Category Lojë: Lojra të tjera kazino

Lojëra të tjera kazino për FALAS

0 Comments

Keno


Çfarë është Keno?
Keno është lloj i llotarisë së shtetit - ju merrni disa numra në një biletë dhe shpresoni të përputhni me numrat e nxjerra nga makina me ping pong. Ka një mënyrë tjetër që është si llotari shtetërore: shanset janë shumë të këqija. Keno në kazino ka skajin më të lartë të çdo loje në kazino - 25% ose më shumë.
E mira për këtë lojë është se është luajtur shumë ngadalë, dhe për aq pak sa $ 1 një pop. Nëse jeni pothuajse jashtë parave në një kazino, gjithmonë mund të rri në sallë pritjeje në Keno dhe të luani lojra $ 1 Keno (ku keni mundësi të fitoni deri në $ 250,000 ose sasi më të vogla).
Nëse jeni duke luajtur në internet shanset janë shpesh shumë më të mira. Natyrisht, ritmi është shumë më i shpejtë, kështu që ende mund të humbësh më shumë para duke luajtur në internet edhe pse shanset janë më të mira, sepse ju po vendosni shumë më shumë baste.
Kurrë mos luani Keno?
Shumë autorë kumaresh do t'ju tregojnë që kurrë të mos luani Keno sepse buza është kaq e lartë. Në Bibël të Re Gambler, Arthur Reber thotë: "Unë nuk do ta luaja me paratë Monopoly dhe unë shpresoj se nuk do." Tani, mendoj se Reberi është një shkrimtar i madh dhe Bibla e tij është një libër fantastik, por unë duhet të nuk pajtohen me të për këtë. Me të vërtetë, a është kaq e keqe për të hedhur një dollar në një biletë Keno për një shans për të fituar një çerek milion dollarë? Kështu që e keni humbur një dollar të tërë - kështu që çfarë? Ne të gjithë e dimë që bixhozi është zakonisht një propozim i humbur, prandaj cili është krimi nëse e kufizoni lojën tuaj Keno me atë që mund të përballoni për të humbur dhe e kuptoni plotësisht se shanset janë të këqija? Sigurisht që buza e shtëpisë është e lartë, por të luash disa lojëra të lira nuk do të të shkatërrojë. Ju nuk duhet të merrni një kthim fantastik të pritshëm për çdo dollar që shpenzoni - për shembull, cili është kthimi i pritur kur paguani për të parë një film? Ju "humbni" 100% të parave tuaja pa pasur mundësi të merrni atë përsëri. Por keni marrë disa vlera argëtuese nga ajo, kështu që pse është vlera argëtuese nga blerja e një bilete keno më pak të vlefshme?


🎁 Të gjitha bonuset e kazinosë:

🔥 285 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
🔥 345% Bonus i fitimit të depozitës
🔥 240 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 44 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 115 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 € 985 Nuk ka bonus depozitash
💵 € 870 Tournament
💵 $ 1075 JO DEPOZIT
💵 $ 665 chip falas për kazino
💵 300 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 EUR 595 Tournament
💵 Turneu EURO 495 Mobile freeroll slot
💵 £ 995 Tournament
💵 185 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 $ 685 Pa pagesë Cash
💵 € 235 Free Chip Casino
💵 $ 2920 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 55% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 355% Nuk ka Bonus Rregullash!
💵 Eur 10 Turniu i Kazinosë
💵 € 2525 Asnjë depozitë
💵 Euro 240 kazino falas
💵 260 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 € 705 Mobile freeroll turne slotesh
💵 Bonus Kazino 170%
💵 $ 655 FALAS CASINO CHIP
💵 185 Pa rrotullime asnjë depozitë
💵 EUR 265 Casino turne freeroll
💵 $ 2955 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 125 gjyqi spins
💵 Bileta 380 Pa pagesë Kazino
💵 EUR 88 Free Tournament Kazino
💵 680% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 Eur 695 Pa pagesë çip
💵 610% Regjistrohu Bonusin e Kazinosë
💵 85 Spins Pa pagesë Kazino
💵 285 Pa pagesë rrotullime pa kazino depozitash
💵 $ 335 Asnjë Depozitë
💵 EURO 4515 JO DEPOZIT BONUS
💵 € 265 Pa pagesë Cash
💵 £ 2280 Pa bonus depozitash
💵 EURO 805 Nuk ka Depozitë Bonus Kazinoje
💵 925% Depozitave Bonus Match
💵 750% Bonus Welcome
💵 135 rrotullime falas
💵 $ 520 çip falas
💵 550% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 € 420 Pa pagesë Cash
💵 € 150 Tournament
💵 $ 4885 Nuk ka Bonus Kodi Depozitues
💵 295% Bonus i Mirëkuptimit në Kazino
💵 € 175 JO DEPOZITË BONUS KAZINO
💵 45 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 220 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 695% Bonus për ndeshjen
💵 EURO 240 Turneu i Kazinove Online
💵 80 rrotullohet falas nga kazinoja
💵 $ 3585 asnjë bonus depozitave
💵 250% Depozitave Bonus Match
💵 650% Bonus i fitimit të depozitës
💵 44 rrotullime falas
💵 300 Pa pagesë Spins nuk ka kazino depozitash
💵 66 rrotullime falas
💵 € 815 Tournament Kazino
💵 € 370 Casino turne freeroll
💵 75% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 33 Rrotullon kazino pa pagesë
💵 240 pa rrotullime
💵 EURO 3920 nuk ka kazino bonus depozitash
💵 540% Bonus i parë i depozitës
💵 € 66 kazino falas
💵 Çipi i 650 FALAS
💵 33 Pa pagesë vishet
💵 Eur 190 Turneu i Kazinove Online
💵 185 Rrotullime Lojalë Falas!
💵 960% Bonus i fitimit të depozitës
💵 $ 3955 Asnjë bonus i kazinosë depozitash
💵 120 gjyqi spins
💵 780% Bonus i Ndeshjes
💵 Bonus i Parë i Depozitave 270%
💵 $ 545 Casino turne freeroll
💵 Euro 490 chip falas për kazino
💵 € 2495 JO DEPOZITË CASINO BONUS
💵 Chip 135 Casino
💵 680% Bonus për ndeshjen e bonuseve
💵 € 270 chip kazino
💵 Turneu i Kazinove EURO 260
💵 Turneu i Kazinove EURO 260
💵 € 270 chip kazino
💵 $ 395 Kazino Chip
💵 105% Bonus Welcome
💵 $ 255 Free Chip Casino
💵 $ 270 Kazino Chip
💵 170 Spins Pa pagesë Kazino
💵 $ 455 Kazino pa pagesë chip
💵 99 Lidhjet e Lirë të Besnikërisë!
💵 320% bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 Bonus Kazino 645%
💵 785% Bonus për ndeshjen e kazinosë
💵 EUR 595 Tournament

Lojëra të rastësishme Slot Pa pagesë:

Ju uroj fat
Ju uroj fat
Ju uruar Fortune Slot është një xheli i madh 5, mënyra 1,024 për të fituar slotin video në internet që është krijuar ...
Luaj lojëra elektronike!
Santa e fshehtë
Santa e fshehtë
Është koha e vitit përsëri dhe Krishtlindja po i afrohet një rregullatori të pashmangshëm; sigurisht kjo është vetëm provoni nëse ...
Luaj lojëra elektronike!
Rrotullues rrotullues
Rrotullues rrotullues
Reel Spinner është një slot me pesë rrotulla me linjë pagese 15, të mundësuar nga zhvilluesit e njohur të lojërave Microgaming, që do të thotë që ju jeni ...
Luaj lojëra elektronike!
Supe it up
Supe it up
Supe atë është një slot 25 payline nga Microgaming luajtur jashtë mbi rrotullat 5. Ilaçet me peshë më të lartë janë ...
Luaj lojëra elektronike!
Gumball 3000
Gumball 3000
Gumball 3000 është një lojë video slot 5-reel. Ju mund të aktivizoni deri në linjat 15 dhe të bini deri në 5 ...
Luaj lojëra elektronike!
Hapësirat e fitores së Ghost
Hapësirat e fitores së Ghost
Ghost Rider Slots, i cili u lirua në fillim të 2013, është një lojëra elektronike e dizajnuar nga Playtech. Bazuar në ...
Luaj lojëra elektronike!
Druidess ari
Druidess ari
Nëse nuk keni luajtur kurrë një lojëra elektronike më parë, Druidess Gold do të jetë një lojëra shumë e ndryshme se ...
Luaj lojëra elektronike!
Poker Joker 4 luajnë poker pushtet
Poker Joker 4 luajnë poker pushtet
Poker Joker Poker 4 Play Poker Power është një variant shumë-dore i lojës popullore Poker Joker. Lojtarët bast në 4 ...
Luaj lojëra elektronike!
Heronj egjiptianë
Heronj egjiptianë
Gjatë çdo rrotullim ju keni mundësinë për të goditur Line Bet Bet. Një fitore në një Line Bet Bet ...
Luaj lojëra elektronike!
Djali Mega
Djali Mega
Nëse si unë ju jeni një fëmijë i viteve tetëdhjetë dhe sistemi juaj i parë i lojrave kishte fjalët Nintendo ose ...
Luaj lojëra elektronike!
Sigurisht fitore
Sigurisht fitore
Lojërat me lojëra elektronike janë të gjitha në lidhje me aksione të larta dhe konkurrencë, dhe lojtarë të vërtetë gëzojnë vendosjen e baste në thelb çdo gjë. ... Sigurisht ...
Luaj lojëra elektronike!
Li'l red
Li'l red
Nëse doni të bëni një udhëtim në pyll me versionin më seksi të Little Red Riding Hood ndonjëherë (të plotë ...
Luaj lojëra elektronike!
Puppy dashuria
Puppy dashuria
Spin për pagesa të dyfishta, Bonus Rounds, dhe jacktots Token me mikun më të mirë të njeriut! Ju mund të luani edhe falas në ...
Luaj lojëra elektronike!
Single kuvertë blackjack mh
Single kuvertë blackjack mh
Megjithëse origjina e saktë e Blackjack është e panjohur deri tani, loja është shumë popullore në të dyja tokat dhe ...
Luaj lojëra elektronike!
Bankë derrkuc
Bankë derrkuc
Play'n GO është një zhvillues suedez i lojërave të kazinosë që është i njohur për lojëra elektronike me cilësi të lartë me karakteristika të reja dhe emocionuese ...
Luaj lojëra elektronike!
Bonus poker
Bonus poker
Bonus Poker është një variant i Jacks or Better video poker që ofron bonuse bonus për një 4 të një ...
Luaj lojëra elektronike!
Foxy fatin
Foxy fatin
Prezantimi i grafikut në Foxy Fortunes do të jetë tërheqës për ju si ju luani. Tiparet që do të sjellin ...
Luaj lojëra elektronike!
Spastrim oxhak
Spastrim oxhak
Kjo më godet si një zgjedhje e çuditshme për një temë të një vendi. Njerëzit që pastrojnë oxhakun nuk janë të parët ...
Luaj lojëra elektronike!
Paratë e mistershme
Paratë e mistershme
Mister Money, çfarë emri dhe tema të mëdha për këtë 5 mbështjell 20 lojëra elektronike në internet me lojëra elektronike nga Real Time ...
Luaj lojëra elektronike!
Sytë irlandez
Sytë irlandez
Sytë irlandezë Online. Mundësuar nga Nextgen Gaming, Irish Eyes është një lojëra elektronike 5-reel dhe 25-payline që përdor ...
Luaj lojëra elektronike!
Vendet e topit 8
Vendet e topit 8
Lojëra elektronike mund të marrin një larmi të madhe të formave dhe formave, dhe më shumë herë se sa zhvilluesit të shpenzojnë një ...
Luaj lojëra elektronike!
Mosha e perëndive
Mosha e perëndive
Bashkohuni me perënditë e Greqisë së lashtë në pallatin e tyre në qiell dhe ata mund të japin shpërblime të mëdha mbi ju ...
Luaj lojëra elektronike!
50 dragons
50 dragons
Një shumë e vizitorëve në faqen tonë të internetit mund të duan të gjejnë një lojë të vërtetë parave 50 dragons online, por ne ...
Luaj lojëra elektronike!
Jumanji
Jumanji
NetEnt është mbreti i padiskutueshëm i xhunglës, dhe video slot Jumanji ™ e provon atë. Bazuar në origjinalin Jumanji ...
Luaj lojëra elektronike!