kumar mbivendosje

ai është një përzierje midis dy zhanreve klasike MoBA dhe FPS. Ndeshjet luhen skuadër kundrejt ekipit, secila që përbëhet nga lojtarë 6. Njëra skuadër po sulmon dhe tjetra po mbron, pas një raundi ju më pas kaloni. Një skuadër mund të fitojë hartën / raundin duke plotësuar një ose dy objektiva (në varësi të cilës hartë është luajtur). Ekzistojnë disa harta të ndryshme dhe secila hartë ndryshon pak në objektiva. Deri më tani ekziston një objektiv ku ekipi sulmues dëshiron të shtyjë përpara një ngarkesë për të arritur në pikat e kontrollit (për secilën pikë kontrolli ju merrni pjata të reja dhe më shumë kohë për të përfunduar objektivin). Objektivi tjetër është një objektiv i kapjes dhe mbajtjes që ekipi sulmues mund ta plotësojë duke hyrë në një zonë specifike dhe duke e mbajtur atë për një kohë të shkurtër.
Ka disa ngjashmëri me lojërat e Team Fortress, ku ka heronj / klasa të ndryshme që kanë aftësi dhe funksione të ndryshme për të arritur objektiva të caktuar. Objektivat mund të jenë kapja dhe mbajtja ose shtytja e një bande në postblloqe të ndryshme. Ngjarja më e madhe eSports me mbivendosje janë Supozoni Lidhjen, i njohur edhe si OWL.

Udhëzuesi i lojërave të fatit

Për të bixhozuar ose bastuar me sukses në eSports dhe Overwatch posaçërisht ju duhet të bëni shumë përpjekje për të hulumtuar lojën. Kjo do të thotë të studioni lojën, karakteret, meta dhe veçanërisht ekipet dhe lojtarët e ndryshëm.

Ju mund të grumbulloni shumë njohuri falas për mbivendosjen duke shikuar VOD ose rryma të Supozoni Lidhjen, aka OWL është një fillim i mbarë.  Mbingarkesë e Kupës së Botës 2017 është gjithashtu një turne i mirë për tu parë. Përveç kësaj është gjithmonë mirë të lexoni shumë dhe të merrni këshilla mbi bastet nëse do të gjeni ndonjë vlerë.

Kur e bëni këtë është e rëndësishme të vini theksin në strategjitë, pikat e forta dhe të dobëta të ekipeve të ndryshme. Me këtë, ne në eSportsbetting nënkuptojmë lojtarët personazhet kryesorë më të mirë dhe gjithashtu performancën e përgjithshme të ekipeve në hartat specifike.

Alsoshtë gjithashtu shumë e rëndësishme të merret parasysh formati i ndeshjes kur vendosni baste. Okey, kështu që ne e marrim atë ekip një është pak më i mirë se sa kundërshtari. Ndoshta ne vlerësojmë shansin e tyre për të fituar 65% në një të mirë të një. Por nëse formati i ndeshjes është më i miri nga tre dhe ne nuk kemi asnjë arsye për të rivlerësuar shansin e tyre fitues bazuar në hartat, dijeni ka rreth 72% për të fituar ndeshjen. E dini që duhet të shohim shanset, a çmimet e mosmarrëveshjeve pasqyrojnë një imazh të vërtetë të vlerësimit tonë ose a mund të presim të fitojmë? Nëse po, besoni në analizën tuaj, nëse jo, prisni për mosmarrëveshje më të mira ose një lojë tjetër.

Kur keni krijuar njohuri të mjaftueshme për të marrë vendime të informuara, është e rëndësishme të zgjidhni libralidhësin e duhur për ju. Ju mund të shihni vlerësime, shpërblime dhe më shumë në listën tonë të përpiluar të vendeve të basteve të Sporteve.

Pas zgjedhjes së një ose disa faqeve të basteve eSport që vendosni bastet tuaja është e rëndësishme të gjurmoni rezultatet tuaja të basteve (reale ose "bastet e tua të mëparshme" nëse doni të praktikoni). Kjo është bërë më së miri në gjurmuesit tanë të bastit por mund të bëhet edhe në fletë të mira të përhapura në excel. Ose ndërtoni tuajin ose gjeni një të mirë për ta përdorur.

Fat i mirë bast!

kumari mbivendosës Nuk ka Bonus depozitash

kumar rrotullon Rrotullime Falas


Bixhozit me mbishkrime të njohura 25 etiketa

 • poker kumar
 • mbivendosni karrocat e lojërave të fatit
 • lojëra elektronike mbi lojërat e fatit
 • basti i lojërave të fatit
 • mbivendosni makinat e lojërave të fatit
 • mbivendosni lojrat e kumarit kumar
 • çmim i parë i lojërave të fatit kumar
 • mblidhni lojëra elektronike lojëra falas falas
 • bonus i kumarit
 • mbivendosni duart e pokerit të lojërave të fatit
 • ruletë kumari mbivendosëse
 • lojëra elektronike lojëra elektronike mbivendosëse lojëra elektronike
 • mbivendos kazino kumari afër meje
 • kumar kumar në internet
 • mbingarkesë kumar kazino royale
 • kumari i mbivendosur 888
 • kumar poker texas Holdem Poker
 • poker kumar online
 • përmbledh kumar texas Holdem
 • yll i pokerit të mbivendosur
 • poker video të lojërave të fatit
 • tregon lojërat e tepërta të lojërave të fatit
 • mbivendosni lojërat e lojërave poker
 • mbivendosja e fatit të fatit
 • kazino kumar hollywood

<< Shtëpi