dhjetëra ose më mirë 4 luajnë poker pushtet
Tens or Better është një variant popullor video poker që është i lehtë për të kuptuar dhe luajtur, dhe është provuar ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Blackjack dyfishtë kuvertë


Një nga më emocionuese Blendë lojra, Blackjack Double Deck lojërat janë në dispozicion në PokerStars Kazino në të dy lojtarët e vetëm dhe multiplayer modes.
Rregullat e lojës
Ndryshe nga shumica e lojërave të tjera të Blackjack, vetëm dy kuvertë 52-kartele shuffled së bashku dhe trajtohen në fillim të çdo dore.
Tregtarët nuk marrin një kartë vrima. Ata do të qëndrojnë në një 17 të butë (një dorë që paraqet një AC që totalon shtatë ose 17). Nëse ju goditni Blackjack ju do të paguani në 3: 2 shanset.
Më shumë opsione bastesh bëhen të disponueshme, ndërsa dora përparon. Për shembull, lojtarët mund të dyfishohen në çdo dore me dy karta. Kjo do të thotë që ju mund të dyfishoni bastin tuaj fillestar, për sa kohë që ju jeni të angazhuar për 'qëndrim' pas marrjes së një karte shtesë nga tregtari.
Lojtarët gjithashtu mund të ndahen dy karta nëse janë çiftëzohet ose me vlerë të barabartë. Pra, nëse ju trajtoheni tetë, tetë, dy, dy, dy, dy, tre, ose një kombinim tjetër, ju mund të krijoni dy duar për një bast shtesë me të njëjtën sasi. Këtu janë disa rregulla shtesë për ndarjen:
Ju mund të ndaheni një herë për dy duar në total
Aces marrin vetëm një kartë në secilën dorë të ndarë
Ju mund të dyfishoni në çdo dore me dy kartela, duke përfshirë edhe ndarjen e çiftit jo-ace.
Tabelat e lojtarëve të vetëm
Tabela jonë e vetme e lojtarit ju lejon të luani deri në pesë pozicione bastesh (ose 'kuti') për raundin e lojës. Vetëm klikoni mbi një ose më shumë kuti për të vendosur një bast.
Në tavolinën tonë të vetme të Lojtarit, veprimi vazhdon me ritmin tuaj, pa një kohëmatës që të nxitoni së bashku. Madhësia e basteve mund të zgjidhet lehtë duke përdorur ikonat e çipave, sliderin ose duke shtypur një shumë që dëshironi të bastni. Klikoni mbi Clear për të filluar përsëri, ose Deal për të kryer bast dhe të fillojnë dorën. Pasi dora të jetë e plotë, përdorni butonin Re-Bet për të përsëritur të njëjtën bast në anën tjetër.


🎁 Kodet e bonusit në kazino online 2019:

🔥 Eur 250 Turneu i Kazinove Online
🔥 $ 245 Pa pagesë çip
🔥 Eur 120 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 975 Free Tournament Kazino
💵 115 falas luan pa depozitë
💵 $ 690 Free Tournament Kazino
💵 $ 3020 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 70 Pa pagesë çip
💵 745% Bonus i parë i depozitës
💵 $ 470 Kazino Chip
💵 120% Regjistrohu Bonus kazino
💵 475% Ndeshja në një Kazino
💵 200 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 620% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 250% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 85 rrotullime falas
💵 $ 670 chip falas për kazino
💵 Bonus Kazino 410%
💵 EUR 60 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 320 Pa pagesë Chip
💵 650% Bonus i parë i depozitës
💵 222 falas luan pa depozitë
💵 485% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 77 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 490 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 $ 865 Free Tournament Kazino
💵 280 falas luan pa kazino depozitash
💵 270 Pa pagesë vishet
💵 610% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Eur 370 Free Tournament Kazino
💵 EURO 475 Turneu i Kazinove Online
💵 30 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 1295 nuk ka depozitë
💵 £ 735 Free Tournament Kazino
💵 $ 1390 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 755% Bonus Welcome
💵 $ 85 Mobile freeroll tournament slot
💵 EURO 640 Free Tournament Kazino
💵 $ 77 Turneu i Kazinove Online
💵 Eur 855 Tournament
💵 EUR 4350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 105% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 $ 410 Tournament
💵 EUR 820 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 45% Depozitave Bonus Match
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 333 Lirë Kazino Kazino
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 1210 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 945 Mobile freeroll tournament slot
💵 Chip pa pagesë 680
💵 $ 680 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 390 Pa pagesë Kazino Chip
💵 77 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 390% Ndeshja në një Kazino
💵 735% Bonus Welcome
💵 $ 560 Turneu i Kazinove Online
💵 140% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 940% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 780% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 1095 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Eur 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 $ 395 FALAS Chip Casino
💵 EUR 40 Casino turne freeroll
💵 £ 570 Tournament
💵 $ 70 Free Chip Casino
💵 Chip 50 Casino
💵 $ 585 Asnjë Depozitë
💵 $ 410 chip kazino
💵 Bonus i Parë i Depozitave 435%
💵 150 rrotullime falas
💵 EUR 185 Tournament
💵 835% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 75 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2350 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 $ 3490 asnjë bonus depozitave
💵 120% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 EUR 415 Daily freeroll turneu i slotit
💵 80 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 750% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 $ 425 Turneu i Kazinove
💵 $ 655 Tournament
💵 £ 3120 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 195% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 220% Ndeshja në një kazino
💵 Eur 425 Çip i lirë kazinoje
💵 830% Bonus i parë i depozitës
💵 155 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 340% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 350% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 255 rrotullime falas
💵 $ 1985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 $ 3120 Nuk ka bonus depozitash

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Cash çmendur
Cash çmendur
Cash Crazy është makina e vogël 3, një slot machine me një çmim të madh. Profesor i çmendur është prapa ...
Luaj lojëra elektronike!
Pop bingo
Pop bingo
Pop Bingo është një lojë fantastike argëtuese. Bingo ka bërë disi një rikthim në vitet e fundit dhe kjo ...
Luaj lojëra elektronike!
Marrëveshje ose asnjë vend i caktuar i botës
Marrëveshje ose asnjë vend i caktuar i botës
Kur Deal Or No Deal morri për herë të parë valët, ishte programi që nuk mund t'i shmangesh - shfaqja ...
Luaj lojëra elektronike!
Baccarat
Baccarat
Këtu janë disa nga karakteristikat që ne shpresojmë që ju të gëzoni: Me menu bar në krye, lojtari mund të ...
Luaj lojëra elektronike!
Craps
Craps
Craps është luajtur në një tabelë të projektuar posaçërisht që përmban një paraqitje bastesh ku lojtarët mund të vendosin bastet e tyre. Ne nje ...
Luaj lojëra elektronike!
Drejtimi i akullit
Drejtimi i akullit
Pas shiut vjen moti i mirë, pasi blizzard ftohtë vjen Ice Run Slot Machine! Rocks Massive Ice e Cash janë ...
Luaj lojëra elektronike!
Fruits'n'stars
Fruits'n'stars
Demoja klasike e slotit Fruits'n'Stars e krijuar nga zhvilluesit e Playson ka linja 5 play, rreshta 3 dhe rrotullime 5 ...
Luaj lojëra elektronike!
Bonus deuces wild
Bonus deuces wild
Bonus Deuces WildBonus Deuces Wild është një variant video poker i projektuar nga furnizuesi kryesor software Microgaming. Loja është e bazuar ...
Luaj lojëra elektronike!
Shkundni anijen
Shkundni anijen
Rock The Boat nga Microgaming është një klasik klasik i pub-style automat që ka një linjë të vetme payline dhe tre tjerrje tradicionale ...
Luaj lojëra elektronike!
Fat irlandez zeroja
Fat irlandez zeroja
Playtech sjell disa nga lojrat më të njohura të lojërave elektronike në arenën e lojërave të çastit të fitimit me karta të para. Irlandeze Luck ...
Luaj lojëra elektronike!
Mburoja e të egra
Mburoja e të egra
Si emri i kësaj video slot dhe tema e tij e përgjithshme janë reflektuese e librit origjinal komik "300" dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Katmandu
Katmandu
Siç u përmend më sipër, është një ide vërtet e mirë për të luajtur një lojëra elektronike falas për t'ju ndihmuar të përgatisni për ...
Luaj lojëra elektronike!
Linjat magjike 81
Linjat magjike 81
Fitimet kaq shumë - duhet të ketë magji në përzierje! Ky vend i caktuar për AllPay me rrotullat 4 do të sjellë ndër mend ...
Luaj lojëra elektronike!
Në copa celular
Në copa celular
Në Copa është një lojë slot zhvilluar nga Betsoft Gaming. Kjo lojë sillet rreth një teme të shfaqjes së valleve latino ...
Luaj lojëra elektronike!
Sezoni i festave
Sezoni i festave
Koha e Krishtlindjes po vjen! Të gjithë njerëzit po presin që ngjarjet magjike të ndodhin. Dhe në sajë të Play'n Go kazino, tonë ...
Luaj lojëra elektronike!
Emoji planet
Emoji planet
Sillni argëtim dhe buzëqeshjet më të mira kur luani Emoji Planet ™, krijimi i fundit nga studiot suedeze të ...
Luaj lojëra elektronike!
Stacioni i pushimeve
Stacioni i pushimeve
Nëse doni një pushim larg jetës suaj të zënë, por nuk keni kohë apo burime sesa argëtim ...
Luaj lojëra elektronike!
Blackjack dyfishtë kuvertë
Blackjack dyfishtë kuvertë
Një nga lojërat më emocionuese të Blackjack, Double Deck Blackjack lojra janë në dispozicion në PokerStars Casino në të dy Player Single ...
Luaj lojëra elektronike!
Gëzuar Krishtlindjet
Gëzuar Krishtlindjet
Këmbanat Jingle, këmbanat jingle, jingle gjatë gjithë rrugës! Këndoni këtë këngë të bukur të Krishtlindjeve së bashku me makinën e xhirimit Merry Xmas të zhvilluar ...
Luaj lojëra elektronike!
Joker poker mh
Joker poker mh
Joker Poker MH është një lojë online video poker, shumë e ngjashme me atë të Jacks or Better. Megjithatë, Poker Joker ...
Luaj lojëra elektronike!
Big Ben
Big Ben
Nëse do të thonit tre gjëra që për herë të parë vijnë në mendje në përmendjen e Londrës apo Britanisë së Madhe, ...
Luaj lojëra elektronike!
Poker trefishtë xhepi holdem
Poker trefishtë xhepi holdem
Mirë se vini në këtë lojë të re dhe ekskluzive të kazinove, Triple Pocket Hold'em Poker! Nëse ju pëlqen të luani poker, dhe gjithashtu ...
Luaj lojëra elektronike!
Dritat e hapësirës
Dritat e hapësirës
Ju mund të jeni të njohur me filmin science fiction 'Tron' i cili u zhvillua në 1982 dhe pastaj në 2010 - në ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Shkop polici evropian


Konsiderohet gjerësisht si një nga më të njohurat Blendë lojra, European Blackjack është vetëm një nga variantet e Blackjack që janë në dispozicion në PokerStars Casino. Bashkohuni me aksionin me baste fillestare nga vetëm $ 1 në tavolinat e Single Player tani!
Rregullat e lojës
Në European Blackjack përdoren gjashtë xhepa me kartela 52. Kuvertat janë riorganizuar së bashku para se të merret çdo dorë dhe tregtarët nuk marrin një kartë vrima. Tregtarët duhet të goditen në një 17 të butë (një dorë që përmban një AC që totalon shtatë ose 17) dhe nëse ju goditni Blackjack ju do të paguani në 3: 2 shanset.
Nëse dora e lojtarit humbet në Blackjack, atëherë humbet vetëm bastja e detyrueshme fillestare dhe të gjitha bastet e tjera opsionale që nuk kanë bast (ndan dhe çifte) do të shtyhen dhe do të kthehen.
Opsionet e basteve të lojtarëve
Bast minimal në European Blackjack është $ 1, por më shumë opsione bastesh bëhen të disponueshme si përparim i duarve. Lojtarët mund të dyfishtë poshtë në çdo dore me dy karta, që do të thotë që ju mund të dyfishoni bastin tuaj fillestar, për sa kohë që ju jeni të angazhuar për 'qëndrim' pasi të keni trajtuar një kartë shtesë.
Lojtarët gjithashtu mund të ndahen dy karta nëse janë çiftëzohet ose me vlerë të barabartë. Pra, nëse jeni nëntë-nëntë, mbretëreshë, shtatë-shtatë ose jack-ten ju mund të krijoni dy duar për një bast shtesë me të njëjtën sasi. Këtu janë disa rregulla shtesë për ndarjen:
Lojtaret mund të ndahen dy herë për tre duart në total, përveç kur trajtohen një palë aces
Aces mund të ndahet vetëm një herë, pas së cilës lojtarët do të marrin vetëm një kartë për çdo dorë të ndarë
Lojtarët mund të dyfishtë poshtë në çdo dore me dy karta, duke përfshirë edhe pas një ndarje jo-as
Tabelat e lojtarëve të vetëm
Tabela jonë e vetme e lojtarit ju lejon të luani deri në pesë pozicione bastesh (ose 'kuti') për raundin e lojës. Vetëm klikoni mbi një ose më shumë kuti për të vendosur një bast.
Në tavolinën tonë të vetme të Lojtarit, veprimi vazhdon me ritmin tuaj, pa një kohëmatës që të nxitoni së bashku. Madhësia e basteve mund të zgjidhet lehtë duke përdorur ikonat e çipave, sliderin ose duke shtypur një shumë që dëshironi të bastni. Klikoni mbi Clear për të filluar përsëri, ose Deal për të kryer bast dhe të fillojnë dorën. Pasi dora të jetë e plotë, përdorni butonin Re-Bet për të përsëritur të njëjtën bast në anën tjetër.


🎁 Kodet e bonusit në kazino online 2019:

🔥 Eur 250 Turneu i Kazinove Online
🔥 $ 245 Pa pagesë çip
🔥 Eur 120 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 975 Free Tournament Kazino
💵 115 falas luan pa depozitë
💵 $ 690 Free Tournament Kazino
💵 $ 3020 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 70 Pa pagesë çip
💵 745% Bonus i parë i depozitës
💵 $ 470 Kazino Chip
💵 120% Regjistrohu Bonus kazino
💵 475% Ndeshja në një Kazino
💵 200 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 620% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 250% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 85 rrotullime falas
💵 $ 670 chip falas për kazino
💵 Bonus Kazino 410%
💵 EUR 60 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 320 Pa pagesë Chip
💵 650% Bonus i parë i depozitës
💵 222 falas luan pa depozitë
💵 485% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 77 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 490 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 $ 865 Free Tournament Kazino
💵 280 falas luan pa kazino depozitash
💵 270 Pa pagesë vishet
💵 610% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Eur 370 Free Tournament Kazino
💵 EURO 475 Turneu i Kazinove Online
💵 30 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 1295 nuk ka depozitë
💵 £ 735 Free Tournament Kazino
💵 $ 1390 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 755% Bonus Welcome
💵 $ 85 Mobile freeroll tournament slot
💵 EURO 640 Free Tournament Kazino
💵 $ 77 Turneu i Kazinove Online
💵 Eur 855 Tournament
💵 EUR 4350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 105% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 $ 410 Tournament
💵 EUR 820 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 45% Depozitave Bonus Match
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 333 Lirë Kazino Kazino
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 1210 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 945 Mobile freeroll tournament slot
💵 Chip pa pagesë 680
💵 $ 680 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 390 Pa pagesë Kazino Chip
💵 77 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 390% Ndeshja në një Kazino
💵 735% Bonus Welcome
💵 $ 560 Turneu i Kazinove Online
💵 140% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 940% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 780% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 1095 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Eur 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 $ 395 FALAS Chip Casino
💵 EUR 40 Casino turne freeroll
💵 £ 570 Tournament
💵 $ 70 Free Chip Casino
💵 Chip 50 Casino
💵 $ 585 Asnjë Depozitë
💵 $ 410 chip kazino
💵 Bonus i Parë i Depozitave 435%
💵 150 rrotullime falas
💵 EUR 185 Tournament
💵 835% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 75 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2350 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 $ 3490 asnjë bonus depozitave
💵 120% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 EUR 415 Daily freeroll turneu i slotit
💵 80 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 750% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 $ 425 Turneu i Kazinove
💵 $ 655 Tournament
💵 £ 3120 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 195% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 220% Ndeshja në një kazino
💵 Eur 425 Çip i lirë kazinoje
💵 830% Bonus i parë i depozitës
💵 155 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 340% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 350% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 255 rrotullime falas
💵 $ 1985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 $ 3120 Nuk ka bonus depozitash

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Përrallë Bruce lee dragon
Përrallë Bruce lee dragon
Tifozët me lojëra elektronike të njohura me internetin origjinal të Bruce Lee nga WMS Gaming do të jenë të kënaqur të dëgjojnë se ka ...
Luaj lojëra elektronike!
Pasuri kozmike
Pasuri kozmike
Lojë Cosmic Fortune Slot. Pasuria kozmike është një lojë zbavitëse e bazuar në një pushtim alien, me rrotullat 5 dhe 15 ...
Luaj lojëra elektronike!
Shpirti i aztec
Shpirti i aztec
Ekziston një mister i madh përreth qytetërimeve Aztec dhe Aztec, ndoshta sepse nuk është shumë e shkruar për këtë temë ...
Luaj lojëra elektronike!
Mbështjellë 5
Mbështjellë 5
Fruta Fiesta 5 Reel është një platformë popullore 15-payline progresive që konkurron në platformën softuerike Microgaming. Loja ka tradicionale ...
Luaj lojëra elektronike!
i shushatur
i shushatur
Bashkohuni me forcat e Thor, zotit norvegjez të bubullimës, për të bërë betejë me forcat e natyrës dhe për të fituar ...
Luaj lojëra elektronike!
Bukuri e mrekullueshme e zonjës
Bukuri e mrekullueshme e zonjës
Lucky Lady's Charm ™ deluxe nuk është vetëm një prej lojërave më popullore në mesin e lojtarëve tanë femra, është gjithashtu një ...
Luaj lojëra elektronike!
Pasuritë Rubiks
Pasuritë Rubiks
Duke luajtur Riches Rubik në internet është shumë më e lehtë se sa duke u përpjekur për të vërtetë gjë e komplikuar frustrimin - dhe ju mund të fitoni të mëdha ...
Luaj lojëra elektronike!
Dhjetëra ose më mirë
Dhjetëra ose më mirë
Tens or Better është një lojë popullore video poker që është shumë e lidhur ngushtë me Jacks or Better, megjithatë, ajo ...
Luaj lojëra elektronike!
Tiger hëna
Tiger hëna
Zbuloni më shumë rreth kulturës dhe traditave të Kinës që tjerrni rrotullat. Pra, këtu ju mund të takoni Tiger rrezikshme, ...
Luaj lojëra elektronike!
Thesar i piramidave
Thesar i piramidave
A jeni gati për të marrë në aventurën misterioze me një slot të tmerrshëm video kazino thesari i piramidave krijuar ...
Luaj lojëra elektronike!
Kuti frutash
Kuti frutash
Boxes Fruta Slot Machine. ... Majmuni reagon ndaj fiton në bobina dhe herë pas here do të kryejë animacione të tjera në të gjithë ...
Luaj lojëra elektronike!
Makinë kurioze celular
Makinë kurioze celular
Machine Curious është një xNUMX-reel, 5-row, dhe 3-payline video slot nga zhvilluesi i lojrave të kazinove BetSoft. Është një parajsë steampunk! ...
Luaj lojëra elektronike!
Nën detin celular
Nën detin celular
Nën Detin është një xNUMX-mbështjell, 5-rresht, dhe xNUMX-payline video slot nga zhvilluesi i lojrave BetSoft kazino lojrave. Pikiatë në det ...
Luaj lojëra elektronike!
Lopë të çmendura
Lopë të çmendura
Lojërat falas në kazino bëhen gjithnjë e më shumë popullore kohët e fundit. Për të vazhduar me kohën provo Play'n Go slot të ri ...
Luaj lojëra elektronike!
Ace fluturuese
Ace fluturuese
Flying Ace është një lojë klasike e lojërave elektronike që vjen me një temë pilot shumë të veçantë. Si një slot klasik, Flying ...
Luaj lojëra elektronike!
Të shtëna të nxehta
Të shtëna të nxehta
Shikimi i Hot Shot nga Bally vjen me rrotullat 5, rreshtat 3 dhe linjat 20. Kjo video slot lojë kujton ...
Luaj lojëra elektronike!
Spingo
Spingo
Ju e dini se çfarë është - ju keni qenë duke luajtur roulette për një kohë dhe ndoshta ju keni qenë edhe tik-tak off ...
Luaj lojëra elektronike!
Mbretëresha zanash
Mbretëresha zanash
Fairy Queen është një 5-mbështjell, 10-payline automat, i mundësuar nga Novomatic. Lojë është temë rreth një univers magjepsur magjik, ...
Luaj lojëra elektronike!
Alchemists laborator
Alchemists laborator
Eksploroni aspektet mistike, ezoterike dhe artistike të alkimisë. Bëhu krijues i mjeteve të jashtëzakonshme që supozohet se mund të kuruar të gjithë ...
Luaj lojëra elektronike!
Holmes dhe gurët e vjedhura
Holmes dhe gurët e vjedhura
Pesë jackpot-et progresive lokale janë ngritur për këtë aventurë të mbushur me z. Holmes. Bashkohu në kërkim ...
Luaj lojëra elektronike!
Banka e gjakut
Banka e gjakut
Ndjehen si në shtëpi dhe kënaquni duke luajtur një lojë të emocionuese të Drakulës në Bankën e Gjakut me lojëra 1 × 2. Ky vend i caktuar video ka ...
Luaj lojëra elektronike!
Argjendi europian
Argjendi europian
Në kontrast me lojërat e tjera në internet të kazinosë Microgaming, European Blackjack Gold luhet me dy kuvertë kartash standarde. ...
Luaj lojëra elektronike!
Varri i thesarit
Varri i thesarit
Hapi në botën e lashtë magjike egjiptiane me Varrezën e Thesarit nga Habanero! Një shirit në internet i mbushur me simbole të egra, shpërndan ...
Luaj lojëra elektronike!
Vajzat me armë
Vajzat me armë
Mundësuar nga ofruesi gjigant i softuerit Microgaming, Vajzat me armë të ngrira Dawn është një vend i pesë rrotullime me 243 ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Ruletë evropiane


Prezantimi
Ruletë është një nga lojërat më të lehta për të luajtur dhe kuptuar në kazino. Si zakonisht, një lojë më e lehtë është të kuptosh se sa më e madhe është bufera e shtëpisë, dhe ruleti nuk është përjashtim. Nëse jeni duke kërkuar për një lojë të lehtë për të kuptuar dhe të ngadaltë në tryezë, dhe jeni të gatshëm të sakrifikoni në buzë të shtëpisë, atëherë mund të pëlqeni ruletin. Nëse doni diçka më stimuluese ose me një kthim të mirë unë do të sugjeroj të shikoni në lojëra të tjera.
Një ndryshim midis ruletit dhe të gjitha ndeshjeve të tjera të tryezës është se patate të skuqura ruletë nuk kanë asnjë vlerë emërtim të shtypur mbi to. Kjo në të vërtetë është përkufizimi i vërtetë i një chip, i cili tregon se vlera e tij teknikisht quhet një kontroll. Tabela e ruletit vjen me gjashtë deri në tetë grupe me patate të skuqura me ngjyrë të ndryshme, secila grup i përbërë nga patate të skuqura 300. Kur një lojtar blen patate të skuqura, ai merr ngjyrën e tij dhe vlera e çdo chip është buy-in e ndarë me numrin e patate të skuqura. Tregtari do të vendosë një shenjë në krye të pirgut të tregtarit të asaj ngjyre të patateve për të treguar vlerën.
amerikan Rregullat
Një rrotë ruletë amerikane përbëhet nga lojëra elektronike me numra 38: numrat 1 në 36, zero dhe zero dyfishe. Paraqitja e basteve përbëhet nga çdo numër individual, si dhe një numër basesh "jashtë" në kombinime të numrave. Pasi lojtarët të bëjnë bastet e tyre, tregtari rrotullon timonin dhe topin dhe pas disa sekondave topi do të bjerë në njërën prej lojërave me numra.
Tabela e mëposhtme tregon baste në dispozicion, fitoren (në një "në një" bazë), dhe probabilitetin për të fituar sipas rregullave të SHBA. Të gjitha kazinotë në SHBA ndjekin këto rregulla, përveç për në Atlantic City. Vula e shtëpisë në të gjitha baste është 1 / 19, ose 5.26%, me përjashtim të 0-00-1-2-3, e cila mbart një buzë shtëpi të 7.89%.
Double-Zero Roulette
BET paguan probabilitet WIN HOUSE EDGE
Red 1 47.37% 5.26%
Zi 1 47.37% 5.26%
Odd 1 47.37% 5.26%
Edhe 1 47.37% 5.26%
1 to 18 1 47.37% 5.26%
19 to 36 1 47.37% 5.26%
1 to 12 2 31.58% 5.26%
13 to 24 2 31.58% 5.26%
25 to 36 2 31.58% 5.26%
Gjashtë linja (numra 6) 5 15.79% 5.26%
Parë pesë (numrat 5) 6 13.16% 7.89%
Këndi (numrat 4) 8 10.53% 5.26%
Rruga (Numrat 3) 11 7.89% 5.26%
Split (Numrat 2) 17 5.26% 5.26%
Çdo një numër 35 2.63% 5.26%
Rregullat Evropiane
Ajo që më thirrni "Ruletë evropiane"Është roulette luajtur në një numër 37-wheel, me vetëm një zero. Paguan janë të njëjta si në ruletë amerikane. Megjithatë, me një zero, buza e shtëpisë pritet në 1 / 37, ose 2.70%, në të gjitha bastet.
Termi ruletë evropian është disi si një emërtim i gabuar, sepse mund të gjesh ruletë me një zero në të gjithë botën. Në fakt, është standardi jashtë SHBA. Edhe në Shtetet e Bashkuara ju mund të gjeni ruletë me një zero në disa dhoma me kufij të lartë.
Rregullat e qytetit të Atlantikut
Në Atlantic City, të gjitha bastet e parave (të kuqe, të zeza, të çuditshme, madje, 1-18, 19-36) ndjekin një variant të rregullave evropiane gjysmë mbrapa (shih më poshtë). Nëse topi përfundon në 0 ose 00, atëherë lojtari do të humbasë vetëm gjysmën e çdo bast parash. Kjo ul buzën e shtëpisë në 2.63% në këto baste. Ky rregull nuk zbatohet në rrota të vetme zero.
Rregullat franceze
Ruletë franceze është luajtur në një rrotë të vetme dhe gjithashtu përmban një "en burg" të favorshëm ose gjysmë mbrapa rregull. Sipas rregullit "gjysmë mbrapa", nëse lojtari bën ndonjë bast të parave (të kuqe, të zezë, të çuditshme, madje, 1-18, 19-36) dhe topi shkon në zero, atëherë lojtari merr gjysmën e bastit , i njohur si "la partage" në frëngjisht.
Termi ruletë francez është gjithashtu disi i gabuar pasi rregulli "la partage" nganjëherë mund të gjendet në kazinotë jashtë Francës, duke përfshirë disa dhoma me kufizime të larta në Las Vegas.
Në vend që të humbasë gjysmën, lojtari ndonjëherë mund të zgjedhë gjithashtu të burgosë bastin. Nëse një bast i burgosur fiton në spin tjetër ai lirohet dhe lojtari e merr atë prapa, pa fitime. Ajo që i nënshtrohet rregullave të kazinosë është ajo që ndodh me një bast të burgosur nëse topi kthehet në zero përsëri në rrotullimin e ardhshëm. Në disa kazinove bastet humbasin, dhe në disa raste do të burgoseshin dy herë. Nëse një bast i dyfishtë i burgosur me bet bëri fitoren e ardhshme, do të shkonte deri në një nivel dhe do të bëhej i burgosur sërish. Nëse është kështu humbur, atëherë nëse do të bëhej i trefishtë nëse do të lejonte kazinoja, përndryshe do të humbiste.


🎁 Kodet e bonusit në kazino online 2019:

🔥 Eur 250 Turneu i Kazinove Online
🔥 $ 245 Pa pagesë çip
🔥 Eur 120 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 975 Free Tournament Kazino
💵 115 falas luan pa depozitë
💵 $ 690 Free Tournament Kazino
💵 $ 3020 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 70 Pa pagesë çip
💵 745% Bonus i parë i depozitës
💵 $ 470 Kazino Chip
💵 120% Regjistrohu Bonus kazino
💵 475% Ndeshja në një Kazino
💵 200 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 620% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 250% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 85 rrotullime falas
💵 $ 670 chip falas për kazino
💵 Bonus Kazino 410%
💵 EUR 60 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 320 Pa pagesë Chip
💵 650% Bonus i parë i depozitës
💵 222 falas luan pa depozitë
💵 485% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 77 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 490 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 $ 865 Free Tournament Kazino
💵 280 falas luan pa kazino depozitash
💵 270 Pa pagesë vishet
💵 610% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Eur 370 Free Tournament Kazino
💵 EURO 475 Turneu i Kazinove Online
💵 30 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 1295 nuk ka depozitë
💵 £ 735 Free Tournament Kazino
💵 $ 1390 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 755% Bonus Welcome
💵 $ 85 Mobile freeroll tournament slot
💵 EURO 640 Free Tournament Kazino
💵 $ 77 Turneu i Kazinove Online
💵 Eur 855 Tournament
💵 EUR 4350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 105% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 $ 410 Tournament
💵 EUR 820 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 45% Depozitave Bonus Match
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 333 Lirë Kazino Kazino
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 1210 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 945 Mobile freeroll tournament slot
💵 Chip pa pagesë 680
💵 $ 680 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 390 Pa pagesë Kazino Chip
💵 77 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 390% Ndeshja në një Kazino
💵 735% Bonus Welcome
💵 $ 560 Turneu i Kazinove Online
💵 140% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 940% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 780% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 1095 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Eur 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 $ 395 FALAS Chip Casino
💵 EUR 40 Casino turne freeroll
💵 £ 570 Tournament
💵 $ 70 Free Chip Casino
💵 Chip 50 Casino
💵 $ 585 Asnjë Depozitë
💵 $ 410 chip kazino
💵 Bonus i Parë i Depozitave 435%
💵 150 rrotullime falas
💵 EUR 185 Tournament
💵 835% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 75 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2350 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 $ 3490 asnjë bonus depozitave
💵 120% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 EUR 415 Daily freeroll turneu i slotit
💵 80 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 750% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 $ 425 Turneu i Kazinove
💵 $ 655 Tournament
💵 £ 3120 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 195% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 220% Ndeshja në një kazino
💵 Eur 425 Çip i lirë kazinoje
💵 830% Bonus i parë i depozitës
💵 155 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 340% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 350% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 255 rrotullime falas
💵 $ 1985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 $ 3120 Nuk ka bonus depozitash

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Grua e shëndoshë këndon
Grua e shëndoshë këndon
Të dy dashnorët e operas dhe lojtarët e kazinove online do të marrin një shpërthim të vërtetë nga një slot machine Fat Lady Sings ...
Luaj lojëra elektronike!
Zonja nite
Zonja nite
Zonja Nite slot është një lojë e preferuar për zonjat që dëshirojnë ta nxjerrin atë në një klub nate. Të gjithë ...
Luaj lojëra elektronike!
Mosha e perëndive: princi i olympus
Mosha e perëndive: princi i olympus
Hercules është i famshëm për fuqinë e tij të mbinatyrshme dhe tani ju mund të përfitoni nga ai ndërsa ai lufton Hydra për të dhënë ...
Luaj lojëra elektronike!
Ethet Wallstreet
Ethet Wallstreet
Lojë e lojërave Wallstreet ethe është një mbështjellje 5, 5 mbulon linjë video progresive nga Playtech rikrijon jetese të shpejtë ...
Luaj lojëra elektronike!
Bloopers
Bloopers
Bloopers është një lëshim 2016 nga ELK Studios dhe e gjej të jetë një nga lojëra elektronike më të mira nga ...
Luaj lojëra elektronike!
Familja e Drakulës
Familja e Drakulës
Drakula është kthyer, kështu që mbajeni frymën dhe përjetoni Video të reja Playson të Lojërave Video - Familja e Drakulës. Kjo eshte nje ...
Luaj lojëra elektronike!
Nën krevat celular
Nën krevat celular
Nën shtrat është një xNUMX-roll, xNUMX-rresht, dhe 5-payline video slot nga BetSoft lojra lojrave zhvilluesi. Është jashtëzakonisht e bukur ...
Luaj lojëra elektronike!
Thesar i piramidave
Thesar i piramidave
A jeni gati për të marrë në aventurën misterioze me një slot të tmerrshëm video kazino thesari i piramidave krijuar ...
Luaj lojëra elektronike!
Vajzat detare
Vajzat detare
Loja e lojërave Detare Maidens mund të gjenden në kazinotë Microgaming. Microgaming si një standard nuk publikon lojëra elektronike ...
Luaj lojëra elektronike!
Tmerret e Halloween
Tmerret e Halloween
Me një vend të tmerrshëm video slot Halloween Horrors krijuar nga 1 × 2 lojrave software provider, ju nuk keni nevojë të prisni për ...
Luaj lojëra elektronike!
Ka arin
Ka arin
Zhvilluesi i lojrave australiane Aristocrat Technologies lëshuar Ku është loja e artë në 2003. Ishte fillimisht i disponueshëm vetëm në kazinotë australiane, ...
Luaj lojëra elektronike!
Kristal të magjepsur
Kristal të magjepsur
Nga titulli i kësaj loje, isha duke pritur një tjetër lojë 'gems' si Gemix (gjithashtu nga Play N ...
Luaj lojëra elektronike!
rrugë ajrore
rrugë ajrore
Rrëzoni lart mbi retë kur luani Skyway dhe fitoni pasuri tuaj në këtë aventurë aeronautike mesjetare. Kazino Skyway ...
Luaj lojëra elektronike!
Linja 2 50 e hekurt XNUMX
Linja 2 50 e hekurt XNUMX
Iron Man 2 50 Lines lojëra elektronike falas ka jackpots të mëdha dhe sasi mbresëlënëse të linjave të fitimeve - deri në 50! ...
Luaj lojëra elektronike!
Zhao cai jin bao çmim i parë
Zhao cai jin bao çmim i parë
Titulli i kësaj slotje përkthehet si "tërheqja e pasurisë dhe thesareve" dhe me siguri do t'ju ndihmojë të bëni kështu ...
Luaj lojëra elektronike!
Mummy
Mummy
Mummy është një lojë e shkëlqyer, bazuar në personazhet e trilogjisë popullore të Hollivudit, me një çmim çmimesh bujar ...
Luaj lojëra elektronike!
Peshku ari
Peshku ari
Luaj slotin e Gold Fish krijuar nga WMS software provider kazino dhe të gëzojnë dizajn të bukur dhe lojëra të shumta bonus, të cilat nuk do të ...
Luaj lojëra elektronike!
Shtëpia e argëtimit
Shtëpia e argëtimit
Shtëpia e Fun ™ ️ Slots Kazino - Pa pagesë Lojrat 777 Vegas. Luaj Shtëpitë e Kazinove Kazino të Kazinove nga Playtika, krijuesit ...
Luaj lojëra elektronike!
Millionaires korsi
Millionaires korsi
Lane Millionaire's Lirë slot online përbëhet nga 5 mbështjell, 20 paylines. Kjo është një lloj lojëra elektronike falas me ...
Luaj lojëra elektronike!
Magjistari i Ozit
Magjistari i Ozit
Ashtu si udhëtimi i Dorothy ishte plot me kthesa dhe aventura të papritura, Magjistari i Ozit: Rruga për në vendin e Emerald City online ...
Luaj lojëra elektronike!
Engjëlli ose djalli
Engjëlli ose djalli
Ekziston një gamë e mrekullueshme e lojërave më të mira online Playtech në kazinën tonë online. Megjithatë, më misterioze dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Sovran i shtatë dete
Sovran i shtatë dete
Sunduesi i shtatë vendeve të detit ka 5-rollet dhe 40-paylines, duke zgjeruar wilds, një funksion të dyfishtë dhe një lojë bonus ...
Luaj lojëra elektronike!
Chilli ari
Chilli ari
Chilli Gold është një slot automatik 5-reel me një fikse fikse 40. Kjo lojë e mrekullueshme slotesh mundësohet nga ...
Luaj lojëra elektronike!
Pushtuesit kozmikë
Pushtuesit kozmikë
Pushtuesit kozmik Slot Machine. ... Invaders kozmik është një lojë slot hapësirë ​​video projektuar nga 2x2 Gaming dhe që merr ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Le të ngasim


Let It Ride u prezantua për herë të parë në kazinotë në 1993. Shuffle Master Inc, kompania që i bën këto makina automatike të përzierjes, e krijoi atë. Loja është e popullarizuar sepse ofron një potencial për pagesa të larta. Për shkak se lojtarët nuk luajnë kundër njëri-tjetrit ose përpiqen të mundin tregtarin, shoqëria zhvillohet mes lojtarëve duke krijuar një atmosferë argëtimi. Loja dhe strategjia e saktë e lojës mund të mësohet shpejt.
Si për të luajtur
Loja është luajtur në një tavolinë të ngjashme me Blendë tavolina. Ka tre qarqe para çdo lojtari në tavolinë. Rrathët janë shënuar me numrat 1. 2 dhe $. Për të filluar lojën, një lojtar vendos tre baste të barabarta në çdo rreth. Makina Master Shuffle trajton kartat tre në një kohë. Tregtari vendos tre dorën e kartës përpara çdo lojtari. Pasi secili lojtar merr letrat e tij, tregtari hedh një kartë duke i lënë dy letra me fytyrë poshtë para tregtarit. Makina numëron kartat e mbetura në tabakën e hedhjes. Kur kjo është e përfunduar, lojtarët janë të lejuar të shikojnë në dorën e tyre me tre karta. Në këtë pikë, ju keni mundësinë për të marrë përsëri bastin tuaj në rrethin numër një ose Le të kalërim. Për të marrë përsëri bast, ju copëtojnë kartat tuaja në tavolinë ndaj jush ose bëni një lëvizje të larë me dorën tuaj.
Pasi të gjithë lojtarët kanë marrë vendimet e tyre, shitësi do të dalë në radhë të parë nga dy kartat e bashkësisë të cilat janë para shitësit. Kjo kartë përdoret si kartë e katërt për të gjitha duart e lojtarit. Ju tani keni mundësinë e marrjes së bastit tuaj të dytë ose të lejimit të udhëtimit. Ju mund të merrni poshtë bastin e dytë edhe nëse e lini bastin e parë të bastit, por nuk mund ta zmbrapsni ose ta vendosni bastin e parë përsëri.
Pasi të gjithë lojtarët të marrin vendimin e tyre për bastin e dytë, tregtari do të kthehet në kartën e dytë të komunitetit. Kjo kartë e kompleton dorën e pesë kartave për çdo lojtar. Në këtë pikë, tregtari do të paguajë të gjitha baste fituese sipas tabelës së pagave më poshtë.
Strategjia
Shtëpia Edge për lojën bazë është përafërsisht. 3.5% kur luani strategjinë e duhur. Ju duhet të dini se cilat duart duhet të merrni dhe kur ta lëshoni. Këtu është strategjia e duhur për këtë lojë.
Lejo Bet #1 Ride nëse ke
Një Hand Fitues - Pair of Dhjetëra ose më shumë
Një Royal Flush tre karta
Një Tre Kartë me Ngjyrë të Drejtë
Lejo Bet #2 Ride nëse ke
Një Hand Fitues - Pair e Dhjetëra ose më të Mirë
Një Katër Kartë Royal ose Drejt Flush
Një Katër Flaka me Katër
Katër Lartë Cards
Një Katër Hapur Kartë përfundoi drejt
Një Katër Hapur Kartë përfundoi drejt
Bast
Ka një bast anësor shtesë që mund të bëni për një dollar kur luani Let It Ride. Në 1995 Shuffle Master krijoi një turne. Çdo tre deri në gjashtë muaj lojtarë që kualifikuan duke marrë një Royal Flush kur ata bënë bastin anësor u ftuan në një turne prej një milion dollarësh. Turneu është ndërprerë por bastja anësore ende mund të bëhet për një shpërblim bonus kur duhen disa duar. Tabela e pagave për bonus varion nga kazinoja në kazino. Shtëpia Edge shkon nga 15 në 30% në këto baste. Ashtu si me shumicën e basteve të ofruara nga kazinoja, këto duhet të shmangen.
Let It Ride mund të jetë një lojë zbavitëse për lojtarin rekreativ. Loja është më e ngadaltë se shkopi i zi. Ju do të trajtoheni për duart 40 në orë. Disa kazinove ofrojnë lojëra me limit më të ulët. Nëse merrni kohë për të mësuar strategjinë e thjeshtë, ju mund të shijoni entuziazmin e kësaj tryeze.


🎁 Kodet e bonusit në kazino online 2019:

🔥 Eur 250 Turneu i Kazinove Online
🔥 $ 245 Pa pagesë çip
🔥 Eur 120 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 975 Free Tournament Kazino
💵 115 falas luan pa depozitë
💵 $ 690 Free Tournament Kazino
💵 $ 3020 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 70 Pa pagesë çip
💵 745% Bonus i parë i depozitës
💵 $ 470 Kazino Chip
💵 120% Regjistrohu Bonus kazino
💵 475% Ndeshja në një Kazino
💵 200 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 620% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 250% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 85 rrotullime falas
💵 $ 670 chip falas për kazino
💵 Bonus Kazino 410%
💵 EUR 60 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 320 Pa pagesë Chip
💵 650% Bonus i parë i depozitës
💵 222 falas luan pa depozitë
💵 485% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 77 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 490 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 $ 865 Free Tournament Kazino
💵 280 falas luan pa kazino depozitash
💵 270 Pa pagesë vishet
💵 610% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Eur 370 Free Tournament Kazino
💵 EURO 475 Turneu i Kazinove Online
💵 30 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 1295 nuk ka depozitë
💵 £ 735 Free Tournament Kazino
💵 $ 1390 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 755% Bonus Welcome
💵 $ 85 Mobile freeroll tournament slot
💵 EURO 640 Free Tournament Kazino
💵 $ 77 Turneu i Kazinove Online
💵 Eur 855 Tournament
💵 EUR 4350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 105% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 $ 410 Tournament
💵 EUR 820 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 45% Depozitave Bonus Match
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 333 Lirë Kazino Kazino
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 1210 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 945 Mobile freeroll tournament slot
💵 Chip pa pagesë 680
💵 $ 680 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 390 Pa pagesë Kazino Chip
💵 77 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 390% Ndeshja në një Kazino
💵 735% Bonus Welcome
💵 $ 560 Turneu i Kazinove Online
💵 140% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 940% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 780% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 1095 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Eur 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 $ 395 FALAS Chip Casino
💵 EUR 40 Casino turne freeroll
💵 £ 570 Tournament
💵 $ 70 Free Chip Casino
💵 Chip 50 Casino
💵 $ 585 Asnjë Depozitë
💵 $ 410 chip kazino
💵 Bonus i Parë i Depozitave 435%
💵 150 rrotullime falas
💵 EUR 185 Tournament
💵 835% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 75 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2350 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 $ 3490 asnjë bonus depozitave
💵 120% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 EUR 415 Daily freeroll turneu i slotit
💵 80 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 750% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 $ 425 Turneu i Kazinove
💵 $ 655 Tournament
💵 £ 3120 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 195% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 220% Ndeshja në një kazino
💵 Eur 425 Çip i lirë kazinoje
💵 830% Bonus i parë i depozitës
💵 155 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 340% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 350% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 255 rrotullime falas
💵 $ 1985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 $ 3120 Nuk ka bonus depozitash

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Dhurata rap
Dhurata rap
Zhvilluesit e lojërave duan një punë të mirë sa sa dikush tjetër dhe Gift Rap është një tjetër shembull i mirë i ...
Luaj lojëra elektronike!
Jeta e glamut
Jeta e glamut
Slot Machine Glam Jeta. Glam Life është një lojëra elektronike 5-reel, 30-payline 3D që do të prezantojë ...
Luaj lojëra elektronike!
Jetsetter
Jetsetter
Jetsetter Slot është një video slot 20-payline, i mundësuar nga ofruesi i softuerit Endorphina. Loja është e frymëzuar nga sjellja dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Flota e flamurit të kuq
Flota e flamurit të kuq
Flota e Flamurit të Kuq është ndër lojërat e fundit të zhvilluara nga WMS. Me të, ju do të shpërbleheni shtesë falë ...
Luaj lojëra elektronike!
Rrotullat e pasurisë
Rrotullat e pasurisë
Të holla në një nga lojërat më të reja emocionuese BIG WIN të 2018 me mbështjellës të Pasurisë. Në këtë ...
Luaj lojëra elektronike!
Perla Dolphin
Perla Dolphin
Zhytuni në thellësitë e oqeanit me një lojëra elektronike klasike nëntokësore nga Novomatic. Dolphin's Pearl ™ Deluxe është një vend i mrekullueshëm nënujor ...
Luaj lojëra elektronike!
Zemra e xhunglës
Zemra e xhunglës
Kjo Playtech Video Slot do t'ju trondisë me mundësinë për të zhytur në xhungël, ku nevojitet guximi i vërtetë ...
Luaj lojëra elektronike!
Muse
Muse
Ky vend i gjallë video nga gjiganti i softuerit NetEnt e tërheq temën e tij nga tregimet e lashta greke dhe mitet dhe vjen ...
Luaj lojëra elektronike!
Chilli ari
Chilli ari
Chilli Gold është një slot automatik 5-reel me një fikse fikse 40. Kjo lojë e mrekullueshme slotesh mundësohet nga ...
Luaj lojëra elektronike!
Ngrohja Safari
Ngrohja Safari
Safari Heat është një xNUMX-reel video slot nga Playtech me 5 paylines, dhe bastet e linjës nga £ 15 në £ 0.15. ...
Luaj lojëra elektronike!
Zhao cai jin bao
Zhao cai jin bao
Softueri Playtech ka qenë në të gjithë makinat me lojëra kineze të kohëve të fundit dhe Zhao Cai Jin Bao është një tjetër ...
Luaj lojëra elektronike!
Elefantët rozë
Elefantët rozë
Pink Elephants është një video slot me rrotullat 6 dhe linjat e pagave 4096 të mundësuar nga softueri Thunderkick. Ky vend i caktuar është i frymëzuar ...
Luaj lojëra elektronike!
Miliona të mëdhenj
Miliona të mëdhenj
Major Millions është një lojëra elektronike klasike 3 që luan rolin e Microgaming. Ajo ka deri në maksimumin 15 dhe një gameplay progresive ...
Luaj lojëra elektronike!
Super rrokullisje
Super rrokullisje
Nëse shansi për 1,000,000 monedha (po, një milion) tingëllon si ideja juaj e lojës slot qiell - atëherë ju do të ...
Luaj lojëra elektronike!
Ëndrrat e Vegasit
Ëndrrat e Vegasit
Nëse keni ëndërruar ndonjëherë të bëheni të pasur në Vegas - tani tani keni një shans të madh për t'i bërë ato ...
Luaj lojëra elektronike!
Pai gow poker
Pai gow poker
Pai Gow Poker (theksuar pi gow) kombinon elementet e lojës së lashtë kineze të Pai Gow dhe amerikan ...
Luaj lojëra elektronike!
Zgjedhës i çastit për fitore
Zgjedhës i çastit për fitore
Zgjedhësi i Instant Win Card nuk është në të vërtetë një lojë e menjëhershme e fitimit, por është një shërbim i mirë pak ...
Luaj lojëra elektronike!
Lëvizja e kafkës
Lëvizja e kafkës
Skull Duggery është zhvilluar nga Microgaming, një emër më shumë se i shquar në biznesin e lojërave të fatit në internet. Duke thënë këtë, ajo ...
Luaj lojëra elektronike!
Gjuetari i falconit
Gjuetari i falconit
Kjo lojë emocionuese e re nga inovatorët në Thunderkick po merr botën e lojërave elektronike nga stuhia. Huntress Falcon ...
Luaj lojëra elektronike!
Fitimet e oz
Fitimet e oz
Dorothy është jashtë për të parë magjistarin dhe për të arritur atje ajo ka nevojë për të gjithë ndihmën që ajo mund të marrë. Si ...
Luaj lojëra elektronike!
Udhëtimi i artë Sindbad
Udhëtimi i artë Sindbad
Shkoni në një aventurë të madhe me Sinbadin, ndërsa po lundroni oqeanet, do të hasni në grumbuj të mëdhenj simbolesh, ...
Luaj lojëra elektronike!
Frutat 'n' shtatë
Frutat 'n' shtatë
Quasar Gaming bëri emrin e saj në industrinë e lojrave duke vënë së bashku disa prej faqeve më të njohura të frutave me tematikë ...
Luaj lojëra elektronike!
Mundësia e trefishtë hilo
Mundësia e trefishtë hilo
Objektivi në Triple Chance HI-LO është i thjeshtë: Parashikoni nëse një mbështjellëse tjerrje do të ulet në një numër që është ...
Luaj lojëra elektronike!
Çfarë në tokë
Çfarë në tokë
Kjo lojëra elektronike është një kaperi hapësinor komik nga zhvilluesi i njohur i softuerit, Microgaming. Alienet, anijet e raketave dhe asteroidet boll ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Pai gow poker


Pai Gow Poker është një amerikan version i një lojë domino kineze të quajtur gjithashtu, jo rastësisht, Pai Gow.
I njohur në disa vende si Double Hand Poker, mund të mendoni për Pai Gow si një kombinim i 7-Card Stud dhe lojës domino.
Krijuar nga një pronar i kazinosë amerikane (Sam Torosian) në mes të 1980s (pa patentuar atë, për fat të keq), Pai Gow ka marrë përsipër si një element kryesor të kasetës dhe vazhdon të jetë i fortë 30 vite më vonë.
Në terma të thjeshtë qëllimi juaj është që të bëni dy duar poker - një dorë 5-kartë dhe një dorë 2 kartelë. Nëse dy duart tuaja të pokerit mundën dy duart e pokerit, ju fitoni.
Nëse fiton vetëm një nga dora juaj, kjo është një shtytje. Dhe nëse të dy duart humbasin, ju humbni bastin tuaj.
Lehtë, apo jo?
Siç mund të mendoni se vetë loja është e thjeshtë dhe e shpejtë për të mësuar për këdo që luan poker dhe është i përsosur për një lojë të bukur, argëtuese dhe të ngadaltë për të luajtur drejtpërdrejt në kazino.
rregullat e pokerit
Çfarë është Pai Gow Poker?
Siç mund ta kuptoni në bazë të rregullave të thjeshta të mësipërme, Pai Gow Poker është një lojë e shtytjeve. Një shumë e shtyn.
Cila është e ftohtë. Ulu në një tavolinë Pai Gow (live ose online) dhe mund të luani për një kohë të gjatë në të njëjtën gjë - ndërsa në të njëjtën kohë po lëvizni mjaft para.
Shanset janë padyshim në favor të fitimit të një dore për marrëveshje, gjë që e bën atë një lojë kazino relativisht të ulët rreziku dhe një mënyrë të relaksuar për të bashkëvepruar me shokët e tjerë të lojërave të fatit në një kazino.
Për më shumë shoqëri, në një tavolinë Pai Gow çdo lojtar luan kundër bankierit që do të thotë që lojtarët zakonisht fitojnë ose humbasin së bashku.
Një tjetër gjë e ftohtë për Pai Gow?
Nëse nuk je i sigurt se si ta vendosësh dorën, mund ta kthesh me dorë dhe të pyesesh me tregtarin. Ai ose ajo do t'ju tregojë se si do ta vendosë Shtëpia dhe aty do të shkoni!
Si të Bast në Pai Gow Poker
Ashtu si shumica e lojrave të tryezës së kazinosë, Pai Gow fillon me lojtarin që vendos një bast para se të marrë ndonjë kartë.
Kjo është e vetmja bast që do të bëni për kohëzgjatjen e dorës dhe duhet të jetë brenda kufijve minimalë dhe maksimal të bastit të tabelës.
si të luani poker me gow poker
Në disa tavolina Pai Gow ju gjithashtu mund të bëni një Bonus bast nëse do të bëni një "premium" dorë. Në shumicën e kazinove që është 3-e-një-lloj ose më mirë.
Sa më mirë të jetë prania juaj, aq më shumë do të paguajë kazinoja në bastin tuaj. Bastja e bonusit nuk varet nëse fitoni bastin tuaj kryesor apo jo.
Ekspert Këshillë: Mos bastni kurrë bonusin! Këndi i shtëpisë në bastin e bonusit është relativisht i madh. Ju jeni të garantuar të humbni para gjatë bastisjes së gjatë duke bërë bast bonusin.
Pai Gow Poker - Marrëveshja
Pasi që të gjithë më të mirët janë vendosur secili lojtar atëherë (zakonisht do të ketë lojtarë 6 dhe një tregtari) merr kartat 7 me fytyrë poshtë nga kuvertë e kartës 53 (kartat 52 plus një shakaxhi).
Edhe nëse jo të gjitha vendet në tryezë janë të mbushura, tregtari do të merret me të gjitha kartat 7 në secilën prej vendeve.
Katër letrat e mbetura janë lënë në fytyrë si një grumbull i keq.
Pasi tregtari të mbledhë çdo dore të papërdorur, secili lojtar pastaj mund të vendosë dy duart e tyre Pai Gow.


🎁 Kodet e bonusit në kazino online 2019:

🔥 Eur 250 Turneu i Kazinove Online
🔥 $ 245 Pa pagesë çip
🔥 Eur 120 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 975 Free Tournament Kazino
💵 115 falas luan pa depozitë
💵 $ 690 Free Tournament Kazino
💵 $ 3020 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 70 Pa pagesë çip
💵 745% Bonus i parë i depozitës
💵 $ 470 Kazino Chip
💵 120% Regjistrohu Bonus kazino
💵 475% Ndeshja në një Kazino
💵 200 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 620% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 250% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 85 rrotullime falas
💵 $ 670 chip falas për kazino
💵 Bonus Kazino 410%
💵 EUR 60 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 320 Pa pagesë Chip
💵 650% Bonus i parë i depozitës
💵 222 falas luan pa depozitë
💵 485% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 77 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 490 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 $ 865 Free Tournament Kazino
💵 280 falas luan pa kazino depozitash
💵 270 Pa pagesë vishet
💵 610% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Eur 370 Free Tournament Kazino
💵 EURO 475 Turneu i Kazinove Online
💵 30 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 1295 nuk ka depozitë
💵 £ 735 Free Tournament Kazino
💵 $ 1390 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 755% Bonus Welcome
💵 $ 85 Mobile freeroll tournament slot
💵 EURO 640 Free Tournament Kazino
💵 $ 77 Turneu i Kazinove Online
💵 Eur 855 Tournament
💵 EUR 4350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 105% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 $ 410 Tournament
💵 EUR 820 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 45% Depozitave Bonus Match
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 333 Lirë Kazino Kazino
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 1210 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 945 Mobile freeroll tournament slot
💵 Chip pa pagesë 680
💵 $ 680 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 390 Pa pagesë Kazino Chip
💵 77 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 390% Ndeshja në një Kazino
💵 735% Bonus Welcome
💵 $ 560 Turneu i Kazinove Online
💵 140% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 940% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 780% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 1095 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Eur 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 $ 395 FALAS Chip Casino
💵 EUR 40 Casino turne freeroll
💵 £ 570 Tournament
💵 $ 70 Free Chip Casino
💵 Chip 50 Casino
💵 $ 585 Asnjë Depozitë
💵 $ 410 chip kazino
💵 Bonus i Parë i Depozitave 435%
💵 150 rrotullime falas
💵 EUR 185 Tournament
💵 835% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 75 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2350 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 $ 3490 asnjë bonus depozitave
💵 120% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 EUR 415 Daily freeroll turneu i slotit
💵 80 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 750% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 $ 425 Turneu i Kazinove
💵 $ 655 Tournament
💵 £ 3120 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 195% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 220% Ndeshja në një kazino
💵 Eur 425 Çip i lirë kazinoje
💵 830% Bonus i parë i depozitës
💵 155 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 340% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 350% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 255 rrotullime falas
💵 $ 1985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 $ 3120 Nuk ka bonus depozitash

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Gjyqtari dredd
Gjyqtari dredd
Një nga personazhet më të mëdha komike të të gjitha kohërave është në një multi-featured, richly branded experience online gaming me 2000 ...
Luaj lojëra elektronike!
Bermuda trekëndësh
Bermuda trekëndësh
Triangle Bermuda është i njohur mirë si një zonë të rrezikshme për të udhëtuar, ju do të përballeni me det të përafërt dhe një numër ...
Luaj lojëra elektronike!
Big Ben
Big Ben
Nëse do të thonit tre gjëra që për herë të parë vijnë në mendje në përmendjen e Londrës apo Britanisë së Madhe, ...
Luaj lojëra elektronike!
Pushtuesit e hapësirës
Pushtuesit e hapësirës
Kazinove Playtech si BetFred dhe BGO janë aty ku do të gjeni këtë makine slot nostalgjike, pikselë të përsosur në të gjitha ...
Luaj lojëra elektronike!
Frankie dettoris magjike shtatë çmim i parë
Frankie dettoris magjike shtatë çmim i parë
Kthehu në muajin shtator 1997, kalorësi legjendar italian Frankie Dettori bëri historinë e kalërimit duke i hipur të shtatë fituesit në fitore ...
Luaj lojëra elektronike!
Dragona të dyfishta
Dragona të dyfishta
Double Dragons është një lojëra elektronike me rrotullime 5, rreshta 3 dhe rreshta 25 të orientuara nga e majta në të djathtë. Kjo ...
Luaj lojëra elektronike!
Gjuetar i egër
Gjuetar i egër
A keni dëshiruar ndonjëherë të jeni një gjahtar i egër? Për t'u kthyer në një shtet primordial, në të cilin preokupimet e vetme ...
Luaj lojëra elektronike!
Arin evropian ruletë
Arin evropian ruletë
Online Roulette Evropian Gold ka të gjitha eksitim të lojës online roulette të rregullt evropian, plus karakteristika të veçanta për të bërë ...
Luaj lojëra elektronike!
Starscape
Starscape
Një krijim i madh nga Microgaming, Starscape është pikërisht ajo që tifoz i Star Trek në ju ka nevojë. Ajo ka një RTP ...
Luaj lojëra elektronike!
Çlirim
Çlirim
Nirvana është një video slot i mundësuar nga softueri Yggdrasil Gaming me rrotullat 5 dhe linjat 20 pay-lines. Ideja fshehur prapa ...
Luaj lojëra elektronike!
Beverly kodrat 90210
Beverly kodrat 90210
Beverly Hills 90210 Slot Rishikimi Game. Sheshi i makinës automatike 90210 të Beverly Hills të ISoftBet vjen me pesë rrota dhe tre rreshta ...
Luaj lojëra elektronike!
Maskaradë Mbretërore
Maskaradë Mbretërore
Royal Maskaradë është një xheli 5 dhe xNUMX video slot nga Play'n GO. Është vendosur në mes ...
Luaj lojëra elektronike!
Battlestar galactica
Battlestar galactica
Anija Battlestar Galactica e Microgaming është një xheli video 5 që paraqet një mënyrë të pabesueshme 243 për të fituar, bazuar në një ...
Luaj lojëra elektronike!
Mundësia e trefishtë hilo
Mundësia e trefishtë hilo
Objektivi në Triple Chance HI-LO është i thjeshtë: Parashikoni nëse një mbështjellëse tjerrje do të ulet në një numër që është ...
Luaj lojëra elektronike!
Mosha e perëndive: perëndeshë e urtësisë
Mosha e perëndive: perëndeshë e urtësisë
Mosha e Perëndeshës Goddess of Wisdom është një 5-reel slot antike Greke tematike nga Playtech. Ka 20 ...
Luaj lojëra elektronike!
Legjenda e buallit të bardhë
Legjenda e buallit të bardhë
Në lojëra elektronike të parave në të vërtetë ju do të shijoni tingujt dhe grafikat më të mira nga Cryptologic dhe do të vlerësoni detajet ...
Luaj lojëra elektronike!
Legjenda virtuale
Legjenda virtuale
Casino Party Casino është një nga anëtarët më të rinj të komunitetit të lojërave të fatit në internet dhe ka bërë një mbresëlënëse ...
Luaj lojëra elektronike!
Turizmi i keq
Turizmi i keq
TIPSY TIPSY ju sjell në botën e Gary, një punëtor punëtor i cili fillon me një fund të mrekullueshëm ...
Luaj lojëra elektronike!
Pimped
Pimped
Play'n Go paraqet një makinë tjetër të madhe që do t'ju sjellë në botën e luksit dhe pasurisë. Ashtu si ...
Luaj lojëra elektronike!
Cari i madh
Cari i madh
Kjo lojëra elektronike mundësohet nga Microgaming dhe ka rrotullime 5, rreshta 3 dhe një gamë zgjedhjesh të zgjedhur 30. Rusi historik ...
Luaj lojëra elektronike!
Mosha e perëndive: princi i olympus
Mosha e perëndive: princi i olympus
Hercules është i famshëm për fuqinë e tij të mbinatyrshme dhe tani ju mund të përfitoni nga ai ndërsa ai lufton Hydra për të dhënë ...
Luaj lojëra elektronike!
Roboslots
Roboslots
Bota është më e varur nga robotët se kurrë më parë, dhe me këta robotë klasikë, kjo lojë e lojërave elektronike ndjek ndjekjen ...
Luaj lojëra elektronike!
Netë në Bangkok
Netë në Bangkok
Nëse besoni atë që shihni kur luani këto lojëra elektronike, atëherë Bangkok është qartë Las Vegas i ri! ...
Luaj lojëra elektronike!
Pasuritë e Ramesses
Pasuritë e Ramesses
Loja e mrekullueshme e Ramesses Riches e kazinosë ka linja 20 të pagave, rrotullat 5 dhe rreshtat 3. ... Ramesses vetë ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Ruletë


Ruletë u zhvillua për herë të parë në Francë gjatë shekullit XIX. Tani është një nga lojrat më të njohura evropiane të lojërave të fatit dhe Monte Carlo, Monako, ndoshta është qendra më e famshme e kazinosë për të luajtur ruletë.
Qëllimi i lojës është të parashikohet se ku do të bjerë topi sapo rrota e ruletit të jetë pjekur. Kjo mund të tingëllojë e thjeshtë, por fat luan një rol kryesor në këtë lojë. Lojtarët, zakonisht deri në tetë, luajnë kundër Shtëpisë së përfaqësuar nga krupuesi gjithashtu i quajtur tregtari. Ndërmjetësi apo tregtari është personi përgjegjës për rrotullimin e rrotave të ruletit dhe merret me bastet dhe pagesat. Në Evropian dhe Ruletë franceze version, rrota ka slitë 37 që përfaqësojnë numrat 36 dhe një zero. Në SHBA shumica e rrotave të ruletit kanë dy zero dhe prandaj lojëra elektronike 38. Disa lojtarë gjithmonë do të zgjedhin numra të caktuar, duke i quajtur "numra të nxehtë", që do të thotë se ata numra dalin më shpesh, lojtarë të tjerë e shohin lojën dhe përdorin ligjet e probabilitetit për të parashikuar bastin e tyre të ardhshëm. Është gjithashtu e mundur të bastosni në disa numra, por kini kujdes; pagimi reduktohet në mënyrë të konsiderueshme.
Disa nga lojtarët më metodikë mund të përdorin sisteme ose metoda të veçanta të ruletit, ekziston edhe një sistem i menaxhimit të parave dhe mjaft shpesh lojtarët do të përdorin të dyja.
Në mënyrë që bastet të mos përzihen, secili lojtar blen patate të skuqura me ngjyrë të ndryshme. Nëse fitoni lojën, shkëmbeni patate të skuqura me ngjyrë për patate të skuqura. Këto janë patate të skuqura speciale me vlerën e tyre të shtypur mbi to, dhe ka shumë prerje në ngjyra të ndryshme. Këto patate të skuqura pastaj mund të merren në arkë, ku mund të shkëmbehen për para të vështira.
Për të luajtur ruletë, vendosni baste ose baste në numra (çdo numër duke përfshirë zero) në paraqitjen e tabelës. Pasi të gjithë në tavolinë të kenë vendosur bastet e tyre, krupuesi fillon rrotullimin dhe nis topin. Momente përpara se topi të bjerë mbi lojëra elektronike, krupuesi do të thotë "Nuk ka bast më shumë". Që nga ky moment, nuk mund të vendosen ose të ndryshohen baste më shumë. Vetëm një herë që karierja e ka vendosur këmishën në numrin fitues dhe i hap të gjitha bastet e humbura, lojtarët mund të fillojnë të vendosin baste të reja. Fituesit janë ato baste në ose rreth numrit që bie topi.
Në një tavolinë të vetme ruletë zero përparësia e Shtëpisë është 2.7%. Në një tavolinë ruletë të dyfishtë zero është 5.26% (7.9% në bastin me pesë numra, 0-00-1-2-3). Avantazhi i Shtëpisë fitohet duke paguar fituesit një çip ose dy (ose një pjesë të tij) më pak se sa duhet të kishte qenë nëse nuk kishte avantazh.
Rregulli 'La Partage'
Ruletë ruletë është e ngjashme me sundimin e burgut, vetëm në këtë rast lojtari humbet gjysmën e bastit dhe nuk ka mundësi të lërë bastin në burg për një rrotullim tjetër. Kjo i referohet basteve 'të jashtme' të parave të kuqe / të zeza, të larta / të ulëta, të çuditshme / të barabarta dhe aplikohet kur rezultati është zero. Si La Partage ashtu edhe rregullat e En Prison ruletë, në thelb e prenë avantazhin e kazinosë në "baste të parave" në gjysmë. Pra, një bast për Red në një tabelë me ruletë të vetme zero me rregullin e parazgjedhur ose rregullin e burgut ka një avantazh të Shtëpisë së 1.35% dhe në një tavolinë me rul të dyfishtë ka një buzë Dhomës së 2.63%.
Rregulli 'En Prison'.
Ky rregull ruletë zbatohet vetëm për paratë e parave. Kur rezultati është zero, disa kazinove do të lejojnë lojtarin të marrë ose të marrë përsëri gjysmën e bastit të tyre ose të lënë bastin (en burg = në burg) për një tjetër roulette spin. Në rastin e dytë, nëse në rrotullimin e mëposhtëm rezultati është sërish zero, atëherë e tërë bastja është humbur.
Pagesat
Një bast për vetëm një numër quhet një bast i drejtpërdrejtë dhe paguan 35 në 1. (Ju e mbledhni 36-in. Pa përparësi të Shtëpisë ju duhet të grumbulloni 37 (38 në SHBA me rrota me rul të dyfishtë zero).
Një bast me dy numra, i quajtur bast ndarë, paguan 17 në 1.
Një bast me tre numra, i quajtur bast rrugë, paguan 11 në 1.
Një bast me katër numra, i quajtur bast qoshe, paguan 8 në 1.
Një bast me gjashtë numra, paguan 5 në 1.
Një bast në duzinë apo kolonën e jashtme, paguan 2 në 1.
Një bast në pjesën e jashtme edhe baste të parave i paguan 1 në 1.


🎁 Kodet e bonusit në kazino online 2019:

🔥 Eur 250 Turneu i Kazinove Online
🔥 $ 245 Pa pagesë çip
🔥 Eur 120 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 975 Free Tournament Kazino
💵 115 falas luan pa depozitë
💵 $ 690 Free Tournament Kazino
💵 $ 3020 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 70 Pa pagesë çip
💵 745% Bonus i parë i depozitës
💵 $ 470 Kazino Chip
💵 120% Regjistrohu Bonus kazino
💵 475% Ndeshja në një Kazino
💵 200 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 620% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 250% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 85 rrotullime falas
💵 $ 670 chip falas për kazino
💵 Bonus Kazino 410%
💵 EUR 60 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 320 Pa pagesë Chip
💵 650% Bonus i parë i depozitës
💵 222 falas luan pa depozitë
💵 485% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 77 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 490 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 $ 865 Free Tournament Kazino
💵 280 falas luan pa kazino depozitash
💵 270 Pa pagesë vishet
💵 610% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Eur 370 Free Tournament Kazino
💵 EURO 475 Turneu i Kazinove Online
💵 30 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 1295 nuk ka depozitë
💵 £ 735 Free Tournament Kazino
💵 $ 1390 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 755% Bonus Welcome
💵 $ 85 Mobile freeroll tournament slot
💵 EURO 640 Free Tournament Kazino
💵 $ 77 Turneu i Kazinove Online
💵 Eur 855 Tournament
💵 EUR 4350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 105% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 $ 410 Tournament
💵 EUR 820 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 45% Depozitave Bonus Match
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 333 Lirë Kazino Kazino
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 1210 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 945 Mobile freeroll tournament slot
💵 Chip pa pagesë 680
💵 $ 680 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 390 Pa pagesë Kazino Chip
💵 77 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 390% Ndeshja në një Kazino
💵 735% Bonus Welcome
💵 $ 560 Turneu i Kazinove Online
💵 140% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 940% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 780% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 1095 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Eur 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 $ 395 FALAS Chip Casino
💵 EUR 40 Casino turne freeroll
💵 £ 570 Tournament
💵 $ 70 Free Chip Casino
💵 Chip 50 Casino
💵 $ 585 Asnjë Depozitë
💵 $ 410 chip kazino
💵 Bonus i Parë i Depozitave 435%
💵 150 rrotullime falas
💵 EUR 185 Tournament
💵 835% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 75 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2350 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 $ 3490 asnjë bonus depozitave
💵 120% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 EUR 415 Daily freeroll turneu i slotit
💵 80 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 750% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 $ 425 Turneu i Kazinove
💵 $ 655 Tournament
💵 £ 3120 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 195% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 220% Ndeshja në një kazino
💵 Eur 425 Çip i lirë kazinoje
💵 830% Bonus i parë i depozitës
💵 155 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 340% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 350% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 255 rrotullime falas
💵 $ 1985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 $ 3120 Nuk ka bonus depozitash

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Pres një çmim i parë
Pres një çmim i parë
Pres Një Jackpot është shumë e lehtë për të mësuar dhe dizajni dhe grafika do t'ju lejojnë të relaksoheni dhe merrni ngazëllyer ...
Luaj lojëra elektronike!
Krahët e shqiponjave
Krahët e shqiponjave
E bukura me sy të bukur, me tre ngjyra të mrekullueshme, është sjellë në jetë nga Microgaming në një lojë video slot që ...
Luaj lojëra elektronike!
Frankie dettori magic 7
Frankie dettori magic 7
Bashkohuni me fanellën e famshme Frankie Dettori në ditën e tij magjike në Ascot kur ai fitoi të gjitha shtatë garat dhe ndërsa ...
Luaj lojëra elektronike!
Teksasi mbajnë pro
Teksasi mbajnë pro
Një lojë me para të gatshme në Texas Holdem luhet në një tavolinë të vetme me dy lojtarë 10. Qëllimi është i thjeshtë: ...
Luaj lojëra elektronike!
Rasti i frutave
Rasti i frutave
Video slotja e Rastit të Fruta nuk ka rrotullime të vërteta. Simbolet bien poshtë ashtu siç ishin. Kështu, tipari Avalanche ™ ...
Luaj lojëra elektronike!
Tycoons celular
Tycoons celular
Tycoons është një 5-reel, 3-row dhe 30-payline 3D video slot nga zhvilluesi i lojrave të kazinove BetSoft. Je në rrugën tënde ...
Luaj lojëra elektronike!
Xhenxhexhi i errët ngjitet
Xhenxhexhi i errët ngjitet
Dark Joker Rizes është një mbështjell 5, rresht 3 dhe slot 10 payline me 5 të paylines orientuar ...
Luaj lojëra elektronike!
Mosha e perëndive: katër furishëm
Mosha e perëndive: katër furishëm
Playtech u themelua në 1999, dhe që atëherë, është bërë një nga gjigantët në prodhimin e lojrave dhe sporteve ...
Luaj lojëra elektronike!
Reel mbreti
Reel mbreti
Zgjedhja e kunjve tuaj të kunjve Reel ka linja 20 të fitojë. Ju mund të bastni nga 1p në £ 5 në çdo rresht fitore ...
Luaj lojëra elektronike!
Viti i Ri kinez
Viti i Ri kinez
Dëshironi të festoni festën e pazakontë të Vitit të Ri në Kinë? Tani ju keni një mundësi të tillë me Play'n ...
Luaj lojëra elektronike!
Leprechauns fat
Leprechauns fat
Nëse ju jeni duke kërkuar për tenxhere prej ari në fund të ylberit duken më tej se Leprechauns Luck! ...
Luaj lojëra elektronike!
Lëvizja e kafkës
Lëvizja e kafkës
Skull Duggery është zhvilluar nga Microgaming, një emër më shumë se i shquar në biznesin e lojërave të fatit në internet. Duke thënë këtë, ajo ...
Luaj lojëra elektronike!
Buzë e Mbretërisë
Buzë e Mbretërisë
Tifozët e romaneve dhe filmave në stilin e fantazisë nuk ndihen të braktisur nga zhvilluesit e softuerëve për kazinotë në internet. Tema ...
Luaj lojëra elektronike!
Spin ose lëkundet hd
Spin ose lëkundet hd
Slitë klasik Spin ose Reels HD zhvillohet në një kat të zënë me kazino siç tregohet nga imazhet e sfondit ...
Luaj lojëra elektronike!
Mbreti tigër
Mbreti tigër
Mbreti Tiger është një slot me pesë rrotulla, njëzet pagë, me një funksion të "lojrave të lira". Funksionet e lojrave të lirë shkaktohen ...
Luaj lojëra elektronike!
Moti i sotëm
Moti i sotëm
Orari i mrekullueshëm i sotëm i kazinosë Moti ka linjat e pagimit të 25, rrotullat 5 dhe rreshtat 3. Luaj këtë vendtakim të krijuar nga ...
Luaj lojëra elektronike!
Pyje Fairies
Pyje Fairies
Fusha magjike e Lojërave të Pyjeve në internet ka rreshtat 3, rrotullat 5 dhe linjat e pagave të rregullueshme 25. Ndjeni atmosferën ...
Luaj lojëra elektronike!
Turtley awesome
Turtley awesome
"Nëse hani, fle dhe merrni frymë nga lojrat në internet si ne, ju keni ardhur në vendin e duhur" ofrojnë Videoslots.com ...
Luaj lojëra elektronike!
Super zero
Super zero
Në Bonus Express ne ofrojmë këtë super-lojë të famshme super-zero të karrierës së lojës Super Zeroes. Super Zeroes është shumë e lehtë për të ...
Luaj lojëra elektronike!
Sulmi i zombies
Sulmi i zombies
Sulmi i Zombies është një lojë video slot nga Genesis Gaming. Loja ka një temë me avull punk zombie ...
Luaj lojëra elektronike!
Peshku ari
Peshku ari
Luaj slotin e Gold Fish krijuar nga WMS software provider kazino dhe të gëzojnë dizajn të bukur dhe lojëra të shumta bonus, të cilat nuk do të ...
Luaj lojëra elektronike!
Boomanji
Boomanji
Vendndodhja e Boomanji. ... Boomanji i Betsoftit është një lojëra elektronike jo lineare e payline 10, e cila luan nga e majta ...
Luaj lojëra elektronike!
Përbindëshi Frankenslots
Përbindëshi Frankenslots
Ky vend i mrekullueshëm do t'ju çojë në thellësitë e laboratorit të Dr. Frankenslot, ku mund të kontrolloni përbindëshin legjendar ...
Luaj lojëra elektronike!
Leprechaun shkon egjiptian
Leprechaun shkon egjiptian
Ka shumë lojëra elektronike të temave në Egjiptin e lashtë, dhe disa të drejtë që përfshijnë Leprechauns too - edhe pse duke kombinuar ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Blackjack kuvertë e vetme


Lojtarët që duan të mësojnë aftësitë e tyre të lojërave të fatit janë të rekomanduara për të luajtur Single Deck Blackjack falas. Kjo shumëllojshmëri e lojrave të blackjack nuk është shkarkuar nga NetEnt zhvilluesit e lojrave. Kjo lojë në internet e tabelës është e luajtshme me një paketë letrash që përfshin kartat 52. Kartat riorganizohen para çdo marrëveshjeje të re. Gama e aksioneve ndryshon midis 1 Euro dhe 40 Euros. Loja gjeneron përqindjen e pagesës teorike të 99.55%. Ju jeni të ftuar të praktikoni këtë shkop polici në internet pa regjistrim dhe pa shkarkuar aplikacionin e lojrave në pajisjen tuaj.
Në këtë version të blackjack, bankieri merret me dy karta përballë një prej tyre. Qëllimi kryesor i kësaj loje në internet është i zakonshëm për shumë lojëra kazinoje NetEnt të këtij lloji. Lojtari fiton duke fituar më shumë pikë se një tregtari, por totali nuk duhet të tejkalojë pikat 21. Kur karta e zbuluar e bankierit është një Ace ose një dhjetë, ai do të kontrollojë kartelën e fshehur për praninë e kombinimit të blendës. Nëse lojtari dhe bankieri kanë blackjacks njëkohësisht, paralajmëron lidhjen dhe baste kthehen te lojtarët. Ju mund të bëni dyfishim vetëm në dy letrat fillestare të cilat japin pikë 10 ose 100. Lojtari nuk mund të dyfishohet pas ndarjes. Ju mund t'i ndani duart disa herë. Një dhjetë dhe një AC që janë formuar pas ndarjes japin pikë 21. Ju mund ta bleni Sigurimin kundër shkopit të zi nëse karta e dukshme e një tregtari është një Ace. Kur ju luani më të mirë të blertë online për para të vërteta, Sigurimi do t'ju kushtojë gjysmën e bastit origjinal. Nëse tregtari ka Blackjack, sigurimi do të paguajë me raportin 2 me 1.
Zhvilluesit nga NetEnt kanë dekoruar në mënyrë të përkryer këtë lojë tryezë me grafikë me cilësi të lartë dhe efekte të animuara. Procesi i lojrave shoqërohet me muzikë të shëndoshë muzikore. Ju mund të aftësoni aftësitë tuaja të lojërave të fatit dhe të luajnë lojëra të zeza në iPhone për absolutisht falas. Gjithashtu, ju mund të luani këtë lojë kazino online për valutë të vërtetë në kazinotë e zgjedhur në internet të listuara në asamblenë tonë.


🎁 Kodet e bonusit në kazino online 2019:

🔥 Eur 250 Turneu i Kazinove Online
🔥 $ 245 Pa pagesë çip
🔥 Eur 120 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 975 Free Tournament Kazino
💵 115 falas luan pa depozitë
💵 $ 690 Free Tournament Kazino
💵 $ 3020 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 70 Pa pagesë çip
💵 745% Bonus i parë i depozitës
💵 $ 470 Kazino Chip
💵 120% Regjistrohu Bonus kazino
💵 475% Ndeshja në një Kazino
💵 200 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 620% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 250% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 85 rrotullime falas
💵 $ 670 chip falas për kazino
💵 Bonus Kazino 410%
💵 EUR 60 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 320 Pa pagesë Chip
💵 650% Bonus i parë i depozitës
💵 222 falas luan pa depozitë
💵 485% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 77 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 490 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 $ 865 Free Tournament Kazino
💵 280 falas luan pa kazino depozitash
💵 270 Pa pagesë vishet
💵 610% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Eur 370 Free Tournament Kazino
💵 EURO 475 Turneu i Kazinove Online
💵 30 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 1295 nuk ka depozitë
💵 £ 735 Free Tournament Kazino
💵 $ 1390 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 755% Bonus Welcome
💵 $ 85 Mobile freeroll tournament slot
💵 EURO 640 Free Tournament Kazino
💵 $ 77 Turneu i Kazinove Online
💵 Eur 855 Tournament
💵 EUR 4350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 105% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 $ 410 Tournament
💵 EUR 820 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 45% Depozitave Bonus Match
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 333 Lirë Kazino Kazino
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 1210 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 945 Mobile freeroll tournament slot
💵 Chip pa pagesë 680
💵 $ 680 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 390 Pa pagesë Kazino Chip
💵 77 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 390% Ndeshja në një Kazino
💵 735% Bonus Welcome
💵 $ 560 Turneu i Kazinove Online
💵 140% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 940% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 780% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 1095 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Eur 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 $ 395 FALAS Chip Casino
💵 EUR 40 Casino turne freeroll
💵 £ 570 Tournament
💵 $ 70 Free Chip Casino
💵 Chip 50 Casino
💵 $ 585 Asnjë Depozitë
💵 $ 410 chip kazino
💵 Bonus i Parë i Depozitave 435%
💵 150 rrotullime falas
💵 EUR 185 Tournament
💵 835% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 75 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2350 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 $ 3490 asnjë bonus depozitave
💵 120% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 EUR 415 Daily freeroll turneu i slotit
💵 80 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 750% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 $ 425 Turneu i Kazinove
💵 $ 655 Tournament
💵 £ 3120 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 195% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 220% Ndeshja në një kazino
💵 Eur 425 Çip i lirë kazinoje
💵 830% Bonus i parë i depozitës
💵 155 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 340% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 350% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 255 rrotullime falas
💵 $ 1985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 $ 3120 Nuk ka bonus depozitash

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Koha e pre
Koha e pre
Ne jemi të sigurt se nuk do të vijë asnjë surprizë për ju se koha e prestit është vendosur në kuvertë të një pirat ...
Luaj lojëra elektronike!
Rrota e parave
Rrota e parave
Kjo lojë e quajtur Big Six, Wheel Money ose Wheel of Fortune është luajtur në një rrotë vertikale rrotulluese të madhe me ...
Luaj lojëra elektronike!
Trashëgimia e egër
Trashëgimia e egër
Bëni një aventurë me magjistarin dhe miqtë e tij dhe ai do t'ju ndihmojë të fitoni të madh me zgjerimin ...
Luaj lojëra elektronike!
Emoji planet
Emoji planet
Sillni argëtim dhe buzëqeshjet më të mira kur luani Emoji Planet ™, krijimi i fundit nga studiot suedeze të ...
Luaj lojëra elektronike!
Gjashtë armë revole revole
Gjashtë armë revole revole
Në Bonus Express ne ofrojmë këtë lojë popullore të kartës së gërvishtjes Six Shooter Looter Gold. Gjashtë Shooter Looter Gold është shumë ...
Luaj lojëra elektronike!
Fruitilicious
Fruitilicious
Nëse është nga e majta ose e djathta - shumë fruta të shijshme do t'ju japë një çmim të shijshëm! Le të ...
Luaj lojëra elektronike!
Gara e Ace
Gara e Ace
Gara e Ace është një lojë e thjeshtë Derby-style gara nga 1x2 Gaming. Ideja është që lojtari të baste në ...
Luaj lojëra elektronike!
Flash
Flash
Flash: Kazino me shpejtësi të lirë lojëra elektronike është një lojë e mahnitshme e zhvilluar nga Amaya Gaming, e cila na tregon historinë ...
Luaj lojëra elektronike!
Shpirti që jeton në xhungël: thirrja e egër
Shpirti që jeton në xhungël: thirrja e egër
Ne po të marrim për një shëtitje në anën e egër. Shpirti që jeton në xhungël: Call of the Wild ™ ju ofron një xhungël ...
Luaj lojëra elektronike!
Derbi rul
Derbi rul
Lojëra elektronike e mrekullueshme Roller Derby vjen me linjat e pagave 25, rreshtat 3 dhe rrotullat 5. Merr pjesë në ...
Luaj lojëra elektronike!
Rënie parash
Rënie parash
E shihni atë aparat fluturues me gaz? Nuk është UFO? Edhe pse kush e di se një person është i shëndoshë ...
Luaj lojëra elektronike!
Ruletë franceze
Ruletë franceze
Ndërmjetësi apo tregtari është personi përgjegjës për tjerrjen e rrotave të ruletit dhe merret me bastet dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Aces dhe fytyra 4 luajnë poker fuqi
Aces dhe fytyra 4 luajnë poker fuqi
Aces dhe fytyrat 4 Luaj Power Poker është një variant i pokerit tradicional video dhe mund të luhet në shumë ...
Luaj lojëra elektronike!
Miliona Monkey
Miliona Monkey
Zgjidh një vend të caktuar, çdo çarë. Kush e di sa ju mund të fitoni? Pa marrë parasysh se ku në bordin e lojërave elektronike ju ...
Luaj lojëra elektronike!
Olympus rrufe
Olympus rrufe
Olympus Thunder është një xhelat 5 dhe xNUMX slot filma slot i cili u krijua nga ofruesi i softuerit NextGen Gaming. ...
Luaj lojëra elektronike!
Juice'n'fruits
Juice'n'fruits
Vera është mbi ne, që do të thotë se koha e frutave të freskëta me lëng është vetëm një hap larg. ...
Luaj lojëra elektronike!
Kërkimi delfin
Kërkimi delfin
Funkku i mahnitshëm i Dolphin Quest vjen me linjat e pagave 50, rrotullat 5 dhe rreshtat 3. Gjeni çmimet tuaja në ...
Luaj lojëra elektronike!
kurnac i lig
kurnac i lig
I quajtur pas djallit të famshëm nga romani klasik i Dickens, ky vend i mrekullueshëm sjell shpirtin e sezonit të festave ...
Luaj lojëra elektronike!
Beverly kodrat 90210
Beverly kodrat 90210
Beverly Hills 90210 Slot Rishikimi Game. Sheshi i makinës automatike 90210 të Beverly Hills të ISoftBet vjen me pesë rrota dhe tre rreshta ...
Luaj lojëra elektronike!
Retromania
Retromania
Retromania është një video slot 9-payline që funksionon në platformën softuerike Endorphina. ... Lojtarët mund të provojnë slotin në ...
Luaj lojëra elektronike!
Kënaqësi e Sunset
Kënaqësi e Sunset
Një udhëtim në vendpushimin tuaj bregdetar lokal është gjithmonë i mirë për shpirtin: sasi të mëdha të akullores dhe blistering ...
Luaj lojëra elektronike!
Fei gjatë zai tian
Fei gjatë zai tian
Fei Long Zai Tian është një vend i mrekullueshëm video online me një temë interesante kineze. Një shembull tjetër i diversitetit kulturor ...
Luaj lojëra elektronike!
Pasuritë Rubiks
Pasuritë Rubiks
Duke luajtur Riches Rubik në internet është shumë më e lehtë se sa duke u përpjekur për të vërtetë gjë e komplikuar frustrimin - dhe ju mund të fitoni të mëdha ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Blendë


Sa i përket kartave të kazinove dhe lojërave të tryezave, Blendë mund të jetë më i njohur nga të gjithë. Me rrënjët që shkojnë mbrapa qindra vjet, shkop polici ka qëndruar në provë të kohës dhe është rrënjosur si një favorit midis lojtarëve për breza. Sot, blackjack ekziston në shumë forma dhe është i gëzuar nga lojtarët, si rishtar dhe profesionistë, në të gjithë botën.
Gjithashtu i njohur si 21, shkopi i zi është një lojë kartë krahasuese e stilit që tradicionalisht fut pajisjen kundër tregtarit ose shtëpisë. Pararendësja e Blackjack ishte në të vërtetë loja e njohur si 21, por askush nuk e di se nga ka ardhur. Përmendja e parë e shënuar është në Don Kishotën e Miguel de Cervantes. Cervantes vetë ishte një lojtar dhe shpesh shkroi për mashtrime dhe lojtarë në veprat e tij. Loja më shpesh e referuar në lidhje me këto cheats dhe gamblers është veintiuna, fjala spanjolle për njëzet e një. Tradicionalisht loja u luajt me një kuvertë spanjolle, e cila i mungonte 8 dhe 9. Tregimet u shkruan në kthesën e 1600s, më shumë se 400 vite më parë. Kjo testament për popullaritetin e shkopit të zi tregon vendin e saj në mesin e jo vetëm kulturës së lojërave të fatit, por kulturës popullore dhe letrare në tërësi. Kur është fjala për blackjack moderne, shumë ka ndryshuar.
Për të rritur interesin gjatë foshnjërisë së ndryshimeve moderne, kazinove ofruan çmime të konsiderueshme për lojtarët, të tilla si 10-1 për disa kombinime kartash të mbajtura kundër tregtari. Këto u përmendën si Blackjack perfekt. Tabelat me lojtarë të shumëfishtë nuk shohin lojtarë të përballuar kundër njëri-tjetrit, por kundër tregtari. Pjesëmarrësit shkojnë rreth tryezës duke u kthyer për të formuar një dorë të fortë me shpresën për të mundur dorën e tregtari. Tregtari mund të rrihet në njërën nga mënyrat e ndryshme, të cilat do t'i kalojmë në detaje më tej në këtë udhëzues.
Loja mund të përdorë disa strategji, të tilla si multi-hand play dhe numërimin e kartelave. Që nga këto strategji të 60-it janë shfaqur në mënyrë specifike rreth shkopit të zi për të fituar një avantazh mbi shtëpinë dhe për të fituar shuma të mëdha parash. Kjo është e mundur sepse blackjack zakonisht përdor një numër fiks kuvertash në një tavolinë të caktuar. Ndonëse nuk janë të paligjshme, strategji të tilla si këto janë ngulitur fort nga kazinotë. Në shumë raste, aktiviteti i tillë do të fitojë lojtarë nga vëmendja e padëshiruar nga stafi i kazinosë dhe madje mund t'u kërkohet të largohen.
Popullariteti i Blackjack ka çuar në variacione ekzotike të 21, si spanjisht 21 dhe Trap, të cilat eksplorojnë stilin e lojës krahasuese të stilit në mënyra të reja, por ofrojnë të njëjtin emocion dhe potencial të dobishme.
Rregullat e Blackjack
Për të filluar, rregullat për të luajtur blackjack kërkojnë të paktën dy lojtarë dhe dy ose më shumë kuvertë kartash. Në nivelin më themelor, lojtari do të përballet me tregtarin në një lojë kokë më kokë për të parë se kush mban dorën më të lartë. Vlera më e lartë e mundshme për një dorë është një Blackjack Perfect. Më shumë për këtë pak.
Blackjack është një lojë shumë e thjeshtë për të kuptuar dhe për të filluar të luajë. Megjithatë, shumë njerëz do të bien dakord se duhet shumë praktikë të ndihen si një lojtar i kalitur dhe të kënaqeni me lojën më pak si lojëra të fatit dhe më shumë si një përpjekje strategjike.
Tabelat tradicionale të blendave ofrojnë diku nga vendet 5 në 7, ndërsa variantet Online Blackjack dhe Live Blackjack mund të ofrojnë po aq shumë. Lojërat luhen midis xhelateve 1 dhe 8 standarde të 52-kartelave që janë riorganizuar së bashku.
Kur fillon loja, lojtari do të vendosë bastin e tyre në kutinë e bastit të pozicionit të tyre të caktuar në tryezë. Për hir të thjeshtësisë, ne do të supozojmë se vendi nuk lejon kthimin e basteve. Kjo është një praktikë që u lejon njerëzve të shumtë që të vendosin një bast në një pozicion të vetëm.
Tregtari do të marrë kartat duke filluar nga e majta e tyre, duke lëvizur nëpër tryezë në pozicionin e djathtë. Secilit lojtar është marrë një dorë fillestare e kartave 2, njëra me fytyrë lart dhe një fytyrë poshtë. Kur kjo është kthesa e lojtarit, ata mund të zgjedhin për të marrë një nga disa veprime në përputhje me shumëllojshmërinë e blackjack që po luhet. Për pjesën më të madhe, këto veprime përfshijnë "goditje", "qëndrim", "dyfish", "ndarje", "dorëzim" dhe "qëndrim".
Hit: Ky veprim kërkon një kartë tjetër nga tregtari. Kjo mund të zbatohet në një numër mënyrash nga kërkesa verbale për gjest. Gjestet përfshijnë kartat e grisjes kundër tryezës, përgjimi i tabelës me gishta, ose valëzimi i dorës drejt trupit të lojtarit.
Qëndroni: Ky veprim sinjalizon që lojtari është i kënaqur me vlerën e dorës dhe nuk dëshiron të kërkojë më shumë karta. Terma të tjerë për këtë veprim quhen "qëndrojnë në këmbë", "shkop" ose "qëndrojnë". Gjestët e zakonshme për të sinjalizuar këtë veprim përfshijnë vendosjen e kartës nën patate të skuqura të lojtarit ose duke lëvizur një dorë horizontalisht.
Double down: Ky veprim sinjalizon që lojtari është i bindur në forcën e dorës së tyre. Dyfishimi poshtë do të rrisë bastin fillestar të lojtarit nga 100%. Sidoqoftë, lojtari është i angazhuar për të marrë kartën përfundimtare 1 para se të jetë i detyruar të qëndrojë me rezultatin. Ky veprim është sinjalizuar duke vendosur bastin shtesë në anën e pozicionit të bastit të lojtarit dhe duke treguar me gisht atë.
Split: Një veprim dinamik, ndarja lejon një lojtar të kthejë një dorë prej dy letrave me vlerë të njëjtë, ose të renditet varësisht nga kazinoja, në dy duar të veçanta. Për ta bërë këtë, lojtari duhet të vendosë një bast ekuivalent me të parën jashtë pozicionit të bastit. Tregtari pastaj do t'i ndajë dy kartat dhe do të trajtojë një kartë shtesë në secilën dorë. Të dy duart e veçanta luajnë vetëm ashtu si një dorë e vetme, edhe pse ata janë të pavarur nga njëri-tjetri. Ky veprim është treguar me vendosjen e bastit në mënyrë të përshtatshme dhe duke sinjalizuar një formë V me dy gishta të shtrirë.
Dorëzimi: ndërsa nuk është i disponueshëm në të gjithë tabelën e shkopinjve, ky veprim është i zakonshëm për të përfshirë. Veprimi i dorëzimit është i disponueshëm vetëm menjëherë pasi tregtari ka kontrolluar për të parë nëse dora e tyre mund të jetë një shkop polici potencial. Kjo është më së shpeshti kur dora e fillimit të tyre tregon një kartë vlere të vlerës 10 ose një Ace. Një dorëzim përfundon dorën dhe kthen gjysmën e bastit origjinal të lojtarit.
Mbajeni dorën më të lartë të vlerës që nuk shkon më lart se 21 për të fituar. Tregtarët mund të detyrohen të qëndrojnë në ose 16 ose 17, të cilat mund të luajnë në strategjinë tuaj bazë të blloqeve. Një dorë që trajtohet nga 21 që nga fillimi konsiderohet një Blackjack ose Blackjack Perfect varësisht nga loja dhe mund të fitojë pagesa shtesë.
Si të luani Blackjack Online
Nuk ka shumë kazino në internet që ofrojnë lojëra më shumë në internet të Blackjack se Casino Las Vegas, kështu që nëse dëshironi të luani internetin e blendë, patjetër keni ardhur në vendin e duhur. Rregullat janë pak a shumë të njëjta në lojërat e shkëmbimit në internet kur krahasohet me lojën e kazinove me bazë në tokë. Për një, nëse nuk jeni duke luajtur një shumëllojshmëri të veçantë të blackjack multiplayer, ju do të luajnë solo kundër shtëpisë. E njëjta gjë vlen edhe për lojërat Live Blackjack, edhe pse këto janë mjaft dinamike dhe janë mbuluar më vonë në udhëzuesin tonë në internet për shkopinjtë.
Me shkopin online në internet zakonisht mund të filloni të luani sa më shpejt që të keni depozituar fonde në llogarinë tuaj të kazinosë. Ndërsa mund të ketë shumë varietete në dispozicion, ju mund të luani vetëm një në një kohë. Pra, bëni plane për t'i provuar të gjitha para se të vendosni në atë që e konsideroni si lojë tuaj shkopinjsh.
Bastet në shkopinjtë online janë të thjeshta dhe të vendosura pak a shumë të njëjta në të gjitha variacionet. Ju do të uleni në tryezën virtuale dhe do të gjeni se do të ketë një grup patate të skuqura në disa ngjyra dhe prerje të ndryshme. Klikoni mbi vlerën e çipit me miun për të aktivizuar atë rack për wagering. Pastaj klikoni në pozicionin e bastit ku dëshironi të vendosni bastin tuaj. Disa ndryshime në shkopin e zi mund t'ju lejojnë të luani vetëm një ose më shumë si të gjitha pozicionet e dukshme në tavolinë. Përfitoni nga kjo nëse keni mundësi. Mbani në mend se çdo tabelë online e blendës ka një minimum dhe një pagesë maksimale bastesh. Pra, është e rëndësishme të siguroheni që jeni në tryezën e duhur që t'i përshtatni aksioneve tuaja.
Nëse doni të pastroni baste tuaj dhe të filloni përsëri, mund ta bëni këtë duke klikuar butonin CLEAR BETS që zakonisht gjendet në pjesën e poshtme të ekranit. Pasi të jeni gati për të filluar lojën, klikoni butonin DEAL. Ju do të shihni animacionin e marrëveshjes, të ndjekur nga opsionet për HIT, STAND, dhe SURRENDER, me mundësi për të SPLIT ose DYFISHTE në varësi të përbërjes suaj të duarve. Kliko butonin që korrespondon me veprimin që dëshironi të merrni. Luaj deri në fund pa kaluar bust dhe me ndonjë fat të mirë, ju do të dalë përpara tregtari. Mund të rikrijoni të njëjtat baste nga raundi juaj i mëparshëm me klikimin e një butoni. Përndryshe, mos ngurroni të bastni një sasi të re duke përdorur të njëjtën metodë si më parë.
Ekzistojnë disa rregulla unike të rregullave varësisht nga ndryshimi i shkopit që ndryshojnë nga rregullat standarde. Le të përdorim të gjitha baste Blackjack si një shembull. Ndërsa shumë prej këtyre rregullave të mësipërme janë të zbatueshme, ka disa kushte unike që mund të dalin në lojë, të tilla si:
Sigurim - një politikë sigurimi që mund të blejë lojtari kur kartela e drejtpërdrejtë e tregtarit është një Ace. Nëse tregtari ka blackjack, sigurimi paguan 2: 1.
10-card Charlie - nëse lojtari mund të trajtohet kartat 10 pa bustin, ata automatikisht do të marrin një fitim fituese me kusht që tregtari të mos ketë një blackjack.
Bastet e anës përfshijnë bastet në kombinimet e kartelave që mund të paguajnë ndjeshëm, edhe nëse dora e lojtarit nuk fiton. Bastet e përbashkëta përfshijnë Top 3, Parë Perfect, Buster Blackjack, Blackjack Progressive, Lucky Lucky dhe 21 + 3. Bastja më e lartë e pagesës vjen nga Blackjack Progressive, i cili kthen 4,000: 1 në bastin e lojtarit.
Strategjia e Blackjack
Strategjitë e Blackjack vijnë në të gjitha formave dhe madhësive. Ndërsa numërimi i kartelave është sigurisht strategjia më e njohur e blendës, nuk është e zbatueshme në lojërat online të blendës.
Ne do të mbulojmë strategjinë bazë të shkopit të bardhë për të nisur rrugën tuaj për t'u bërë a blackjack pro. Ju do të doni të konsideroni shumë faktorë për të përdorur strategjinë e duhur, më e rëndësishmja e të cilave është të vendosni se cila ndryshim i shkopit të luajë. Për shkak se çdo ndryshim vjen me shanset e ndryshme, pagesat, mundësitë e basteve dhe limitet e palëve, vetëm kombinimi i duhur i këtyre do të bëjë për situatën tuaj unike.
Së pari, do të dëshironi të kuptoni se çfarë është përparësia e shtëpisë. Numri i kuvertave të përdorura në një lojë të blackjack ndikon në avantazhin e shtëpisë në një shkallë të caktuar. Me pak fjalë, kuotat më shumë janë, aq më e lartë është përparësia e shtëpisë. Ja një shpërthim të shpejtë të avancimit në rritje në krahasim me numrin e kuvertave që ekzistojnë:
Single-kuvertë = 0.17%
Double-kuvertë = 0.46%
Katër-kuvertë = 0.60%
Gjashtë kuvertë = 0.64%
Tetë-kuvertë = 0.65%
Kufizimet e basteve janë ndoshta faktori tjetër kritik për t'u marrë parasysh në strategjinë tuaj. A jeni duke luajtur si një rul të lartë apo jeni duke shkuar në rrugën konservatore? Bastet më të mëdha mund të çojnë në kthime më të mëdha, edhe pse ato vijnë me rrezik të lartë.
Po në lidhje me pozicionet, sa mund të luani menjëherë? A jeni i kufizuar vetëm në një ose mund të luani të gjitha pozicionet e dukshme në tavolinë? Më shumë pozita çojnë në më shumë mundësi për të përfituar nga mosmarrëveshjet dhe nivelet e aksioneve.
Rregullat specifike janë një faktor tjetër i rëndësishëm për t'u njohur me para se të angazhoheni për një bast. Lojërat që lejojnë sigurimin, bastet anësore dhe dorëzimin do të maksimizojnë potencialin tuaj të pagimit dhe do të minimizojnë nivelin e rrezikut që keni marrë gjatë lojës.
Ku është tregtari i detyruar të qëndrojë? Nëse tregtari është i detyruar të qëndrojë në 17 ose të goditet në një 17 të butë mund të bëjë dallimin. Gjeni këtë detaj të rëndësishëm kur bëhet fjalë për lojën tuaj të dhënë të shkopit të zi për të radhitur mosmarrëveshjet në favorin tuaj më tej.
Përtej këtyre këshillave për të krijuar strategjinë tuaj bazë të shkopit të zi, ka vetëm një gjë tjetër që duhet marrë parasysh: Pagesat! Një lojë mund t'ju ofrojë më shumë në këmbim për kombinimin Perfect Blackjack ose kombinime të tjera të kartës unike në dorën tuaj. Disa ndryshime do t'ju ofrojnë mundësinë për të fituar një pagim progresiv të çmim-kartës që mund të jetë aq i madh sa shifrat 7. Këto janë detaje kritike që ju nuk mund të përballoni të harroheni kur përdorni strategjinë e përsosur të blendë në internet.


🎁 Kodet e bonusit në kazino online 2019:

🔥 Eur 250 Turneu i Kazinove Online
🔥 $ 245 Pa pagesë çip
🔥 Eur 120 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 975 Free Tournament Kazino
💵 115 falas luan pa depozitë
💵 $ 690 Free Tournament Kazino
💵 $ 3020 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 70 Pa pagesë çip
💵 745% Bonus i parë i depozitës
💵 $ 470 Kazino Chip
💵 120% Regjistrohu Bonus kazino
💵 475% Ndeshja në një Kazino
💵 200 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 620% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 250% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 85 rrotullime falas
💵 $ 670 chip falas për kazino
💵 Bonus Kazino 410%
💵 EUR 60 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 320 Pa pagesë Chip
💵 650% Bonus i parë i depozitës
💵 222 falas luan pa depozitë
💵 485% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 77 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 490 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 $ 865 Free Tournament Kazino
💵 280 falas luan pa kazino depozitash
💵 270 Pa pagesë vishet
💵 610% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Eur 370 Free Tournament Kazino
💵 EURO 475 Turneu i Kazinove Online
💵 30 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 1295 nuk ka depozitë
💵 £ 735 Free Tournament Kazino
💵 $ 1390 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 755% Bonus Welcome
💵 $ 85 Mobile freeroll tournament slot
💵 EURO 640 Free Tournament Kazino
💵 $ 77 Turneu i Kazinove Online
💵 Eur 855 Tournament
💵 EUR 4350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 105% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 $ 410 Tournament
💵 EUR 820 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 45% Depozitave Bonus Match
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 333 Lirë Kazino Kazino
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 1210 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 945 Mobile freeroll tournament slot
💵 Chip pa pagesë 680
💵 $ 680 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 390 Pa pagesë Kazino Chip
💵 77 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 390% Ndeshja në një Kazino
💵 735% Bonus Welcome
💵 $ 560 Turneu i Kazinove Online
💵 140% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 940% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 780% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 1095 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Eur 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 $ 395 FALAS Chip Casino
💵 EUR 40 Casino turne freeroll
💵 £ 570 Tournament
💵 $ 70 Free Chip Casino
💵 Chip 50 Casino
💵 $ 585 Asnjë Depozitë
💵 $ 410 chip kazino
💵 Bonus i Parë i Depozitave 435%
💵 150 rrotullime falas
💵 EUR 185 Tournament
💵 835% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 75 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2350 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 $ 3490 asnjë bonus depozitave
💵 120% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 EUR 415 Daily freeroll turneu i slotit
💵 80 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 750% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 $ 425 Turneu i Kazinove
💵 $ 655 Tournament
💵 £ 3120 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 195% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 220% Ndeshja në një kazino
💵 Eur 425 Çip i lirë kazinoje
💵 830% Bonus i parë i depozitës
💵 155 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 340% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 350% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 255 rrotullime falas
💵 $ 1985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 $ 3120 Nuk ka bonus depozitash

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Groovy gjashtëdhjetë
Groovy gjashtëdhjetë
Gjashtëdhjetë janë njohur si një nga dekadat më të mëdha në histori, gjithashtu i quajtur Gjashtëdhjetë Swinging për shkak të ...
Luaj lojëra elektronike!
Ndërtuesi i kështjellës 2
Ndërtuesi i kështjellës 2
Microgaming dhe Rabcat janë bashkuar për të krijuar këtë mrekulli të mrekullueshme të ndërtuesit origjinal të kështjellës. E para ...
Luaj lojëra elektronike!
Bonus poker
Bonus poker
Bonus Poker është një variant i Jacks or Better video poker që ofron bonuse bonus për një 4 të një ...
Luaj lojëra elektronike!
Varrin e Faraonit
Varrin e Faraonit
Hapni derën në dhomën e varrimit të Faraonit! Në Varrezën e Faraonit ™ ju jeni sulmuesi i të humburit ...
Luaj lojëra elektronike!
Në të për të fituar atë
Në të për të fituar atë
Në këtë artikull unë do t'ju tregoj se si të fitoni në lojëra elektronike. Unë do të filloj nga një seri ...
Luaj lojëra elektronike!
Mosha e perëndive: perëndeshë e urtësisë
Mosha e perëndive: perëndeshë e urtësisë
Mosha e Perëndeshës Goddess of Wisdom është një 5-reel slot antike Greke tematike nga Playtech. Ka 20 ...
Luaj lojëra elektronike!
Kopshti i pasurive
Kopshti i pasurive
Në Kopshtin e Pasurisë, çifti ynë elegant ju shikon në botën e ndritshme të të pasurve dhe të bukurve ...
Luaj lojëra elektronike!
Smerald
Smerald
Nëse jeni duke kërkuar për një slot video me tema të veçantë që transporton lojtarët në një vend magjik, atëherë Esmeralda është ...
Luaj lojëra elektronike!
Thesar i shkretëtirës 2
Thesar i shkretëtirës 2
Desert Treasure II është një lojë shumë emocionuese dhe e kënaqshme. Karakteristikat e bonusit të Desert Treasure II dhe karakteristikat Shpërndaj dhe Wild ...
Luaj lojëra elektronike!
Sun wukong
Sun wukong
Sun Wukong ofron disa raunde bonusesh, duke lejuar më shumë se disa mundësi të mirë pagese. Në thelb, ka dy kryesore ...
Luaj lojëra elektronike!
Princesha Dragon
Princesha Dragon
Dragon Princess është një xNUMX video bonus nga Genesis Gaming. Ju do të gjeni veten në një kopsht aziatik ...
Luaj lojëra elektronike!
Karaoke parti
Karaoke parti
Në korrik 2016, Microgaming hapi klubin e saj të mrekullueshëm karaoke për të gjithë që pëlqen të këndojnë dhe të fitojnë të mëdhenjtë! ...
Luaj lojëra elektronike!
Mosha e zbulimit
Mosha e zbulimit
Kjo lojë automatike video ka grafika dhe animacione të bukura që ju lejojnë të shijoni një aventurë të detit të lartë pa sëmundje detare ...
Luaj lojëra elektronike!
Cazino zeppelin
Cazino zeppelin
Cazino Zeppelin immerses players në një atmosferë steampunk me grafikë qesharake industriale frymëzuar dhe energjike audio në lojë për ndeshjen. Kjo ...
Luaj lojëra elektronike!
Kolonat e Artë
Kolonat e Artë
Nëse ju keni dashur ndonjëherë të jetoni jetën e një gjuajtës me armë zjarri që nuk ka frikë për asnjë rrezik, Golden Colts është ...
Luaj lojëra elektronike!
Fabrika e ilaçeve
Fabrika e ilaçeve
Ne duhet të themi, ne preferojmë të luajmë në lojëra elektronike Leander në internet. Në celular, grafika mungon vetëm pak mprehtësi ...
Luaj lojëra elektronike!
Zjarri i egër
Zjarri i egër
Roaring Wilds është një lojëra elektronike e luajtur me Playtech me rrotullat 5 dhe linjat e fituara të 40. E disponueshme për të luajtur në të gjitha pajisjet nga ...
Luaj lojëra elektronike!
Pandamania
Pandamania
Vendndodhja e Pandamania është një prej lojërave elektronike të Nextgen Gaming. Lojtarët do të bashkohen me Panda, dhe miqtë e tij në ...
Luaj lojëra elektronike!
Mjaft në njëzet
Mjaft në njëzet
Miqtë e 'makinerive të frutave' klasike të shikojnë: Këto fruta të pacipë në stilin e librit komik thjesht duhet të futen në ...
Luaj lojëra elektronike!
Pyje Fairies
Pyje Fairies
Fusha magjike e Lojërave të Pyjeve në internet ka rreshtat 3, rrotullat 5 dhe linjat e pagave të rregullueshme 25. Ndjeni atmosferën ...
Luaj lojëra elektronike!
Ruletë kineze
Ruletë kineze
Keni një udhëtim në Azi dhe të luani rolin kinez nga 1X2 Network. Nëse jeni një tifoz i lojrave ruletë, atëherë ...
Luaj lojëra elektronike!
Snowflakes
Snowflakes
Snowflakes është një mbështjellës 5, slot i 25 payline i mundësuar nga NextGen Gaming. Mund të luhet në pajisje desktop, celular dhe tablet (duke përfshirë ...
Luaj lojëra elektronike!
Nostradamus
Nostradamus
Fundi mund të jetë afër, por mund të ketë edhe disa pasuri të mirë për disa, me këtë të ri ...
Luaj lojëra elektronike!
Pushtuesit kozmikë
Pushtuesit kozmikë
Pushtuesit kozmik Slot Machine. ... Invaders kozmik është një lojë slot hapësirë ​​video projektuar nga 2x2 Gaming dhe që merr ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Karaibe hold'em


Rregullat dhe luajtjen e dorës
Çdo dorë fillon me lojtarin duke bërë një bast ante. Si lojtari ashtu edhe tregtari janë marrë një dorë me dy kartela, me fytyrë poshtë. Lojtari mund të shqyrtojë kartat e tij. Tregtari gjithashtu do të merret me "flopin" dhe tre kartat e bashkësisë që mund të përdorin si lojtarin ashtu edhe tregtari.
Në këtë pikë lojtari duhet të marrë një vendim pasi ato mund ose të palosen ose të telefonojnë. Nëse lojtari del në shesh, ai duhet të dorëzojë dorën dhe të humbasë bastin paraprak. Nëse lojtari vendos të thërrasë ata duhet të bëjnë një bast të dytë, dyfishin e madhësisë së bastit ante.
Tregtari tani merret me dy kartela të përbashkëta, të cilat njihen si kthesa dhe lumi në terma të pokerit. Pas këtyre kartave trajtohen tregtari pastaj zbulon dorën e tij. Secili lojtar duhet të bëjë dorën më të mirë të pokerit me pesë karta duke përdorur çdo kombinim të kartave të tyre dhe kartat e komunitetit.
Tregtari ka nevojë për një çift të katër ose më mirë për t'u kualifikuar. Nëse tregtari nuk kualifikohet, çdo lojtar ende në dorë fiton bastin e tyre ante (shih pagesat më poshtë) dhe të gjitha bastet e thirrjeve të shtyjnë.
Nëse tregtari kualifikohet, atëherë dora e tregtarit krahasohet me dorën e lojtarit. Nëse dora e tregtarit është më e mirë, atëherë lojtari humbet edhe bastet ante dhe thirrje. Nëse lojtari fiton pasi tregtari kualifikohet atëherë bastet e thirrjes fitojnë edhe para dhe bastet e para fitojnë, sipas tabelës së paguar të postës. Në rastin e rrallë të një kravatë, të dy baste shtyjnë.
Ekzistojnë disa tabela të ndryshme të pagave të disponueshme për këtë lojë. Megjithatë, më poshtë është më e zakonshme, veçanërisht në kazinotë online. Bastet fituese ante zakonisht paguhen si më poshtë:
Grafiku i pagesës
Paga e dorës
Royal Flush 100 në 1
Drejt Flush 20 në 1
Katër nga një Kind 10 në 1
Shtëpia e plotë 3 për 1
Flush 2 në 1
Drejt ose Më pak 1 në 1
Pay-opozitë
Bastet e anës janë gjithashtu të zakonshme në Caribbean Poker. Shumë tabela paraqesin një bast anësor progresiv që punon në mënyrë të ngjashme me atë të Poker Karaibet Stud lojë progresive. Në fakt, loja është identike, pasi vetëm pesë letrat e para të lojtarit - dora e tyre me dy karta dhe bie - konsiderohen kur paguajnë bastin e përparuar.
Pagesat janë zakonisht të ngjashme me sa vijon:
Paga e dorës
Royal Flush 100% e Jackpotit
Drejt Flush 10% e Jackpot
Katër e një Kind $ 500
Shtëpia e plotë $ 100
Flush $ 75
Një tjetër bast i anës së përbashkët është bastu AA +, në të cilin përsëri jepen bonot në vijim, bazuar në forcën e dorës së një lojtari dhe bie (me fjalë të tjera, përpara se të kthehet ana e lumit):
Paga e dorës
Royal Flush 100 në 1
Drejt Flush 50 në 1
Katër nga një Kind 40 në 1
Shtëpia e plotë 30 për 1
Flush 20 në 1
Pair Aces ose Better 7 te 1
Strategjia e Shpejtë
Është e rrallë e saktë të dele. Në fakt, sipas analizës, një lojtar duhet të hedh 18 për qind të kohës. Kjo do të thotë të paloset vetëm në duart shumë të këqija, si ato ku mbajnë karta të ulëta në krahasim me tabelën dhe nuk kanë viza reale ose të drejtpërdrejta.
Duke përdorur tabelën më të zakonshme të pagave të listuara më lart, buza e shtëpisë me luajtje optimale është rreth 2.16 për qind. Ndërkohë që është e vështirë të përcaktoni saktësisht se cila është strategjia optimale, duhet të jeni në gjendje të afroheni shumë afër kësaj figure thjesht duke rritur përqindjen e duhur të duarve.
Ashtu si me bastin e krahut progresiv në Caribbean Stud Poker, jackpot progresiv i Karaibe Hold'em zakonisht është një bast i keq për lojtarin. Sidoqoftë, nëse çmimi i xhirimit bëhet mjaft i madh - zakonisht diku mbi $ 200,000 - atëherë basti aktualisht ka një avantazh të lojtarit dhe duhet të merret në çdo rast!
Bastja anësore AA + është gjithashtu një që ju dëshironi të shmangni, pasi buza e shtëpisë është mbi 6 për qind.


🎁 Kodet e bonusit në kazino online 2019:

🔥 Eur 250 Turneu i Kazinove Online
🔥 $ 245 Pa pagesë çip
🔥 Eur 120 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 975 Free Tournament Kazino
💵 115 falas luan pa depozitë
💵 $ 690 Free Tournament Kazino
💵 $ 3020 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 70 Pa pagesë çip
💵 745% Bonus i parë i depozitës
💵 $ 470 Kazino Chip
💵 120% Regjistrohu Bonus kazino
💵 475% Ndeshja në një Kazino
💵 200 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 620% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 250% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 85 rrotullime falas
💵 $ 670 chip falas për kazino
💵 Bonus Kazino 410%
💵 EUR 60 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 320 Pa pagesë Chip
💵 650% Bonus i parë i depozitës
💵 222 falas luan pa depozitë
💵 485% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 77 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 490 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 $ 865 Free Tournament Kazino
💵 280 falas luan pa kazino depozitash
💵 270 Pa pagesë vishet
💵 610% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Eur 370 Free Tournament Kazino
💵 EURO 475 Turneu i Kazinove Online
💵 30 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 1295 nuk ka depozitë
💵 £ 735 Free Tournament Kazino
💵 $ 1390 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 755% Bonus Welcome
💵 $ 85 Mobile freeroll tournament slot
💵 EURO 640 Free Tournament Kazino
💵 $ 77 Turneu i Kazinove Online
💵 Eur 855 Tournament
💵 EUR 4350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 105% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 $ 410 Tournament
💵 EUR 820 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 45% Depozitave Bonus Match
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 333 Lirë Kazino Kazino
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 1210 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 945 Mobile freeroll tournament slot
💵 Chip pa pagesë 680
💵 $ 680 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 390 Pa pagesë Kazino Chip
💵 77 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 390% Ndeshja në një Kazino
💵 735% Bonus Welcome
💵 $ 560 Turneu i Kazinove Online
💵 140% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 940% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 780% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 1095 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Eur 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 $ 395 FALAS Chip Casino
💵 EUR 40 Casino turne freeroll
💵 £ 570 Tournament
💵 $ 70 Free Chip Casino
💵 Chip 50 Casino
💵 $ 585 Asnjë Depozitë
💵 $ 410 chip kazino
💵 Bonus i Parë i Depozitave 435%
💵 150 rrotullime falas
💵 EUR 185 Tournament
💵 835% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 75 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2350 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 $ 3490 asnjë bonus depozitave
💵 120% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 EUR 415 Daily freeroll turneu i slotit
💵 80 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 750% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 $ 425 Turneu i Kazinove
💵 $ 655 Tournament
💵 £ 3120 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 195% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 220% Ndeshja në një kazino
💵 Eur 425 Çip i lirë kazinoje
💵 830% Bonus i parë i depozitës
💵 155 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 340% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 350% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 255 rrotullime falas
💵 $ 1985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 $ 3120 Nuk ka bonus depozitash

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Dyqan dhuratash
Dyqan dhuratash
Mirë se vini në Shop dhurata! Një nga lojrat tona të shkëlqyera klasike të lojërave ku dhurata, bizhuteri dhe lodra janë tema e ...
Luaj lojëra elektronike!
Ari i Atlantikut të Atlantikut të Zi
Ari i Atlantikut të Atlantikut të Zi
Atlantic City Blackjack Gold mund të gëzohen nga të dy gamblers me përvojë dhe novice të plotë, si ajo vjen me rregullat e thjeshta ...
Luaj lojëra elektronike!
Gems Giovannis
Gems Giovannis
Jeni të ftuar në një aventurë të paharrueshme me Giovanni the Gem Hunter në këtë videokasetë me shpejtësi të gjallë 7 × 7! ...
Luaj lojëra elektronike!
Arkangjelët: shpëtimi
Arkangjelët: shpëtimi
Ju e dini historinë. Mirë vs keq. Angels vs Demons. Slots është arena e tyre e zgjedhur. Rrotullat janë fusha e tyre e betejës, ...
Luaj lojëra elektronike!
Gjeisha mrekulli
Gjeisha mrekulli
Gjeishat janë një temë e njohur dhe e njohur në shumë lojëra dhe video lojëra elektronike janë të mbushura me imazhe dhe simbole të bukura ...
Luaj lojëra elektronike!
Dj moo lopë
Dj moo lopë
Loja e lojërave automatike DJ Moo Cow përmban pesë rrotulla me njëzet e pesë linja pagash. Ofruesit e softuerëve të RTG (Real Time Gaming)
Luaj lojëra elektronike!
Gjashtë armë revole revole
Gjashtë armë revole revole
Në Bonus Express ne ofrojmë këtë lojë popullore të kartës së gërvishtjes Six Shooter Looter Gold. Gjashtë Shooter Looter Gold është shumë ...
Luaj lojëra elektronike!
Supermen
Supermen
A jeni gati për të vënë të gjitha vezët në një shportë dhe të vendosni në një aventurë të paparashikueshme me një nga ...
Luaj lojëra elektronike!
Vëllezërit Taco shpëtuan Krishtlindjet
Vëllezërit Taco shpëtuan Krishtlindjet
Dimri ka ardhur në Meksikë me diell. A do të ndihmojë shpirti i ngrohtë dhe i gëzueshëm i Krishtlindjeve për të zbutur tre vëllezërit Taco ...
Luaj lojëra elektronike!
Fruitilicious
Fruitilicious
Nëse është nga e majta ose e djathta - shumë fruta të shijshme do t'ju japë një çmim të shijshëm! Le të ...
Luaj lojëra elektronike!
Cinerama
Cinerama
Ata me një prirje për dramaturgjinë dhe një dashuri për kinemanë do të gëzojnë temën e pazakontë të Cineramas dhe shoqërimin e tij ...
Luaj lojëra elektronike!
Shaman
Shaman
Shaman është një video slot me xhelatin 5 dhe linjat 10 të paguara nga Endorphina. Ky vend është frymëzuar me Shamans ...
Luaj lojëra elektronike!
Blackjack Cashback
Blackjack Cashback
Cashback Blackjack është një lojë tradicionale e Blackjack që jo vetëm ju ofron tre baste emocionuese anësore, por ju jep ...
Luaj lojëra elektronike!
Një natë jashtë
Një natë jashtë
Një natë mund të jetë e mrekullueshme dhe sa më shumë mundësi për argëtim të ketë, aq më i madh do të jetë. Pije, ...
Luaj lojëra elektronike!
Magjistar i pantoflave të rubineve rubin
Magjistar i pantoflave të rubineve rubin
Join Dorothy dhe Toto në udhëtimin e tyre aventureske në Tokën e Oz me Wizard of Oz Ruby Slippers Slot ...
Luaj lojëra elektronike!
Pasuri Pinocchios
Pasuri Pinocchios
Korniza prej druri e gdhendur përmban rrotullat, simbolet të gjitha lidhen me temën e lojës në një farë mënyre ...
Luaj lojëra elektronike!
Hajdut
Hajdut
Kur një hajdut është duke u përgatitur për një hyrje në një shtëpi, ai do të përgatisë sendet e nevojshme për të hapur dyert, ...
Luaj lojëra elektronike!
Trio qershi
Trio qershi
Cherry Trio ofron të gjitha tiparet e një makine tradicionale të frutave duke kombinuar një përzierje të gameplay bashkëkohore në internet ...
Luaj lojëra elektronike!
Thunderstruck ii
Thunderstruck ii
Shinat e 2 Thunderstruck. Voyage në vendin mitik të Asgard në Thunderstruck II, një xNUMX-mbështjell slot me 5 mënyra për të ...
Luaj lojëra elektronike!
Poker kasetë Kazino
Poker kasetë Kazino
Në Poker Stud Poker, që luhet me një kuvertë të kartës 52, mund të fitoni në bastin tuaj Ante dhe në anën opsionale të Jackpot ...
Luaj lojëra elektronike!
Stacioni i pushimeve
Stacioni i pushimeve
Nëse doni një pushim larg jetës suaj të zënë, por nuk keni kohë apo burime sesa argëtim ...
Luaj lojëra elektronike!
Çakmaku i gjarprit
Çakmaku i gjarprit
Gjarpër Charmer Slot Rishikimi Game. Loja e gjallë e Snake Charmer vjen me rreshtat 3, linjat e pagimit të 25 dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Njeriu i hekurt 2
Njeriu i hekurt 2
A keni provuar tashmë një slot të Iron Man 2 falas? Nëse nuk e keni bërë ende, vizitoni një faqe interneti ...
Luaj lojëra elektronike!
Butterflies
Butterflies
Lojëra simpatik me lojëra fluturuese online vjen me linjat e pagave 20, rreshta 3 dhe rrotulla 5. Në këtë kazino online ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Poker Karaibe kurvar


Lojtari bën një bast ante plus një bast tjetër opsional të $ 1
Çdo lojtar dhe tregtari marrin pesë karta secili. Të gjitha kartat trajtohen me fytyrë poshtë, me përjashtim të rastit kur ekspozohet një kartë tregtari. Lojtari mund të shqyrtojë kartat e tij, por ndarja e informacionit nuk lejohet.
Lojtari duhet të del ose të ngrejë.
Në qoftë se lojtar folds ai humbet kartat e tij, ante bast, dhe bast anësor (nëse është bërë)
Nëse lojtari ngre atëherë ai duhet të bëjë një bast të rritur pikërisht të barabartë me dy herë ante
Tregtari do t'i kthejë katër kartat e tjera
Tregtari duhet të ketë një ACE dhe një mbret ose më të lartë për t'u kualifikuar. Me fjalë të tjera, dora më e ulët kualifikuese do të ishte ace, mbreti, 4, 3, 2 dhe dora më e lartë jo-kualifikuese do të ishte ace, mbretëresha, xhepi, 10, 9. Nëse tregtari nuk kualifikohet, lojtari do të fitojë edhe para në bastin e tij të mëparshëm dhe rritja do të shtyjë.
Nëse tregtari kualifikohet dhe rreh lojtarin, të dyja ante dhe të rritur do të humbasin.
Nëse tregtari kualifikohet dhe humbet tek lojtari, atëherë ante do të paguajë edhe para dhe ngritje sipas tabelës së paguar. Tabela e pagave në SHBA është treguar më poshtë.
Nëse lidhja e lojtarit dhe tregtarit, të dyja ante dhe të rritur do të shtyjnë.
Bastja progresive anësore do të bazohet tërësisht në vlerën e pokerit të dorës së lojtarit. Tabela të ndryshme të pagave janë në dispozicion.
Tabela e Ngritjes së Shitjeve të SHBA
HAND PAYS
Royal ngjyros 100 në 1
Floktoni drejt 50 në 1
Katër nga një lloj 20 në 1
Shtëpia e plotë 7 në 1
Flush 5 në 1
Drejt 4 në 1
Tre prej një lloji 3 në 1
Dy palë 2 në 1
Të gjitha 1 të tjerë në 1
House Edge
Tabela e mëposhtme tregon të gjitha rezultatet e mundshme, duke supozuar se përdoret tabela e pagave në SHBA dhe lojtari ndjek strategjinë optimale.
Rregullat e SH.B.A.-së kthejnë tabelën EXPAND
NJOFTIMET E PAGESAVE TË GJITHËSISË MUND T'I KTHEHEN KOMBINIMET
Lojtari fiton me xhenxhefil mbretëror 100 me 1 201 16759740 0.000001 0.000169
Lojtari fiton me 50 drejtë drejt 1 101 156929720 0.000008 0.000795
Lojtari fiton me katër lloj 20 në 1 41 2832435800 0.000142 0.005826
Lojtari fiton me shtëpinë e plotë 7 në 1 15 16624475280 0.000834 0.01251
Lojtari fiton me 5 me rresht 1 11 21856990280 0.001097 0.012062
Lojtari fiton me 4 drejt 1 9 43805516100 0.002198 0.019779
Lojtari fiton me tre nga një lloj 3 në 1 7 234242908320 0.011751 0.08226
Lojtari fiton me dy palë 2 në 1 5 488012139360 0.024482 0.122412
Lojtari fiton me palë ose më pak 1 në 1 3 2343248003808 0.117555 0.352665
Tregtari nuk kualifikohet 1 4532514033720 0.227385 0.227385
Shtypni 0 321623100 0.000016 0
Fold -1 9523005974460 0.477745 -0.477745
Tregtari fiton -3 2726592727512 0.136786 -0.410359
19933230517200 Gjithsej 1 -0.052243
Qeliza e poshtme e djathtë në tabelën e mësipërme tregon një buzë shtëpi të 5.224%. Sidoqoftë, mendoj se kjo e bën Studin Karaibe të duket si një bast më i keq sesa është me të vërtetë. Kufiri i shtëpisë tradicionalisht është përcaktuar si humbja e pritshme ndaj bastit origjinal. Në Poker Karaibet Stud lojtari strategjik optimal do të rrisë 52.23% të kohës, për një bast mesatare totale të njësive 2.045. Për krahasimin e një ndeshje kundër tjetrës preferoj të përdor elementin e rrezikut, që është humbja e pritshme në bastin mesatar, i cili në këtë rast do të ishte 5.224% / 2.045 = 2.555%.
Strategji
Strategjia optimale në Caribbean Stud është shumë e komplikuar. Numri i njerëzve që e njohin atë në mënyrë të përkryer është ndoshta zero. Sidoqoftë, mund të bëjmë dy përgjithësime që mbulojnë shumicën e duarve.
Gjithmonë ngrisni me një palë ose më të lartë.
Gjithmonë dele me më pak se dora kualifikuese e tregtarit (ace / mbret)
Është duart e ace / mbretit që janë të ndërlikuar. Në përgjithësi kjo ndihmon nëse tre singleton janë të larta ose karta e shitësit është më e vogël ose më e vogël dhe përputhet me një nga kartat e lojtarit (duke e bërë është më pak gjasa që tregtari të formojë një palë). Unë personalisht zhvillova strategjinë e mëposhtme, që rezulton në një buzë shtëpi të 5.225%, vetëm 0.001% më pak se optimale. Nëse kjo nuk është e mjaftueshme për ju, unë kam strategjinë optimale të Studës Karaibe.
Strategjia e Wizard's Caribbean Stud Poker
Gjithmonë ngrisni me një çift ose më të lartë, dele me më pak se ace / mbret dhe rrisni në ace / mbret nëse zbatohet ndonjë prej tre rregullave të mëposhtme.
Ngrini nëse kartela e tregtarit është një 2 përmes mbretëreshës dhe ndeshje me një nga tuajat.
Ngrini në qoftë se karta e tregtarit është një ace ose mbret dhe keni një mbretëreshë ose fole në dorën tuaj.
Ngrini nëse rendi i tregtarit nuk përputhet me asnjë nga tuajat dhe ju keni një mbretëreshë në dorën tuaj dhe karta e tregtarit është më e vogël se karta juaj e katërt më e lartë.
Më poshtë jepen detaje mbi strategjitë e ndryshme. "Humbja totale" është humbja mbi të gjitha kombinimet e mundshme 19,933,230,517,200 të duarve, skajit të shtëpisë dhe elementit të rrezikut.


🎁 Kodet e bonusit në kazino online 2019:

🔥 Eur 250 Turneu i Kazinove Online
🔥 $ 245 Pa pagesë çip
🔥 Eur 120 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 975 Free Tournament Kazino
💵 115 falas luan pa depozitë
💵 $ 690 Free Tournament Kazino
💵 $ 3020 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 70 Pa pagesë çip
💵 745% Bonus i parë i depozitës
💵 $ 470 Kazino Chip
💵 120% Regjistrohu Bonus kazino
💵 475% Ndeshja në një Kazino
💵 200 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 620% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 250% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 85 rrotullime falas
💵 $ 670 chip falas për kazino
💵 Bonus Kazino 410%
💵 EUR 60 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 320 Pa pagesë Chip
💵 650% Bonus i parë i depozitës
💵 222 falas luan pa depozitë
💵 485% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 77 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 490 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 $ 865 Free Tournament Kazino
💵 280 falas luan pa kazino depozitash
💵 270 Pa pagesë vishet
💵 610% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Eur 370 Free Tournament Kazino
💵 EURO 475 Turneu i Kazinove Online
💵 30 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 1295 nuk ka depozitë
💵 £ 735 Free Tournament Kazino
💵 $ 1390 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 755% Bonus Welcome
💵 $ 85 Mobile freeroll tournament slot
💵 EURO 640 Free Tournament Kazino
💵 $ 77 Turneu i Kazinove Online
💵 Eur 855 Tournament
💵 EUR 4350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 105% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 $ 410 Tournament
💵 EUR 820 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 45% Depozitave Bonus Match
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 333 Lirë Kazino Kazino
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 1210 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 945 Mobile freeroll tournament slot
💵 Chip pa pagesë 680
💵 $ 680 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 390 Pa pagesë Kazino Chip
💵 77 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 390% Ndeshja në një Kazino
💵 735% Bonus Welcome
💵 $ 560 Turneu i Kazinove Online
💵 140% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 940% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 780% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 1095 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Eur 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 $ 395 FALAS Chip Casino
💵 EUR 40 Casino turne freeroll
💵 £ 570 Tournament
💵 $ 70 Free Chip Casino
💵 Chip 50 Casino
💵 $ 585 Asnjë Depozitë
💵 $ 410 chip kazino
💵 Bonus i Parë i Depozitave 435%
💵 150 rrotullime falas
💵 EUR 185 Tournament
💵 835% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 75 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2350 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 $ 3490 asnjë bonus depozitave
💵 120% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 EUR 415 Daily freeroll turneu i slotit
💵 80 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 750% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 $ 425 Turneu i Kazinove
💵 $ 655 Tournament
💵 £ 3120 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 195% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 220% Ndeshja në një kazino
💵 Eur 425 Çip i lirë kazinoje
💵 830% Bonus i parë i depozitës
💵 155 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 340% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 350% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 255 rrotullime falas
💵 $ 1985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 $ 3120 Nuk ka bonus depozitash

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Sipërmarrje kapiteni
Sipërmarrje kapiteni
Nëse voyaging ishte gjithmonë në listën tuaj të kovës, atëherë Captain Venture Slot është loja për ju. Kjo xheli 5, dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Scarabs Wild
Scarabs Wild
Vendi më i popullarizuar i kazinove në Mbretërinë e Bashkuar - King Jack Casino, ju sjell edhe një tjetër video të quajtur egjiptian me emrin Scarabs Wild
Luaj lojëra elektronike!
Vajzat detare
Vajzat detare
Loja e lojërave Detare Maidens mund të gjenden në kazinotë Microgaming. Microgaming si një standard nuk publikon lojëra elektronike ...
Luaj lojëra elektronike!
Trëndafila Flamenco
Trëndafila Flamenco
Flamenco është një valle që është pjesë e kulturës andaluziane. Kryesisht praktikuar në Spanjë, Flamenco Dance është i njohur për ...
Luaj lojëra elektronike!
Poker Karaibe kurvar
Poker Karaibe kurvar
Karaibe stud poker, i quajtur edhe poker kazino poker, është një lojë tryezë kazino me rregullat që rrjedhin nga poker pesë-card kartë ...
Luaj lojëra elektronike!
Zeus zot i bubullimës
Zeus zot i bubullimës
Zeus God of Thunder është një lojë emocionuese e zhvilluar nga WMS me një temë mitologjike. Ky vend interesant ka ...
Luaj lojëra elektronike!
Gunslinger
Gunslinger
Gunslinger: Reloaded është mundësuar nga Luaj 'N Go dhe ka xNUMX lëkundet dhe 5 paylines. Mund të luhet nga 25p në £ 25 ...
Luaj lojëra elektronike!
Qëllimet e Artë
Qëllimet e Artë
Në prag të çdo ngjarjeje të rëndësishme, makinat e lira për lojëra elektronike të përkushtuar për këtë temë zakonisht bëhen shumë popullore. FIFA ...
Luaj lojëra elektronike!
Undine është e thellë
Undine është e thellë
Undines Lojë e thellë slot është një lojëra elektronike me rrotullat 5 dhe rreshtave 10 që ju mund të shijoni sa herë që dëshironi ...
Luaj lojëra elektronike!
Guru i dashurisë
Guru i dashurisë
Gara e Dashurisë Slot Machine. Guru Love është një komedi romantike e prodhuar nga Paramount Pictures në 2008. ... The ...
Luaj lojëra elektronike!
Trap
Trap
Pontoon është versioni britanik i lojës bankare të njohur ndërkombëtarisht njëzet e një, ndoshta tani më i njohur në formën e ...
Luaj lojëra elektronike!
Portokall i përparmë
Portokall i përparmë
Ju jeni në orën me çmime të mëdha në linjë në lojën fruitiest përreth. Ndez rrotullat shumëngjyrëshe ...
Luaj lojëra elektronike!
Të gjithë amerikanët
Të gjithë amerikanët
Të gjitha amerikanët janë një lojë e madhe video poker shumë e ngjashme me pesë poker barazim, por kjo nuk është vetëm një ...
Luaj lojëra elektronike!
Macet e tempullit
Macet e tempullit
Shumica prej nesh adhurojnë macet, apo jo? Nëse po, ju ndoshta do të pëlqeni Temple Cats Online lojë Slot. Ne ...
Luaj lojëra elektronike!
Shaman
Shaman
Shaman është një video slot me xhelatin 5 dhe linjat 10 të paguara nga Endorphina. Ky vend është frymëzuar me Shamans ...
Luaj lojëra elektronike!
Çmenduri mugshot
Çmenduri mugshot
Industria e kazinosë online krenohet me qindra lojëra elektronike emocionuese dhe të çuditshme në internet. Shumë prej tyre janë argëtuese, të ndritshme dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Magjia e dyfishtë
Magjia e dyfishtë
Kjo lojë klasike automatike është shumë e thjeshtë, dhe një lojtar nuk duhet të mendojë shumë kur ai vendos një bast ...
Luaj lojëra elektronike!
Pasuri hyjnore
Pasuri hyjnore
Divine Fortune ™ ju ofron pasurinë dhe pasuritë e antikitetit. Udhëtoni prapa në kohë në një botë krijesash mitike ...
Luaj lojëra elektronike!
Loto çmenduri
Loto çmenduri
Luani llotarinë dhe tjerrni rrotullat njëkohësisht në këtë lojë të mrekullueshme. Me pak fat ju do të fitoni një ...
Luaj lojëra elektronike!
Rrotullat e pasurisë
Rrotullat e pasurisë
Të holla në një nga lojërat më të reja emocionuese BIG WIN të 2018 me mbështjellës të Pasurisë. Në këtë ...
Luaj lojëra elektronike!
Lucky 7 celular
Lucky 7 celular
BetSoft janë shumë më të njohur për grafikat e tyre 3D dhe funksionojnë lojëra të rënda, sesa klasike të thjeshta, por me këtë ...
Luaj lojëra elektronike!
Lëndë drusore
Lëndë drusore
Beavers Wild, kabina log, chainsaws, dhe leafs panje janë pikëpamjet portreti parë në Timber Jack 5-reel lojëra elektronike në internet ...
Luaj lojëra elektronike!
Pasuritë Rubiks
Pasuritë Rubiks
Duke luajtur Riches Rubik në internet është shumë më e lehtë se sa duke u përpjekur për të vërtetë gjë e komplikuar frustrimin - dhe ju mund të fitoni të mëdha ...
Luaj lojëra elektronike!
Mjaft fat
Mjaft fat
Plot O 'Fortune kazino slot machine lojë ka 5 lëkundet dhe 20 paylines. Ky vend i caktuar është rreth xhuxhëve të këqij, të cilët ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Craps


Craps është luajtur në një tabelë të projektuar posaçërisht që përmban një paraqitje bastesh ku lojtarët mund të vendosin bastet e tyre. Në një kazino të gjallë, një tabelë do të duket diçka e tillë.
Tabela e Lojërave të Kazinosë së Jetës
Zare janë të mbështjellë në tavolinë nga një nga lojtarët pjesëmarrës, të referuara si revole. Në mënyrë tipike, një lojtar i ri do të bëhet revole në fund të çdo raundi, edhe pse një lojtar mund të mbetet si revole për disa në një rresht.
Çdokush në tavolinë, duke përfshirë edhe revole, mund të bëjë bastet duke vendosur patate të skuqura në vendin e duhur në planin e basteve.
Një tabelë craps kërkon vëmendjen e disa punonjësve të kazinosë. Zakonisht do të gjeni njerëzit e mëposhtëm që drejton një tabelë:
Boxman
Stickman
Tregtarët bazë
Boxman është përgjegjës për patate të skuqura në tryezë. Ai (ose ajo) do të shkëmbejë para në patate të skuqura për lojtarët dhe do t'i zëvendësojë ato për prerje të ndryshme nëse kërkohet. Ai është gjithashtu përgjegjës për mbikëqyrjen e tregtarëve dhe përgjithësisht duke siguruar që loja të shkojë pa probleme.
Stickman është përgjegjës për zare. Ai i lëviz ata rreth tryezës me përdorimin e një shkopi (pra emri), duke i kaluar ato në revole në fillim të secilit rrotull. Ai gjithashtu do të njoftojë rezultatin e secilit listë.
Një tavolinë craps zakonisht përmban dy tregtarët bazë, një në këmbë në të dyja anët. Ata janë përgjegjës për mbledhjen e basteve të humbura dhe pagimin e fituesve. Kur kërkohet ta bëjnë këtë, ata gjithashtu mund të vendosin baste të caktuara në emër të lojtarëve.
Tabela Craps (Kazino Online)
Rregullat e craps janë të njëjta pavarësisht nëse jeni duke luajtur në një mjedis të drejtpërdrejtë ose në internet. Megjithatë, gjërat janë shumë më të thjeshta në internet. Nuk ka asnjë revole të caktuar, pasi teknikisht ju jeni revole sa herë që luani.
Dedikuarat janë të rrokullisura automatikisht kur shtypni butonin përkatës dhe vendosni baste tuaj duke klikuar në vendin e duhur në paraqitjen e basteve.
Më poshtë është një shembull se si duket një tabelë online craps:
Shembull i një Tabelë Online Craps
Rregullat themelore
Çdo raund në craps fillon me atë që njihet si listë e daljes. Shumica e kazinove do të kërkojnë që revole të vendosë një bast përpara se të bëjë këtë rrokullisje në vijën e kalimit ose të mos kalojë vijën.
Nëse vlera e kombinuar e dy zare në një listë të dalë jashtë është e barabartë me 2, 3, ose 12, atëherë kjo është "crapping out" dhe raundi ka mbaruar. Lojtarët do të humbasin bastet e vijës së vijës dhe të fitojnë nuk do të kalojnë baste. Nëse lista e daljes është 7 ose 11, raundi është gjithashtu i mbaruar.
Lojtarët fitojnë bastet e vijës së vijës dhe humbasin nuk kalojnë bastet.
Nëse ndonjë vlerë tjetër rrokulliset në listën e daljes, pra 4, 5, 6, 8, 9 ose 10, atëherë vendoset një pikë, e barabartë me vlerën e mbështjellë, dhe raundi vazhdon në fazën e ardhshme.
Revole vazhdon të rrokulliset me lojtarët duke bastuar rezultatin e secilit, derisa të rrokullisen ose një 7 ose vlerën e pikave që është krijuar.
Pas një rrotullimi ose të 7 ose vlerës pikësore, raundi ka mbaruar dhe kërkohet një listë e re. Është praktikë e zakonshme që revole të kalojë zare tek një lojtar tjetër nëse një raund përfundon me një 7 dhe të qëndrojë si revole nëse rrumbullakët mbarojnë me vlerën e pikave të rrokullisura.
Kjo është në thelb gjithçka ka për rregullat themelore të craps. Ajo që e bën lojën më komplekse janë të gjitha bastet e ndryshme që mund të vendosen.


🎁 Kodet e bonusit në kazino online 2019:

🔥 Eur 250 Turneu i Kazinove Online
🔥 $ 245 Pa pagesë çip
🔥 Eur 120 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 975 Free Tournament Kazino
💵 115 falas luan pa depozitë
💵 $ 690 Free Tournament Kazino
💵 $ 3020 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 70 Pa pagesë çip
💵 745% Bonus i parë i depozitës
💵 $ 470 Kazino Chip
💵 120% Regjistrohu Bonus kazino
💵 475% Ndeshja në një Kazino
💵 200 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 620% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 250% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 85 rrotullime falas
💵 $ 670 chip falas për kazino
💵 Bonus Kazino 410%
💵 EUR 60 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 320 Pa pagesë Chip
💵 650% Bonus i parë i depozitës
💵 222 falas luan pa depozitë
💵 485% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 77 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 490 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 $ 865 Free Tournament Kazino
💵 280 falas luan pa kazino depozitash
💵 270 Pa pagesë vishet
💵 610% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Eur 370 Free Tournament Kazino
💵 EURO 475 Turneu i Kazinove Online
💵 30 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 1295 nuk ka depozitë
💵 £ 735 Free Tournament Kazino
💵 $ 1390 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 755% Bonus Welcome
💵 $ 85 Mobile freeroll tournament slot
💵 EURO 640 Free Tournament Kazino
💵 $ 77 Turneu i Kazinove Online
💵 Eur 855 Tournament
💵 EUR 4350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 105% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 $ 410 Tournament
💵 EUR 820 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 45% Depozitave Bonus Match
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 333 Lirë Kazino Kazino
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 1210 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 945 Mobile freeroll tournament slot
💵 Chip pa pagesë 680
💵 $ 680 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 390 Pa pagesë Kazino Chip
💵 77 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 390% Ndeshja në një Kazino
💵 735% Bonus Welcome
💵 $ 560 Turneu i Kazinove Online
💵 140% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 940% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 780% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 1095 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Eur 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 $ 395 FALAS Chip Casino
💵 EUR 40 Casino turne freeroll
💵 £ 570 Tournament
💵 $ 70 Free Chip Casino
💵 Chip 50 Casino
💵 $ 585 Asnjë Depozitë
💵 $ 410 chip kazino
💵 Bonus i Parë i Depozitave 435%
💵 150 rrotullime falas
💵 EUR 185 Tournament
💵 835% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 75 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2350 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 $ 3490 asnjë bonus depozitave
💵 120% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 EUR 415 Daily freeroll turneu i slotit
💵 80 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 750% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 $ 425 Turneu i Kazinove
💵 $ 655 Tournament
💵 £ 3120 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 195% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 220% Ndeshja në një kazino
💵 Eur 425 Çip i lirë kazinoje
💵 830% Bonus i parë i depozitës
💵 155 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 340% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 350% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 255 rrotullime falas
💵 $ 1985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 $ 3120 Nuk ka bonus depozitash

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Supernova
Supernova
Shiritin Supernova u zhvillua nga një studio novatore suedeze, Quickspin, e cila është e njohur për origjinale dhe jashtëzakonisht të këndshëm ...
Luaj lojëra elektronike!
Sunquest
Sunquest
Rregullat mbeten të njëjta. Në fakt, gjithçka në botën tonë bazohet në këtë parim. Nuk mund të marrësh asgjë ...
Luaj lojëra elektronike!
Diva elektrike
Diva elektrike
Slot elektrik Diva. Electric Diva është një lojëra elektronike Microgaming që përmban rrotullat 5 dhe linjat e fituara të 40. Ajo përfshin një ...
Luaj lojëra elektronike!
Argjendi fang
Argjendi fang
Për ata që e duan ujqërit dhe lojëra elektronike online, luajnë lojëra elektronike Silver Fang online. Ajo është e bazuar në ...
Luaj lojëra elektronike!
Showgirls
Showgirls
Krisma joshëse, sytë e fshehur, të brendshme femrash të gjallë - mirëpritur në showdirls sexy të vaudeville tonë! Fortune buzëqesh për ju si tonë ...
Luaj lojëra elektronike!
Vëllezër bum
Vëllezër bum
Boom Brothers është një video slot 20-payline që funksionon në platformën softuerike NetEnt. Karta e egër e lojës është ...
Luaj lojëra elektronike!
Roboslots
Roboslots
Bota është më e varur nga robotët se kurrë më parë, dhe me këta robotë klasikë, kjo lojë e lojërave elektronike ndjek ndjekjen ...
Luaj lojëra elektronike!
Rush ari
Rush ari
Gold Rush është 3-reel, 1-rresht dhe 1-payline video slot klasike nga Net Entertainment, zhvilluesit e lojës me bazë në Suedi. Është shumë e saktë ...
Luaj lojëra elektronike!
Hulk pabesueshme
Hulk pabesueshme
Avancimi i Rëndësishëm: Jackpotet e mëdha të Marvel slot kanë lëvizur tani tek slotet e DC Comics të PlayTech-it ... ka disa të shkëlqyera ...
Luaj lojëra elektronike!
Lancelot
Lancelot
A i pëlqeni tregimet rreth Arthurit dhe Kalorësve të Tryezës së Rrumbullakët? Pastaj, vendndodhja video Lancelot krijuar nga WMS ...
Luaj lojëra elektronike!
Hotline
Hotline
Kapni episodin e fundit të Hotline ™. Kjo shtresë e stilit 80s ofron një eksperiencë retro-oktan të plotë të mbytjes së plotë që ju nuk dëshironi ...
Luaj lojëra elektronike!
Ari i Kleopatrës
Ari i Kleopatrës
Gold e Kleopatrës është një xhiro me 5 rreshta 20-line në internet me tematikë egjiptiane me një pagesë maksimale prej 40,000 herë shumën e bastit ...
Luaj lojëra elektronike!
Elefantët rozë
Elefantët rozë
Pink Elephants është një video slot me rrotullat 6 dhe linjat e pagave 4096 të mundësuar nga softueri Thunderkick. Ky vend i caktuar është i frymëzuar ...
Luaj lojëra elektronike!
Zeus zot i bubullimës
Zeus zot i bubullimës
Zeus God of Thunder është një lojë emocionuese e zhvilluar nga WMS me një temë mitologjike. Ky vend interesant ka ...
Luaj lojëra elektronike!
Spin ose lëkundet hd
Spin ose lëkundet hd
Slitë klasik Spin ose Reels HD zhvillohet në një kat të zënë me kazino siç tregohet nga imazhet e sfondit ...
Luaj lojëra elektronike!
Bukuri e mrekullueshme e zonjës
Bukuri e mrekullueshme e zonjës
Lucky Lady's Charm ™ deluxe nuk është vetëm një prej lojërave më popullore në mesin e lojtarëve tanë femra, është gjithashtu një ...
Luaj lojëra elektronike!
Elven princeshë
Elven princeshë
Në Elven Princess ju nuk do të vijnë vetëm krijesa magjike si njëbrirësh, i cili do t'ju shoqërojë me anë të magjepsur ...
Luaj lojëra elektronike!
Pai gow poker
Pai gow poker
Pai Gow Poker është një version amerikan i një lojë dominoe kineze të quajtur gjithashtu, jo rastësisht, Pai Gow. Njohur në ...
Luaj lojëra elektronike!
Çifte
Çifte
Jo, ju nuk po shihni dyfish: ato me të vërtetë janë simbole binjake në rrotullat në këtë lojë me slot të zgjedhur me vend të Yggdrasil ...
Luaj lojëra elektronike!
Shtëpia e dragonjve
Shtëpia e dragonjve
Shtëpia e mrekullueshme e Lojërave të Dragons online ka linja 20 pay, rreshta 3 dhe rrotulla 5. Dragons kineze do të ...
Luaj lojëra elektronike!
Ari i Baccarat
Ari i Baccarat
Baccarat Gold është një variant i popullarizuar online baccarat, që luan ashtu si paraardhësi i tij. Versioni "Gold" i lojës ...
Luaj lojëra elektronike!
Agjenti jane bjonde
Agjenti jane bjonde
Agjenti Jane Blonde Slot Rishikimi Game. Agjenti fantastik Jane Blonde lojë falas automatësh vjen me xhelat 5, 3 ...
Luaj lojëra elektronike!
Reel mbret i vockël
Reel mbret i vockël
Zgjedhja e bastit tuaj Përdorni bastin '+' dhe '-' për të zgjedhur bastin tuaj për rresht. Linjat e fitimit janë fikse ...
Luaj lojëra elektronike!
Poker double jackpot double
Poker double jackpot double
Rregullat e lojës Kur lojtari klikon në butonin 'Deal', njëra dorë trajtohet së pari. Lojtari duhet të klikojë ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Baccarat


1
E di se mund të bastni në secilën prej dy duarve. Njëra është dora e bankierit, tjetra është dora e Lojtarit. Një lojtar mund të bastet në të dyja anët. Bastet duhet të vendosen në Player ose Banker para se të trajtohen kartat.
Imazhi i titulluar Luaj Baccarat Hapi 2
2
E di se si trajtohen kartat. Dy karta trajtohen si Player ashtu dhe Banker. Një lojtar ose operator kazino që mban këpucën rrëshqet një kartë dhe e vendos atë me fytyrë lart në kutinë e Lojtarit në tryezën e ndjerë. Karta tjetër, e para e dorës së Banker, vendoset në kutinë e Banker në tryezë. Shtëpia pastaj merret me një tjetër kartë lojërash, pastaj kartën e dytë bankare. Raundi i parë i tregtarit përbëhet nga dy karta për Player dhe Banker.
Imazh i titulluar Luaj Baccarat Step 3
3
Shpallni pikën totale të të dy grupeve të kartave. Kartat e dhjetëra dhe fytyra janë me vlerë zero pikë; të gjitha kartat e tjera janë me vlerë të vlerës së tyre, me një vlerë prej një pikë. Nëse një total është më shumë se 10, shifra e dytë është vlera e dorës. Për shembull, një 9 dhe një 6, që përbëjnë gjithsej 15, përbëjnë një dorë me pesë pikë. Në mënyrë që të fitojë, bast juaj duhet të jetë në dorë që arrin më afër nëntë.
Imazh i titulluar Luaj Baccarat Step 4
4
Kuptoni fitimin "natyror". Nëse në dy letrat e para trajtohen, totali i pikëve është 8 ose 9 për Lojtarin ose Bankerin, kjo quhet fitore natyrore dhe loja ka mbaruar. Bastet që janë vendosur tashmë janë arkëtuar.
Imazh i titulluar Luaj Baccarat Step 5
5
Përcaktoni nëse lojtari merr një kartë të tretë duke shikuar në totalin e pikëve. Dora e lojtarit përfundon së pari. Një total prej 8 ose 9 për Lojtarin nuk do të ketë karta shtesë. Lojtari qëndron në totalin e 6 ose 7. Në çdo numër tjetër, 0-5, Lojtari tërheq një kartë të tretë, përveç nëse bankieri ka 8 ose 9, në të cilin rast dora e bankës fiton pa barazim të mëtejshëm.
Imazh i titulluar Luaj Baccarat Step 6
6
Njihni rregullat që rregullojnë kartën e tretë për Banker. Nëse Lojtari qëndron në këmbë (ose nuk tërheq asnjë kartelë të re), Bankeri tërheq me një dorë totalin 0-5 dhe qëndron me një total prej 6 ose 7. Të gjitha duart e tjera varen nga karta e tretë që luan Lojtari:
Nëse karta e tretë e Lojtarit është 9, 10, face-card ose Ace, Banker tërheq kur ka 0-3 dhe qëndron me një 4-7.
Nëse karta e tretë e Lojtarit është 8, Banker tërheq kur ka 0-2 dhe qëndron me një 3-7.
Nëse kartela e tretë e Lojtarit është 6 ose 7, Banka tërheq kur ka 0-6 dhe qëndron me një 7.
Nëse karta e tretë e Lojtarit është 4 ose 5, Bankeri tërheq kur ka 0-5 dhe qëndron me një 6-7.
Nëse karta e tretë e Lojtarit është 2 ose 3, Bankeri tërheq kur ka 0-4 dhe qëndron me një 5-7.
Imazh i titulluar Luaj Baccarat Step 7
7
Pasi të merren të gjitha kartat, llogarisni dorën fituese. Dora fituese është ajo që arrin afër 9-it. Në rast të një kravatë, as dora nuk fiton ose humbet. Ndonjëherë një komision paguhet nga fitimet kur bastet në duart e Banker.


🎁 Kodet e bonusit në kazino online 2019:

🔥 Eur 250 Turneu i Kazinove Online
🔥 $ 245 Pa pagesë çip
🔥 Eur 120 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 975 Free Tournament Kazino
💵 115 falas luan pa depozitë
💵 $ 690 Free Tournament Kazino
💵 $ 3020 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 70 Pa pagesë çip
💵 745% Bonus i parë i depozitës
💵 $ 470 Kazino Chip
💵 120% Regjistrohu Bonus kazino
💵 475% Ndeshja në një Kazino
💵 200 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 620% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 250% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 85 rrotullime falas
💵 $ 670 chip falas për kazino
💵 Bonus Kazino 410%
💵 EUR 60 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 320 Pa pagesë Chip
💵 650% Bonus i parë i depozitës
💵 222 falas luan pa depozitë
💵 485% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 77 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 490 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 $ 865 Free Tournament Kazino
💵 280 falas luan pa kazino depozitash
💵 270 Pa pagesë vishet
💵 610% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Eur 370 Free Tournament Kazino
💵 EURO 475 Turneu i Kazinove Online
💵 30 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 1295 nuk ka depozitë
💵 £ 735 Free Tournament Kazino
💵 $ 1390 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 755% Bonus Welcome
💵 $ 85 Mobile freeroll tournament slot
💵 EURO 640 Free Tournament Kazino
💵 $ 77 Turneu i Kazinove Online
💵 Eur 855 Tournament
💵 EUR 4350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 105% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 $ 410 Tournament
💵 EUR 820 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 45% Depozitave Bonus Match
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 333 Lirë Kazino Kazino
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 1210 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 945 Mobile freeroll tournament slot
💵 Chip pa pagesë 680
💵 $ 680 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 390 Pa pagesë Kazino Chip
💵 77 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 390% Ndeshja në një Kazino
💵 735% Bonus Welcome
💵 $ 560 Turneu i Kazinove Online
💵 140% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 940% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 780% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 1095 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Eur 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 $ 395 FALAS Chip Casino
💵 EUR 40 Casino turne freeroll
💵 £ 570 Tournament
💵 $ 70 Free Chip Casino
💵 Chip 50 Casino
💵 $ 585 Asnjë Depozitë
💵 $ 410 chip kazino
💵 Bonus i Parë i Depozitave 435%
💵 150 rrotullime falas
💵 EUR 185 Tournament
💵 835% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 75 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2350 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 $ 3490 asnjë bonus depozitave
💵 120% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 EUR 415 Daily freeroll turneu i slotit
💵 80 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 750% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 $ 425 Turneu i Kazinove
💵 $ 655 Tournament
💵 £ 3120 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 195% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 220% Ndeshja në një kazino
💵 Eur 425 Çip i lirë kazinoje
💵 830% Bonus i parë i depozitës
💵 155 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 340% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 350% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 255 rrotullime falas
💵 $ 1985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 $ 3120 Nuk ka bonus depozitash

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Luksoze rome HD
Luksoze rome HD
Mirë se vini në Romë luksoze! Kjo lojë na çon në Romën e Lashtë, një qytetërim legjendar, perandori dhe shtet që është ...
Luaj lojëra elektronike!
Kitty mace
Kitty mace
Vendndodhja e Miss Kitty është një lojë e vërtetë e parave për lojëra elektronike nga kazinoja Aristocrat që mund të praktikoni lojë për absolutisht ...
Luaj lojëra elektronike!
Teksasi mbajnë pro
Teksasi mbajnë pro
Një lojë me para të gatshme në Texas Holdem luhet në një tavolinë të vetme me dy lojtarë 10. Qëllimi është i thjeshtë: ...
Luaj lojëra elektronike!
Pema e fatit
Pema e fatit
Pema e Pasurisë është një xheli 5, mënyra 243 për të fituar slot nga iSoftBet. Nuk është e qartë nga titulli ...
Luaj lojëra elektronike!
Top trumps legjendat e futbollit
Top trumps legjendat e futbollit
Ka shumë njerëz atje që shikojnë në lojëra elektronike kazino sot dhe duan diçka të re. Duket se shumë ...
Luaj lojëra elektronike!
Ishulli i Thesarit
Ishulli i Thesarit
Tema e tërë e kësaj slotje online bazohet në aventura dhe kërkimi për një thesar të fshehtë të fshehur në ...
Luaj lojëra elektronike!
Kuzhinier ninja
Kuzhinier ninja
Ninja Chef është një video slot 30-payline që vepron në platformën software iSoftBet. Loja ka wilds multiplier, ndërsa ...
Luaj lojëra elektronike!
Boogie që jeton në xhungël
Boogie që jeton në xhungël
Nuk është gjithmonë e nevojshme të kaloni kohën tuaj në lojëra elektronike me një numër të madh karakteristikash bonusesh dhe rreshta përtej numërimit; ndonjehere ...
Luaj lojëra elektronike!
Netë arabe
Netë arabe
Nights Arabian Jackpot. Nights arab është një nga lojërat më të vjetra dhe më të njohura të lojërave të fatit të NetEnt-it të të gjitha kohërave! Nata arabe ...
Luaj lojëra elektronike!
Vegas tre këngë kartë
Vegas tre këngë kartë
Hyrje Vegas Tre Card Rummy është një variant poker gjetur në kazinove Internet duke përdorur Cryptologic dhe software Real Time Gaming ...
Luaj lojëra elektronike!
Jack çekiç
Jack çekiç
Bang! Pow! Ashtu si komike? Ju do ta doni këtë. Zhyteni këmbët tuaja në botën e krimit të rëndë kriminal të një krimi letrar ...
Luaj lojëra elektronike!
Pasuritë e Don Quixote
Pasuritë e Don Quixote
Pasuritë e Don Quijote janë një lojëra elektronike me Playtech me rrotullat 5 dhe linjat e fituara 25. Është bazuar në ...
Luaj lojëra elektronike!
Frog grog
Frog grog
Merrni duart tuaja të këputura dhe mund ta goditni çmim të parë në këtë makinë të re të çuditëshme të ri nga softueri Thunderkick ...
Luaj lojëra elektronike!
Pallati i Prosperitetit
Pallati i Prosperitetit
Pallati i Prosperitetit është një mbështjellës i thjeshtë 5, slot i 10 payline nga Play 'N Go që është në dispozicion për të luajtur në ...
Luaj lojëra elektronike!
Hunks skandinave
Hunks skandinave
Slots skandinav Hunks u lirua në nëntor të 2011. Kjo është një lojëra elektronike e zhvilluar dhe e siguruar nga Play'n ...
Luaj lojëra elektronike!
Twerk
Twerk
Kazinoja e kazinove klasike Twerk vjen me regjimin e rrotullimeve të lira me tiparin e betejës. ... Çdo betejë twerking përbëhet nga ...
Luaj lojëra elektronike!
Deti i qetësisë
Deti i qetësisë
Ndonjëherë keni nevojë për një periudhë paqeje dhe heshtjeje, për të lëshuar dhe rindërtuar aftësitë tuaja. Qetësi është një fjalë magjike ...
Luaj lojëra elektronike!
Zgjedhja e lojtarëve të Blackjack
Zgjedhja e lojtarëve të Blackjack
I kushtoni vëmendje tifozëve të Blackjack! Ka një ndryshim të ri në lojën tuaj të preferuar dhe është zhvilluar nga 1 × Gaming 2. Emri ...
Luaj lojëra elektronike!
Heronjtë punk të avullit
Heronjtë punk të avullit
Është me të vërtetë një mister për mua pse shumë njerëz nuk janë duke folur për SteamPunk Heroes Slot. Mundësuar nga Microgaming ...
Luaj lojëra elektronike!
Dhoma e thesarit
Dhoma e thesarit
Vlerat e monedhave të thesarit të dhomës shkojnë nga 0.02 në 0.50. Pesë simbole të gjoksit të thesarit që shfaqen në një linjë pagese aktive shkaktojnë ...
Luaj lojëra elektronike!
Top celebs trumps
Top celebs trumps
Çfarë në botë është Celebs Top Trumps? Kjo është një pyetje e drejtë duke pasur parasysh se natyra e titullit ...
Luaj lojëra elektronike!
Origami
Origami
Arti i bërjes së figurave të ndryshme të letrës që përdoret për t'u quajtur origami merr origjinën e saj në ...
Luaj lojëra elektronike!
Njeriu i hekurt 3
Njeriu i hekurt 3
Iron Man 3 lojëra elektronike e kazinosë falas është diçka më shumë sesa slot i thjeshtë superhero. Dallimi kryesor në mesin e ...
Luaj lojëra elektronike!
Orient i egër
Orient i egër
Wild Orient Slot Rishikimi Game. Sheshi spektakolar i lojërave të kazinove Wild Orient vjen me rrotullat 5, rreshta 3, dhe siguron ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

1000 roulette bast diamanti


1000 Diamond Bet ruletë është një variant specifik i ruletit, i zhvilluar nga Playtech. Loja është shumë e popullarizuar në mesin e të gjitha llojeve të lojtarëve dhe mund të gjendet në një numër të kazinove në internet. Ajo që përcakton këtë version pavarësisht nga pjesa tjetër e lojërave të disponueshme ruletë në internet është fakti se ajo ka pesë lojëra elektronike diamanti të cilat ofrojnë jackpot bujare. Me fjalë të tjera, ai përmban një rrotë unike, numri i përgjithshëm i të cilëve është 105. Është e mundur që të vendosni një bast në një diamant të bardhë, të purpurt, blu, jeshil ose të kuq, të gjitha këto mund të jenë shumë fitimprurëse nëse jeni me fat sa të futeni në to.
Loja është opsioni i përsosur për lojtarët që dëshirojnë të diversifikojnë përvojën e tyre të lojërave të fatit duke luajtur një lojë e cila ka gameplay pak më të ndryshme dhe karakteristika të tjera. Bast minimal që mund të vendosni për numër është €0.10 dhe maksimale € 50. Shuma totale që mund të bastni për rrotullim është € 10,000 që e bën lojë të përshtatshme për rollers të lartë.
Përvoja e lojrave
I gjithë procesi i lojrave në 1000 Diamond Bet Roulette është shumë emocionuese dhe dinamike që nga loja ju jep mundësinë për të fituar të mëdha, me kusht që topi të jetë në ndonjë prej pesë lojërave me çmim të vogël. Duke luajtur këtë ndryshim, sigurisht që do të fitoni një eksperiencë të re të lojrave për shkak të shumë karakteristikave shtesë që përfshin. Tabaka me vlerat e patateve ndodhet në anën e djathtë të ekranit, ndërsa të gjitha tiparet e lojës gjenden në anën e majtë. Midis tyre, ju do të jeni në gjendje të shihni paraqitjen e basteve mbi të cilën pozicionohet rrota e rulit ovale.
Në fillim të lojës, ju kërkohet të zgjidhni një vlerë chip dhe zgjidhni numrin ose grupin e numrave që dëshironi të vendosni një bast. Në këtë variant, ekzistojnë disa lloje basesh që mund të vendosen, duke përfshirë Diamond Split, Diamond Trio, Këndi i Diamantit, Kuq, E Zezë, E Madhe, Odd dhe të tjerë. Është e mundur të vendosni më shumë se një lloj basti dhe të zgjidhni vlerat e monedhave të ndryshme për secilën prej tyre. Para se të klikoni në butonin e centrifugimit, mund të kontrolloni shumën totale që keni vënë, të cilat mund të gjenden në këndin e djathtë të ekranit.
Karakteristikat specifike
Loja ofron karakteristika të ndryshme që do të bëjnë përvojën tuaj të përgjithshme të lojërave të fatit shumë të këndshme. Ndërfaqja e lojës është shumë e lehtë për përdorim, e cila sigurisht ndihmon shumë kur bëhet fjalë për ruletë për shkak të shumë llojeve të baste që mund të vendosni çdo raund. Kur së pari filloni të luani 1000 Diamond Bet Roulette, do të jeni në gjendje të shihni tre tipare që janë të vendosura mirë mbi butonin e centrifugimit.
Tipari i parë është Double-i që e bën bastin tuaj dy herë më shumë, me kusht që ai të mos kalojë kufirin e tabelës. E dyta hap të gjitha bastet që keni vënë dhe e treta që mund t'i përdorni për të ndrequr të gjitha veprimet që keni bërë deri më tani. Ka edhe dy karakteristika të tjera shumë interesante - Bastet e shpejta dhe Numrat e Lucky të cilat janë pozicionuar në anën e majtë të ekranit, pranë tabelës së patateve. Është gjithashtu e mundur të përfitosh nga funksioni Autoplay thjesht duke mbajtur butonin e centrifugimit për disa sekonda. Kjo ju jep mundësinë për të vendosur timonin në lëvizje për një numër të caktuar tjerrash - deri në rrotullime 99 ose deri në funksion.
përfundim
1000 Diamond Bet Roulette është një variant shumë emocionues, i cili ia vlen të jua ndërkohë që ofron një proces të lojrave shumë të ndryshme dhe karakteristika të shkëlqyera të lojës. Gjëja e parë që do të vëreni kur të ngarkoni lojën do të jetë paraqitja e jashtëzakonshme e basteve dhe rrota që ndryshojnë nga lojrat standarde të ruletit në disa aspekte. Në anën e djathtë të zonës së basteve, ka pesë diamante në të cilat mund të bastni. Çfarë i bën këto lojëra diamanti të veçantë është se ata ofrojnë një çmim i parë shuma e të cilit e bën këtë lojë të vlefshme për të luajtur.
Linja e fundit është se kjo variant është lojë e përsosur për të gjithë entuziastët e ruletit që dëshirojnë të provojnë diçka të re dhe në këtë mënyrë, të diversifikojnë përvojën e tyre të lojërave të fatit. 1000 Diamond Bet ruletë ofron një gamë të gjerë të llojeve të basteve që ju japin lirinë për të zgjedhur më të përshtatshmen për ju. Që nga loja është zhvilluar nga Playtech, ju mund ta gjeni në një numër të kazinove online të cilat janë në partneritet me këtë ofrues të softuerit.


🎁 Kodet e bonusit në kazino online 2019:

🔥 Eur 250 Turneu i Kazinove Online
🔥 $ 245 Pa pagesë çip
🔥 Eur 120 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 975 Free Tournament Kazino
💵 115 falas luan pa depozitë
💵 $ 690 Free Tournament Kazino
💵 $ 3020 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 70 Pa pagesë çip
💵 745% Bonus i parë i depozitës
💵 $ 470 Kazino Chip
💵 120% Regjistrohu Bonus kazino
💵 475% Ndeshja në një Kazino
💵 200 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 620% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 250% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 85 rrotullime falas
💵 $ 670 chip falas për kazino
💵 Bonus Kazino 410%
💵 EUR 60 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 320 Pa pagesë Chip
💵 650% Bonus i parë i depozitës
💵 222 falas luan pa depozitë
💵 485% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 77 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 490 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 $ 865 Free Tournament Kazino
💵 280 falas luan pa kazino depozitash
💵 270 Pa pagesë vishet
💵 610% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Eur 370 Free Tournament Kazino
💵 EURO 475 Turneu i Kazinove Online
💵 30 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 1295 nuk ka depozitë
💵 £ 735 Free Tournament Kazino
💵 $ 1390 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 755% Bonus Welcome
💵 $ 85 Mobile freeroll tournament slot
💵 EURO 640 Free Tournament Kazino
💵 $ 77 Turneu i Kazinove Online
💵 Eur 855 Tournament
💵 EUR 4350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 105% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 $ 410 Tournament
💵 EUR 820 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 45% Depozitave Bonus Match
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 333 Lirë Kazino Kazino
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 1210 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 945 Mobile freeroll tournament slot
💵 Chip pa pagesë 680
💵 $ 680 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 390 Pa pagesë Kazino Chip
💵 77 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 390% Ndeshja në një Kazino
💵 735% Bonus Welcome
💵 $ 560 Turneu i Kazinove Online
💵 140% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 940% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 780% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 1095 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Eur 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 $ 395 FALAS Chip Casino
💵 EUR 40 Casino turne freeroll
💵 £ 570 Tournament
💵 $ 70 Free Chip Casino
💵 Chip 50 Casino
💵 $ 585 Asnjë Depozitë
💵 $ 410 chip kazino
💵 Bonus i Parë i Depozitave 435%
💵 150 rrotullime falas
💵 EUR 185 Tournament
💵 835% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 75 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2350 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 $ 3490 asnjë bonus depozitave
💵 120% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 EUR 415 Daily freeroll turneu i slotit
💵 80 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 750% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 $ 425 Turneu i Kazinove
💵 $ 655 Tournament
💵 £ 3120 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 195% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 220% Ndeshja në një kazino
💵 Eur 425 Çip i lirë kazinoje
💵 830% Bonus i parë i depozitës
💵 155 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 340% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 350% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 255 rrotullime falas
💵 $ 1985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 $ 3120 Nuk ka bonus depozitash

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Magjike magjike
Magjike magjike
Nëse e lexoni rishikimin tonë të Boxes Magjike të titulluar, do ta dini që Microgaming ka kaluar nëpër një fazë ku disa ...
Luaj lojëra elektronike!
Lidhje fatlume
Lidhje fatlume
Lucky Links u krijua nga Just For the Win në bashkëpunim me Microgaming dhe është një mbështjell 5, 20 fiton ...
Luaj lojëra elektronike!
Hajdut
Hajdut
Kur një hajdut është duke u përgatitur për një hyrje në një shtëpi, ai do të përgatisë sendet e nevojshme për të hapur dyert, ...
Luaj lojëra elektronike!
Sezonet e Vivaldis
Sezonet e Vivaldis
Stinët janë mënyra jonë e jetës. Çdo vit ne lëvizim nga njëri në tjetrin ndonjëherë me lehtësi herë të tjera jo ...
Luaj lojëra elektronike!
Zodiaku me fat
Zodiaku me fat
Çfarë fatkeqësie ka shenjën tuaj të yllit në dyqan për ty? Spin rrotullat e këtij slot machine zodiakut themed për të ...
Luaj lojëra elektronike!
Boomanji celular
Boomanji celular
Makina e lojërave Boomanji u lejon lojtarëve të saj të përdorin tiparet e shumta të bonusit gjatë gjithë lojës së lojës. Boomanji ...
Luaj lojëra elektronike!
Pasuria e Leprechaun-it
Pasuria e Leprechaun-it
Leprechauns Fortune zhvilluar nga WMS software provider kazino është një lojëra awesome online, e cila i bën të gjitha ëndrrat tuaja të vijnë e vërtetë ...
Luaj lojëra elektronike!
Munchkins
Munchkins
Munchkins Slot Rishikimi Game. Sheshi qesharake Munchkins vjen me linjat e pagave 15, rrotullat 5 dhe rreshtat 3. Luaj atë ...
Luaj lojëra elektronike!
Fruitoids
Fruitoids
Fruitoids është klasik i hershëm i cili tani është transferuar nga Flash në HTML5 dhe duke pasur parasysh trajtimin e plotë Yggdrasil ...
Luaj lojëra elektronike!
Flash
Flash
Flash: Kazino me shpejtësi të lirë lojëra elektronike është një lojë e mahnitshme e zhvilluar nga Amaya Gaming, e cila na tregon historinë ...
Luaj lojëra elektronike!
Festivali i birrës
Festivali i birrës
Bonus Express ofron kartën e papaguar të fitores së birrës, e cila është me tre ndeshje në një. Në birra ...
Luaj lojëra elektronike!
Pulë e egër
Pulë e egër
Nëse jeni ngadalë në rritje të lodhur nga jeta e qytetit dhe janë të etur për një pushim në fshat, ne ...
Luaj lojëra elektronike!
Lucky3
Lucky3
A jeni gati të keni ndonjë zbavitje me shije frute? Lucky 3 është një slot i gjallë dhe i freskët video që ju sjell 5 ...
Luaj lojëra elektronike!
Bileta për parkun e fatit
Bileta për parkun e fatit
Përjetoni gjithë zbavitjen e panairit me Theme Park: Biletat e Fortune ™! Theme Park: Biletat e Fortune ™ është një ...
Luaj lojëra elektronike!
Rrotullat me shumë fat
Rrotullat me shumë fat
Ne të gjithë e dimë gjëja më e mirë në lidhje me lojëra elektronike online (përveç fitimeve) është karakteristikat e bonusit, kështu që ne gjithmonë ...
Luaj lojëra elektronike!
Joker i dyfishtë
Joker i dyfishtë
Sepse ndonjëherë, një shakaxhi thjesht nuk mjafton! Double Joker adreson këtë nevojë dhe shumë më tepër në sajë të tjerrjes së tyre intriguese ...
Luaj lojëra elektronike!
Piggies dhe ujku
Piggies dhe ujku
Piggies dhe Wolf janë një pushim i mirëpritur nga seritë super të mprehta të Playtech. Lëshuar në 2013, Piggies dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Gold
Gold
Black Gold është një 5-reel, 30-payline, lojëra elektronike me definicion të lartë nga BetSoft Gaming. Foleja ka të gjithë animacionin e madh, sfondin ...
Luaj lojëra elektronike!
Përbindësh thyhet
Përbindësh thyhet
Përbindësh Smash është një slot video progresive nga suita e lojrave Play'n GO. Lëshuar në qershor 2014, shumë animuar ...
Luaj lojëra elektronike!
Zonja e fatit
Zonja e fatit
A besoni në vdekje? Dëshironi të provoni fatin tuaj? Tani ju keni një mundësi të tillë me 5-mbështjell, ...
Luaj lojëra elektronike!
Plazh
Plazh
Plazhi ka pesë rrotulla dhe linja 20 paylines me dy lloje të simboleve të egra dhe rrotullime të Lirë ose më mirë të lirë ...
Luaj lojëra elektronike!
Stardust
Stardust
Stardust është një vend i caktuar që ka 5 lëkundet dhe përdor një Sistem të Gjithë Pagave. Kjo do të thotë të thuash se ...
Luaj lojëra elektronike!
Majmun Funky
Majmun Funky
Me një emër të këndshëm, dhe një platformë të mbushur plot argëtim dhe eksitim, Monkey Funky ofron lojtarëve të kazinosë një lojë ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Dorëzimi i multiplayer blackjack


Multiplayer Blackjack dorëzohen është një lojë kartë, e zhvilluar nga Playtech e cila mund të jetë shumë emocionuese dhe më e rëndësishmja, fitimprurëse. Në thelbin e saj, kjo lojë është identike me një tjetër variant - Blackjack Surrender, që do të thotë se përdor të njëjtat rregulla. Ajo që përcakton këto dy lojëra përveç njëra-tjetrës është se Multiplayer Blackjack Surrender është luajtur në një format të veçantë që lejon lojtarë të tjerë të bashkohen me tryezën tuaj dhe të luajnë me ju. Kështu, ky variant është shumë më sfidues dhe emocionues sa keni një konkurs të vërtetë miqësor në tavolinë.
Bastja minimale që mund të vendosni për raundin në këtë lojë është € 1 dhe maksimumi - € 300. Është e mundur të zgjedhësh nga disa emërtime monedhash të cilat shkojnë nga €0.10 në € 100. Për të vendosur një bast, ju duhet të zgjidhni një nga vlerat e çipave të cilat janë të pozicionuara në anën e majtë të ekranit. Është e mundur që të bastisni patate të skuqura të shumta në të njëjtën kohë, varësisht nga vlera e tyre, derisa të arrini kufirin maksimal të tabelës.
Përvoja e lojrave
Përvoja e lojrave që do të merrni nga të luash Multiplayer Blackjack Surrender do të jetë sigurisht me vlerë gjatë kohës që loja ofron orë të pafund argëtimi. Nëse tashmë keni luajtur versionin e dorëzimit të Blackjack, atëherë jeni tërësisht gati të provoni këtë, meqë përdor të njëjtat rregulla. Megjithatë, këtë herë ju do të jeni në gjendje të ndani tabelën me shokët e tjerë, ashtu siç bëni normalisht kur shkoni në një kazino me bazë në tokë. Numri maksimal i lojtarëve që mund të bashkohen në një tavolinë të tillë virtuale është pesë pasi që ky është numri i vendeve në dispozicion për karta dhe baste.
Në aspektin e grafikës dhe dizajnit, të dy aspektet janë deri në një standard që nuk duhet të jetë shumë surprizë, duke pasur parasysh se loja është zhvilluar nga një nga ofruesit më të mirë të softuerëve në industri. Në këtë variant, ju lejohet të dyfishoni në çdo dy karta të para dhe ju mund të merrni sigurimin, duke siguruar që kartela e tregtari është një ACE. Fitimi për kombinimin më të lartë fitues - shkop polici është 3: 2 dhe për sigurim - 2: 1.
Karakteristikat specifike
Tipari më i mirë në këtë lojë është funksionaliteti i bisedës i cili është ekskluzivisht i disponueshëm në këtë format. Ju mund të përdorni chat bar për të komunikuar me lojtarë të tjerë që e bën lojën shumë interaktive dhe interesante. Kur dikush bashkohet me tryezën, do të njoftoheni që ju jep mundësinë për të përshëndetur personin gjatë bisedës dhe të filloni një bisedë miqësore nëse dëshironi. Të gjitha kartat e lojtarëve janë të ekspozuara në tavolinë, që do të thotë që ju mund të diskutoni rezultatet e mundshme me miqtë tuaj pasi që të gjithë ju garoni kundër tregtari.
Falë funksionalitetit të bisedës, mund të shfrytëzoni më shumë nga çdo lojë dhe të merrni një nivel të lartë argëtimi në të njëjtën kohë. Ky variant gjithashtu ka pjesën tjetër të karakteristikave të lojës që janë të përfshira në lojë origjinale të dorëzimit të Blackjack. Kjo do të thotë që ju do të jeni në gjendje të shfrytëzoni butonat e ndryshëm të përshtatshëm që do ta bëjnë lojën shumë të lehtë për të luajtur.
përfundim
Multiplayer Blackjack Dorëzimi është padyshim një lojë e mrekullueshme për të luajtur nëse jeni një entuziast i shkopit që po kërkon trillime dhe përvojë të re. Ajo që e bën këtë variant unik është fakti se ajo ju jep mundësinë të luani me shokët e tjerë dhe madje bisedoni me ta. Grafika e saj është mjaft e avancuar dhe loja ka shumë karakteristika që mund të lehtësojnë dukshëm procesin e lojrave. Kjo është një nga versionet më të mira të shkopit, sepse ofron një gameplay emocionuese dhe një përqindje të pabesueshme teorike RTP të 99.62%.
Nëse dëshironi të merrni një përvojë të papenguar të lojërave të fatit duke luajtur blackjack në internet, atëherë sigurisht që duhet të provoni ta provoni këtë variant. Loja shkon normalisht edhe në pajisjet më të lëvizshme, që do të thotë se mund ta luash në tablet ose smartphone tënd. Është e mundur për të gjetur Multiplayer Blackjack dorëzohen në disa kazinove me reputacion online të cilat janë në partneritet me Playtech


🎁 Kodet e bonusit në kazino online 2019:

🔥 Eur 250 Turneu i Kazinove Online
🔥 $ 245 Pa pagesë çip
🔥 Eur 120 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 975 Free Tournament Kazino
💵 115 falas luan pa depozitë
💵 $ 690 Free Tournament Kazino
💵 $ 3020 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 70 Pa pagesë çip
💵 745% Bonus i parë i depozitës
💵 $ 470 Kazino Chip
💵 120% Regjistrohu Bonus kazino
💵 475% Ndeshja në një Kazino
💵 200 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 620% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 250% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 85 rrotullime falas
💵 $ 670 chip falas për kazino
💵 Bonus Kazino 410%
💵 EUR 60 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 320 Pa pagesë Chip
💵 650% Bonus i parë i depozitës
💵 222 falas luan pa depozitë
💵 485% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 77 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 490 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 $ 865 Free Tournament Kazino
💵 280 falas luan pa kazino depozitash
💵 270 Pa pagesë vishet
💵 610% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Eur 370 Free Tournament Kazino
💵 EURO 475 Turneu i Kazinove Online
💵 30 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 1295 nuk ka depozitë
💵 £ 735 Free Tournament Kazino
💵 $ 1390 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 755% Bonus Welcome
💵 $ 85 Mobile freeroll tournament slot
💵 EURO 640 Free Tournament Kazino
💵 $ 77 Turneu i Kazinove Online
💵 Eur 855 Tournament
💵 EUR 4350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 105% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 $ 410 Tournament
💵 EUR 820 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 45% Depozitave Bonus Match
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 333 Lirë Kazino Kazino
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 1210 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 945 Mobile freeroll tournament slot
💵 Chip pa pagesë 680
💵 $ 680 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 390 Pa pagesë Kazino Chip
💵 77 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 390% Ndeshja në një Kazino
💵 735% Bonus Welcome
💵 $ 560 Turneu i Kazinove Online
💵 140% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 940% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 780% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 1095 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Eur 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 $ 395 FALAS Chip Casino
💵 EUR 40 Casino turne freeroll
💵 £ 570 Tournament
💵 $ 70 Free Chip Casino
💵 Chip 50 Casino
💵 $ 585 Asnjë Depozitë
💵 $ 410 chip kazino
💵 Bonus i Parë i Depozitave 435%
💵 150 rrotullime falas
💵 EUR 185 Tournament
💵 835% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 75 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2350 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 $ 3490 asnjë bonus depozitave
💵 120% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 EUR 415 Daily freeroll turneu i slotit
💵 80 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 750% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 $ 425 Turneu i Kazinove
💵 $ 655 Tournament
💵 £ 3120 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 195% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 220% Ndeshja në një kazino
💵 Eur 425 Çip i lirë kazinoje
💵 830% Bonus i parë i depozitës
💵 155 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 340% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 350% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 255 rrotullime falas
💵 $ 1985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 $ 3120 Nuk ka bonus depozitash

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Shpërthimi i vullkanit
Shpërthimi i vullkanit
Nëse jeni në vëzhgim për një nga lojrat më të nxehta në lojëra elektronike, atëherë mos kërkoni më tej ...
Luaj lojëra elektronike!
Rrotullat e fundit super
Rrotullat e fundit super
Me këtë ne do të dëshironim të ju mirëpresim tek Ultimate Super Reels, një Jackpot progresiv me disa veçori fantastike të veçanta. Kjo ...
Luaj lojëra elektronike!
Shkëlqim
Shkëlqim
Videoja Glow përbëhet nga rrotullime 5 të ndara me rreshta 3 si dhe rreshta fikse 15 për fitore ...
Luaj lojëra elektronike!
Kutitë magjike
Kutitë magjike
Magic Box Casino është një nga markat e lojrave virtuale nga iGlobalMedia Entertainment Limited, një kompani e njohur e njohur për të ...
Luaj lojëra elektronike!
Supe it up
Supe it up
Supe atë është një slot 25 payline nga Microgaming luajtur jashtë mbi rrotullat 5. Ilaçet me peshë më të lartë janë ...
Luaj lojëra elektronike!
Rrotullat Thunder
Rrotullat Thunder
Thunder Reels është një nostalgjik tre lojëra elektronike kazino slot online lojë mbushur të gjitha simbolet tradicionale makine fruta që ...
Luaj lojëra elektronike!
Viking i egër
Viking i egër
Wild Viking është një lojë çmimesh progresive e mundësuar nga ofruesi kryesor i softuerit të lojrave Playtech dhe ofrohet më së shumti ...
Luaj lojëra elektronike!
Puthni me zë të lartë
Puthni me zë të lartë
Grupi 'Kiss' është një nga emrat më të njohur në historinë e muzikës rok amerikane; formuar prapa ...
Luaj lojëra elektronike!
Shpirti që jeton në xhungël: thirrja e egër
Shpirti që jeton në xhungël: thirrja e egër
Ne po të marrim për një shëtitje në anën e egër. Shpirti që jeton në xhungël: Call of the Wild ™ ju ofron një xhungël ...
Luaj lojëra elektronike!
Princesha e Artë
Princesha e Artë
Projektuar bukur nga sistemet Microgaming, ky slot paraqet ngjyrën e arit në rrotullat dhe simbolet e saj. Sfondi i Princeshës së Artë ...
Luaj lojëra elektronike!
Z. Cashback
Z. Cashback
Z. Cashback është një lojëra 5 Reel, 15 Payline Video Slots. Ashtu si lojëra të tjera të lojërave elektronike, ideja është të tjerr ...
Luaj lojëra elektronike!
Treguesi i Pasurisë
Treguesi i Pasurisë
Fortune Teller është një lojë video slot 5. Ju mund të aktivizoni deri në linjat 20 dhe të bini deri në 5 ...
Luaj lojëra elektronike!
Monopoli dikur rreth deluxe
Monopoli dikur rreth deluxe
Nëse e keni konsideruar ndonjëherë si të dyshuar në tregun e pronës, por nuk keni marrë paratë për të, atëherë mos kini frikë sepse ...
Luaj lojëra elektronike!
Crocodopolis
Crocodopolis
Crocodopolis është një vend i caktuar video që ju mund të gjeni në shumicën e kazinove online të cilat janë mundësuar nga Microgaming ...
Luaj lojëra elektronike!
Ari në ajër
Ari në ajër
Gold A'hoy është një video slot nga NextGen me rreshta 25 dhe rrotulla 5. Zëvendësimi për të gjitha simbolet e tjera përveç ...
Luaj lojëra elektronike!
Karvan arabe
Karvan arabe
Loja e re emocionuese e karvanit arab është frymëzuar nga karvanët më të famshëm të tregëtisë dhe pazaret e Arabisë së lashtë. Kjo ...
Luaj lojëra elektronike!
Dyqan frutash
Dyqan frutash
Ne morëm ndjenjën klasike dhe rrjedhën e lojërave të makinave të hershme të frutave dhe mbushur të gjithë atë mirësi me shije frute në një ...
Luaj lojëra elektronike!
Djegia e dëshirës
Djegia e dëshirës
Djegia Dëshira. Burning Desire slot është klasik i projektuar në mënyrë klasike slot kazino në kazino tonë online me të gjitha tipike ...
Luaj lojëra elektronike!
Maskaradë Mbretërore
Maskaradë Mbretërore
Royal Maskaradë është një xheli 5 dhe xNUMX video slot nga Play'n GO. Është vendosur në mes ...
Luaj lojëra elektronike!
Scarface
Scarface
Vendet e Scarface. Makineria automatike Scarface është një lojë freskuese e bazuar në filmin legjendar të goditjes, nga 1980s. ...
Luaj lojëra elektronike!
Daredevil
Daredevil
Daredevil lirë slot internet është një kombinim i artikujve moderne dhe klasike me rregulla të lehtë dhe karakteristika bonus. Superheroes ...
Luaj lojëra elektronike!
Bllokohet lidhja e natës
Bllokohet lidhja e natës
Prezantimi i Serisë Lock të Serisë së Lidhjes së Lojrave! Lock It Link Diamonds dhe Lock It Lidhje Nightlife makina slot ...
Luaj lojëra elektronike!
Tigër vs ariu
Tigër vs ariu
Në makinën e lojrave të famshme Tiger vs Bear nga Microgaming Company, ju do të gjeni një betejë interesante mes dy mbretërve ...
Luaj lojëra elektronike!
Jekyll dhe Hyde
Jekyll dhe Hyde
Lojë online Jekyll & Hyde emocionuese ka rreshtat e pemëve dhe pesë rrotulla. Luaj këtë slot kazino online nga ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Ruletë Marvel


Nëse keni menduar se nuk mund të habiteni kur bëhet fjalë për lojërat e kazinove, mendoni përsëri! Marvel Jackpot Ruletë është një markë e re, e para e këtij lloji, lojë hibride me ruletë, Playtech që është në dispozicion vetëm në internet. Sigurisht, ne të gjithë e dimë stacionet e makinave të lojërave elektronike në të cilat mund të luani versionin elektronik të ruletit klasik. Por kjo është diçka krejtësisht e ndryshme. Kjo lojë fillon si një lojë Ruletë dhe nëse topi përfundon në slotin Marvel Bonus, ajo kthehet në një lojë të mrekullueshme me një çmim të mirë progresiv në të cilin ju jeni të garantuar një fitore!
Si për të luajtur Ruletë e mrekullueshme
mrekulli slot slotsMarvel Jackpot Roulette është luajtur me të njëjtën paraqitjen dhe ruletë rrota si Roulette klasik me një ndryshim të rëndësishëm. Një slot i ri u shtua në Ruletë Wheel - slots Marvel Bonus. Një bllok "Marvel Slot" përkatës iu shtua layout-it.
Kur fillon loja, mund të përdorësh patate të skuqura për të vendosur të gjitha baste të rregullta ruletë ose mund të vendosësh patate të skuqura në bllokun "Marvel Bonus" në paraqitjen.
Rregullat janë të ngjashme me ato të rregullave tradicionale të ruletit. Bastet dhe pagesat janë gjithashtu të njëjta me përjashtim të bastit Marvel Bonus.
Fitues në Marvel Roulette
Pasi ta keni vendosur bastin tuaj, klikoni butonin "Spin" për të tjerr timonin dhe për të filluar të luani. Nëse topi përfundon në slotin Marvel Bonus në Wheel, ju fitoni Raundin e Marvel Bonusit! Ja ku është argëtimi i vërtetë në këtë lojë të re emocionuese.
Raundi Bonus Marvel është një lojëra elektronike 3-reel. Tema e kësaj loje është Marvel heronj super, duke përfshirë Spidermanin, Hulkin e pashlyeshëm, Thor, kapiteni Amerikë dhe të tjerët. Ju merrni tre rrotullime për të rritur fitimet tuaja. Objekti është për të marrë tre simbolet identike Marvel. Fitimi llogaritet në bazë të bastit origjinal që ju vendosni në bllokun e Marvel Bonusit, i cili pastaj shumëzohet me shumëzuesin specifik të caktuar për secilin super hero Marvel. Për shembull, simbolet 3 Incurable Hulk do të x50 bastin tuaj origjinal dhe simbolet 3 Spiderman do të fitoni X100 bastin tuaj origjinal! Hyrja në raundin e bonuseve garanton një fitore, e vetmja pyetje është sa e madhe!
Fitimi i Jackpotit të Marvel
Marvel Jackpot është një çmim i parë multi-nivel, progresiv, mister që lidhet me të gjitha lojrat Marvel në të gjitha kazinotë online. Një pjesë e vogël e secilës bast shkon drejt Bonusit të Marvelit. Lojë me çmim të mrekullueshëm Marvel aktivizohet në mënyrë të rastësishme, megjithatë, sipas krijuesit të kësaj loje, shanset për të nxitur lojën e çmim i parë rriten me rritjen e madhësisë së basteve. Hyrja në lojë me çmim të parë garanton fitimin e një prej katër jackpots. Ka katër nivele të jackpoteve që mund të fitoni: Jackpot Power, Jackpot Extra Power, Jackpot Super Power dhe Jackpot Ultimate Power.


🎁 Kodet e bonusit në kazino online 2019:

🔥 Eur 250 Turneu i Kazinove Online
🔥 $ 245 Pa pagesë çip
🔥 Eur 120 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 975 Free Tournament Kazino
💵 115 falas luan pa depozitë
💵 $ 690 Free Tournament Kazino
💵 $ 3020 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 70 Pa pagesë çip
💵 745% Bonus i parë i depozitës
💵 $ 470 Kazino Chip
💵 120% Regjistrohu Bonus kazino
💵 475% Ndeshja në një Kazino
💵 200 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 620% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 250% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 85 rrotullime falas
💵 $ 670 chip falas për kazino
💵 Bonus Kazino 410%
💵 EUR 60 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 320 Pa pagesë Chip
💵 650% Bonus i parë i depozitës
💵 222 falas luan pa depozitë
💵 485% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 77 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 490 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 $ 865 Free Tournament Kazino
💵 280 falas luan pa kazino depozitash
💵 270 Pa pagesë vishet
💵 610% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Eur 370 Free Tournament Kazino
💵 EURO 475 Turneu i Kazinove Online
💵 30 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 1295 nuk ka depozitë
💵 £ 735 Free Tournament Kazino
💵 $ 1390 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 755% Bonus Welcome
💵 $ 85 Mobile freeroll tournament slot
💵 EURO 640 Free Tournament Kazino
💵 $ 77 Turneu i Kazinove Online
💵 Eur 855 Tournament
💵 EUR 4350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 105% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 $ 410 Tournament
💵 EUR 820 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 45% Depozitave Bonus Match
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 333 Lirë Kazino Kazino
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 1210 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 945 Mobile freeroll tournament slot
💵 Chip pa pagesë 680
💵 $ 680 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 390 Pa pagesë Kazino Chip
💵 77 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 390% Ndeshja në një Kazino
💵 735% Bonus Welcome
💵 $ 560 Turneu i Kazinove Online
💵 140% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 940% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 780% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 1095 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Eur 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 $ 395 FALAS Chip Casino
💵 EUR 40 Casino turne freeroll
💵 £ 570 Tournament
💵 $ 70 Free Chip Casino
💵 Chip 50 Casino
💵 $ 585 Asnjë Depozitë
💵 $ 410 chip kazino
💵 Bonus i Parë i Depozitave 435%
💵 150 rrotullime falas
💵 EUR 185 Tournament
💵 835% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 75 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2350 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 $ 3490 asnjë bonus depozitave
💵 120% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 EUR 415 Daily freeroll turneu i slotit
💵 80 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 750% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 $ 425 Turneu i Kazinove
💵 $ 655 Tournament
💵 £ 3120 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 195% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 220% Ndeshja në një kazino
💵 Eur 425 Çip i lirë kazinoje
💵 830% Bonus i parë i depozitës
💵 155 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 340% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 350% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 255 rrotullime falas
💵 $ 1985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 $ 3120 Nuk ka bonus depozitash

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Ëndrrat e ëmbëlsirave
Ëndrrat e ëmbëlsirave
Duket si një kuti dhe nëse shtrihet në mbështjellësin 3rd, ajo hapet dhe vendos deri në 3 ...
Luaj lojëra elektronike!
Monty pythons spamalot
Monty pythons spamalot
Spamalot i Monty Python është një xNUMX-mbështjellës, 5-line slot nga Playtech. Grail Shenjtë qëndron për Wild dhe përveç që ka ...
Luaj lojëra elektronike!
1429 detet e paeksploruara
1429 detet e paeksploruara
Kjo çarje fillon me një sekuencë hapjeje të vendosur në kabinën e një anijeje. Ka një tavolinë në ...
Luaj lojëra elektronike!
Spin një fitore
Spin një fitore
Spin & Win është një emër mjaft i trashë për një lojëra elektronike, a nuk do të pajtoheni? Pas të gjitha, 'tjerr dhe fitore' ...
Luaj lojëra elektronike!
Derr karate
Derr karate
Për të marrë para për të bërë mësimet e shkencës ushtarake, ju duhet të beni aksionet reale. Këtu ju mund të praktikoni me një monedhë të tillë ...
Luaj lojëra elektronike!
Pemët magjike
Pemët magjike
Saktësisht me emrin Magical Stacks është një slot lojë plot me atë që është emëruar pas, dhe ju do të gjeni shumë ...
Luaj lojëra elektronike!
Premium ruletë pro
Premium ruletë pro
Një gjë që do t'ju tërheqë në këtë ruletë falas online është një mundësi e madhe për përshtatje. Për shembull, ...
Luaj lojëra elektronike!
Blu e Madhe
Blu e Madhe
Ne të gjithë e dimë se golfit ka shumë aficionados. Tani ata janë të ftuar të gëzojnë një lojë të thjeshtë me ...
Luaj lojëra elektronike!
Nauticus
Nauticus
Le të jemi të sinqertë, për shkak të natyrës së saj të gjerë dhe të shtrirë, ne nuk e dimë se me çfarë lloj thesari na presin mes ...
Luaj lojëra elektronike!
Kampion i pistave
Kampion i pistave
Kampioni i Video slotit të trenit ka një temë të garës së kuajve. Kjo temë është kapur shumë mirë në këtë ...
Luaj lojëra elektronike!
Plazh të kuq
Plazh të kuq
Plazhet e kuqe rreth Ayers Rock në Australi kanë qenë prej kohësh burimi i çudi - por ata tani mund të ...
Luaj lojëra elektronike!
Munchkins
Munchkins
Sheshi qesharake Munchkins vjen me linjat e pagave 15, rrotullat 5 dhe rreshtat 3. Luaj për të fituar fitime të mëdha ...
Luaj lojëra elektronike!
Jacks ose më mirë
Jacks ose më mirë
Është një lojë dore 50 me një tabelë pagese të bazuar në lojën popullore Jacks or Better. Qëllimi i ...
Luaj lojëra elektronike!
Fun Super 21
Fun Super 21
I njohur për ritmin e saj të shpejtë dhe të lartë të aksioneve të ndjehen, Super Fun 21 është një tërheqje të freskët dhe emocionuese në ...
Luaj lojëra elektronike!
Flota e flamurit të kuq
Flota e flamurit të kuq
Një flotë e mrekullueshme e flamurit të kuq të zhvilluar nga ofruesi i softuerit të kasës WMS do t'ju habisë me një strukturë unike të rrotullës, e cila jep ...
Luaj lojëra elektronike!
Karvan arabe
Karvan arabe
Loja e re emocionuese e karvanit arab është frymëzuar nga karvanët më të famshëm të tregëtisë dhe pazaret e Arabisë së lashtë. Kjo ...
Luaj lojëra elektronike!
Përrallë
Përrallë
FAIRYTALE SLOTS - FREE Slot Machine Kazino! Slots Vegas FALAS në android me përrallat! Shijoni Lojërat Bonus në Oz ...
Luaj lojëra elektronike!
ruletë amerikane
ruletë amerikane
Në këtë lojë, ju keni një rrotë që përmban lojëra elektronike të kuqe dhe të zeza që kanë numrat nga 1 në ...
Luaj lojëra elektronike!
Perandori kopsht
Perandori kopsht
Lojëra elektronike orientale mund të gjenden në lojëra. Tema ka qenë prej kohësh e njohur në botën e lojërave elektronike online ...
Luaj lojëra elektronike!
Më mundo
Më mundo
Beat Me është një lojë inovative nga Play'nGo dhe kjo mund të luhet në SpinandWin.com. Beat Me përdor kuvertën 6 ...
Luaj lojëra elektronike!
Shtatëdhjetë e artë
Shtatëdhjetë e artë
Qershi, Molla, Portokalle, Lemon dhe një Artë 7! Ju mund të shijoni këtë sallatë të shijshme të frutave dhe mundësinë për të zbukuruar ...
Luaj lojëra elektronike!
Jackpot Xhekson 200 000
Jackpot Xhekson 200 000
Jackpot Jester 50,000 u lirua në 2016 dhe është ende në dispozicion sot. Si emri sugjeron se ka një max ...
Luaj lojëra elektronike!
Arka e Artë
Arka e Artë
Nuk ka kohë për të humbur kur ka një vajzë në ankth dhe një thesar në pritje për t'u gjetur ...
Luaj lojëra elektronike!
Cirku i shtrembëruar
Cirku i shtrembëruar
Rishikimi i lojërave të shtrembëruara të cirkut. E mrekullueshme Twisted Circus lojë falas slot machine ka tre rreshta dhe pesë ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Blackjack super 21


Blackjack Super 21 është një variant realist në internet i lojës me kartë popullore, e krijuar nga një furnizues i softuerëve me famë botërore Playtech, kështu që është gjë tjetër veçse zhvilluesit e softuerëve të habitshëm që kanë kushtuar vëmendje edhe në detajet më të vogla. Ky ndryshim me siguri do të apelojë tek lojtarët më të kërkuar, pasi mbulon të gjitha kriteret e nevojshme për një ofertë virtuale me premium cilësinë e kazinove - pamjet spektakolare, efektet audio reale dhe ndërfaqja e thjeshtuar që lehtëson lundrimin e shpejtë.
Në shikim të parë, kjo mund të duket si një lojë standarde e shkopit të zi, por nëse luani disa duar, me siguri do të vini re se ka dallime të veçanta në rregullat të cilat duhet të merren parasysh para se të bashkoheni me tryezën. Ndërsa Blackjack Super 21 është me të vërtetë një variant shumë i këndshëm dhe autentik virtual i lojës, ka një reduktim në disa nga pagimet që më tej anojnë buzë në favor të shtëpisë. Megjithatë, lojtarët janë kompensuar mjaftueshëm për këtë me paga më të larta për lojtarët e kostove specifike.
Përvoja e lojrave
Tifozët e lojës së 21 janë mjaft të garantuara për të shijuar veten me këtë variacion fantastik Playtech. Dizajni i lojës është shumë i detajuar, me tabelën që i ngjan afër tabelave në ndërtesat e tullave dhe llaçëve. Ka tabaka e patate të skuqura, mbajtësi i hedhurinave, këpucët dhe gjithsej pesë kuti bastesh për të vendosur patate të skuqura. Zhvilluesit patjetër kanë qenë shumë të përpiktë dhe të plotë me punën e tyre, aq shumë sa që mund të shohim edhe modelin e tapiceri lëkure i hekurt i mbushur.
Efektet e zërit janë bërë për të imituar nga afër të sofistikuarin ambienti e kateve të kazinove të bazuara në tokë. Ju mund të dëgjoni tregtari njoftuar rezultatet pas çdo dore, ndërsa një muzikë qetësues luan në sfond. Një tjetër gjë e mrekullueshme në lidhje me këtë ndryshim të shkopit të zi është se dikush merr për të zgjedhur muzikën e sfondit të ambientit, me tre opsione që janë Breeze Elegant, Voyage to Chill dhe Violet Sun. Ngjyra e ndjerë gjithashtu mund të ndryshohet në përputhje me preferencat personale, me fildish, blu, vjollcë, të kuqe dhe portokalli, duke qenë disa nga mundësitë e disponueshme.
Loja gjithashtu është bërë e përshtatshme për bankrollë të madhësive të ndryshme, me emërtime chipsh që variojnë midis $0.10 dhe $ 100. Blackjack Super 21 gjithashtu lejon lojën me shumë duar, pasi ekziston mundësia për të vendosur patate të skuqura në deri në pesë kuti bastesh. Sa herë që lojtarët shtypni butonin Hit, pasi që të trajtohen një total më i lartë i 17 ose më lart, shfaqet një mesazh paralajmërues në ekran për të siguruar që ata nuk bëjnë ndonjë gabim nga rashness. Sidoqoftë, është e mundur që këto paralajmërime të shuhen nëse i gjeni ato bezdisshëm.
Karakteristikat specifike
Blackjack Super 21 luhet me gjashtë kuvertë franceze, secila prej kartave 52, të cilat automatikisht riorganizohen së bashku në fund të çdo raundi. Tregtari virtual kërkohet të tërheqë në totalin e 16 dhe të qëndrojë në të gjitha 17s. Një nga dobësitë e këtij ndryshimi të ndryshëm të shkopit të zi është se pagesat për naturals janë zvogëluar nga 3 në 2 për të edhe paratë. Kjo kompensohet me lojën e blendës së lojtarit duke rrahur atë të tregtarit në vend që ta shtyjë atë. Sigurimi ofron pagimin e zakonshëm të 2 në 1.
Një tjetër disavantazh i vogël i Blackjack Super 21 është që tregtari të mos shikojë për naturals kur tregon Aces ose karta me vlerë dhjetë. Ju mund të ndani deri në katër duar, me mundësinë e dyfishimit poshtë pas një ndarjeje. Më e rëndësishmja, ju lejohet të dyfishoni në total. Dorëzimi i vonuar është gjithashtu i lejuar.
Pagesat e 2 për 1 jepen për truket kartë, që është kur ju tërheq pesë ose gjashtë karta në një total prej 21. Në fakt, gjashtë kartela e përmendur "Charlies", siç quhen edhe ata, janë jashtëzakonisht të fuqishëm në Blackjack Super 21 pasi ato mund të mbizotërojnë edhe mbi natyrën e tregtarit. E njëjta vlen edhe për duart e lojtarëve që përbëhen nga gjashtë letra që shtojnë deri në total 20 - këto fitojnë pavarësisht nga ajo që mban tregtari virtual. Dhe së fundi, një pagim i veçantë i 2 për 1 i jepet lojtarit i cili fiton një shkop polici të përbërë nga Ace of Diamonds dhe një kartë dhjetë vlerash të së njëjtës kostum.
përfundim
Siç mund ta shihni për vete, Blackjack Super 21 është e vërtetë për emrin e saj, meqë me të vërtetë vjen me disa karakteristika dhe rregulla "super" që mund të japin ekuilibrin tuaj fillestar të kazinosë online një nxitje të mirë. Sigurisht ulja e pagesave për blackjacks është mjaft e pakëndshme. Megjithatë, pjesa më e madhe e rregullave të lojës favorizojnë lojtarët në një masë aq të madhe sa ata shumë më shumë kompensojnë shijen e acidit, madje edhe pagesat e parave për të lënë naturalet në gojën e dikujt. Operatorët me bazë në internet që konkurrojnë në softuerin më të fundit të Playtech listojnë përqindjen mesatare të kthimit të lojës si 99.22% që e bën Blackjack Super 21 një nga lojërat e kartës së kazinosë me anën më të ulët të mundshme të shtëpisë.
Dhe pjesa më e mirë është pothuajse çdo lojtar që mund të kënaqet me këtë lojë fantastike, meqë bastet e pranuara fillojnë vetëm në $ 2.00, por kufijtë ndonjëherë mund të ndryshojnë në varësi të asaj që luhet në Playtech. Dizajni elegant i Blackjack Super 21, ndërfaqja intuitive dhe grafika e hollësishme do të përmirësojnë më tej cilësinë e përvojës tuaj të lojrave dhe do të krijojnë një sesion të vërtetë të paharrueshëm të blendë.


🎁 Kodet e bonusit në kazino online 2019:

🔥 Eur 250 Turneu i Kazinove Online
🔥 $ 245 Pa pagesë çip
🔥 Eur 120 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 975 Free Tournament Kazino
💵 115 falas luan pa depozitë
💵 $ 690 Free Tournament Kazino
💵 $ 3020 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 70 Pa pagesë çip
💵 745% Bonus i parë i depozitës
💵 $ 470 Kazino Chip
💵 120% Regjistrohu Bonus kazino
💵 475% Ndeshja në një Kazino
💵 200 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 620% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 250% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 85 rrotullime falas
💵 $ 670 chip falas për kazino
💵 Bonus Kazino 410%
💵 EUR 60 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 320 Pa pagesë Chip
💵 650% Bonus i parë i depozitës
💵 222 falas luan pa depozitë
💵 485% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 77 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 490 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 $ 865 Free Tournament Kazino
💵 280 falas luan pa kazino depozitash
💵 270 Pa pagesë vishet
💵 610% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Eur 370 Free Tournament Kazino
💵 EURO 475 Turneu i Kazinove Online
💵 30 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 1295 nuk ka depozitë
💵 £ 735 Free Tournament Kazino
💵 $ 1390 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 755% Bonus Welcome
💵 $ 85 Mobile freeroll tournament slot
💵 EURO 640 Free Tournament Kazino
💵 $ 77 Turneu i Kazinove Online
💵 Eur 855 Tournament
💵 EUR 4350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 105% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 $ 410 Tournament
💵 EUR 820 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 45% Depozitave Bonus Match
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 333 Lirë Kazino Kazino
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 1210 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 945 Mobile freeroll tournament slot
💵 Chip pa pagesë 680
💵 $ 680 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 390 Pa pagesë Kazino Chip
💵 77 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 390% Ndeshja në një Kazino
💵 735% Bonus Welcome
💵 $ 560 Turneu i Kazinove Online
💵 140% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 940% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 780% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 1095 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Eur 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 $ 395 FALAS Chip Casino
💵 EUR 40 Casino turne freeroll
💵 £ 570 Tournament
💵 $ 70 Free Chip Casino
💵 Chip 50 Casino
💵 $ 585 Asnjë Depozitë
💵 $ 410 chip kazino
💵 Bonus i Parë i Depozitave 435%
💵 150 rrotullime falas
💵 EUR 185 Tournament
💵 835% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 75 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2350 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 $ 3490 asnjë bonus depozitave
💵 120% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 EUR 415 Daily freeroll turneu i slotit
💵 80 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 750% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 $ 425 Turneu i Kazinove
💵 $ 655 Tournament
💵 £ 3120 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 195% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 220% Ndeshja në një kazino
💵 Eur 425 Çip i lirë kazinoje
💵 830% Bonus i parë i depozitës
💵 155 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 340% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 350% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 255 rrotullime falas
💵 $ 1985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 $ 3120 Nuk ka bonus depozitash

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Super sumo
Super sumo
Përjetoni mrekullitë e Lindjes së Largët dhe shijoni disa makina slotesh të rënda me këtë lojëra sportive me temën nga ...
Luaj lojëra elektronike!
Jeta e pasurisë
Jeta e pasurisë
Jeta e Vendeve të Pasura. Jetoni jetën e mirë në Jetën e Pasurisë, një makine të re nga Microgaming që feston ...
Luaj lojëra elektronike!
Dora Xoker e Pokerit Joker
Dora Xoker e Pokerit Joker
Joker Poker 3 Hand është një lojë emocionuese poker video me një fitore maksimale të monedhave 20,000. Lojtarët kanë ...
Luaj lojëra elektronike!
Super nxehtë nxehtë nxehtë
Super nxehtë nxehtë nxehtë
Ajo që kemi këtu është një strukturë standarde me pesë rrotullime, me tre rreshta me vijat e pagave 25. Simboli më i lartë i paguar është një mahnitës ...
Luaj lojëra elektronike!
Glitz
Glitz
A e doni shkëlqimin e bizhuterive? Gjeni shumë prej tyre në Glitz, një lojë nga Williams Interactive. Hape ...
Luaj lojëra elektronike!
Premier blackjack hi lo ari
Premier blackjack hi lo ari
Kryeministri Blackjack Hi Lo Gold renditet në mesin e një nga lojrat më të mira të tavolinës Microgaming në internet. Ajo përmban intrigues ...
Luaj lojëra elektronike!
Tiger hëna
Tiger hëna
Zbuloni më shumë rreth kulturës dhe traditave të Kinës që tjerrni rrotullat. Pra, këtu ju mund të takoni Tiger rrezikshme, ...
Luaj lojëra elektronike!
Poker Karaibe kurvar
Poker Karaibe kurvar
Karaibe stud poker, i quajtur edhe poker kazino poker, është një lojë tryezë kazino me rregullat që rrjedhin nga poker pesë-card kartë ...
Luaj lojëra elektronike!
Top celebs trumps
Top celebs trumps
Çfarë në botë është Celebs Top Trumps? Kjo është një pyetje e drejtë duke pasur parasysh se natyra e titullit ...
Luaj lojëra elektronike!
Blackjack mh
Blackjack mh
Blackjack Multihand, ose Blackjack MH, është një lojë emocionuese e kartave kazino. Është e përballueshme për lojtarët e rastësishëm, dhe caters të lartë ...
Luaj lojëra elektronike!
Monkey keno
Monkey keno
Monkey Keno është një ndërmarrje e përbashkët midis Microgaming dhe Mahi Gaming dhe kombinon tiparet e një makine slot me keno ...
Luaj lojëra elektronike!
Dhoma e thesarit
Dhoma e thesarit
Vlerat e monedhave të thesarit të dhomës shkojnë nga 0.02 në 0.50. Pesë simbole të gjoksit të thesarit që shfaqen në një linjë pagese aktive shkaktojnë ...
Luaj lojëra elektronike!
Rrota e edicionit special të pasurisë
Rrota e edicionit special të pasurisë
Rrota e Pasurisë Speciale Edition është një pesë-reel video slot online me njëzet e pesë pay-lines bazuar në TV të mirënjohur ...
Luaj lojëra elektronike!
Battlestar galactica
Battlestar galactica
Anija Battlestar Galactica e Microgaming është një xheli video 5 që paraqet një mënyrë të pabesueshme 243 për të fituar, bazuar në një ...
Luaj lojëra elektronike!
Jack çekiç 2
Jack çekiç 2
Jack është kthyer! Përjetoni eksitim të pakrahasueshëm me Jack Hammer ™ 2: Fishy Business, ku Jack bën një kthim me bast 99 ...
Luaj lojëra elektronike!
Safari sam celular
Safari sam celular
Cooky, zany dhe me shumë karakteristika, kjo slot Safari Sam vetëm mori më mirë kur ajo u bë në një ...
Luaj lojëra elektronike!
Pushoni përsëri bankën
Pushoni përsëri bankën
Break da Bank Again është një lojë në internet që ju sjellë nga platforma Microgaming. Ky vend i caktuar është gjithçka ...
Luaj lojëra elektronike!
Surf safari
Surf safari
Surfing është një argëtim shumë argëtues dhe argëtues. Çfarë mund të jetë më mirë se momenti kur pushtoni një valë tjetër? ...
Luaj lojëra elektronike!
Gërvishtja e mumës
Gërvishtja e mumës
Loja e lojërave të foshnjës Mummy ofron një nga përvojat më të mrekullueshme të lojërave që ne kemi parë në të kaluarën ...
Luaj lojëra elektronike!
Shtatëdhjetë të egra
Shtatëdhjetë të egra
Hyni në kopshtin misterioz, ku çdo gjë mund të ndodhë! Wild Sevens lojëra elektronike lojë falas nga Pragmatic Play ju jep një ...
Luaj lojëra elektronike!
Ruletë vip
Ruletë vip
Gëzoni një lojë të Roulette Classsic, por me tryezën e sjellë me ju në grafikë mahnitëse. Ju do të gjeni të njohur ...
Luaj lojëra elektronike!
Ruletë me shumë rrota ari
Ruletë me shumë rrota ari
Multi-Wheel Roulette Gold është një tjetër krijim Microgaming që sjell diçka të re në zhanrin e lojrave ruletë online. Kjo ...
Luaj lojëra elektronike!
Njeriu i padukshëm
Njeriu i padukshëm
Slot Njeriu i Padukshëm. Njeriu i Padukshëm konsiderohet si një nga filmat më të mëdhenj horror të të gjitha kohërave. ... The ...
Luaj lojëra elektronike!
Batman dhe bonanza e xhazit
Batman dhe bonanza me batgirl
Batman dhe Batgirl Bonanza u krijuan në dhjetor 6, 2016, nga Ash Gaming, por është siguruar nga Playtech ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Ruletë me shumë rrota


Para se të shkojmë në detaje rreth lojës, ne duam t'ju këshillojmë që ta provoni në mënyrën e parasë së parave dhe vetëm atëherë bastni paratë tuaja ose edhe paratë e bonusit të kazinosë. Në këtë mënyrë ju do të jeni në gjendje të vendosni nëse doni lojën apo jo para se të shpenzoni një qindarkë duke luajtur atë. Për lehtësinë tuaj, ne kemi dhënë një version demo të Ruletë me shumë rrota më poshtë:
Ruletë me shumë rrota nga Microgaming - Demo lojë PLAY NOW!
Analiza e Lojërave
Siç sugjeron emri i lojës, Ruletë me shumë rrota ndryshon nga titujt e tjerë atje për shkak të faktit që ju bastni në rezultatin e jo një, por tetë rrota ruletë në të njëjtën kohë. Ju mund të zgjidhni se cilat prej tyre janë aktive gjatë çdo rrotullimi. Tabela e basteve është vetëm një, që do të thotë që nuk mund të vendosni baste në çdo rrotë të veçantë - vendosni të njëjtën bast për të gjitha rrotat aktive. Pas kësaj, ju mbledh fitimet tuaja nga çdo rrotë. Për shembull, nëse bastisni me Black, dhe katër nga tetë rrotat e rrotave rezultojnë me numra të zinj, ju do të mbledhni fitime nga të katërta në të njëjtën kohë.
Ruletë me shumë rrota ndjek rregullat e Ruletë Evropiane, që do të thotë se buza e kazinosë e lojës është e ulët dhe përqindja e kthimit në lojtar - relativisht e lartë. Ju mund të vendosni të gjitha bastet e mundshme brenda dhe jashtë, së bashku me bastet e thirrura dhe përfundimtare. Opsioni i dobishëm i basteve të preferuar ju lejon të vendosni deri në katër baste të ndryshme për qasje më të lehtë.
Teknika teknike dhe karakteristika
Visuals of Multi Wheel Roulette janë moderne dhe me shkëlqim. Planifikimi dhe ndërfaqja janë ato që Microgaming zakonisht përdor në lojrat e tyre të ruletit, dhe është intuitive dhe miqësore me përdoruesin. Menuja përmban të gjitha llojet e opsioneve të personalizueshme, duke përfshirë një regjim të shpejtë të luajtjes. Ajo që vlen të përmendet është se gjatë një rrotullimi, ju shfaqet një videoklip i një rrotë ruletë të vërtetë, ashtu si Playtech'S Video Ruletë. Ju gjithashtu mund të ndryshoni ngjyrën e tabelës sa herë që dëshironi, nëpërmjet butonit të dedikuar në këndin e sipërm të majtë.
Ruletë me shumë rrota është e favorshme për lojtarët, sepse koncepti i lojës i lejon lojtarët të kenë rrotullime më të suksesshme. Megjithatë, mbani mend se shanset do të priten në përputhje me sa rrota janë aktive gjatë rrotullimit aktual. Nëse jeni një nga lojtarët që duan të testojnë dhe përdorin sistemet ruletë, kjo lojë është padyshim për ju. Rrotat e shumëfishta e bëjnë më të lehtë testimin dhe përmirësimin e sistemeve si Martingale ose Fibonacci.
Ruletë me shumë rrota është si argëtuese dhe fitimprurëse
Kur është fjala për lojëra online ruletë, Ruletë Multi Wheel është sigurisht një nga ato më unike. Opsioni për të luajtur me tetë rrota në të njëjtën kohë paraqet lojtarët me një botë krejt të re të mundësive dhe rrotullime më të suksesshme. Cilësia e lojës në vetvete është në përputhje me atë që dikush mund të presë nga Microgaming - i patëmetë. Ne e rekomandojmë këtë lojë, dhe ju do të bëni mirë të provoni në një prej kazinove tona të rekomanduara. Paç fat!


🎁 Kodet e bonusit në kazino online 2019:

🔥 Eur 250 Turneu i Kazinove Online
🔥 $ 245 Pa pagesë çip
🔥 Eur 120 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 975 Free Tournament Kazino
💵 115 falas luan pa depozitë
💵 $ 690 Free Tournament Kazino
💵 $ 3020 Nuk ka kazino bonus depozitash
💵 $ 70 Pa pagesë çip
💵 745% Bonus i parë i depozitës
💵 $ 470 Kazino Chip
💵 120% Regjistrohu Bonus kazino
💵 475% Ndeshja në një Kazino
💵 200 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 620% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 250% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 85 rrotullime falas
💵 $ 670 chip falas për kazino
💵 Bonus Kazino 410%
💵 EUR 60 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 320 Pa pagesë Chip
💵 650% Bonus i parë i depozitës
💵 222 falas luan pa depozitë
💵 485% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 77 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 490 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 $ 865 Free Tournament Kazino
💵 280 falas luan pa kazino depozitash
💵 270 Pa pagesë vishet
💵 610% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 Eur 370 Free Tournament Kazino
💵 EURO 475 Turneu i Kazinove Online
💵 30 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 1295 nuk ka depozitë
💵 £ 735 Free Tournament Kazino
💵 $ 1390 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 755% Bonus Welcome
💵 $ 85 Mobile freeroll tournament slot
💵 EURO 640 Free Tournament Kazino
💵 $ 77 Turneu i Kazinove Online
💵 Eur 855 Tournament
💵 EUR 4350 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 105% Kazinoja më e mirë e regjistrimit
💵 $ 410 Tournament
💵 EUR 820 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 45% Depozitave Bonus Match
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 333 Lirë Kazino Kazino
💵 420% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 1210 Bonus me Depozitë të Depozitave
💵 10 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 $ 945 Mobile freeroll tournament slot
💵 Chip pa pagesë 680
💵 $ 680 Turneu i Kazinove Online
💵 $ 390 Pa pagesë Kazino Chip
💵 77 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 390% Ndeshja në një Kazino
💵 735% Bonus Welcome
💵 $ 560 Turneu i Kazinove Online
💵 140% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 940% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 780% Regjistrohu Bonus kazino
💵 $ 1095 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 Eur 520 Mobile freeroll turne slotesh
💵 $ 395 FALAS Chip Casino
💵 EUR 40 Casino turne freeroll
💵 £ 570 Tournament
💵 $ 70 Free Chip Casino
💵 Chip 50 Casino
💵 $ 585 Asnjë Depozitë
💵 $ 410 chip kazino
💵 Bonus i Parë i Depozitave 435%
💵 150 rrotullime falas
💵 EUR 185 Tournament
💵 835% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 75 Daily freeroll turneu i slotit
💵 $ 2350 JO KODI I DEPOZITËS BONUS
💵 945% Bonus Welcome
💵 $ 3490 asnjë bonus depozitave
💵 120% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 EUR 415 Daily freeroll turneu i slotit
💵 80 Pa pagesë rrotullon kazino
💵 750% Bonusi më i Mirë i Bonusit të Regjistrimit
💵 $ 185 Casino turne freeroll
💵 $ 425 Turneu i Kazinove
💵 $ 655 Tournament
💵 £ 3120 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 195% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 220% Ndeshja në një kazino
💵 Eur 425 Çip i lirë kazinoje
💵 830% Bonus i parë i depozitës
💵 155 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 340% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 350% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Euro 605 Free Chip Casino
💵 255 rrotullime falas
💵 $ 1985 Nuk ka kodin e bonusit të depozitave
💵 $ 3120 Nuk ka bonus depozitash

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

kandil deti
kandil deti
Merrni hapin e parë drejt një lojëje të jetës! Medusa, një nga lojërat më të mrekullueshme NextGen Gaming slot ...
Luaj lojëra elektronike!
Ruletë me Pinball
Ruletë me Pinball
Sapo të fillojë loja, do të paraqitet me tabelën e ruletit. Ajo është në standardin europian ...
Luaj lojëra elektronike!
Dielli i diellit Choy
Dielli i diellit Choy
Gërmoj në malet misterioze aziatike të Lindjes së Largët në një lojë online slot me një temë Lindore - Choy Sun ...
Luaj lojëra elektronike!
Princesha e Artë
Princesha e Artë
Projektuar bukur nga sistemet Microgaming, ky slot paraqet ngjyrën e arit në rrotullat dhe simbolet e saj. Sfondi i Princeshës së Artë ...
Luaj lojëra elektronike!
Arin evropian ruletë
Arin evropian ruletë
Online Roulette Evropian Gold ka të gjitha eksitim të lojës online roulette të rregullt evropian, plus karakteristika të veçanta për të bërë ...
Luaj lojëra elektronike!
Topat e kapitenit të cirkut me para të gatshme
Topat e kapitenit të cirkut me para të gatshme
Zhvilluar nga Playtech, Circus of Cash i Captain Cannon është një mbështjellës 5, rresht 3, Video slot. Ka 25 Pay ...
Luaj lojëra elektronike!
Veneciane u rrit
Veneciane u rrit
Slot Venetian Rose u lirua në 2013 nga Next Generation Gaming, një nga zhvilluesit më inovativë të automateve ...
Luaj lojëra elektronike!
Minotaurus
Minotaurus
Minotaurus është një lojëra elektronike me rrotullat 5 dhe linjat 10 të paguara nga Endorphina. Ky vend është frymëzuar me një ...
Luaj lojëra elektronike!
Pasuri orientale
Pasuri orientale
Rishikimi Oriental i Fortune Slot Game. Microgaming's Oriental Fortune slot kazino të lirë slot vjen me pesë linja të paguajnë, tre rreshta dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Perandori Dragon
Perandori Dragon
Drag Emperor Slot nuk është i vetëm në bazë të një teme të Lindjes së Largët, por sigurisht që është një nga ...
Luaj lojëra elektronike!
Merrni 5 milion
Merrni 5 milion
Merrni 5 me këtë lojë të re automatike nga softueri Bally Wulff, një klasik 3-reel i thjeshtë me disa mundësi të mëdha fitimi ...
Luaj lojëra elektronike!
Mjaft fat
Mjaft fat
Plot O 'Fortune kazino slot machine lojë ka 5 lëkundet dhe 20 paylines. Ky vend i caktuar është rreth xhuxhëve të këqij, të cilët ...
Luaj lojëra elektronike!
Spin partia
Spin partia
Nëse do të donit të festoni fitimet tuaja të mëdha me kërcimtarë sexy dhe tingujsh pulsues - pastaj merrni ftesën tuaj ...
Luaj lojëra elektronike!
Mbretëreshat e festivalit
Mbretëreshat e festivalit
Pak kohë më parë, shiritat video me ngjyra të quajtura Festival Queens u shfaqën në kazinotë në internet që funksiononin në platformën Quickfire. Ajo ...
Luaj lojëra elektronike!
Zombirthday
Zombirthday
Lojëra të mrekullueshme të çastit me pagesë Zombirthday ju solli nga Playson me xhelat 5, rreshta 3, dhe 10 paguani ...
Luaj lojëra elektronike!
Fermë frutash
Fermë frutash
Frymë në ajër të freskët të vendit dhe të shijoni një korrje të pasur me Fruit Farm ™! Cow, dele, derr dhe pule ...
Luaj lojëra elektronike!
Jazz i orleans të reja
Jazz i orleans të reja
Xhaz i New Orleans është një lojë video slot 5. Ju mund të aktivizoni deri në linjat 5 dhe të beni deri ...
Luaj lojëra elektronike!
Zogjtë e tërbimit
Zogjtë e tërbimit
këtu nuk ka dyshim se ku erdhi frymëzimi për slotin e projektuar nga Gaming RealTime. Ngjashmëritë me 'Angry Birds' ...
Luaj lojëra elektronike!
Pushtim Shopping
Pushtim Shopping
Shopping zbavitje është një xNUMX-mbështjell 5-line video slot që është zhvilluar dhe lëshuar nga Realtime Gaming. Loja ka një ...
Luaj lojëra elektronike!
Jacks ose më mirë
Jacks ose më mirë
Është një lojë dore 50 me një tabelë pagese të bazuar në lojën popullore Jacks or Better. Qëllimi i ...
Luaj lojëra elektronike!
Nacho libre
Nacho libre
Nacho Libre Slot Machine. Është e qartë nga ekrani i hapjes se kjo çarje ka vlerë të menjëhershme komedi. ... Ky vend i caktuar ...
Luaj lojëra elektronike!
Kryeministri kalon
Kryeministri kalon
Bashkohuni me ne për garat e kuajve në ndeshjen virtuale të garave të kuajve Premier Trotting. Në Premier kuaj kuaj janë rreshtuar, ...
Luaj lojëra elektronike!
Rush ari
Rush ari
Gold Rush është 3-reel, 1-rresht dhe 1-payline video slot klasike nga Net Entertainment, zhvilluesit e lojës me bazë në Suedi. Është shumë e saktë ...
Luaj lojëra elektronike!
Majmun Funky
Majmun Funky
Me një emër të këndshëm, dhe një platformë të mbushur plot argëtim dhe eksitim, Monkey Funky ofron lojtarëve të kazinosë një lojë ...
Luaj lojëra elektronike!
0 Comments

Blackjack amerikan


Njësoj i njohur edhe si njëzet e një. Rregullat janë të thjeshta, loja është emocionuese dhe ka mundësi për strategji të lartë. Në fakt, për lojtarin e ekspertëve që luan matematikisht një lojë perfekte dhe është në gjendje të numërojë kartat, shanset ndonjëherë janë në favor të atij lojtari për të fituar.
Por edhe për pjesëmarrësin rastësor i cili luan një lojë mjaft të mirë, shanset e kazinosë janë më pak, duke e bërë Blendë një nga lojërat më tërheqëse të kazinove për lojtarin. Ndërsa popullariteti i Blackjack daton nga Lufta e Parë Botërore, rrënjët e saj kthehen në 1760s në Francë, ku quhet Vingt-et-Un (frëngjisht për 21). Sot, Blackjack është një lojë me letra që mund të gjendet në çdo amerikan kazino lojrash. Si një lojë popullore në shtëpi, luhet me rregulla paksa të ndryshme. Në versionin e kazinosë, shtëpia është tregtari (një "bankë e përhershme"). Në lojë kazino, tregtari qëndron në këmbë dhe lojtarët janë ulur. Tregtari është i ngarkuar me drejtimin e të gjitha aspekteve të lojës, duke filluar nga përzierja dhe trajtimi i kartave në trajtimin e të gjitha basteve. Në lojën e shtëpisë, të gjithë lojtarët kanë mundësinë të jenë tregtari (një "bankë në ndryshim").
PAKETI
Paketa standarde e kartelës 52 përdoret, por në shumicën e kazinove disa kuvertë kartelash shndërrohen së bashku. Loja me gjashtë kuvertë (kartat 312) është më popullorja. Veç kësaj, tregtari përdor një kartë plastike të bardhë, e cila nuk trajtohet kurrë, por vendoset në fund të paketës për të treguar kur do të jetë koha që kartat të riorganizohen. Kur përdoren katër ose më shumë kuvertë, ato trajtohen nga një këpucë (një kuti që i lejon tregtarit të heqë kartelat një nga një, me fytyrë poshtë, pa mbajtur një ose më shumë paketa).
LËNDA E GAME
Çdo pjesëmarrës përpiqet të mundë tregtarin duke marrë një numër sa më afër 21, pa kaluar 21.
KREU VLERAT / PIKË
Është në çdo lojtar individual nëse një ace ka vlerë 1 ose 11. Kartat e fytyrës janë 10 dhe çdo kartë tjetër është vlera e tij e pip.
bast
Para fillimit të marrëveshjes, secili lojtar vendos një bast, në patate të skuqura, përpara tij në zonën e caktuar. Kufizimet minimale dhe maksimale përcaktohen në bast, dhe kufijtë e përgjithshëm janë nga $ 2 në $ 500.
SHUFFLE DHE CUT
Tregtari shuffles tërësisht pjesë të paketës derisa të gjitha kartat janë përzier dhe kombinuar. Ai përcakton një nga lojtarët për t'u prerë, dhe kartela e futjes plastike vendoset në mënyrë që kartat e fundit 60 për 75 ose jo të mos përdoren. (Duke mos u marrë në fund të të gjitha kartelave e bën më të vështirë për sportelet e kartave profesionale të veprojnë në mënyrë efektive.)
MARRËVESHJA
Kur të gjithë lojtarët kanë vendosur bastet e tyre, tregtari i jep një kartë përballë çdo lojtari në rrotullim në drejtim të akrepave të orës, dhe pastaj një kartë përballet me veten. Një tjetër raund i kartave është trajtuar pastaj përballë çdo lojtari, por tregtari merr kartën e dytë të tij me fytyrë poshtë. Kështu, secili lojtar, përveç tregtarit, merr dy letra me fytyrë lart dhe tregtari merr një kartë të kthyer lart dhe një kartë poshtë. (Në disa lojëra, të luajtura me vetëm një kuvertë, kartat e lojtarëve trajtohen me fytyrë poshtë dhe ata marrin për të mbajtur ato. Sot, megjithatë, pothuajse të gjitha lojrat e Blackjack paraqesin kartat e lojtarëve përballen me kusht që asnjë lojtar nuk mund të prekë çdo kartë.)
Naturals
Nëse dy kartat e para të një lojtari janë një ACE dhe një "dhjetë kartë" (një kartë foto ose 10), duke i dhënë atij një numër të 21 në dy karta, kjo është një "blackjack" natyrore ose një lojtar. tregtari nuk bën, tregtari menjëherë e paguan atë lojtar një dhe një herë e gjysmë shumën e bastit të tij. Nëse tregtari ka një natyral, ai mbledh menjëherë bastet e të gjithë lojtarëve që nuk kanë naturale, (por nuk ka shumë shtesë). Nëse tregtari dhe një lojtar të dy kanë naturals, bast i atij lojtari është një stand-off (një kravatë), dhe lojtari merr përsëri patate të skuqura.
Nëse kartela e drejtpërdrejtë e tregtarit është një kartë dhjetë ose një ACE, ai shikon në kartën e tij të fytyrës për të parë nëse dy kartat e bëjnë një të natyrshme. Nëse karta e drejtpërdrejtë nuk është një kartë dhjetë ose një ACE, ai nuk e sheh kartën e fytyrës deri në momentin që të kthehet në treg.
PLAY
Lojtari në të majtë shkon së pari dhe duhet të vendosë nëse do të "qëndrojë" (të mos kërkojë një kartë tjetër) ose "hit" (kërkoni një kartë tjetër në përpjekje për t'u afruar me një numër të 21, ose edhe ta godasësh saktësisht 21). Kështu, një lojtar mund të qëndrojë në dy letrat fillimisht e trajtoi atë, ose mund t'i kërkojë tregtari kartat shtesë, një nga një, derisa ai ose të vendosë të qëndrojë në total (nëse është 21 ose nën), ose shkon " bust "(nëse është mbi 21). Në rastin e fundit, lojtari humbet dhe tregtari mbledh bastin e fituar. Tregtari pastaj kthehet te lojtari tjetër në të majtën e tij dhe i shërben atij në të njëjtën mënyrë.
Kombinimi i një ACE me një kartë tjetër përveç një dhjetë kartelë njihet si një "dorë e butë", sepse lojtari mund të llogarisë ACE-në si 1 ose 11 dhe ose të tërheqë kartat ose jo. Për shembull me një "butë 17" (një ACE dhe një 6), totali është 7 ose 17. Ndërsa një numër i 17 është një dorë e mirë, lojtari mund të dëshirojë të tërheqë për një total më të lartë. Nëse barazimi krijon një bast duke numëruar ACE-në si një 11, lojtari thjesht e konsideron ACE-në si 1 dhe vazhdon të luajë duke qëndruar ose duke "goditur" (duke i kërkuar tregtarit për karta shtesë, një nga një).
PLAYA E DEALERIT
Kur tregtari ka shërbyer çdo lojtar, karta e tij me fytyrë poshtë është kthyer. Nëse totali është 17 ose më shumë, ai duhet të qëndrojë. Nëse totali është 16 ose nën, ai duhet të marrë një kartë. Ai duhet të vazhdojë të marrë letra derisa totali të jetë 17 ose më shumë, në të cilën treguesi duhet të qëndrojë. Nëse tregtari ka një ACE dhe duke e llogaritur atë si 11 do të sjellë totalin e tij në 17 ose më shumë (por jo më shumë se 21), ai duhet të llogarisë ACE-në si 11 dhe të qëndrojë. Vendimet e shitësit, pra, janë automatike në të gjitha dramat, ndërsa lojtari gjithmonë ka mundësinë të marrë një ose më shumë karta.
SYNIMET SIGNALING
Kur vjen një nga lojtarët, ai mund të thotë "Hit" ose mund të sinjalizojë për një kartë duke e kruar me tavolinë me një gisht ose dy në një lëvizje drejt vetes, ose ai mund ta tundë dorën e tij në të njëjtën lëvizje që do t'i thoshte dikujt: "Ejani këtu! "Kur lojtari vendos të qëndrojë, ai mund të thotë" Stand "ose" Jo më shumë ", ose mund të sinjalizojë këtë qëllim duke lëvizur dorën e tij anash, palme poshtë dhe vetëm mbi tavolinë.
PAKET SHPIRTUESE
Nëse dy kartelat e para të lojtarit janë me të njëjtin emër, të tilla si dy jacks ose dy gjashtë, ai mund të zgjedhë t'i trajtojë ato si dy duar të veçanta kur vjen puna e tij. Shuma e bastit të tij origjinal pastaj shkon në një nga kartat, dhe një sasi e barabartë duhet të vendoset si një bast në kartën tjetër. Lojtari luan së pari dorën në të majtën e tij duke qëndruar ose goditur një ose më shumë herë; vetëm atëherë është dora në të djathtë të luajtur. Të dy duart në këtë mënyrë trajtohen ndaras, dhe tregtari zgjidh me secilën në meritat e veta. Me një palë aces, lojtarit i jepet një kartë për çdo as dhe nuk mund të tërheqë përsëri. Gjithashtu, nëse një dhjetë karta trajtohet në një nga këto aces, fitimi është i barabartë me bastin (jo një dhe një gjysmë deri në një, si me një shkop polici në çdo kohë tjetër).
DUHET TË DËNUAR
Një opsion tjetër i hapur për lojtarin e dyfishon bastin e tij kur dy kartat origjinale trajtuan totalin 9, 10 ose 11. Kur vjen puna e lojtarit, ai vendos një bast të barabartë me bastin origjinal, dhe tregtari i jep atij vetëm një kartë, e cila është e vendosur me fytyrë poshtë dhe nuk është kthyer derisa bastet të vendosen në fund të dorës. Me dy fives, lojtari mund të ndahet një çift, dyfishohet, ose thjesht luan dorën në mënyrë të rregullt. Vini re se tregtari nuk ka mundësi të ndarjes ose dyfishimit poshtë.
SIGURIMI
Kur kartela e drejtpërdrejtë e tregtarit është një ACE, secili prej lojtarëve mund të bëjë një bast anësor deri në gjysmën e bastit origjinal që karta e përballueshme e tregtarit është një kartë dhjetë, dhe kështu një shkop polici për shtëpinë. Pasi të vendosen të gjitha bastet e tilla, tregtari shikon kartën e vrimës së tij. Nëse është një dhjetë kartë, ajo është kthyer dhe ata lojtarë që kanë bërë bastin e sigurimit fitojnë dhe paguhen dyfishi i shumës së gjysmë bastit - një fitim 2 për 1. Kur ndodh një blackjack për tregtarin, natyrisht, dora ka mbaruar, dhe bastet kryesore të lojtarëve mblidhen - përveç nëse një lojtar ka edhe blackjack, në të cilin rast është një pengesë. Sigurimi nuk është një propozim i mirë për lojtarin, përveç nëse ai është mjaft i sigurt se ekziston një numër jashtëzakonisht i lartë i dhjetë kartave që mbeten ende të palidhura.
ZGJIDHJA
Një bast i paguar dhe i mbledhur asnjëherë nuk është kthyer. Kështu, një avantazh kryesor për tregtarin është se lojtari shkon për herë të parë. Nëse lojtari shkon bust, ai tashmë ka humbur bast e tij, edhe nëse tregtari shkon bust si. Nëse tregtari shkon mbi 21, ai paguan çdo lojtar i cili ka qëndruar shumën e bastit të atij lojtari. Nëse tregtari qëndron në 21 ose më pak, ai paguan bastin e çdo lojtari që ka një total më të lartë (që nuk e kalon 21) dhe mbledh bastin e çdo lojtari që ka një total më të ulët. Nëse ka një stand-off (një lojtar që ka të njëjtin total si tregtari), asnjë patate të skuqura nuk paguhen ose mblidhen.
riorganizim
Kur bastet e secilit lojtar vendosen, tregtari grumbullohet në kartelat e lojtarit dhe i vendos ato përballë në anën e kundërt me një mburojë të pastër plastike L. Tregtari vazhdon të merret nga këpucët derisa të vijë në kartën e futjes plastike, gjë që tregon se është koha për të riorganizuar. Sapo të përfundojë raundi i lojës, tregtari i riorganizon të gjitha kartat, përgatit ato për prerjen, vendos kartat në këpucë dhe loja vazhdon.
STRATEGJIA BAZË
Taktikat fituese në Blackjack kërkojnë që lojtari të luajë secilën dorë në mënyrën optimale, dhe strategjia e tillë gjithmonë merr parasysh atë që është karta upcard e tregtarit. Kur karta upcard e tregtarit është e mirë, për shembull një 7, 8, 9, 10-card ose ACE, lojtari nuk duhet të ndalojë vizatimin derisa të arrihet një total prej 17 ose më shumë. Kur karta upcard e tregtarit është e varfër, 4, 5 ose 6, lojtari duhet të ndërpresë vizatimin sapo të ketë një total prej 12 ose më të lartë. Strategjia këtu nuk është kurrë të marrë një kartë nëse ka ndonjë shans për të shkuar bust. Dëshira me këtë zotërim të dobët është që ta lejojë tregtari të godasë dhe të shpresojë të kalojë 21. Së fundi, kur karta e kartës së shitësit është e drejtë, 2 ose 3, lojtari duhet të ndalet me një total prej 13 ose më të lartë.
Me një dorë të butë, strategjia e përgjithshme është që të vazhdojë të godasë derisa të arrihet një total prej të paktën 18. Kështu, me një ACE dhe një gjashtë (7 ose 17), lojtari nuk do të ndalet në 17, por do të godiste.
Strategjia bazë për dyfishimin poshtë është si vijon: Me një total prej 11, lojtari duhet të dyfishohet gjithmonë. Me një total prej 10, ai duhet të dyfishojë derisa tregtari të tregojë një kartë dhjetë ose një ACE. Me një total prej 9, ai duhet të dyfishohet vetëm nëse karta e tregtarit është e drejtë ose e dobët (2 përmes 6).
Për ndarjen, lojtari duhet të ndajë gjithmonë një palë aces ose 8s; dhjetë karta identike nuk duhet të ndahen, dhe as duhet një palë 5s, pasi që dy 5s janë një total prej 10, të cilat mund të përdoren më efektivisht në dyfishim. Një palë 4s nuk duhet të ndahet, pasi një total i 8 është një numër i mirë për t'u tërhequr. Në përgjithësi, 2s, 3s, ose 7s mund të ndahen nëse tregtari nuk ka një 8, 9, dhjetë karta ose ACE. Së fundi, 6s nuk duhet të ndahet nëse karta e tregtarit nuk është e dobët (2 përmes 6).