10 Top Sitet në Kazino Online

Mirë se vini në udhëzuesin tonë për kazinotë më të mira në internet që Kolumbia ka për të ofruar. Ekipi ynë me përvojë ka trawled në të gjithë industrinë për t'ju sjellë informacion dhe këshilla të besueshme se ku mund të luani dhe si të përfitoni sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave të fatit. Klikoni ndonjë nga butonat më poshtë për të kaluar në një seksion nëse kërkoni diçka në veçanti. Ose uluni, lexoni dhe na tregoni për kazinot më të mira në Kolumbi.

10 Top Sitet në Kazino Online me një shpërblim FRESH!

Merrni Bonusin tuaj 1600 €

pagim 97.89%
Bonusi total €1600

100% deri në 3000 € ose më shumë.

pagim 99.98%
Bonusi total €3000

Bonus i Mirëseardhur 100% deri në 500 €

pagim 98.70%
Bonusi total $500

700 € FALAS NON BONUS MIREL SE VINI

pagim 97.53%
Bonusi total €700

Bonus 100 deri në $ 200

pagim 98.17%
Bonusi total $200

77 Rrotullime të lira + 100% deri në 200 dollarë

pagim 98.09%
Bonusi total $200

100% deri në 100 ots Slots

pagim 99.12%
Bonusi total £100

Merrni deri në $ 1000 & 100 rrotullime shtesë

pagim 97.65%
Bonusi total $1000

100% deri 250 € + 50 Rrotullime

pagim 97.45%
Bonusi total €250

100% deri 200 € + 15 rrotullime pa para

pagim 97.80%
Bonusi total €200

100% deri 500 € + 200 Rrotullime Falas!

pagim 98.14%
Bonusi total €500

€ / 1000 $ OSE 5 BTC +200 rrotullime FALAS

pagim 97.46%
Bonusi total € / $ 1000Rreth 10 faqeve të kazinove më të mira online në Kolumbian me një shpërblim të HUGE!

Lista e Lojërave dhe Përmbledhja

Sipas ligjeve kolumbiane të lojërave të fatit, të gjitha llojet e lojërave kazino lejohen në vend. Në ditët e sotme, lojtarët mund të zgjedhin mes mijëra lojëra elektronike në internet dhe shumë cilësi të lartë Blendë, ruletëdhe baccarat tavolina. Për më tepër, poker online dhe video është gjithashtu i lejuar, dhe ofrohet nga disa kazino në internet në Kolumbi. Përndryshe, ju gjithashtu mund të zgjidhni një prej lojërave të disponueshme të tregtisë live, të ofruara nga shumica e operatorëve tanë të paraqitur.

Ju lutemi vini re, megjithatë, se çdo lojë ka kufij të ndryshëm të basteve, dhe kthimi i vlerësimit të lojtarit (RTP) që duhet të merrni parasysh. Sidoqoftë, duhet të mbani mend gjithashtu se kazino do të kishte gjithnjë një avantazh të caktuar dhe që një RTP i lartë nuk duhet të merret si garanci se do të fitonit çdo raund. Kështu, ne ju këshillojmë të lexoni plotësisht të gjitha informacionet në dispozicion në lidhje me lojën tuaj të zgjedhur para se të vendosni bastin tuaj të parë. Ndërkohë, ne kemi përgatitur një listë të lojërave që mund të ndeshit në kazinotë online në Kolumbi:

 • Lojëra elektronike
 • Slots Progresive Jackpot
 • Ruletë
 • Blendë
 • Baccarat
 • Poker Video
 • Poker
 • Lojërat e Kazinove Live

Dëshironi të luani me tregtarët e vërtetë?

Për shkak të jetës së tyre të ngjeshur moderne, shumë lojtarë janë të privuar nga mundësia për të vizituar kazinotë reale në tokë. Falë përparimeve të fundit teknologjike, megjithatë, të gjithë lojtarët e interesuar tani mund të shijojnë një përvojë të vërtetë kazino nga komoditeti i shtëpive të tyre. Në fakt, shumica e vendeve më të mira të kazinosë në Kolumbi ofrojnë platforma të shkëlqyera tregtari të drejtpërdrejtë dhe shumë lojëra për të zgjedhur.

Të gjitha lojrat transmetohen drejtpërdrejt nga një studio dhe organizohen nga tregtarë miqësorë dhe profesionalë. Për të siguruar që ju të shijoni një përvojë të lojrave me cilësi të lartë, shumica e kazinove tona të paraqitura në internet në Kolumbi bashkëpunojnë me zhvilluesit kryesorë të programeve të tilla si Playtech Evolucion Lojërat, ndër të tjera. Mbani në mend se meqenëse shumica e faqeve tona të rekomanduara janë të huaja, jo të gjitha tryezat e tyre të drejtpërdrejta mund të jenë të disponueshme për lojtarët kolumbianë. Prapëseprapë, ne besojmë se ju do të keni shumë mundësi, dhe do të arrini të gjeni lojën e duhur të tregtisë live për ju.

Aplikacionet më të mira për para të vërteta

Duke ndjekur trendet moderne, të gjitha kazinotë e disponueshme në internet në Kolumbi janë miqësore me celularin. Megjithëse shumë operatorë ofrojnë mundësinë për të luajtur në lëvizje, megjithatë, jo të gjithë ata janë në gjendje të ofrojnë shërbim optimal. Në përgjithësi, ekzistojnë faktorë të ndryshëm që duhet të merrni parasysh kur zgjidhni një kazino celular.

Për të filluar, duhet të kontrolloni nëse aplikacioni i lojërave të fatit është i sigurt për t'u përdorur dhe nëse do të keni lojëra të mjaftueshme për të zgjedhur. Për më tepër, gjithashtu duhet të depozitoni përmes metodës tuaj të preferuar të pagesës dhe që të keni mundësi të kontaktoni operatorin kur të jetë e nevojshme. Sigurisht, rendimenti është gjithashtu i rëndësishëm, dhe ju kontrolloni nëse kazino juaj i zgjedhur celular ofron aplikacione vendase ose në internet. Për ta përmbledhur, ja çfarë duhet të kërkoni në një aplikacion mobil.

 • Katalogu i Pasur i Lojërave
 • Siguri e shkëlqyeshme
 • Metoda të mjaftueshme pagese
 • Performanca e shkëlqyer

Faqet e lojërave të fatit në Kolumbi

Tre flamur kolumbian, të verdhë, blu, të kuq Jug amerikan Kombi i Kolumbisë ka pasur gjithnjë një qëndrim përpara-mendimi, liberal ndaj kumarit në internet në Kolumbi. Writtenshtë shkruar në kushtetutën e vendit që qeveria mund të ketë një monedhë të lojërave të fatit dhe të përdorë fitimet për të mirë sociale, dhe Kolumbia ishte vendi i parë në Jug Amerikë për të rregulluar lojrat e fatit në internet.

Ndërsa operatorët kërkohet me ligj që të kenë një licencë për të ofruar lojëra të fatit në internet në Kolumbi, ka një numër të pafund të siteve të lojërave kolumbiane, të cilat jo dhe që ende ofrojnë shërbimet e tyre pavarësisht.

Nëse jeni duke kërkuar për një kazino, sportive sportive ose site poker ku mund të luani tani, kontrolloni listën më poshtë.

Kumar në internet në Kolumbi

Edhe pse është e vërtetë të thuhet se shumica e formave të lojërave të fatit në Kolumbi konsiderohen të ligjshme, lojërat e fatit në internet nuk ishin një prej tyre për një kohë shumë të gjatë. Në pothuajse tërësinë e tij, lojërat e fatit në internet të çdo lloji ishin shumë të jashtëligjshme si një veprimtari e paligjshme. E vetmja formë e lojërave të fatit në internet që qeveria kolumbiane legalizoi ishin disa llotari në internet. Përveq këtyre, nëse dikush do të konstatonte se po operonte një kazino të lojërave në internet, librin e sporteve, sallën e bingove, dhomën e pokerit ose ndonjë gjë tjetër, ata mund të ndiqen penalisht me gjobë dhe të ndalohen të veprojnë ndonjë gjë (ligjore ose ndryshe) deri në pesë vjet. Pavarësisht këtij fakti, dhe kërcënimeve të shumta nga kreu i Coljuegos në atë kohë, Rodrigo Vélez Jara, Kolumbia ende luajti mikpritës të operacioneve të ndryshme të lojërave të fatit në të gjithë vendin.

Ky ligj kishte të bënte me operacionet që ishin ngritur brenda Kolumbisë. Sidoqoftë, kur bëhet fjalë për sitet e lojërave në det të hapur, lojtarët mund të kënaqin veten e tyre. Ashtë e vështirë për një qeveri të kontrollojë një sektor të tillë, duke marrë parasysh sa platforma online të lojërave të fatit ka të cilat janë të bazuara në vende të tjera.

Prandaj, vendasit mund të luajnë në këto vende pa rrezikun e ndjekjes penale dhe gjithmonë kanë qenë në gjendje. Ndërsa qeveria do të dëshironte të ishte në gjendje të ndiqte penalisht si operatorët ashtu edhe lojtarët, thjesht nuk është e mundur. Prandaj, pavarësisht se janë një veprimtari e vogël e paligjshme, lojtarët nuk ndiqen penalisht për pjesëmarrje në kazino të huaj, sportive sportive, lojëra të fatit të dhomave të pokerit dhe më shumë.

10 Top Sitet në Kazino Online përditësuar: Qershor 2, 2020 Author: Damon

Bonuse të lidhura:

xhumba bast rrotullime falas