Rishikimi i plotë i Kazinosë 22bet

0 Comments

22Bet kazino ka qenë atje për më shumë se 2 vjet, dhe më poshtë do të zbuloni se pse mund të jeni të entuziazmuar për të luajtur në këtë kazino. Ajo që e bën kazinon 22Bet kaq të veçantë është se, përveç një zgjedhje mjaft të mirë të lojëra elektronike të cilësisë dhe lojërave të tregtarëve të gjallë, mund të vendosni baste në sporte.

Përshtypja e parë

Përshtypja e parë që ju merrni rreth 22Bet është se kjo është një markë e fortë me shumë mendime që hynë në dizajn. Shtë e freskët dhe e dobishme për të lundruar, me dy produkte të ofruar nën të njëjtën markë - ekziston një libër sportiv dhe kazino, i disponueshëm në një skedë të veçantë. Gjëja më e mirë për këtë është se ju mund të merrni qasje në të dy duke regjistruar një llogari të vetme - është e dobishme dhe ka kuptim total. Ajo llogari e vetme ju lejon të keni mundësi për të gjitha pagesa (depozitimi dhe tërheqja), ndërsa uebfaqja e organizuar mirë lejon një lundrim të qetë dhe logjik në të gjithë rreth.

Lojëra kazino

Ka qindra lojëra në kazino 22Bet nga më shumë ofrues të ndryshëm 50. Midis tyre janë drejtuesit e industrisë, si psh Microgaming dhe NetEnt, si dhe markat e tjera që bënë pak zhurmë në industrinë e iGaming, duke ofruar lojëra më të mira të të gjithëve mezi pret të provojë. Seksioni i drejtpërdrejtë i kazinosë është gjithashtu një hit i shkëlqyeshëm, me tregtarët profesionistë që kryejnë lojëra të ruletë, Blendë, baccarat dhe mjaft të tjera.

Bonuset

Kazino 22Bet me siguri ka një bonus të mirëpritur. Ju mund të merrni të njëjtën sasi që po depozitoni si një bonus, deri në një EUR të madhe 300. Ekziston gjithashtu një promovim i shkëlqyeshëm, me çdo pjesëmarrës duke luajtur lojëra elektronike dhe duke vendosur baste të vërteta, duke pasur një goditje në pjesën e tyre të fondit të çmimeve 3,000 EUR çdo javë të vetme. Ajo që është më e mahnitshme është se paratë e fituara në këtë garë nuk kanë nevojë të fitohen, e cila është një perlë e rrallë për tu zbuluar.

Depozitat dhe tërheqjet

Të gjitha depozitat dhe tërheqjet vijnë me zero komision dhe shkojnë aq pak sa 1 $ sa minimumi, pa caktuar maksimum për shumicën e rasteve. Ju keni një shumëllojshmëri të dobishme të mënyrave të pagesës nga kartat si Visa dhe MasterCard deri në kuletat elektronike dhe metodat e pagesës në internet, të tilla si Skrill, Neteller ecoPayz dhe të ngjashme. Ekziston edhe një listë mbresëlënëse e monedhave cryptocurrency.

Shtë shumë i përshtatshëm për të kërkuar një tërheqje ose të bëni një depozitë - thjesht klikoni në mënyrën e pagesës së zgjedhjes suaj dhe ndiqni udhëzimet për ta përfunduar atë.

Libri sportiv

Libri sportiv 22Bet është krenar të ofrojë mbi ngjarje 1,000 çdo ditë të vetme, dhe duke qenë se marka ka për qëllim klientët ndërkombëtarë, do të zbuloni një zgjedhje të madhe të ngjarjeve që do të bëjnë çdo tifoz sportiv nga pothuajse kudo të lumtur. Vendosja e basteve është tepër e lehtë, plus ekziston një aplikacion special i basteve që mund ta shkarkoni në faqen e internetit, për iOS dhe Android.

përfundim

Kazino 22Bet është një vend i lezetshëm që ju jep gjithçka që ju prisni me të drejtë - dhe më gjerë. Kontrolloni atë dhe shikoni për veten tuaj kur keni një moment - regjistrimi është i lehtë, dhe ka shumë lojëra për të luajtur, në sigurinë totale.

Rishikimi i plotë i Kazinosë 22bet përditësuar: Nëntor 18, 2019 Author: Damon