Një vështrim më i afërt në Slots për Peshqit

0 Comments

Dashuroje veten një dashnor i të gjitha gjërave me ujë? A përfshinë filmat tuaj të preferuar me peshq të ngjyrosur në quests epike nëpër oqeanet e mëdha? Apo ndoshta ju jeni ai person me rezervuarin e ujit të kripur me pesëqind litra me koral të gjallë, të bardhë të ndritshme plazh rërë dhe lloje më shumë se ju mund të shkundni një rrjet në.

Nëse po, ne kemi rreshtuar vendin e përsosur për ju. Partia e Peshkut by Microgaming sjell së bashku botën emocionuese të oqeanit të hapur me një kthesë të bukur dhe humoristike që çdo lojtar i talentuar dhe i zjarrtë është i sigurt për të shijuar. Por ajo që e bën këtë aventurë nënujore të qëndrojë në mes të një deti të vërtetë të lojërave të ngjashme? Bëhet fjalë për ato karakteristika bonus. Le të hedhim një sy!

Bonus Features

Kur vjen puna për të, karakteristikat e bonusit janë një nga gjërat kryesore që ndihmojnë në dallimin e mijëra lojrave në dispozicion në internet. Ndërsa linjat e fituara dhe numrat e rrotullimeve janë të rëndësishme, një lojtar i kalitur e di se një shpërblim i madh mund të bëjë ose të thyejë sesionin e tyre dhe kombinimi i rrotullimeve të lira, fituesit e fitimeve dhe lojërat mini mund të kthejnë një lojëra mesatare në diçka që garanton rikthimin herë pas here.

Cilat karakteristika të bonusit janë të preferuarat? Ne nuk gëzojmë asgjë më shumë se një rrotullim të mirë të lirë dhe mundësinë për të dyfishuar fitimet tona me një tipar kumar. Me fat për ne, të dy këto karakteristika janë në dispozicion në Fish Party!

Rrotullime falas

Spinning those rrotullon është emri i lojës në lojëra elektronike më shumë, dhe Partia Peshku nuk është përjashtim. Pra, çfarë mund të jetë më mirë se sa të bëheni për të tjerr falas me mundësinë për të fituar të mëdha? Ne nuk mendojmë se ka ndonjë gjë më të mirë!

Në këtë lojëra elektronike, rrotullimet e lira janë të hapura nga simboli i shpërndarjes me rëndësi të madhe. Duke ndjekur temën nënujore, Microgaming ka caktuar detyrën e shpërndarjes në një sy të egër dhe zhurmë të dyshimtë. Sytë e tij të mprehtë të errët që duken nga strehëzat e veta të ndërtuara dhe fjala "shpërndaj" e shkruar me të verdhë të ndritshme më poshtë sigurohuni që ai do të jetë i vështirë për ju të humbisni.

Landing këtë mjeshtër të bukur dhe slimy e katit të oqeanit tre, katër ose pesë herë do të aktivizojë rrotullime të lirë. Sa vrima të lira mund të presësh për të zhbllokuar? E pra ndryshe nga disa lojëra elektronike të tjera, nuk ka një numër fiks, por më tepër një numër. Lojtari mund të fitojë në mes tetë dhe njëzet rrotullime të lira. Ajo që është edhe më e mirë është se shoku ynë simbol i shpërndarjes paguan gjithashtu një shumëfish të madhësisë suaj të bastit tuaj. Dy shpërndarës do t'ju marrin një herë bastin tuaj total, ndërsa tre shpërndarës paguan dy herë bastin tuaj total. Nëse fëmija është me të vërtetë në anën tuaj dhe ju menaxhoni katër simbole shpërndajeni, ju do të paguani 20 herë bastin tuaj. Dhe çfarë lidhje me pesë simbolet shpërndaj? Si e bën 100 herë bastin tuaj total të shëndoshë? Si mund të përfitojë kjo bonus falas nga rrotullimet më mirë. Me simbolet e grumbulluara dhe aftësinë për të ri-aktivizuar rrotullimet e lira. Kjo është se si!

Gamble Feature

Ne gjejmë se dashuruesit e oqeanit janë shpesh lloji aventureske. Ka diçka të egër dhe të paparashikueshme për oqeanin. Ndoshta ajo mbulon shtatëdhjetë e një për qind të planetit dhe megjithatë ne dimë më shumë për sipërfaqen e hënës që bëjmë për thellësinë e thellë të oqeanit. Sidoqoftë, ne mendojmë se lojtarët e guximshëm të lojërave do të gëzojnë rrezikun e të gjitha gjërave me funksionin e lojërave të lojrave të Fish Party. Pas çdo fitoreje, do të keni mundësinë të mendoni se çfarë do të jetë ngjyra apo kostum i kartës tjetër. Hiqni dorë dhe mbani fitimet tuaja. Përzgjidhni dhe keni një shans të dyfishoni fitimet tuaja ose të humbni të gjitha!

A jeni gati për tu zhytur? Është koha për të marrë gishtat tuaj të lagur me Fish Party!

Pallati i Spinos Asnjë Bonus Depozitues në Kazino >>


Burimi: spinpalace.com
Një vështrim më i afërt në Slots për Peshqit përditësuar: Qershor 18, 2019 Author: Damon