Shqyrtim 22bet dhe pa kode bonusesh të depozitave

0 Comments

22BET Kompania e basteve u themelua nga njerëz që janë të apasionuar pas basteve. Ne e dimë se çfarë shërbimi ideal duhet të jetë nga këndvështrimi i një klienti dhe ne përpiqemi ta ofrojmë atë për ju. Në 22BET do të gjeni gjithçka që bastet moderne duhet të ofrojë: zgjedhja më e gjerë e mundshme e tregjeve në çdo sport, si dhe pagesa të përshtatshme, tërheqje të shpejtë, një skemë unike shpërblimi për klientët besnikë dhe shumë më tepër.

VDESIT E MADH

Shanset tona meritojnë një përmendje të veçantë. Pavarësisht nëse është një ngjarje kryesore apo diçka më pak konvencionale, gjithmonë do të jeni në gjendje të vendosni një bast me kthimin më të mirë të mundshëm në 22BET. Ju nuk keni më nevojë të kërkoni rreth shanseve më të mira, do të gjeni gjithçka këtu.

NJNE MUAJ DHE NJNE NGJARJE

A e vlerësoni të keni një zgjedhje? 22BET Sportsbook ofron mbi ngjarje 1,000 EDO DITA. Ju mund të bëni bast për çdo sport, nga futboll, tenisi, basketbolli dhe Hokej në akull për kriket, snooker, curling dhe Formula 1. Përveç kësaj, ju do të gjeni një mori të tërë të tregjeve të pazakonta në seksionin Bastet Speciale, duke përfshirë politikën, lajmet botërore dhe të famshëm. Me 22BET ju mund të vini bast mbi mundësinë e përfundimit të botës ose për fëmijët e Cristiano Ronaldo që luajnë për Real Madrid ose Manchester United! Vendosni bastet që dëshironi me shërbimin më të lartë të cilësisë.

MBROJTJA E KLIENTIT PROFESIONAL

Ekipi i Ndihmës së Konsumatorëve 22BET është këtu për ju 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Ju mund të përdorni bisedën tonë në internet në faqen e internetit ose të na kontaktoni me postë elektronike. Të gjitha detajet e kontaktit 22BET janë renditur në faqen CONTACTS. Jemi të lumtur të ndihmojmë çdo kohë.

Zgjedhja e gjerë e tregjeve

22BET pranon të gjitha llojet e basteve - teke, akumulatorë, sisteme, zinxhirë dhe më shumë. Mesatarisht ka mbi 30 lloje të tregjeve për çdo ngjarje - nga bastet standarde të fituesit dhe arrin deri tek bastet shtesë të handikapit, bastet për numrin e kartave në një ndeshje, ngjarjet që do të ndodhin në një lojë, statistikat individuale të lojtarëve dhe shumë më tepër .

SHICERBIMI TUAJ IDEAL

Ne ofrojmë regjistrim të shpejtë, skema bujare bonusesh dhe shpërblime VIP, promovime të rregullta me çmime dhe një monedhë speciale Bet Point, të cilën mund ta përdorni për të blerë suvenire dhe bonuse në Fan Shop tonë. 22Bet përpiqet të jetë kompania e basteve ku puntorët ndjehen të fejuar dhe bastet janë të thjeshta. Ne kemi mbledhur të gjitha tiparet më të mira në një vend dhe i kemi ruajtur ato me shërbimin tonë të jashtëzakonshëm të orientuar drejt klientit.

NDERTIMI NONSTOP

Shanset tona meritojnë një përmendje të veçantë. Pavarësisht nëse është një ngjarje kryesore apo diçka më pak konvencionale, gjithmonë do të jeni në gjendje të vendosni një bast me kthimin më të mirë të mundshëm në 22BET. Ju nuk keni më nevojë të kërkoni rreth shanseve më të mira, do të gjeni gjithçka këtu.

DEPOZITA DHE TËRHEQJE

22BET punon shumë për të siguruar që pagesa juaj të jetë e shpejtë dhe e përshtatshme. Ne ofrojmë një listë të gjerë të metodave të depozitave dhe tërheqjeve të procesit sa më shpejt të jetë e mundur. Për më tepër, të gjitha transaksionet janë absolutisht të sigurta dhe mbrohen duke përdorur encryption të shumta.

Ndihmë me postë elektronike:

PILLRFUNDIMI N FOR FORM AND DHE KOLEGJAT TON DO T CON KONTAKTOJN WITH NIN OR HON 24

Partneri i pagesës: Masterpay LTD, Rruga 60 / 89 Mir Jalal, Baku, Azerbajxhan

1. KUSHTET E PENRGJITHSHME DHE përkufizimet

Rregullat e mëposhtme të basteve që kanë të bëjnë me librashitësin 22Bet (në tekstin e mëtejmë më poshtë Rregullat) përcaktojnë mënyrën e pranimit të basteve, pagimin e fitimeve dhe zgjidhjen e mosmarrëveshjeve, si dhe karakteristikat specifike të basteve të caktuara në sporte të caktuara. Këto Rregulla rregullojnë çdo marrëdhënie tjetër midis krijuesit të librit 22Bet dhe konsumatorit. Këto Rregulla do të zbatohen për bastet në faqen e internetit dhe në objektet e basteve 22Bet.

Bast - është një marrëveshje e drejtuar nga rreziku për fitimet e mundshme të bëra midis klientit dhe librashitësit, sipas Rregullave të përcaktuara, ku përmbushja e një marrëveshje të tillë kushtëzohet nga një ngjarje, rezultati i së cilës ende nuk është përcaktuar. Bastet pranohen në kushtet e ofruara nga bookmaker.
Përfundim - është rezultat i ngjarjes (ngjarjeve) në të cilën është vendosur basti.
Klient - është një individ që vendos një bast me bookmaker në një rezultat.
Anulimi i bastit - është një rezultat në të cilin basti nuk është shlyer dhe fitimet nuk paguhen. Sipas Rregullave, në rast të "anulimit të bastit", një marrëveshje midis bookmaker dhe klientit do të konsiderohet e pakontestuar dhe aksioni do të kthehet.
Koha e rregullt - është kohëzgjatja e ndeshjes që i nënshtrohet rregulloreve të sportit përkatës, përfshirë kohën e shtuar nga gjyqtari. Koha e rregullt nuk përfshin kohën shtesë, jashtë orarit (të), pushkatimet, etj.

PLay 22bet Casino tani !!

Pa Bonuse të Kazinove të Depozitave 22Bet:

Nëse jeni të interesuar të shënoni Para shtesë duke luajtur lojëra elektronike më të mira që një kazino mund të ofrojë, kjo është lloji i mundësive që ofron 22B Casino. Ju mund të merrni një bonus të mirëpritur për depozitën tuaj të parë ose të merrni pjesë në garën e lojërave javore. Fatkeqësisht, këto dy janë mundësitë e vetme deri më tani, por ekziston një shans i mirë që 22Bet do të bëjë disa shtesa.

La bonusi i mirëseardhjes është i zakonshëm 100% e depozitës tuaj Shuma. What'sfarë është e pazakontë është fakti se mund të shkojë aq lart sa 300 € - ky është një bonus i parë shumë bujar edhe nëse jeni mësuar me disa shumë bujarë tashmë. Bonusi duhet të bëhet, natyrisht, pasi nuk ka diçka të tillë si djathi falas. Duhet të bastisësh shumën e pretenduar si një bonus x50 herë.

Gara e lojërave javore të kazinosë përfshin fitimin e pikëve për bastet në lojëra elektronike - aq më shumë, aq më i lartë ngjiteni dhe aq më i madh është shpërblimi. Fondi i përgjithshëm i çmimeve në dispozicion në promovim është 3,000 € - mjaft për secilin prej lojtarëve që marrin pjesë në konkurs. Prizemimi i parave të gatshme nuk ka nevojë të merret - duket sikur ka diçka të tillë si djathi falas, në fund të fundit.

22Bet tjerrje falas në Kazino

Bonusi i mirëseardhjes nga 22Bet Casino nuk përmban ndonjë rrotullim falas.


Kodi i bonusit 22Bet e Kazinos

Ndërsa kazino pëlqen ta mbajë atë të thjeshtë, nuk është duke ofruar ndonjë kod kodesh si pjesë e një oferte të mirëseardhur.


Si të kërkoni shpërblimet tuaja të Kazinosë 22Bet:

 1. Regjistrohu me Kazino 22Bet
 2. Klikoni Prano
 3. Bëni depozitën tuaj në 22Bet Casino (Për shpërblimet e shënuara "Pa depozitë" nuk keni nevojë të bëni një depozitë)
 4. 22Bet Casino do t'ju shpërblejë me një bonus (Bonusi i Mirëseardhjes është vetëm për lojtarë të rinj).

Kushtet e kushteve të shpërblimeve ndryshojnë midis kazinove të ndryshme dhe gjithashtu mund të ndryshojnë me kalimin e kohës dhe midis vendeve të ndryshme, kështu që është e rëndësishme të krahasoni ofertat e ndryshme dhe të lexoni T&C për Kazino 22Bet para se të regjistroheni.

Ju lejohet të merrni pjesë vetëm nëse jeni të paktën tetëmbëdhjetë (18) vjeç ose në moshë juridike siç përcaktohet nga ligjet e vendit ku jetoni (cilado që është më i lartë); në këtë drejtim, kompania dëshiron të tërheq vëmendjen tuaj për faktin se bixhozi nën moshë është një vepër penale.

22 Bonus Casino Bet 1

MIREL SE VINI MIR BONUS N 9,000 EUR + 22 PIKA PR MIR P SPR BASHKIMIN E SPORTEMbani depozitën e parë dhe merrni 100% bonus deri në 9,000 EUR dhe 22 Pikat e basteve

FILLIMI I PERFEKTUAR ME 22BET - BONUSI I PARA E DEPOZITIMIT P FORR BASHKIMIN E SPORTEVE

 • Regjistrohuni me 22Bet.
 • Ju lutemi plotësoni të gjitha fushat e kërkuara në llogarinë time.
 • Bëni një depozitë të paktën 1 EUR / USD.
 • Merrni një bonus 100% deri në 9,000 EUR + pikë 22 për bastet sportive.
 • Bonusi do të kreditohet në llogarinë tuaj automatikisht pasi të bëhet depozita.

Termat dhe Kushtet

 • Vetëm një bonus i parë depozitimi 100% për klient
 • Për të marrë bonusin, klientët duhet të depozitojnë një minimum prej 1 EUR / 1 USD etj.
 • Shuma maksimale e bonusit është 9,000 EUR për bastet sportive dhe 25,000 EUR për kazino.
 • Bonusi do të kreditohet në llogarinë e klientit automatikisht pasi të bëhet depozita e parë, përveç nëse shënohet kutia "Unë nuk dua asnjë shpërblim".
 • Para se të bëni një depozitë, klienti duhet të zgjedhë llogarinë e bonusit ku do të kreditohet bonusi.
 • Pasi të kreditohet, bonusi nuk mund të transferohet midis llogarive të bonusit.
 • Tërheqja e fondeve nga llogaria e klientit do të jetë e mundur vetëm pasi bonusi të jetë shlyer (i paguar).
 • Nëse bonusi i kreditohet llogarisë së bonusit për bastet sportive, kërkesa e basteve do të jetë 5x shuma e bonusit në bastet e akumuluesit. Betdo bast i akumuluesit duhet të përmbajë të paktën tre zgjedhje. Të paktën tre zgjedhje në secilin akumulator duhet të kenë shanse 1.40 ose më të larta.
 • Bonusi konsiderohet se ka fituar vetëm pasi të jenë shlyer të gjitha bastet për shumën e specifikuar.
 • Nëse bonusi është kredituar në llogarinë e bonusit të kazinosë së klientit, kërkesa për bast është 50x shuma e bonusit.
 • Kur bastisni një bonus kazino, kunji nuk duhet të kalojë 5 EUR / 5 USD.
 • Do lloj loje ofron një kontribut të ndryshëm në kërkesën e basteve për bastet: Lojëra tavoline - Baccarat, Blendë, Hi-Lo - 5% (duke përjashtuar lojërat e tregtarëve live); Video Poker - 5%; Ruletë, Poker - 5% (duke përjashtuar lojërat e tregtarëve live); Slots - 100% (përjashtuar lojrat e specifikuara në paragrafin 14).
 • Lojërat e mëposhtme janë përjashtuar nga oferta e bonusit: Dr. Jekyll & Mr. Hyde, Lucky Angler, Big Bang, The Dark Knight, The Dark Knight ngrihet, Mbretëria e braktisur, Partia Bikini, Pema e Pasurisë, Orient i egër, Valle e Dragoit, Dëshironi Master, kurnac i lig, Sekreti i Gurëve, Dashuria e Djallit, Kampion i pistave, Robin Hood, Tomb Raider 2 dhe Kalaja e ndërtuesit. Lojëra klasike: Gjakderdhës, Mbretërit e Çikagos, Jackpot 6000 dhe Mega Joker, Vajzë e mirë-vajzë e keqe, Safari Sam, Në Copa, Pas Night Falls, Slots Angels, 7th Qielli, Ned dhe miqtë e tij, Iluzione të vërteta, Sin City Nights, Whospunit Plus, Sherifi i Vërtetë, Sugar Pop Plus, Dashuri qenushesh Plus, Simsalabim, Cigane Rose. Të gjitha lojërat me tregtarët live janë përjashtuar nga oferta e bonusit.
 • Ndalohet shtyrja e lojërave të bonusit, përfshirë rrotullimet falas dhe raundet e bonusit, për një kohë të mëvonshme kur nuk mbesin më kërkesa për bastore dhe / ose të bëni depozita kur rrotat falas ose raundet e bonusit janë akoma në dispozicion në lojë. Në raste të tilla, klienti konsiderohet se ka pranuar që fitimet e fituara do të anulohen.
 • Të gjitha llojet e bonuseve janë të paafta për BTC, BCH, DOGE dhe LTC pa përjashtim.
 • Bonusi duhet të bëhet brenda ditëve 7.
 • Pasi të fitohet, fondet e mbetura të bonusit transferohen në llogarinë kryesore të klientit, duke mos e tejkaluar shumën e bonusit.
 • Të gjitha shpërblimet dhe fitimet do të hiqen pasi skadimi i bonusit.
 • Oferta nuk është e vlefshme në lidhje me ndonjë promovim ose ofertë speciale.
 • Nëse kompania dyshon një klient për keqpërdorim të bonusit, lojërave të gabuara dhe / ose pjesëmarrjes në strategji që kompania në diskrecionin e saj të vetëm konsideron abuziv, 22Bet rezervon të drejtën të aplikojë kërkesa të veçanta bastesh për klientë të tillë, përfshirë anulimin e bonusit, pa çdo shpjegim.
 • Bonusi mund të anullohet në çdo kohë pa njoftim paraprak, por vetëm para se shuma e bonusit të fitohet ose të tërhiqet. Në rastet e mosmarrëveshjeve, vendimi i kompanisë konsiderohet i formës së prerë dhe detyrues.
 • Bonusi konsiderohet se ka fituar në qoftë se gjendja e mbetur e llogarisë së klientit është më pak se minimumi i aksioneve (në monedhën e llogarisë së klientit), ose nëse kërkesa e bastit është përmbushur plotësisht.
 • Tërheqjet nga llogaria e klientit nuk janë të disponueshme derisa të përmbushen kërkesat e basteve.
 • Bonusi do të jepet vetëm pasi një depozitë të jetë kredituar në llogarinë e klientit. Nëse depozita tërhiqet para se të kreditohet bonusi, kompania rezervon të drejtën të mbajë bonusin.
 • Vetëm një bonus lejohet për klient, për familje, për adresë, për kompjuter të përbashkët dhe adresë IP të përbashkët, dhe për çdo detaj të llogarisë përfshirë adresën e postës elektronike, detajet e llogarisë bankare, informacionin e kartës së kreditit dhe numrin e llogarisë së sistemit të pagesave. Anydo keqpërdorim i kësaj oferte bonus do të çojë në anulimin e bonusit dhe të gjitha fitimet e bonusit, ose në mbylljen e llogarisë.
 • Konsumatori duhet të sigurojë dokumentet e identitetit, kur është e nevojshme, për të vërtetuar identitetin e tij (KYC). Mosarritja e këtyre dokumenteve nëse kërkohet do të rezultojë në shpërblimin e shpërblimit dhe fitimet. Kompania rezervon të drejtën të kërkojë, në çdo kohë, që klienti të sigurojë dëshmi fotografike të vetë ata që mbajnë ID e tyre (fytyra e klientit duhet të jetë qartë e dukshme në foto) ose t'i nënshtrohet identifikimit përmes telefonit.
 • 22Bet ka të drejtën të ngrisë fondet dhe të mbyllë llogarinë e klientit nëse zbulohen ndonjë veprimtari mashtruese ose pastrim parash.
 • Oferta është në dispozicion vetëm për klientët me një llogari përdoruesi.
 • 22Bet ka të drejtë të ndryshojë kushtet e ofertës, të anulojë ose rinovojë ofertën, ose të refuzojë të lejojë pjesëmarrjen në çdo kohë pa njoftim paraprak.

PLay 22bet Casino tani !!

22 Bonus Casino Bet 2

FRIDAY RELOAD SPORTSBOOK BONUSBost bilancin tuaj të basteve sportive me një Bonus deri në 8,000 EUR! Bëni një depozitë të Premten për të marrë një 100% bonus deri në 8,000 EUR dhe merrni pjesë në promovimin tonë të Premten RELOAD

FRIDAY BETONI BONUS P FORR BESIMIN E SPORTEVE

 • Bëni një depozitë të paktën 1 EUR / USD të Premten
 • Merrni një bonus 100% deri në 8,000 EUR për bastet sportive

Termat dhe Kushtet

 • Konsumatorët mund të kërkojnë vetëm një bonus 100% deri në 8,000 EUR të Premteve
 • Bonusi do të kreditohet në llogarinë e një klienti automatikisht pasi të bëhet një depozitë kualifikuese, përveç nëse kutia "Unë nuk dua asnjë shpërblim" është shënuar.
 • Për të tërhequr fondet nga llogaria e klientit, bonusi duhet të fitohet 3x në bastet e akumulatorit brenda orëve 24 nga koha e kreditimit të bonusit. Betdo bast i akumuluesit duhet të përmbajë tre ose më shumë zgjedhje. Të paktën tre zgjedhje në secilin akumulator duhet të kenë shanse të paktën 1.40.
 • Nëse një klient ka bërë një tërheqje para se të bëhet një depozitë, shpërblimi "E Premte Rifresko" nuk do t'i kreditohet llogarisë së klientit.
 • Nëse bonusi nuk fitohet brenda orarit 24 pasi të kreditohet, ai do të konsiderohet i pavlefshëm dhe të gjitha fitimet e bonusit do të anulohen.
 • Bonusi mund të bëhet vetëm në ngjarje sportive.
 • Oferta nuk është e vlefshme në lidhje me ndonjë promovim ose ofertë speciale.
 • Nëse kompania dyshon një klient për keqpërdorim të bonusit, lojërave të gabuara dhe / ose pjesëmarrjes në strategji që kompania në diskrecionin e saj të vetëm konsideron abuziv, 22Bet rezervon të drejtën të aplikojë kërkesa të veçanta bastesh për klientë të tillë, përfshirë anulimin e bonusit, pa çdo shpjegim.
 • Bonusi mund të anullohet në çdo kohë pa njoftim paraprak, por vetëm para se shuma e bonusit të fitohet ose të tërhiqet. Në rastet e mosmarrëveshjeve, vendimi i kompanisë konsiderohet i formës së prerë dhe detyrues.
 • Bonusi i paguar do të transferohet në llogarinë tuaj kryesore. Ky bonus do të jetë i barabartë me fondet e mbetura të bonusit dhe nuk do të tejkalojë shumën e bonusit.
 • Bonusi konsiderohet se ka fituar në qoftë se gjendja e mbetur e llogarisë së klientit është më pak se minimumi i aksioneve (në monedhën e llogarisë së klientit), ose nëse kërkesa e bastit është përmbushur plotësisht.
 • Bastet e rimbursuara nuk llogariten në kërkesën e basteve.
 • Tërheqjet nga llogaria e klientit nuk janë të disponueshme derisa të përmbushen kërkesat e basteve.
 • Vetëm klientët aktivë që bëjnë transaksione ditore duke përdorur llogarinë e tyre kanë të drejtë për këtë ofertë.
 • Bonusi do të jepet vetëm pasi një depozitë të jetë kredituar në llogarinë e klientit. Nëse depozita tërhiqet para se të kreditohet bonusi, kompania rezervon të drejtën të mbajë bonusin.
 • Vetëm një bonus lejohet për klient, për familje, për adresë, për kompjuter të përbashkët dhe adresë IP të përbashkët, dhe për çdo detaj të llogarisë përfshirë adresën e postës elektronike, detajet e llogarisë bankare, informacionin e kartës së kreditit dhe numrin e llogarisë së sistemit të pagesave. Anydo keqpërdorim i kësaj oferte bonus do të çojë në anulimin e bonusit dhe të gjitha fitimet e bonusit, ose në mbylljen e llogarisë.
 • Konsumatori duhet të sigurojë dokumentet e identitetit, kur është e nevojshme, për të vërtetuar identitetin e tij (KYC). Mosarritja e këtyre dokumenteve nëse kërkohet do të rezultojë në shpërblimin e shpërblimit dhe fitimet. Kompania rezervon të drejtën të kërkojë, në çdo kohë, që klienti të sigurojë dëshmi fotografike të vetë ata që mbajnë ID e tyre (fytyra e klientit duhet të jetë qartë e dukshme në foto) ose t'i nënshtrohet identifikimit përmes telefonit.
 • 22Bet ka të drejtën të ngrisë fondet dhe të mbyllë llogarinë e klientit nëse zbulohen ndonjë veprimtari mashtruese ose pastrim parash.
 • Oferta është në dispozicion vetëm për klientët me një llogari përdoruesi.
 • 22Bet ka të drejtë të ndryshojë kushtet e ofertës, të anulojë ose rinovojë ofertën, ose të refuzojë të lejojë pjesëmarrjen në çdo kohë pa njoftim paraprak.

PLay 22bet Casino tani !!

22 Bonus Casino Bet 3

BONUSI I PARA DEPOSITMbërni depozitën tuaj të parë dhe merrni një 100% bonus deri në 25,000 EUR dhe 22 Pikat e basteve

Fillimi i përkryer me 22BET - BONUSI I PAR B CASINO DEPOSIT

 • Regjistrohuni me 22Bet.
 • Ju lutemi plotësoni të gjitha fushat e kërkuara në llogarinë time.
 • Bëni një depozitë të paktën 1 EUR / USD.
 • Merrni një bonus 100% deri në 25,000 EUR + 22 Pika të Bastit për kazino.
 • Bonusi do të kreditohet në llogarinë tuaj automatikisht pasi të bëhet depozita.

Termat dhe Kushtet

 • Vetëm një bonus i parë depozitimi 100% për klient
 • Për të marrë bonusin, klientët duhet të depozitojnë një minimum prej 1 EUR / 1 USD etj.
 • Shuma maksimale e bonusit është 9,000 EUR për bastet sportive dhe 25,000 EUR për kazino.
 • Bonusi do të kreditohet në llogarinë e klientit automatikisht pasi të bëhet depozita e parë, përveç nëse shënohet kutia "Unë nuk dua asnjë shpërblim".
 • Para se të bëni një depozitë, klienti duhet të zgjedhë llogarinë e bonusit ku do të kreditohet bonusi.
 • Pasi të kreditohet, bonusi nuk mund të transferohet midis llogarive të bonusit.
 • Tërheqja e fondeve nga llogaria e klientit do të jetë e mundur vetëm pasi bonusi të jetë shlyer (i paguar).
 • Bonusi konsiderohet se ka fituar vetëm pasi të jenë shlyer të gjitha bastet për shumën e specifikuar.
 • Nëse bonusi është kredituar në llogarinë e bonusit të kazinosë së klientit, kërkesa për bast është 50x shuma e bonusit.
 • Kur bastisni një bonus kazino, kunji nuk duhet të kalojë 5 EUR / 5 USD.
 • Do lloj loje ofron një kontribut të ndryshëm në kërkesën e basteve të bonusit: Lojëra për tryezë - Baccarat, Blackjack, Hi-Lo - 5% (duke përjashtuar lojërat e tregtarëve live); Video Poker - 5%; Ruletë, Poker - 5% (duke përjashtuar lojërat e tregtarëve live); Slots - 100% (përjashtuar lojrat e specifikuara në paragrafin 14).
 • Lojërat e mëposhtme janë përjashtuar nga oferta e bonusit: Dr. Jekyll & Mr. Hyde, Lucky Angler, Big Bang, The Dark Knight, The Dark Knights Rises, Kingdom Forsaken, Party Party, Tree of Fortune, Wild Orient, Dragon Dance, Wish Master, Scrooge, Secret of the Stones, Devil's Delight, Champion of the Track, Robin Hood, Tomb Raider 2 dhe Castle Builder. Slot klasike: Bloodsuckers, Kings of Chicago, Jackpot 6000 and Mega Joker, Good Girl-Bad Girl, Safari Sam, At Copa, After Fall Fall Night, Slots Angels, 7th Heaven, Ned and Friends of his, Illusions True, Sin City Nights, Whospunit Plus, Sherifi i Vërtetë, Sugar Pop Plus, Puppy Love Plus, Simsalabim, Gypsy Rose. Të gjitha lojërat me tregtarët live janë përjashtuar nga oferta e bonusit.
 • Ndalohet shtyrja e lojërave të bonusit, përfshirë rrotullimet falas dhe raundet e bonusit, për një kohë të mëvonshme kur nuk mbesin më kërkesa për bastore dhe / ose të bëni depozita kur rrotat falas ose raundet e bonusit janë akoma në dispozicion në lojë. Në raste të tilla, klienti konsiderohet se ka pranuar që fitimet e fituara do të anulohen.
 • Të gjitha llojet e bonuseve janë të paafta për BTC, BCH, DOGE dhe LTC pa përjashtim.
 • Bonusi duhet të bëhet brenda ditëve 7.
 • Pasi të fitohet, fondet e mbetura të bonusit transferohen në llogarinë kryesore të klientit, duke mos e tejkaluar shumën e bonusit.
 • Të gjitha shpërblimet dhe fitimet do të hiqen pasi skadimi i bonusit.
 • Oferta nuk është e vlefshme në lidhje me ndonjë promovim ose ofertë speciale.
 • Nëse kompania dyshon një klient për keqpërdorim të bonusit, lojërave të gabuara dhe / ose pjesëmarrjes në strategji që kompania në diskrecionin e saj të vetëm konsideron abuziv, 22Bet rezervon të drejtën të aplikojë kërkesa të veçanta bastesh për klientë të tillë, përfshirë anulimin e bonusit, pa çdo shpjegim.
 • Bonusi mund të anullohet në çdo kohë pa njoftim paraprak, por vetëm para se shuma e bonusit të fitohet ose të tërhiqet. Në rastet e mosmarrëveshjeve, vendimi i kompanisë konsiderohet i formës së prerë dhe detyrues.
 • Bonusi konsiderohet se ka fituar në qoftë se gjendja e mbetur e llogarisë së klientit është më pak se minimumi i aksioneve (në monedhën e llogarisë së klientit), ose nëse kërkesa e bastit është përmbushur plotësisht.
 • Tërheqjet nga llogaria e klientit nuk janë të disponueshme derisa të përmbushen kërkesat e basteve.
 • Bonusi do të jepet vetëm pasi një depozitë të jetë kredituar në llogarinë e klientit. Nëse depozita tërhiqet para se të kreditohet bonusi, kompania rezervon të drejtën të mbajë bonusin.
 • Vetëm një bonus lejohet për klient, për familje, për adresë, për kompjuter të përbashkët dhe adresë IP të përbashkët, dhe për çdo detaj të llogarisë përfshirë adresën e postës elektronike, detajet e llogarisë bankare, informacionin e kartës së kreditit dhe numrin e llogarisë së sistemit të pagesave. Anydo keqpërdorim i kësaj oferte bonus do të çojë në anulimin e bonusit dhe të gjitha fitimet e bonusit, ose në mbylljen e llogarisë.
 • Konsumatori duhet të sigurojë dokumentet e identitetit, kur është e nevojshme, për të vërtetuar identitetin e tij (KYC). Mosarritja e këtyre dokumenteve nëse kërkohet do të rezultojë në shpërblimin e shpërblimit dhe fitimet. Kompania rezervon të drejtën të kërkojë, në çdo kohë, që klienti të sigurojë dëshmi fotografike të vetë ata që mbajnë ID e tyre (fytyra e klientit duhet të jetë qartë e dukshme në foto) ose t'i nënshtrohet identifikimit përmes telefonit.
 • 22Bet ka të drejtën të ngrisë fondet dhe të mbyllë llogarinë e klientit nëse zbulohen ndonjë veprimtari mashtruese ose pastrim parash.
 • Oferta është në dispozicion vetëm për klientët me një llogari përdoruesi.
 • 22Bet ka të drejtë të ndryshojë kushtet e ofertës, të anulojë ose rinovojë ofertën, ose të refuzojë të lejojë pjesëmarrjen në çdo kohë pa njoftim paraprak.

PLay 22bet Casino tani !!

22 Bonus Casino Bet 4

JAVA VESHJE NGA 22BETDëshironi të merrni çmime të parave të gatshme çdo javë? Pastaj bashkohuni në Garën Javore nga 22Bet dhe merrni një pjesë të 3,000 EUR !

KUSHTET, KUSHTET DHE DISPOZITA TEN PRGJITHSHME TACE VESHT ​​WES SE JAVA NGA 22BET

 • Për të marrë pjesë, klikoni në butonin "Merrni pjesë" në faqen e ofertës.
 • Racedo garë zgjat nga e hëna 00: 01 GMT deri të Dielën 23: 59 GMT.
 • Gara është në dispozicion për të gjithë lojtarët e kazinosë 22BET.
 • Pikët jepen për bastet e vendosura në lojëra elektronike (lojëra tavoline dhe lojëra me tregtarët live NUK janë të përfshira në garë).
 • Luaj ndonjë lojëra elektronike kazino 22BET dhe merr pikë për bastet si më poshtë: 1 EUR = 100 pikë në garë.
 • Ka fitues 30 në secilën garë. Lojtarët që shënojnë më shumë pikë gjatë periudhës promovuese do të fitojnë. Mimet shpërndahen sipas kryesisë përfundimtare. Të gjitha çmimet janë çmime të holla të vërteta, të cilat do t'ju kreditohen në llogarinë tuaj brenda orëve 24 pas përfundimit të garës.
 • Gjeni vendin tuaj mes fituesve çdo javë: merrni fitimet tuaja dhe vazhdoni garën.

Dispozitat e përgjithshme

 • Kompania rezervon të drejtën të anullojë të gjitha fitimet e paguara gabimisht, dhe të anullojë, ndërpresë, ose modifikojë çdo term të ofertës promovuese në çdo kohë.
 • Fitimet nga Gara nuk kanë nevojë të ribleren.
 • Në rast se dy lojtarë kanë një numër të barabartë të pikëve dhe të dy kanë të drejtë për një çmim, lojtarit që ka fituar pikët e para do t'i jepet çmimi.
 • Nëse është bërë ndonjë përpjekje për të abuzuar ose manipuluar ndonjë aspekt të këtij promovimi, ose nëse është vendosur ndonjë shkelje e rregullave, Kompania rezervon të drejtën të mohojë pjesëmarrjen në garë.
 • Kompania rezervon të drejtën të refuzojë hyrjen te lojtarët që përpiqen të marrin pjesë në promovim duke përdorur llogari të shumta.
 • Lista e lojrave të përfshira në Gara Javore mund të ndryshohet në çdo kohë pa njoftim paraprak për klientët.
 • Kompania ka të drejtë të ndryshojë rregullat e Garës Javore ose të anulojë promovimin në çdo kohë pa njoftim paraprak.
PLay 22bet Casino tani !!
Shqyrtim 22bet dhe pa kode bonusesh të depozitave përditësuar: Nëntor 12, 2019 Author: Damon