10 faqet kryesore të kazinosë në Kep Verde

Gjithçka që duhet të dini në lidhje me Kazinotë Online në Cape Verde.

Një kazino në internet pret një përzgjedhje të lojërave të fatit që mund të luhen nga një kompjuter. Ata arrihen duke përdorur internetin dhe përdorin para të vërteta. Lojtarët depozitojnë fonde për të luajtur me të, dhe më pas mund të tërheqin çdo fitim. Lojërat në dispozicion përfshijnë disa nga ato më të njohurat, që shihen tashmë në kazinotë në botë reale.

Ka padyshim disa përfitime nga përdorimi i një kazinoje në internet. Për një gjë, ai i ofron komoditet lojtarit. Ata kanë akses të shpejtë në një gamë të gjerë lojërash, pa pasur nevojë të largohen kurrë nga shtëpia e tyre. Faqet ofrojnë bonuse që nuk janë të disponueshme në kazinotë e botës reale. Për më tepër, kumarxhinjtë mund të gëzojnë rehati të shtuar ndërsa luajnë.

Essentialshtë thelbësore të zgjidhni një kazino në internet që është plotësisht e licencuar. Kjo do të thotë që fondet e lojtarit dhe informacioni bankar do të mbeten të sigurta dhe konfidenciale. Gjithashtu siguron që faqja të ndjek rregullat dhe rregulloret standarde të industrisë. Zgjedhja e një faqe interneti të palicencuar është një veprim i rrezikshëm dhe nuk rekomandohet ta bëni këtë.

10 Top Sitet e Kazinosë Online Cape Verde me një shpërblim FRESH!

Merrni Bonusin tuaj 1600 €

pagim 97.89%
Bonusi total €1600

100% deri në 3000 € ose më shumë.

pagim 99.98%
Bonusi total €3000

Dhurata juaj deri në 100 € falas!

pagim 97.80%
Bonusi total €100

300 € + 150 Rrotullime Falas

pagim 97.80%
Bonusi total €300

Deri në 1,500 dollarë dhe 300 rrotullime falas!

pagim 97.80%
Bonusi total $1500

€ / 250 $ plus 50 Rrotullime Falas

pagim 97.97%
Bonusi total € / $ 250

€ / 400 $ + 150 Rrotullime Falas

pagim 98.28%
Bonusi total € / $ 400

Bonus 300 dollarë për klientë të rinj

pagim 98.14%
Bonusi total $300

Bonus ndeshjes 100% deri në 250 £

pagim 98.21%
Bonusi total £250

100% në depozitën e parë deri në 200 €

pagim 98.32%
Bonusi total €200

€ / 1000 $ OSE 5 BTC +200 rrotullime FALAS

pagim 97.46%
Bonusi total € / $ 1000Rreth 10 Top faqeve të Kazinosë Online Cape Verde me një shpërblim të SHUMGE!

Kumari ka qenë i ligjshëm në Cape Verde që nga viti 2005, megjithëse objekti i parë i lojërave të fatit u hap vetëm në vitin 2012. Ligji që rregullon lojrat e fatit në Cape Verde është Regulamenta de функционално dos Casinos e salas de Jogos. Në përputhje me këtë akt, lojërat e fatit në ishuj janë të ligjshme vetëm në disa zona të caktuara të lojërave të fatit, të cilat kërkohet të gjenden në hotele 4 ose 5 yje.

Këto zona të caktuara të lojërave të fatit mund të jenë ose të përhershme ose të përkohshme. Për momentin ka 5 ishuj me zona të përhershme të lojërave të fatit: Santiago, S. Vincente, Sal, Boavista dhe Maio. Kazinoja e parë në vend ishte Casino Royal në qytetin e Santa Maria, në ishullin Sal.

Në përgjithësi, Cape Verde - ose Cabo Verde në portugalisht - përbëhet nga 10 ishuj vullkanikë dhe ndodhet rreth 570 kilometra nga bregu i Afrikës Perëndimore. Megjithatë, krahasuar me vendet e tjera të rajonit, Kepi Verde tregon stabilitet të jashtëzakonshëm politik dhe forcë ekonomike. Shkalla e depërtimit të internetit në ishull pasqyron këtë: më shumë se 40% e popullsisë ka akses në internet.

Para vitit 2015, nuk kishte pasur asnjë përmendje të lojërave të fatit në internet në rregulloret e lojërave të fatit të Cape Verde. Statusi juridik i lojërave të fatit në internet ka qenë i paqartë, pasi lojërat e fatit janë të ndaluara në Kepin Verde jashtë zonave të caktuara të lojërave të fatit, por asnjë lojtar ose operator nuk është ndjekur penalisht për lojërat e fatit në internet.

Duke qenë një klasik i vërtetë kazino, ruletë gëzon popullaritet të madh në mesin e tifozëve të kazinosë, veçanërisht në internet. Sitedo faqe e vetme britanike e lojërave të fatit ofron të paktën një duzinë ndryshimesh të lojës, duke e bërë të vështirë për tifozët e ruletit të zgjedhin një vend për të luajtur në. Kjo është arsyeja pse vendosa të krijoj këtë faqe - të ndaj njohuritë e mia për lojën dhe kazinotë që e ofrojnë atë, dhe të ndihmoj si lojtarët e rinj ashtu edhe me përvojë të gjejnë mundësi të mëdha të reja për të luajtur online. Unë kam testuar edhe mbi 80 nga vendet më të mira të ruletave në UK dhe i kam parë të gjitha. Pra më beso kur them se 10 kazinotë e listuara më poshtë janë crème de la crème!

10 faqet kryesore të kazinosë në Kep Verde përditësuar: Qershor 4, 2020 Author: Damon

Bonuse të lidhura:

paratë falas të kazinosë në internet