10 vendet e para në internet të Kazinosë Bullgare

Kazinot janë duke u bërë një fenomen mbarëbotëror, me kazinotë e harlisur dhe luksoze që shfaqen në të gjitha cepat e botës, dhe kjo nuk do të thotë se Bullgari, i cili po përfiton nga turistët që vërshojnë drejt vendit të Evropës Lindore për shkak të kursit të këmbimit për të provuar dorën e tyre në tryezat e primit në kryeqytetin e vendit dhe qytetet e mëdha. Këtu janë disa sugjerime që ne mendojmë se janë disa nga kazinotë më të mira të Bullgarisë përreth:

10 vendet e para në internet të Kazinosë Bullgare me një shpërblim FRESH!

Merrni Bonusin tuaj 1600 €

pagim 97.89%
Bonusi total € 1600

100% deri në 200 € ose më shumë.

pagim 99.98%
Bonusi total € 200

100% deri në $ 400 + 200 Rrotullime Falas

pagim 97.88%
Bonusi total $ 400

500 $ bonus në depozitën e parë + 225 rrotullime falas

pagim 97.61%
Bonusi total $ 500

300 € + 150 Rrotullime Falas

pagim 97.80%
Bonusi total € 300

Bonus deri në € 2000 + 200 Rrotullime Falas

pagim 97.39%
Bonusi total € 2000

77 Rrotullime të lira + 100% deri në 200 dollarë

pagim 98.09%
Bonusi total $ 200

100% deri në 100 ots Slots

pagim 99.12%
Bonusi total £ 100

20 Rrotullime falas + 200% deri 3000 €

pagim 98.17%
Bonusi total € 3000

150 Spin Falas + 1000 Bonus Mirësevini!

pagim 97.42%
Bonusi total $ 1000

Bonus 100% deri 500 € + 200 Spin shtesë!

pagim 98.15%
Bonusi total € 500Rreth 10 faqet më të mira online të Kazinosë Bullgare me një shpërblim të SHUMGE!

Kumari në internet në Bullgari: Gjendja aktuale e punëve

Flamuri i BG icon Tregu online i lojërave të fatit në Bullgari është rregulluar plotësisht. Që nga viti 2008, kur legjislacioni në lidhje me lojërat e fatit u aktualizua për të përputhur me udhëzimet evropiane, vendi ka qenë duke azhurnuar në mënyrë periodike ligjet e tij për ta bërë tregun më tërheqës për emrat e mëdhenj në industri. Të dy kazinotë në internet dhe bastet sportive janë të ligjshme në Bullgari, dhe lojtarët duhet të zgjedhin shumë. Komisioni Shtetëror për Kumar është autoriteti që rregullon të gjitha çështjet e lojërave të fatit në vend dhe është në varësi të drejtpërdrejtë të Ministrisë së Financave. Ligji i Parë i lojërave të fatit i miratuar në vitin 2008 u zbatua duke filluar nga viti 2012. Sidoqoftë, nivelet e taksave ishin të larta, duke mbajtur larg shumë lojtarë të mëdhenj.

Marrja e taksave pak në 2013 e bëri Bullgarinë një treg shumë tërheqës për kazinotë lokale dhe ndërkombëtare në internet, wiBlamarian flamuri SVGth licencat e lojërave të fatit në internet që lëshohen si për operatorët ashtu edhe për ofruesit e lojërave deri më tani. Midis këtyre, Casino Technology dhe EGT janë marka lokale që arritën të krijojnë një emër për veten e tyre në industrinë e ofruesve, duke furnizuar lojëra kazino për mjedisin online dhe offline në të gjithë Evropën.

A ka ndonjë operator të licencuar?

kazino të licencuar Po, ka. Aktualisht, çdo kompani e vendosur në rajon ose ndonjë vend tjetër i BE-së mund të kërkojë një licencë bullgare të lojërave të fatit në Bullgari. Për të aplikuar për licencë, ekziston një taksë fikse prej 100,000 BGN, dhe operatorët që marrin licencën 10-vjeçare do të duhet të paguajnë një taksë 20% për të ardhurat bruto të lojrave (GGR). Dhe ndërsa për lojërat e fatit në internet, ekziston vetëm një lloj licence, kur flasim për aktivitete të bazuara në tokë, çdo produkt i lojërave të fatit ka licencën e vet. Operatorët që duan të ofrojnë lloje të shumta të aktiviteteve të lojërave të fatit duhet të marrin dhe paguajnë tarifën e aplikimit për secilin operacion.

Komisioni Shtetëror për Kumar tregoi një trajtim shumë të ashpër ndaj operatorëve të palicencuar që ende u drejtohen lojtarëve bullgarë. Një listë e zezë është krijuar që nga azhurnimi i ligjeve të lojërave të fatit, dhe lista rritet më e madhe dhe më e madhe çdo muaj. Asnjë kompani që shtohet në listën e zezë nuk do të jetë në gjendje të marrë një licencë. Gjithashtu, duke parë gjërat nga këndvështrimi i lojtarëve, mosha ligjore për lojërat e fatit në Bullgari është 18, dhe të gjithë entuziastët e kazinosë duhet të gëzohen kur zbulojnë se fitimet nga lojërat e fatit në internet nuk tatohen.

Kazinove online në Bullgari: Whatfarë mundësish keni?

exam-icon-transPavarësisht nga përpjekjet e Komisionit Shtetëror për Kumar për të bllokuar operatorët pa licencë, është praktikisht e pamundur të policosh internetin. Kjo është arsyeja pse aficionet online të kazinosë në Bullgari gjithmonë mund të zgjedhin të luajnë në operatorë të licencuar në vend ose në vendet ndërkombëtare që pranojnë bullgarët. Ja çfarë sjell secila kategori në tryezë dhe si të siguroheni që gjithmonë merrni një përvojë të mahnitshme.

Lojëra ligjore dhe të ndershme për lojtarët bullgarë të kazinosë

Kazinot duhet të licencohen nga një agjenci prestigjioze, të tilla si Curacao eGaming dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës. Ose, më me reputacionin e të gjithëve, Mbretëria e Bashkuar Komisioni i lojërave të fatit. Por të kesh një licencë të mirë nuk është e mjaftueshme, kazinoja duhet të sigurojë drejtësinë e lojërave duke punuar me një agjenci të pavarur audicioni, siç janë TST Labs. Ju mund të përdorni me siguri zgjedhjet më të mira për kazinotë bullgare në internet nga lista jonë e mësipërme, të cilat kanë licenca të vlefshme dhe ku mund të luani në kushte të plota sigurie dhe sigurie në territorin e Bullgarisë.

Lista e Top Bullgarisë Online të Kazinove

Tani, është koha që ta shohim këtë listë në veprim: Ne kemi zgjedhur kazinotë më të mira në internet të Bullgarisë për ju dhe i renditëm më poshtë. Vini re se disa nga këto sit operohen nga kompani që ekzistojnë jashtë vendit, por ata ende pranojnë anëtarë bullgarë dhe plotësojnë të gjitha kriteret tona të listuara më lart. Për të luajtur kazino Bullgaria ruletë lojëra online ose kazino në Bullgari, poker, për shembull, këto do të jenë opsionet më të mira që mund të gjeni. Zgjidh ndonjë prej tyre dhe filloni të provoni fatin tuaj: Ne ju garantojmë se nuk do të pendoheni për këtë përvojë. Për të mësuar më shumë rreth lojërave të fatit në internet në Bullgari dhe këshilla specifike të lojërave të fatit për lojtarët bullgarë, vazhdoni të lexoni. Oh dhe një gjë tjetër: Ndërsa luani lojëra rulete në internet në Bullgari dhe të tilla, mos harroni të lexoni udhëzuesit tanë të hollësishëm të lojës. Për shembull, ne kemi udhëzues të shkëlqyeshëm baccarat.

A janë faqet ligjore të Kazinosë në internet?

Apo, a është e ligjshme kazinoja në Bullgari? Siç e përmendëm më lart, Bullgaria është një nga vendet që lejon lojërat e fatit në internet. Që nga viti 2018, të gjitha llojet e lojërave të fatit janë të ligjshme në këtë vend: Kazinotë në internet, bastet sportive, llotaritë, dhe madje edhe bastet sportive fantazi. Për sa kohë që ju merrni një licencë nga Komisioni Shtetëror për Kumar (Ministria e Financave) ju jeni mirë për të shkuar. Për më tepër, nuk është e nevojshme të jesh qytetar i Bullgarisë: Për shembull, mund të krijoni dyqane në Maltë dhe të merrni akoma këtë licencë. Tarifa e licencës ndryshon midis 20.000 dhe 100.000 LEV, kështu që ato nuk janë gjithashtu të kushtueshme.

Tingëllon mirë, apo jo? Por operatorët e mëdhenj në këtë industri ende nuk kanë ndonjë operacion lokal në këtë vend. Ekzistojnë dy arsye kryesore për këtë:

Nëse aplikanti nuk është shtetas i Bullgarisë, ai duhet të ketë një investim në vend me vlerë 10.000.000 EUR dhe të punësojë 500 persona.
Të gjithë aplikantët duhet të japin 20% të të ardhurave të tyre si taksë.
Shkalla e taksave nuk është aq e lartë, në të vërtetë, është pothuajse aq më pak se ishujt në det të hapur. Sidoqoftë, kërkesa për investime për ndërmarrjet e huaja është një ndërprerje e marrëveshjeve. Në thelb, qeveria bullgare thotë: "Ju mund të vendosni selinë tuaj në një ishull në det të hapur - nuk më intereson. Por nëse doni këtë licencë, duhet të bëni një investim në vendin tim. " Gjë është se nuk ka shumë operatorë që janë të gatshëm të bëjnë këtë lloj investimi, 10 milion Euro është një lloj "parash të mëdha". Prandaj, kazinotë aktuale lokale në Bullgari operohen vetëm nga bizneset vendase. Sidoqoftë, situata nuk është aq e keqe: Disa marka të mëdha do të hyjnë në tregun bullgar, i cili do të përmend më poshtë. Për më tepër, nuk ka kufizime ose censurim në faqet e lojërave në det të hapur, lojtarët bullgarë janë të lirë të bëjnë lojëra elektronike në çdo vend që dëshirojnë.

10 vendet e para në internet të Kazinosë Bullgare përditësuar: Qershor 8, 2020 Author: Damon

përmbajtje

Bonuse të lidhura:

zambak uji pa bonus depozitimi prill 2020