10 faqet kryesore të kazinosë në Estonisht

Kazinove në internet në Estoni
Në botën e sotme, shumë vende të zhvilluara kanë akoma pikëpamje arkaike ndaj lojërave të fatit dhe e ndalojnë atë në shumë forma. Megjithatë, një vend post-sovjetik si Estonia krenohet me tokë plotësisht të ligjshme dhe kazino në internet për lojtarët për t'u shijuar.

Si i tillë, lojtarët estonezë mund të kenë zgjedhjen e tij nga dhjetëra site plotësisht të ligjshme, 100% të lojërave të fatit.

Këto uebfaqe mburren me zgjedhje të shkëlqyera moderne të lojrave që shpesh tejkalojnë kazinotë e tokës për sa i përket sasisë dhe cilësisë. Për më tepër, lojtarët mund të gëzojnë një shumëllojshmëri të gjerë të shpërblimeve për të rritur bankroll e tyre në baza të rregullta.

Një gjë e keqe për kazinotë e licencuar nga Estonia në internet është se nuk ka shumë prej tyre. Kjo është arsyeja pse shumë lojtarë preferojnë të marrin paratë e tyre dhe të rrezikojnë në faqet e huaja të kazinosë.
Shikoni listat tona të vendeve më të mira të lojërave Estoneze. Eachdo kazino në internet është verifikuar plotësisht nga ekipi ynë i ekspertëve në shtëpi, do të thotë se mund të siguroheni se po luani në një kazino të besueshme.
Nëse dëshironi të mësoni më shumë rreth kazinove Estoneze në përgjithësi, si dhe detajet e sakta mbi statusin juridik në vend, atëherë lexoni më tej.

10 faqet më të mira në internet të kazinove online me një shpërblim FRESH!

Merrni Bonusin tuaj 1600 €

pagim 97.89%
Bonusi total €1600

100% deri në 3000 € ose më shumë.

pagim 99.98%
Bonusi total €3000

NJË PROGRAMI KRYESOR BESNIKE TË KAZINOVE ONLINE NË BOTË!

pagim 98.07%
Bonusi total €5000

100% deri në $ 400 + 200 Rrotullime Falas

pagim 97.88%
Bonusi total $400

Bonus i Mirëseardhur 100% deri në 500 €

pagim 98.70%
Bonusi total $500

Deri në € / 200 $ + 100 Rrotullime

pagim 98.24%
Bonusi total € / $ 200

Depozitoni 10 € dhe luani me 70 €

pagim 97.74%
Bonusi total €10

700 € FALAS NON BONUS MIREL SE VINI

pagim 97.53%
Bonusi total €700

300 € + 150 Rrotullime Falas

pagim 97.80%
Bonusi total €300

77 Rrotullime të lira + 100% deri në 200 dollarë

pagim 98.09%
Bonusi total $200

100% deri në 100 ots Slots

pagim 99.12%
Bonusi total £100Rreth 10 faqeve të kazinove në internet të Estonisë me një shpërblim të SHUMGE!

SI T CH ZGJEDHNI KASININ E MIR B ESTONIAN ONLINE

Në ditët e sotme, mund të jetë pak detyrë për lojtarët e kazinosë të zgjedhin një nga kazinotë e shumta në internet që janë në dispozicion. Marrja e kazinosë së duhur nga një sasi e tillë nuk është aq e lehtë. Kur zgjedh një kazino në internet, është e domosdoshme të merren parasysh disa gjëra që nuk janë të qarta në shikim të parë. Ndërsa zgjidhni kazino më të përshtatshme, duhet të jeni i sigurt që plotëson pritjet tuaja më të rëndësishme.

FAR TO T TO DUHET P FORR

Kur vendosni se cila kazino i përshtatet më së miri qëllimeve tuaja, ju mund të dëshironi të dini çelësin për të zgjedhur kazinon e duhur në internet, apo jo? Si mund të jeni i sigurt që keni zgjedhur një sit me lojëra me cilësi të lartë, bonuse për lotim nga goja dhe pagesa të shpejta? Duke mos harruar reputacionin e kazinosë dhe të gjitha gjërat e tjera që mund ta bëjnë lojën tuaj një përvojë të shkëlqyeshme. Ndiqni drejtimet tona dhe sigurohuni që zgjidhni vetëm më të mirët.

Disponueshmëria e kasino në ESTONIA

Para se të regjistroheni në një kazino në internet, është e rëndësishme të konstatoni gjithmonë se loja e kazinosë pranon lojtarë nga Estonia, megjithëse ka shumë lojëra kazino atje. Fatkeqësisht, jo të gjitha ato lojëra kazino janë në dispozicion për përdoruesit nga Estonia. Ky fakt e bën të domosdoshëm të sigurohemi që kazino i zgjedhur mund të luhet për përdoruesit Estonez dhe të gjitha fitimet mund të tërhiqen lehtësisht në llogarinë lokale të lojtarëve.

REPUTIMI I KASINO-s

Para se të filloni të luani në një kazino në internet, është gjithashtu e nevojshme të përcaktoni reputacionin e saj për të mos u mashtruar. Ekzistojnë një numër rastesh kur një kazino ka mashtruar drejtpërdrejt lojtarin. Situata të tilla përfshijnë kazinon që refuzojnë të paguajnë një fitues të fituar me të drejtë nga një lojtar, kazinotë lëshojnë një klauzolë në lidhje me një abuzim të bonusit në mënyrë që të humbin bonusin e fituar nga lojtari, dhe shumë më tepër. Kini kujdes gjithmonë.

BONUSET KASINO

Shtë shumë e vështirë të lihet jashtë rëndësisë së shpërblimeve kur zgjidhni zgjedhjen tuaj të kazinosë në internet. Pothuajse në çdo sit ka promovime dhe shpërblime të një lloji. E vetmja gjë që duhet të bësh është të hedhësh një sy dhe të shohësh nëse shpërblimet duhet të zerojnë, duke të dhënë një ide se çfarë të presësh. Shpërblimet më të mira ofrojnë para të duhura dhe kërkesa të ulëta për baste të arritshme.

KOMBIBTIMI I PAJISJEVE

Ekzistojnë një numër lojrash kazino me cilësi të lartë që punojnë vetëm në desktop, megjithëse zhvilluesit më të njohur zakonisht sigurohen që lojërat e tyre në kazino janë kompatibile me të gjitha pajisjet Android dhe iOS. Shtë akoma e nevojshme të siguroheni që pajisja juaj të jetë në përputhje me lojërat e ofruara nga kazino, veçanërisht nëse planifikoni lojëra të ndara. Për të përfunduar, gjithmonë bëni një kontroll në sfond para se të regjistroheni në kazino në internet sipas dëshirës tuaj.

Ligjet Online të Kazinosë në Estoni

Sipas Aktit të Kumarit të vitit 2009, kazinotë i përkasin kategorisë së lojërave të shanseve. Kjo është lojëra, rezultati i të cilave "varet nga shansi dhe të cilat luhen me anë të një pajisje mekanike ose elektronike ose me ndërmjetësimin e organizatorit të lojës". Kështu, është gjithashtu e ligjshme të operoni faqet online të kazinove në Estoni nën një licencë që zgjat deri në 5 vjet dhe e cila jepet nga Bordi i Taksave dhe Doganave të Estonisë.

Sidoqoftë, ekzistojnë kërkesa specifike që kompanitë duhet të plotësojnë, siç është kontrolli i rreptë i identifikimit të lojtarëve në mënyrë që të shmangen lojërat e fatit nën moshë - mosha 21 vjeç është minimumi. Dhe faqet e internetit të palicensuara shpesh bllokohen nga autoritetet.

Megjithatë, pasi lojtarët nuk ndiqen penalisht, estonezët gjithashtu qasen në platforma të tjera ndërkombëtare. Atyre, atyre u ofrohet një larmi e gjerë lojrash, por edhe shpërblime më të mira në internet kazino dhe promovime online në kazino.

Metodat e Pagesës Online të Kazinos në Estoni

Ka disa mënyra përmes të cilave kumarxhinjtë mund të depozitojnë dhe tërheqin fitimet. Sigurisht, në mënyrë që operatorët të vazhdojnë t'u ofrojnë atyre mjedise të sigurta dhe të drejta, çdo transaksion parash duhet të jetë plotësisht transparent. Në këtë mënyrë pranohen zakonisht kartat e kreditit dhe të debitit të VISA dhe MasterCard, por ka edhe alternativa të tjera. Këto përfshijnë Skrill, Neteller, SEB ose Trustly. Më shumë informacion është i disponueshëm në drejtorinë e rishikimeve të kazinosë në internet.

Sitet Online të Kazinosë që Pranojnë EUR

Që nga viti 2011, Estonia është anëtare e Eurozonës, e cila ka sjellë shumë përparësi pasi vendi tani ndan monedhën e saj me tregjet shumë të rëndësishme. Si rezultat, lojtarët nuk duhet të paguajnë tarifa të konvertimit, sepse ka disa site online kazino që pranojnë EUR.

10 faqet kryesore të kazinosë në Estonisht përditësuar: Qershor 1, 2020 Author: Damon

Bonuse të lidhura:

asnjë lojtar bonus kazino depozitash kodon lojtarët